Sayfa 26 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26 27 28 36 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1867 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocam ben anlamýyorum bu bizim insanýmýzý. hani ünal karaman döneminde maçlarý izlemesem nasýl bir teknik direktör olduðunu kaç puan kaybettiðimizi kimse bilmese internetteki videolara göre sanki mourinho, conte boþtaymýþ sanar. twitter da z kuþaðý 16 17 yaþýndaki ergenlerin edit videolarý yapýp paylaþtýðý þiþirilmiþ balondan öteye gitmeyecek vasat bir isimdir. sosyal medyada böyle çok takipçisi olan herkes kanaat önderi gibi takýlýyor.
    Twitter vb. kullanmadýðým için kimin ne dediðini bilmiyorum. Bu tarz konularda çok da önemsemiyorum. Futbolculuðuna hayrandým. Teknik direktörlüðü için ayný þeyi diyemem.

Göztepe maçýnda çýkardýðý kadroyu çok iyi hatýrlýyorum. Bir maç önce Gs'ye 4 atan takýmý bozmuþtu. O maç baþlýðýnda yorumlar duruyor. Ýnat, kindar, oyuncuyla kavgalý biri. Göztepe maçýna çýkardýklarýný Malatya'da göndermek zorunda kaldý. Dua etsin baþkana, yoksa oyuncular onu gönderiyordu.

Yolu açýk olsun.

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

algý maalesef teknik adamlarýn taraftar gözündeki durumunu þekillendiriyor

ünal karaman algýsý misal

feda sezonlarýnda geldi

dar kadro düþük maaþ,hem kendisi için hemde takým için

bonservisten kulübe maddi kar saðlamak

güzel oyun

þampiyonluk yarýþý (ilk sezon liderden 6 puan geride 4. lük, ikinci sezon ikincilik,gönderilmese yada pandemi olmasa hedefe de ulaþabilirdi)

oynanan oyundan dolayý medyada trabzonsporun konuþulmasý

ama algý ne ?

kulübü maddi manevi batýrdý,küme düþmemeye oynadý,bonserviste zarar ettirdi vs

proje dediðimiz olayda projeye uygunluk çok önemli,algý ile hareket edilmez,misal arsenal arteta projesi, arteta isimli ve baþarýlý bir teknik adammýydý ? deðil,ama projeye uygun görüldü ve þekilde görüldüðü üzere bu sezon zirve yarýþýnda

misal bana fatih tekke deðilde osman özköylü projeye daha uygun görünüyor,oysa algýda tekke çok önde çýkar,ama proje yapmak isteyen bir kulüp osman özküylüyü tercih edebilir
    Konu jairzinho tarafýndan (21.03.2023 Saat 19:35 ) deðiþtirilmiþtir.
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    üzücü olan þu sen
    Fatih Tekke..Hami..Ünal...Çimþir vs.. bir tane bilime inanan ..geliþmeye açýk yerli bir Teknik direktör yetiþtirememiþsin..
    veya onlar kendini geliþtirmemiþ..
    yok Orhan Ak niye oluyor bilmem ne..
    az bi durun bakalým..git dediðin anda adam gider..yeni gelen adam bizde hemen kupalarý alacak maçlarý alacak sanýyorsunuz..

ben öncelikle çalýþkan olmayan..sadece výr výr konuþan deðil..kendini geliþtiren ..öalýþkan bir Hoca istiyorum..

Hocada bir kulüpte baþlý baþýna etken deðil..yardýmcýlarýda çok önemli..bakýn bence Emre ve Okan'ýn baþarýlarýnýn arkasýnda
    kelli felli Antrenörler var..ikiside çok tecrübeli..ve kariyerli..
    Avcý gibi saðlýk durumlarýný ölçen yorgunluk testlerini vs ölçen ekip olmalý..
    Rakip analizini yapan dinamik bir ekip olmalý..

gibi yaniiiii yardýmcý ekipleri saðlam tutalým Hoca Tekke de olsa ..Osman Özköylüde olsa Çimþirde olsa olur (çalýþkan olmak kaydýyla)
    Hami Atakan kurdun kanalýnda gs ye gitmek istedim býrakmadýlar diye beyanat vermiþ bundan hoca olsaydý ne olurdu ki olduðunuda gördük ey gidi hami Trabzonspor olmasaydý farozda balýkçýydýn Trabzonspor sayesinde tüm ülkenin tanýdýðý bir adam oldun yaþýn olmuþ 55 konuþtuðun iþlere bak ogünle abdullahta gitti ne oldu ne fb kabul ediyor bu ikisini nede Trabzonspor'un kapýsýndan içeri girebiliyorlar camiasýz 2 þahýs .Fatih Terim þöyle fatih terim böyle onun hakký ödenmez ey gidi hami ey.
    Konu nakzo tarafýndan (21.03.2023 Saat 20:09 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Avrupa Diðer

