Sayfa 34 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 32 33 34 35 36 44 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1867 adet sonuctan sayfa basi 826 ile 850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý?

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takýmýn þampiyon hocasýný parasýný verip gönderdikten sonra yardýmcýsýyla devam ediyoruz. Müthiþ vizyon.
    Ayný þekilde takýmý þampiyon yapan baþkaný da gönderip yardýmcýsý ile devam ediyoruz

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Sezon sonuna kadar Orhan Ak

Sezon sonu bakaruk.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

edimurphy_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Adana gidip Montella'yý, Fener gidip Jesus'u getiriyorsa sende gidip en az bu isimler kadar kaliteli adam getireceksin. Gidip Adana'nýn getirdiði adama salça olmayacaksýn. Büyük kulüpsen daha kalitelisini alýp geleceksin.
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý edimurphy_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adana gidip Montella'yý, Fener gidip Jesus'u getiriyorsa sende gidip en az bu isimler kadar kaliteli adam getireceksin. Gidip Adana'nýn getirdiði adama salça olmayacaksýn. Büyük kulüpsen daha kalitelisini alýp geleceksin.
    Topçu deðil bu, teknik direktör.

Adanada piþmiþ teknik direktörü talep etmek nasýl "salça olmak" oluyor yahu?
    Montella'yý alýrlar almazlar onu bilemem. Lakin altyapýya topçu almak mýdýr bu da Adanademirspor'dan alýnmasýnda sakýnca oluyor?

Büyük kulüp olarak daha alt seviyedeki kulüpte piþen hocalara talip olunur.
    Nasýl bir dünyanýz var Allah aþkýna?

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Montella'yý alýrlar almazlar onu bilemem. Lakin altyapýya topçu almak mýdýr bu da Adanademirspor'dan alýnmasýnda sakýnca oluyor?

Fatih Bey kardeþim ben de sizin gibi "edimurphy_61" kardeþimizin yorumuna çok þaþýrdým. Bu baðlamda tespitlerinize katýlmamak elde deðil

Gerçekten bu camiada ister baþkan, ister yönetici, ister malzemeci, ister TD, isterse futbolcu olun, bunlar çok zor zanaat be kardeþim
    Konu HOPA'LI TS'LÝ tarafýndan (29.03.2023 Saat 11:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

theo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Hocam ciddi olmadýðýný düþünmekle birlikte eðer ciddi isen avrupa'nýn tepe kulüplerinin hocalarýnýn kariyer geliþimlerini takip etmeni ya da transfermarkt sitesinden kariyer yükseliþlerine bakmaný rica ederim.

ya da sen yorulma ben buraya ekliyorum bir kaçýný.

https://www.transfermarkt.com.tr/xav.../trainer/59876

https://www.transfermarkt.com.tr/jur...il/trainer/118

https://www.transfermarkt.com.tr/rob...il/trainer/524

https://www.transfermarkt.com.tr/eri...l/trainer/3816

https://www.transfermarkt.com.tr/gra.../trainer/23954

https://www.transfermarkt.com.tr/ste...l/trainer/2135

jpositve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

15 yildir tff 1. ligde takim calistiran osman ozkoyluyu millet hoca olarak oneriyor. Madem o kadar iyi hoca neden 15 yilda bir tane super lig takiminin dikkatini cekemedi veya super lige takim cikartamadi. En son bi ara tff 2. ligde hekimoglu trabzon sampiyonluk mucadelesi verirken tff 1. ligden altayfan teklif gelince takimi yarida birakip sezon ortasinda altayin basina gecti. Takimi resmen satti. Oyle bir insan kendisi. Istatistiklerinin iyi olmasi tff 1. ligde surekli iyi takimlarin basina gecmesi. Baska bir sebebi yok. Ayrica fatih tekkenin biz a takima yeni cikmisken abilerimiz bize kotu davraniyordu dedigi isimler bence tolunay kafkas ile osman ozkoylu. Sonra osman ozkoylu su ana kadar 15 yillik hocalik doneminde turk futboluna hangi genc futbbolcuyu kazandirdi.

