Sayfa 2 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1867 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý?

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    20 milyon avro bütçeyi kurbanov a ver futbol izlersin aga

adam 3-4 milyon avro bütçelerle karabaðda avrupada çok iyi sonuçlar aldýðý gibi güzel oyunda oynatýyor

bu arada 20 milyon avro feda sezonu bütçesi olmaz,çok fazla, o kadar gelir yok zaten

tahmin feda sezonlarý bütçesi en fazla 10 milyon avro olur, eðer doðru teknik adam tercihi yaparsan güzel oyunda gelir güzel sonuçlarda gelir,illa hedefe varmak zorunda deðilsin,ama son 4-5 haftaya kadar þampiyonluk kovalaman ihtimal dahilinde,bunu vasat dediðimiz ünal karaman bile yaptý,düþük maaþ bütçesi ile, güzel oyunda cabasý

Bu takimdaki gencleri bedavaya oraya buraya gondermek istemiyorsak akla gelen hoca ismi belli unal hoca

Togrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Haþat ederdi deðil haþat etti zaten. 0-0 ve 3-1 lik skorlarla eledi. Hem de bu sene
    Konu Togrul tarafýndan (07.03.2023 Saat 21:03 ) deðiþtirilmiþtir.

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fatih Terim ve A. Avcýdan iyi bir Türk hoca bu ülkede yok buna hazýrcý çakma filozofta dahil geriye kötünün iyisi olarak en iyi aday ilhan palut kalýyor ha bizi þampiyonluðu oynatýrmý hayýr ama geçiþ döneminde 5.6.felan yapabilir defans futbolu oynatýr bol beraberlik tek farklý galibiyetler felan oralarda tutunabiliriz.
    1- avcý ve terim : bana göre A plus bir hoca deðil, terim miadý dolmuþ geçmiþte kalmýþ bir hoca, avcý yý söylemeye gerek yok,avrupa kupalarý karnesine bakarsan görürsün iyi mi deðil miyi , þenol güneþ bence hem halen güncel (terime göre artýsý bu) hemde A plus bir hoca,oynattýðý oyun ve avrupa kupalarýnda elde ettiði baþarýlar,bizimle cl de son maça kadar gruptan çýkma þansý vardý,bjk ilede cl de gruptan namaðlup çýktý,boru deðil,avcý ise basel e kopenhaga eleniyor,

2-geçiþ döneminde 5.lik 6.lýk mý? : feda sezonlarýndan birinde hemde ünal karamanla þampiyon oluyorduk,feda sezonlarý demek hedefe oynamamak deðildir

3- ilhan palut : küçük takýmýn ve baskýsý olmayan bir camianýn (hatayspor mesela) iyi hocasý bana göre,büyük takým için kapasitesi yetmez, konyaspor gibi orta ölçekli bir takýmda bile bence baskýyý kaldýramadý,kötü sonuçlardan sonra,kapýcýyý azarladý basýn toplantýsýnda,
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Yeni teknik direktöre kim karar verecek? Kongreye kadar beklenecek mi? Doðan dýþýnda aday çýkacak mý? Kriter ne olacak?

Oyuncu geliþtirme mi, kýsa vadeli maç kazanmasý mý, uzun vadede baþarý mý, Avrupa Kupalarýna katýlým ve orada ilerleme mi, bütçe isteyen bir hoca mý, eldeki malzemeden maksimumu üretebilecek biri mi...

1) Nuri'nin Antalya'da yaþadýðýna benzer bir senaryo: Hamsik

Pro lisans kriterlerini saðlayacak ekiple genç, karizmatik, Avrupa futbolunda bilinen bir isim. Geçiþ sürecini ve krizi ne derece idare edebilir? Avantajý takýmý tanýyor oluþu.

2) Yerli serbest hocalar: Okuduðuma göre Sergen ve Palut boþtaymýþ.

En kolay veya risksiz tercih bunlar olur.

3) Plan, program yapabileceðin, (Hadi küktürel jodlarýmýzý da katalým iþin içine) sabredebileceðin yabancý hoca: Kopenhag'da bizi eleyen Jess Thorup veya Leverkusen'den ayrýlan G. Seoane... Ýkincisi malî olarak aðýr gelebilir.