Dogal olarak yonetim ilk once eldeki oyunculari yeniden parlatacak bir hocanin gelmesini ister aksi takdirde cogu oyuncunun yok pahasina gitmesi veya parasini alip yatma durumlari olabilir kisa vadede bu takimi atesleyip kupayi alacak ligide dorduncu bitirecek birisinin gelmesi icin calisiliyor gelen hoca basarisiz olup bu kadroyu enkaza cevirirse zaten o hocayla devam edemezsiniz dolayisiyla avci bir iki takviyeyle sezona baslarsa sasirmam

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    algý maalesef teknik adamlarýn taraftar gözündeki durumunu þekillendiriyor

ünal karaman algýsý misal

feda sezonlarýnda geldi

dar kadro düþük maaþ,hem kendisi için hemde takým için

bonservisten kulübe maddi kar saðlamak

güzel oyun

þampiyonluk yarýþý (ilk sezon liderden 6 puan geride 4. lük, ikinci sezon ikincilik,gönderilmese yada pandemi olmasa hedefe de ulaþabilirdi)

oynanan oyundan dolayý medyada trabzonsporun konuþulmasý

ama algý ne ?

kulübü maddi manevi batýrdý,küme düþmemeye oynadý,bonserviste zarar ettirdi vs

proje dediðimiz olayda projeye uygunluk çok önemli,algý ile hareket edilmez,misal arsenal arteta projesi, arteta isimli ve baþarýlý bir teknik adammýydý ? deðil,ama projeye uygun görüldü ve þekilde görüldüðü üzere bu sezon zirve yarýþýnda

misal bana fatih tekke deðilde osman özköylü projeye daha uygun görünüyor,oysa algýda tekke çok önde çýkar,ama proje yapmak isteyen bir kulüp osman özküylüyü tercih edebilir
    Ne fedasý burak yýlmaz, sosa Novak, ekuban onazi perira, rodalega vakayeme,a. Ömür yusuf yazýcý., kuçka uðurcan, onur kývrak kadroya bak neresi feda kadrosu bunun asýl algýyý sen yaratýyosun bu kadroyla 4.oldu kupadan elendi
    Konu nakzo tarafýndan (21.03.2023 Saat 20:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Sivas
    Yaþ
    32

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne fedasý burak yýlmaz, sosa Novak, ekuban onazi perira, rodalega vakayeme,a. Ömür yusuf yazýcý., kuçuk, Perira uðurcan, onýr kývrak kadroya bak neresi feda kadrosu bunun asýl algýyý sen yaratýyosun bu kadroyla 4.oldu kupadan elendi
    Hocam ersun yanala verilen kadro o, Ünal hoca da transfer tahtasý kapalýydý. O saydýðýn isimleri de hep Ünal hoca parlattý.

Batuhan artaslanýn ilk 11 de oynadýðý Gs maçý var yedekler sadece u19. Çok çabuk unutuyorsunuz.

Ünal hoca imkansýzlýklar içinde þampiyonluðun temelini attý. Gaston Campiyle, Hosseini defans tandemiyle hemde.

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne fedasý burak yýlmaz, sosa Novak, ekuban onazi perira, rodalega vakayeme,a. Ömür yusuf yazýcý., kuçuk, Perira uðurcan, onýr kývrak kadroya bak neresi feda kadrosu bunun asýl algýyý sen yaratýyosun bu kadroyla 4.oldu kupadan elendi
    sosa ve burak yýlmaz hariç diðer oyuncular þimdiki maaþ bütçesine göre beleþe oynuyordu aga

ayrýca burak yýlmaz ile de yollar ayrýldý kýsa sürede,onur kývrak ile de yollarý ayýrdýk ve 100 bin avroya oynayan uðurcana kaleyi teslim ettik,boru deðil