Nereden
    Kuzey Amerika

Ne alaka galata da bi ara karabukten igor tudoru almisti hoca olarak. O tudor simdi marsilyada. Futbolun icinde bu tur seyler surekli oluyor. Juventus ta conte siena hoca iken tuttu adami takimin basina getirdi.

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý theo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam ciddi olmadýðýný düþünmekle birlikte eðer ciddi isen avrupa'nýn tepe kulüplerinin hocalarýnýn kariyer geliþimlerini takip etmeni ya da transfermarkt sitesinden kariyer yükseliþlerine bakmaný rica ederim.

hicibiri gelmez gelsede bize uymaz yardimcilariyla birlikte maliyeti 4+3 2 senelik sozlesme tazminatlarla maliyeti 14 milyon euro enaz bu ekonomik darbogazda hayal.

theo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Hocam bunlarý gelsin ya da alternatif diye yazmadým.

Büyük kulüplerin hocalarýnýn büyük kulüplere gelmeden önce küçük kulüplerde çalýþtýklarýný anlatmak için yazdým.

Yoksa bize geldiklerini rüyanda görsen hayra yorma

Alýntý tonya55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hicibiri gelmez gelsede bize uymaz yardimcilariyla birlikte maliyeti 4+3 2 senelik sozlesme tazminatlarla maliyeti 14 milyon euro enaz bu ekonomik darbogazda hayal.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    interim tranier yani geçici teknik adamlarda þu problem olabiliyor

misal ismail kartal fb, sezonun son bölümünde kazara yada konjüktür gereði bir baþarý saðladý mý hemen devam edilsin söylentileri çýkar

fb de sezon bittiðinde jesus mu ismail kartal mý diye trajikomik bir soru ortaya çýktý, jesus mu ismail kartal mý sorusunda ne oldu? ismail kartal takým bulamadý ve boþta, mandýk olarak bu soru sorulduktan sonra ismail kartalý birilerinin kapmasý gerekiyordu,talip bile olmadýlar,

yani türkiyede böyle garipliklerin olmasý ihtimal dahilinde

orhan ak 7-8 galibiyet alsýn orhan ak mý pirlo mu diye soracak birileri benzer þekilde,pirlo tercih edildiðinde ise orhan ak a talip olan çýkmayacak,misal

yaptýðýmýz hata geçici teknik adam tercihinde bulunup 2 ayý ve dolayýsýyla gelecek sezonu da riske atmak oldu, bu geçici teknik adam konjüktür gereði 7-8 galibiyet alsa birileri devam edelim falan diyecek,buda bir tehlike aslýnda geçici teknik adam tercihi yaptýðýn için

ömer erdoðan yada hikmet karaman geçici gelse devam edelim sesleri daha yüksek çýkabilir, ismail kartal ismi bile devam edelim seslerinin yükselmesine neden oluyor kulüplerde,burasý türkiye

özetle orhan ak tercihi kaybet kaybet oldu bizim için
    1-zaman kaybý
    2- ''devam edelim'' riski oluþtu
    3-oyuncu geliþimi zaten olmayacaðý için bireysel performanslar artmayacak ve oyuncu satýlamayacak,maddi zarar(skor elde etse bile), 2 ayda oyuncu performansý yükselir mi? hücumcu bir teknik adam tercihinde bulunulsaydý ihtimal dahilinde idi

bu arada teknik adamdan tasarruf olmaz a katýlýyorum,lakin bu cümle sadece maddi biþey deðil, misal ünal karaman çok düþük ücretle çalýþtý,hücum futbolu oynattý ve kasaya 40 milyon avro girdi,teknik adamdan tasarruf mu ettik , hayýr, mesele projeye uygun bir teknik adam getirmek

tekke mi osman özköylü mü dendiðinde yüzde 90 tekke diyeceklerdir,oysa projeye daha uygun olan osman özköylü, oö yü getirdiðinde teknik adamdan tasarruf etmemiþ oluyorsun,ama tekke yi getirdiðinde teknik adamdan tasarruf ediyorsun,yada risk içeriyor