Karar hakkým olsa üçüncü seçeneðe odaklanýrdým.

Togrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

bi defa gurbanov un avcý dan farklý ve çok daha iyi olduðunu düþünüyorum,çünkü oynattýðý futbol avrupa kupalarýnda sonuç veriyor

https://kassiesa.net/uefa/data/metho...nk10-2023.html

son 10 yýllýk kulüp sýralamasýnda 70. sýrada yer almýþlar güncel olarak, çok kötü bir ligde ve çok düþük maaþ bütçeleri ile (tahmini maaþ bütçeleri 4 milyon avrodur en fazla),zaten kadrolarýna baktýðýmda yabancý oyuncularýn çoðu kariyersiz ve isimsiz,ptt 1. lige gelen yabancý oyuncu profilleri var
    baþka bir dezavantaj da azerbaycan ülke puanýnda aþaðýlarda olduðu için çok ön eleme oynuyor ve elenebiliyor,yani beleþten direkt gruplara katýlma þanslarýda yok,misal biz bu sezon beleþten gruplara katýldýk ve 6 maç oynamaya hak kazandýk, özetlersek : bu bütçe ile bu þartlarda son 10 yýlda avrupada 70. sýrada olmasý büyük baþarý kurbanov ve karabað için

oynattýðý oyuna gelirsek, burada bence avcýdan farklý,biraz þenol güneþe benziyor,pas oyunu ve dominant oyunlarý var ama pas oyununu direkt oyunla harmanlýyorlar, pres güçleri çok iyi mesela,avcý da bu yok,2-3 kez denk geldim ve izledim karabaðý,þaþýrtýcý derecede rakibi eziyorlar aga,hemde orta seviye avrupa takýmlarýna karþý yapýyorlar bunu,isveç þampiyonu polonya þampiyonu falan

misal avcý nýn takýmý 10 kiþilik ferençvaroþtan 3 yedi, ayný ferençvaroþu kurbanov un takýmý karabað haþat ederdi haþat
    Haþat ederdi deðil etti zaten. 0-0 ve 3-1 lik skorla eledi

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yeni teknik direktöre kim karar verecek? Kongreye kadar beklenecek mi? Doðan dýþýnda aday çýkacak mý? Kriter ne olacak?

Oyuncu geliþtirme mi, kýsa vadeli maç kazanmasý mý, uzun vadede baþarý mý, Avrupa Kupalarýna katýlým ve orada ilerleme mi, bütçe isteyen bir hoca mý, eldeki malzemeden maksimumu üretebilecek biri mi...

Pro lisans kriterlerini saðlayacak ekiple genç, karizmatik, Avrupa futbolunda bilinen bir isim. Geçiþ sürecini ve krizi ne derece idare edebilir? Avantajý takýmý tanýyor oluþu.

3) Plan, program yapabileceðin, (Hadi küktürel jodlarýmýzý da katalým iþin içine) sabredebileceðin yabancý hoca: Kopenhag'da bizi eleyen Jess Thorup veya Leverkusen'den ayrýlan G. Seoane... Ýkincisi malî olarak aðýr gelebilir.

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Hamsik hala takýmýn sol kanadinda Nwakaeme forvetinde Cornelius bar sanýyor olabilir. O kadar uzak takýmdan. Þarap iþine devam..
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý objek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takimdaki gencleri bedavaya oraya buraya gondermek istemiyorsak akla gelen hoca ismi belli unal hoca
    hocam ünal hoca ile hem güzel ayrýlmadýk (bunda yönetim hatalýydý) hemde taraftar algýsýnda baþarýsýz oldu damgasý yedi, haliyle bu tarz ayrýlýklardan sonra yeniden baþlamak taraftarda medyada ve yönetimde sýfýr kredi ile baþlamak demek,buda büyük stres demek her iki taraf adýnada

aslýnda hem skor olarak hemde oynanan oyun olarak baþarýsýz deðil ama algý maalesef ünal hoca aleyhinde iþledi (yönetim yaptý tabi bunu)