þu anda yedek denswil e 2.2 milyon avro maaþ veriliyor

yazdýðýn oyuncularýn çoðu 1 milyon avro nun altýnda oynuyorlardý ve ilk 11 oyuncularý idi

euro o dönem 6 lira civarýndaydý

not : feda sezonu demek düþük maaþ bütçesi ve dar kadro demek ,(25 kiþilik kadroda bolca u19 dan oyuncu vardý misal)

fiyat performansa bakacaksýn aga, ve fiyat performansý yükselten þeyde hücum futboludur
    Konu jairzinho tarafýndan (21.03.2023 Saat 20:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Yahu wakayeme Ýsrail'de de yýldýzdý rodelega türkiye ligi için yýldýzdý onazi Lazio dan gelmiþti ligin en iyi kalecisi onur kývraktý adamýn futbol hayatý bitti ligin en iyi yerli santraforu burak bizdeydi adamý hayata küstürdü ziya doðan toplamda 3 adamla Trabzonspor'u þampiyonluða oynattý az dahada yapýyordu ünal karamanýn futbolculuðu iyiydi bak süper deðildi çünkü müzmin sakattý göremedik asýl yeteneklerini 3 maç var 2 maç yoktu hocalýðý iyi deðildi oda yolunu seçti.

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Gerçekten hocalýkla ilgili planý olan bir adam millet vekili adayý olur mu siz hiç þenolun vekil adaylýðýný duydunuz mu ya da fatih Terim'in ya da mustafa Denizli'nin bu 3 adamda adaylýðýný koysaydýlar geçmiþte kesinlikle seçilirlerdi adamlar hoca olduðu için öyle mecraya atýlmadýlar ünal hocalýkta hiçbir ýþýk görmediði için ki bencede doðrusunu yaparak politikaya atýldý bugünden sonra bu olay kapanmýþtýr..

sessizkral_1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Sergen yalçýn imkan varsa direk çeksinler,

gittiði tüm takýmlarda pozitif ve atak futbol oynatmýþtýr.

doðru transfer politikalarý güderek altyapýdanda gençler çýkarmýþtýr.

bence doðru isim sergen'dir.
    Sanýlmasýn Yine basmýþ onu bunaltýlar,Yanýlmasýn öyle dalga geçen yabancýlar...tek ve gerçek aþk Trabzonspor

Kemal Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

En önemli sorunumiz td sorunu. Ertuðrul Doðan bir hafta içinde baþkan olacak ve yeni baþkanýn ilk çözmesi gereken konu bu. Hedefi Türkiye kupasýný almak ve gelecek sezonun kalacak isimlerini belirleyip seneye Avrupaya gitmeyi hedefleyen bir yönetim ve buna uygun teknik direktör bekliyoruz
    #11Yattara | 97 Tellioðlu

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Kemal Öztel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    En önemli sorunumiz td sorunu. Ertuðrul Doðan bir hafta içinde baþkan olacak ve yeni baþkanýn ilk çözmesi gereken konu bu. Hedefi Türkiye kupasýný almak ve gelecek sezonun kalacak isimlerini belirleyip seneye Avrupaya gitmeyi hedefleyen bir yönetim ve buna uygun teknik direktör bekliyoruz
    Aynen

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

27 Mart'ta teknik ekip açýklanmazsa yeni yönetimden hiç beklentim olmaz.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adam kendine inanmýyor siz kalkmýþsýnýz Ünal da Ünal . Yahu siz delirdiniz mi adamýn teknik adamlýk diye bir derdi yok adam vekil adaylýðýna baþvurmuþ.

Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    37

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor haricinde iki maç üst üste kazanmýþlýðý olmayan birini, sýrf eski futbolcumuz diye "Kurtarýcý" ilan ettik. Gitsin Meral Mommy'nin boðazýna takýlsýn biraz da...

Trabzonspor çaresizliðe, akýlsýzlýða, vasata mahkum edilmek isteniyor. Vizyonu, iliþkileri, görgüsü, bilgisi olmayanlarýn elinde kabiliyetsiz bir organizasyona dönüþtürülüyor. Bütün camia bunu seyrediyor. Külkedisi Masalý gibi mayýstan sonra büyü bozuldu. Fatihler, Ünallar, Palutlar, Çaðdaþlar, Orhan Aklar... Hayalleri, varlýklarýndan küçük insanlarla ne kadar baþarýlý olabiliriz?
    Ünal karamanýn baþarýsý konusunda kesinlikle katýlýyorum...Mommy olayý ise,o biraz sýkar,atar gider yapmak özellikle de Karadeniz insanýnýn doðasýnda var.Fakat bazýlarý,bunun dozajýný da kaçýrýp kime,neye atar gider yaptýðýnýn farkýna varamýyor.Herkes Aðaoðlu gibi bu olayý alttan alýp kapatmazdý,er yada geç bedeli ödetilince bir anda anlayýverirdin neyin ne olduðunun.
    Konu Macellan tarafýndan (22.03.2023 Saat 12:57 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam kendine inanmýyor siz kalkmýþsýnýz Ünal da Ünal . Yahu siz delirdiniz mi adamýn teknik adamlýk diye bir derdi yok adam vekil adaylýðýna baþvurmuþ.
    Neyse Allahtan siyasete giriyor da, vasat bir teknik direktor adayindan kurtulmus olduk. Siyasetini, milliyetciligini (?) eger kazanirsa mecliste yapar. Tsden uzak olsun.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ertuðrul Doðan: "Yönetim kurulu henüz seçilmedi. Kongreden sonra yönetim kurulu kýsa süre içinde yeni antrenörün kim olacaðýna karar verecek. Hoca konusunda tüm arkadaþlarýn görüþlerini dinleyeceðiz, aramýzda tartýþacaðýz. Trabzonspor için en doðru kararý vereceðiz."