pendik gene pas þov yapmýþ : 627 pas

https://www.flashscore.com.tr/mac/fN...tatistikleri/0

teknik adamýn belirli bir kimliði olmalý bence,yani belirgin bir sistem,büyük takýmlarda bu dikine presli hücum futboludur yada pas oyunudur,set hücumu yapmak zorunda olduðun için (avcý nýn düþük tempolu yana pas oyunu deðil tabi bu,sete yerleþmek ve çok adamla yapýlan hücumdan bahsediyorum)

ünal karamanla bile arada tiki taka izledik, perera ortalayýp novak gol atýyordu,iki bek oyuncusu,bol adamla hücum yapýyorduk aga,þimdi garibim maxi gomez sað korner çizgisinde topla buluþuyor,avcý nýn dahiyane! taktiði,ceza alaný içinde de 1 oyuncu ya var ya yok,neden ? avcý kontra atak yicem diye korkuyor,böyle olunca oyuncu falan satamazsýn
    O isimleri örnek olsun diye yazdým. Açýkçasý bu noktadan sonra söylenecek çok þey yok. Karar alýndý. Desteðimiz Trabzonspor'a... Kiþiler geçecek. Tarih yazanlar, efsaneler vs. hiçbiri kalmadý. Kimini hayýrla anýyoruz kimini hayýfla...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Camia olarak oturup deðerlendirip ona göre aklý baþýnda karar veren insanlar deðiliz o yüzden Orhan Ak devam etsin zaten kalmýþ 8-9 maç yeni sezona bakaruk demek gayet mantýklý. Yeni bir adam getirsen 2-3 maç sonra o da yýpranacak o yüzden hiç gerek yok.

Nereden
    Ýstanbul

Vay be nisan ayinda sampiyonlugunu ilan eden 2-0 geriye bile dusse bu maci kazaniriz hissi veren hocasi kasket takan her maci saatleri sayarak sabursizlikla beklerken nereden nereye geldik ust uste sampiyonluklar yasariz artik agirliginizi koyariz oyunculari parlatip satar borcu kapatir borcsuz klup olur ýstanbul takimlarinin onune geceriz 5 yilda 3 þampiyonluk yaþarýz derken nereden nereye geldik
    Ne oldu bize nerede hata yaptik baskan hoca ayrildi yerlerine yardimculari geldi sorun sumdi cozuldu mu ?
    Ben koyu bir trabzonspor taraftari olarak butun heyecanimi yitirdim artik ne zaman trabzonsporun maci var puani kac kacinci sirada hedefi ne bilmiyorum
    Boyle olmamaliydi eski heyecani geri istiyorum ama nasil olacak hic isik da göremiyorum malesef en uzucu olan da bu ya ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Konu tsukru61 tarafýndan (30.03.2023 Saat 05:13 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Senin þuan küçük takýmda yeni piþmiþ adama ihtiyacýn yok. Senin þuan tecrübelenmiþ sýfýrdan kadro kurabilecek kýsa zamanda baþarýya ulaþtýrabilecek sistemi oluþturma derecesine gelmiþ adama ihtiyacýn var. Sizin dünyanýzýda ben merak ediyorum.
    Alýntý theo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Hocam o dediðin adamlarýn gittikleri kulüplerdeki scoutinglerine ve sportif direktörlerinede bi bakmaný rica ederim. Bizde bu bahsettiðimin ikiside olmadýðý için heleki þuan yeni yapýlanmaya giriyoruz. Bu tarz hocalar bizde tutmaz.
    Alýntý jpositve Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne alaka galata da bi ara karabukten igor tudoru almisti hoca olarak. O tudor simdi marsilyada. Futbolun icinde bu tur seyler surekli oluyor. Juventus ta conte siena hoca iken tuttu adami takimin basina getirdi.