adam feda sezonlarýnda görev yaptý,oynattýðý güzel oyunla tüm türkiyenin takdirini kazandý (misal socrates dergide emre özcanýn yorumlarý),dün gibi hatýrlýyorum , maçlarda oyuncu deðiþtiremiyordu hoca,yedeklerde oyuncu yoktu (89.dakikalarda oyuncu deðiþtirirdi genelde), ve sanýldýðýnýn aksine öyle yerlici falan deðildi,evladýmdýr alt yapýdandýr falan demiyordu,hatta bir basýn toplantýsýnda þunu söylemiþti,yada þuna benzer biþey : bu alt yapýdan yeteneksiz gençlerle nereye kadar gidilebilir,

hocada körü körüne bir yerlilik sevdasý falan yoktu,ama algý tam tersi oldu, hocanýn en verim aldýðý oyunculardan biri sosa oldu,ünal hoca yetenekli oyuncuyu seviyor,yerli yabancý ayýrt etmeksizin

ha taktiksel olarak seviyesi tartýþýlabilir,ama güzel oyun ve seyir keyfi olarak iyi iþler yaptý ve skorda elde etti bunun yanýnda,çok talihsiz bir ayrýlýk yaþandý,þampiyonluða giderken yollar ayrýldý,belkide o sezon þampiyon olacaktý,bilemiyoruz

hocaya öyle bir algý yapýldýki sanki sefa sezonlarýnda baþarýsýz olmuþ damgasý yedi,oynattýðý oyun ,aldýðý puanlar ligdeki sýralama ve puan ortalamasý belli,

yeniden gelir mi ? olmaz, algý nedeniyle sýfýr kredisi var, sýfýr kredi demek baský demek,bu nedenle ünal hoca da yönetimde bu riski almaz

bu arada algý ve kredi demiþken þunuda ekleyeyim,ilhan palut rýza çalýmbay ziya doðan ersun yanal ve benzeri hocalarýn algýsý ünal karamandan çok daha iyi olduðu yönünde,oysa bu hocalar ünal hocanýn feda sezonlarýnda yaptýklarýnýn hiçbirini yapamaz,hem skor hemde oyun olarak

ünal hocanýn algýsý þu anda sadi tekelioðlu falan seviyelerinde,inanýlýr gibi deðil,kýssadan hisse : algý böyle biþey

þu anda anket açýlsa ilhan palut mu ünal karaman mý deseler yüzde 90 ilhan palut çýkar,oysa ilhan palut bana göre ünal karaman seviyesinde deðil

Steril61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ligimizi yakinen tanýyan Ýlhan Palut bana göre en uygun isimdir. Maceraya gerek yok.

Ekrem D. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Yuksek profilli kuluplerde ve liglerde futbolculuk yapmasi

• Bundesliga (Dortmund)
    • La Liga (Real Madrid)
    • Premier Lig (Liverpool)

Yuksek profilli hocalarla calismis olmasi

• Jurgen Klopp
    • Thomas Tuchel
    • Jose Mourinho
    • Brendan Rodgers

Birden fazla dil konusabilmesi

• Turkce
    • Almanca
    • Ingilizce
    • Flemenkce

CV'si cok iyi. Uzun vadeli bir planlama ile kulubu teslim edebiliriz. Tek problem halihazirda baska bir kuluple kontratinin olmasi. Yine de iyi bir teklifle ikna edilebilir.

Benim adayim Nuri Sahin.

Konu Ekrem D. tarafýndan (07.03.2023 Saat 21:42 ) deðiþtirilmiþtir.
    Yahsi Bati 51:28

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Benim hoca adayým net Nestor El Maestro'dur.
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Nereden
    Ýstanbul

bu arada pendiksporun maçlarýndaki istatistiklere bakýyorum,denk geldiðinde

https://www.flashscore.com.tr/mac/pI...tatistikleri/0

594 pas 650 pas havada uçuþuyor

pendiksporu hiç izlemedim ama istatistiklere bakarak acaba osman özköylü ptt 1. ligde city sistemiyle mi oynatýyor takýmý diye merak etmiyor deðilim

ptt 1. lig için anormal pas sayýlarý bence, malum ptt de zeminler kötüdür,genelde fiziksel mücadele ve uzun topla futbol oynanýr,klasik anadolu takýmlarý vardýr,ama pendiksporun maçlarýndaki istatistikler çoh enteresan, ptt 1. lig ile çok tezat