Tek aday gidiyor. Listesi belli. Yönetim kurulu belli olmuyor mu, bir þey mi kaçýrýyorum ben?
    ( ゚д゚)

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

ya býraksýnlar bu iþi biri kürt hizbullahýndan medet umuyor, diðeri askeri kurþun sýkan daha 2 gün önce nevruz da apo sloganý atanlardan medet umuyor. iki ittifaka da oy verilmez. ünal karaman zaten hocalýðý rezil rüsva olduðu için þimdi milliyetçiyim ayaðýna yatar ölürüm türkiyem söyler parasýný kazanýr iþte

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Baþkana baðlý olmalý...
    Baþkan ne derse o olacak

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Ekstra iyi bir isim yoksa Montella uyar bana.
    Heyecanlanýrým neler yapabileceðini görmek isterim.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Ankara

Alýntý zaqua Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    27 Mart'ta teknik ekip açýklanmazsa yeni yönetimden hiç beklentim olmaz.
    Bu þekilde kendimizi baský altýna almanýn bir manasý yok
    En büyük Trabzon

bilginsem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

https://twitter.com/ibrahim_ozkan61/...31343971573768

Bir sonraki kim olur bilmem ama bu þekilde yýrtýk dondan çýkma insanlar gelip hocaya konuþacaksa duruþumuz net olsun isterim. Olayýn da gerçek olduðunun ispatýný görmüþ olduk, Hoca bu mesajý beðenmiþ.

https://twitter.com/unalkaraman42/likes
    "Doðru bir azýnlýk, yanlýþ bir çoðunluktan fazladýr."
    Özkan Sümer

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

neyse ünal millletvekili olur kurtuluruz, keþke f. tekke de aday olsa bir yerden..
    Attan inip eþeðe bindik!

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Twitter vb. kullanmadýðým için kimin ne dediðini bilmiyorum. Bu tarz konularda çok da önemsemiyorum. Futbolculuðuna hayrandým. Teknik direktörlüðü için ayný þeyi diyemem.

Göztepe maçýnda çýkardýðý kadroyu çok iyi hatýrlýyorum. Bir maç önce Gs'ye 4 atan takýmý bozmuþtu. O maç baþlýðýnda yorumlar duruyor. Ýnat, kindar, oyuncuyla kavgalý biri. Göztepe maçýna çýkardýklarýný Malatya'da göndermek zorunda kaldý. Dua etsin baþkana, yoksa oyuncular onu gönderiyordu.

Yolu açýk olsun.
    bunun gibi bir sürü maç var o güzelim kadroyla bile baþarýlý olamadý. takým her maç öne geçiyor daha sonra ya berabere ya yeniliyorduk. gazla bir kaç maç iyi oynattý onun dýþýnda hiç bir þey yok. o seneki kadroyu hüseyin çimþir de oynatýrdý o kadar. adamýn kariyerinde çalýþtýrdýðý bütün takýmlar neredeyse küme düþmüþ

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ertuðrul Doðan: "Yönetim kurulu henüz seçilmedi. Kongreden sonra yönetim kurulu kýsa süre içinde yeni antrenörün kim olacaðýna karar verecek. Hoca konusunda tüm arkadaþlarýn görüþlerini dinleyeceðiz, aramýzda tartýþacaðýz. Trabzonspor için en doðru kararý vereceðiz."

Tek aday gidiyor. Listesi belli. Yönetim kurulu belli olmuyor mu, bir þey mi kaçýrýyorum ben?
    Alacagi karar tepki toplayacak ve kongrede hesap vermek zorunda kalacagi icin bizleri salak yerine koymayi tercih etmis. Muhtemelen o.ak ile devam eder gibi gözüküyor
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)