Hocam Tudor'un Galatasaraydaki kadrosuna ve o kadroyla avrupan nasýl elendiðinize bakmanýzý tavsiye ederim. Bizim Tudor'un ozamanki deðil bu zamanki halini bulmamýz lazým. Hatta daha iyisini.
    Konu edimurphy_61 tarafýndan (30.03.2023 Saat 10:48 ) deðiþtirilmiþtir.
    Liverpool F.C

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Senin þuan küçük takýmda yeni piþmiþ adama ihtiyacýn yok. Senin þuan tecrübelenmiþ sýfýrdan kadro kurabilecek kýsa zamanda baþarýya ulaþtýrabilecek sistemi oluþturma derecesine gelmiþ adama ihtiyacýn var. Sizin dünyanýzýda ben merak ediyorum.
    "Adana gidip Montella'yý, Fener gidip Jesus'u getiriyorsa sende gidip en az bu isimler kadar kaliteli adam getireceksin. Gidip Adana'nýn getirdiði adama salça olmayacaksýn. Büyük kulüpsen daha kalitelisini alýp geleceksin."

Þu mesajý çekip peþine bu mesajý çekiyorsun.

Adana'nýn getirdiði adamýn kaliteli olduðunu, ama ona salça olmak yerine kendin o ayarda baþka birini bul derken.
    Þimdi döndük Montella da yetersizmiþ, onun da iyisini bulmak lazýmmýþ mertebesine geldik.

Halen daha kýsa yoldan baþarý arayan hiç kimse ciddiye dahi alýnmamalýdýr.
    Plan-program dahilinde, uzun vadeli yapýlanmaya deðil de, halen daha kýsa yoldan baþarý laflarý etmek mevcut finansal vaziyetten birhaberim demektir.

Asla kýsa vadeli plan yapýlmamalý..
    Asla...

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý OMERYILMAZ_TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vay be nisan ayinda sampiyonlugunu ilan eden 2-0 geriye bile dusse bu maci kazaniriz hissi veren hocasi kasket takan her maci saatleri sayarak sabursizlikla beklerken nereden nereye geldik ust uste sampiyonluklar yasariz artik agirliginizi koyariz oyunculari parlatip satar borcu kapatir borcsuz klup olur ýstanbul takimlarinin onune geceriz 5 yilda 3 þampiyonluk yaþarýz derken nereden nereye geldik
    Ne oldu bize nerede hata yaptik baskan hoca ayrildi yerlerine yardimculari geldi sorun sumdi cozuldu mu ?
    Ben koyu bir trabzonspor taraftari olarak butun heyecanimi yitirdim artik ne zaman trabzonsporun maci var puani kac kacinci sirada hedefi ne bilmiyorum
    Boyle olmamaliydi eski heyecani geri istiyorum ama nasil olacak hic isik da göremiyorum malesef en uzucu olan da bu ya ...
    Al benden de o kadar

Þampiyon takým 6 ayda nasýl eritilir? Bunu camiaya yaþatanlar utansýn.

O SENE BU SENE
    BUNDAN SONRA HER SENE

Diye bir slogan üretmiþti bu taraftar ancak bu taraftara layýk olamadýnýz.

Bu sezon hiçbir maçtan zevk alamadýðýmýz gibi rahat izlediðimiz ve takým þu maçý kesin kazanýr diyebileceðimiz maç hatýrlamýyorum.

Geçen sezon takýma güven vardý. Geriden gelse de maçý çeviriyordu. Her hafta TS maçýný sabýrsýzlýkla bekler olmuþtuk.

NEREDEN NEREYE?

Ne yapalum sevdaluk zor iþte. Bu takumi býrakamayuruk.

ED ve ekibine baþarýlar dilerim.

Umarým yine o þaþalý günlerimize döneriz.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

"Adana gidip Montella'yý, Fener gidip Jesus'u getiriyorsa sende gidip en az bu isimler kadar kaliteli adam getireceksin. Gidip Adana'nýn getirdiði adama salça olmayacaksýn. Büyük kulüpsen daha kalitelisini alýp geleceksin."

Adana'nýn getirdiði adamýn kaliteli olduðunu, ama ona salça olmak yerine kendin o ayarda baþka birini bul derken.
    Þimdi döndük Montella da yetersizmiþ, onun da iyisini bulmak lazýmmýþ mertebesine geldik.

Plan-program dahilinde, uzun vadeli yapýlanmaya deðil de, halen daha kýsa yoldan baþarý laflarý etmek mevcut finansal vaziyetten birhaberim demektir.

Asla...

Fatih Bey kardeþim, sezon sonu Montella gayet makul bir tercih olacaktýr.

Medyaya sýzan haberlere göre ilk sýrada o gözüküyor, kaldý ki ADANA DS ile Mayýs'ta mukavelesi bitiyor.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

montella'nýn puan ortalamasýna baktým gelirse ayný adana demirspor gibi oluruz fazlasý olmaz.

boþuna hayal kurmayýn adam ne kötü ne de iyi hoca.

tam orta sýra takýmlara hitap ediyor.

https://www.transfermarkt.com.tr/vin.../trainer/11795

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Montella sanki Adana Demirspor da köy takýmý çalýþtýrýyor be kardeþim adananýn kadro maliyeti senden çok aþaðýda deðil geçen sene ligi kaçýncý bitirmiþ bu sene kaçýncý bitirecek boþ boþ isimleri baþýmýza yýldýz yaptýnýz kaldýki yönetim para edecek bütün adamlarý satacak gibi geriye kalacak telmaþa dan adamlar Montella bunlarý kabul edecek mi hayýr iþimiz çok zor.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

montella'nýn en beðendiðim yaný : adam sýradan yerli stoperleri bile milli yaptý.. bizim en kabýz olduðumuz alan.
    Attan inip eþeðe bindik!

Nereden
    Kuzey Amerika

Arrow

Hocam Tudor'un Galatasaraydaki kadrosuna ve o kadroyla avrupan nasýl elendiðinize bakmanýzý tavsiye ederim. Bizim Tudor'un ozamanki deðil bu zamanki halini bulmamýz lazým. Hatta daha iyisini.
    O donem igor tudor yeni takim kuruyordu ve yeni transferler henuz gelmemisti. Takim henuz hazir degildi. Yeni transferler geldikten sonra adamlar deli gibi top oynamaya basladi. Ayrica ostersundun o zamanki hocasi su an chelsea nin basinda graham potter. Onun haricinde tudor dan daha iyi hoca derken neyi kastediyorsunuz surekli 500 milyon euro luk hatta 1 milyar euro luk takimlari calistiran hocalar kalkip da senin 100 milyon euro bile etmeyen uefa siralamasinda baya gerilerde olan ligine hoca olarak mi gelecek. Soyle bi dusunuyorum da jurgen klopp, pep guardiola falan birden heraeyi birakip bizim lige es deger olan yunanistan ligi, macaristan ligi, bulgaristan ligine bir takima hoca olarak gidecek. Gercekten cok sacma ve mantiga aykiri bir uygulama. Hadi buyuk hocalar buyuk takimlar yerine kucuk takimlarda calisacak olsun, eee buyuk takimlarda o halde daha kucuk hocalar calisacak bu da dunyada futbolun gelisimini yavaslatacak ve ortaya sacma sapan birsey cikacak. Neyse yabanci hoca dediginiz uefa siralamasinda bizim lige yakin siralamada olan veya kadro degeri bizim takima yakin olan takimlarda iyi is cikarmis bir hoca olmali. Bunun icin de cok iyi arastirma yapilmali. Kaldi ki o buyuk hocalar bizim lige gelseler lige ve oyunculara alisamiyorlar basiyorlar istifayi gidiyorlar. Adamalr surekli iyi takimlarda iyi oyuncularla calistilar senin dandik liginde ve takimina nasil hemen uyum saglayip alissin. Yada menajerlerle anlasip kulube sacma sapan oyuncular aldirip her transferden komisyon aliyorlar bunu yerli hocalardan da yapan var. Yani kisacasi kulubu dolandiriyorlar. Frank rijkaard, bern schuster, vicente del bosque (bu baya baya iyi hocaydi), roberto mancini, luis aragones, dick advocaat falan hangisi basarili oldu acaba. Mesela feneebahce tarihinin en basarili hocasi arthur zico besiktasin gordon milne galatasarayda eric gerets vardi hepsi adini sani duyulmamis hocalar. Bizde de urbain breams, george leeskens, hugo bross, sebastiano lazzaroni hangisi basarili oldu. Gerci lazzaroni 4. hafta sonunda bu oyunculari ben aldirmmadim diyince gonderildi. Tolga zengin onun icin surekli takima kaybedilen mactan sonra bile izin veriyordu falan dedi. Lazzaroni yerine ziya dogan geldi takimin icine etti. Syzmkoviak onun yuzunden futbolu birakti, marcelinho devre arasinda takimdan kacti bundesligaya l wolfsburga gitti. Almanyada roportajinda ziya dogan beni yanlis yerde oynatiyordu on numara adami ziya dogan sol acik veya sol bek oynatiyordu falan. Neyse konu dagildi. Dedigim gibi yabanci hoca senin takimina ve ligine es deger biri olmali ne cok buyuk ne cok kucuk olmali bilmem anlatabildim mi. Fenerde vitor pereira ilk geldiginde olympiakos da iyi isler yaparak gelmisti hatta o takimdan kostas mitroglou avruapaya transfer yapti. Bi ara galata da kiralik oynadi bizim gundemize gelmisti vahid halilhodzicin ikinci doneminde de o zaman gazeteler bunun icin turk dusmani yazmisti. Galataya transfer olunca birden turk dusmanligi unutluvermisti. Yani adam icin istanbul medyasi sallamasyon turk dusmani demisti. Her neyse vitor pereira fenerde ilk sezonunda senol gunesin de ilk sezonunda besiktasa sampiyonlugu kaybetti ikinci oldu. Sezon basinda azizi buna dedi sampiyonlar lgine katilamazsan gonderirim play offlarda o sezon sampiyonlar liginde fjnal oynayacak monaco ya bas basa mucadele vererek elendiler ve aziz pererira yi gonderip dick advocaat i fatih tekkenin zenitteki hocasini getirmisti. Kayseri ve gaziantep de marius sumudica calismisti. Yine kayseri ve denizlide robert prosinecki vardi.
    1 https://www.transfermarkt.com.tr/spi...ericht/2882216
    2 https://www.transfermarkt.com.tr/vor...ericht/2882178
    3 https://www.transfermarkt.com.tr/gal...tailpos=&w_s=s
    4 https://www.transfermarkt.com.tr/uef...saison_id=2021
    5 https://www.transfermarkt.com.tr/sup...1/land_id/alle
    Konu jpositve tarafýndan (30.03.2023 Saat 15:47 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Asla...

Uzun vade de plan veya yapýlanma Montella ile olmaz bunu da demeden geçemeyeceðim.

Abicim biz yazýþarak anlaþamýyoruz. Belki bir gün bi etkinlikte karþýlaþýr uzun uzun tartýþýrýz bu konuyu.
    Liverpool F.C

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý OMERYILMAZ_TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet nasýl oldu tüm bunlar, çok hayalperestmiþiz biz ama.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Montella sanki Adana Demirspor da köy takýmý çalýþtýrýyor be kardeþim adananýn kadro maliyeti senden çok aþaðýda deðil geçen sene ligi kaçýncý bitirmiþ bu sene kaçýncý bitirecek boþ boþ isimleri baþýmýza yýldýz yaptýnýz kaldýki yönetim para edecek bütün adamlarý satacak gibi geriye kalacak telmaþa dan adamlar Montella bunlarý kabul edecek mi hayýr iþimiz çok zor.
    geçen seneki kadro çok iyiydi ona raðmen baþarýsýz oldu açýk ve net. o kadro ile avrupa kupalarýna gidemeyen hoca trabzonspor'u çalýþtýramaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)