https://www.transfermarkt.de/osman-o...l/trainer/9284

hocanýn son dönem puan ortalamasý gayet iyi

lakin osman hocadan aklýmda kalan þey gene hararetli bir basýn toplantýsý , saha dýþý sýkýntýlý biraz

bu arada osman hoca gelsin demiyorum,izlemedim çünkü,ama dikkat çekici pas sayýlarýna ulaþmýþ ve puan ortalamasý iyi

bu arada son 5 maçtaki tek yenilgisi gençlerbirliðine olmuþ,bi bakayým dedim istatistiklere,çoh enteresan,barca celtic gibi

https://www.flashscore.com.tr/mac/Gt...tatistikleri/0

yüzde 74 topa sahip olma
    20 gol denemesi

710 pas 613 ü isabetli
    Konu jairzinho tarafýndan (07.03.2023 Saat 21:57 ) deðiþtirilmiþtir.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Öncelikle kim olsun derken, ÇÖP LÝGÝMÝZDE gazlama ve karizma ile hocalarýn iþ yaptýðýný söyleyeyim, teknik taktik zaman iþi ve ligde hiç iþe yaramadý.

Buna göre

1. Terim, hep gs ile bizdeki Þenola döndü sevenden fazla artýk onu sevmeyen Gs de, insanoðlu tuhaf-kýskanç, gelsin ESKÝ ÞAN ÞÖHRETÝ ALIR, bitik Avcýnýn aldýðý gibi

2. Watforddan yeni istifa eden Biliç, ligi biliyor, çok iyi 2 TRABZONSPORLU yardýmcý ile baþarýr

3. Ýlhan Palut, kararsýzým ama zaten bitmiþ sezonda masrafsýz-3 ay denersin tutarsa tarihin en iyi birlikteliði olur

Mart sonu gelecek Hoca, ben LÝGDE HÝÇ ÇALIÞMAMIÞ baþarýlý olan görmedim, LÝG ÇÖP, gidenler Danimarka liginde bile çöpe dönüyor seviye bu…
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Bence sezon sonuna kadar Orhan Ak kalacak,temennim deðil, gidiþat öyle
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ekrem D. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yuksek profilli kuluplerde ve liglerde futbolculuk yapmasi

• Bundesliga (Dortmund)
    • La Liga (Real Madrid)
    • Premier Lig (Liverpool)

Yuksek profilli hocalarla calismis olmasi

• Jurgen Klopp
    • Thomas Tuchel
    • Jose Mourinho
    • Brendan Rodgers

Birden fazla dil konusabilmesi

• Turkce
    • Almanca
    • Ingilizce
    • Flemenkce

CV'si cok iyi. Uzun vadeli bir planlama ile kulubu teslim edebiliriz. Tek problem halihazirda baska bir kuluple kontratinin olmasi. Yine de iyi bir teklifle ikna edilebilir.

Benim adayim Nuri Sahin.

nuri hoca þampiyonluk maçýnda 50 bin taraftar önünde gegenpressing ile bizi(daha doðrusu avcýyý) futbol olarak ezmiþti,o maçý hatýrlayan hatýrlar

lakin nuri hoca iile ilgili kafamdaki þüphe sadece gegenpressing taktiðinden ibaret mi oynattýðý oyun,top rakipte iken iyi , lakin topa sahip olduðunda taktiksel olarak ne kadar iyi ? bilemiyoruz

ikincisi nuri hocanýn taraftardaki algýsý negatif,þampiyonluk maçýndaki tavýrlarýndan dolayý, tabi bence biraz fazla gereksiz tepki verildi,hocanýn kazanma hýrsýný farklý yorumladýlar diyebilirim

üçüncü soru iþareti ise þu : valerin ismail þenol güneþ deðiþimi sert ve keskin deðiþimlerdir,fizikle oynayan valerian ismail den yetenekle oynayan (fizikte yok deðil tabi) þenol güneþe geçiþ,sýkýntýlý oluyor.özellikle sezon devam ediyorsa ve transfer dönemi kapanmýþsa

bizdeki durumda þu : yetenekle oynamaya çalýþan (genelde bunuda fazla beceremeyen) avcý nýn takýmýna fizikle oynamayý seven bir hoca geldi mi çuvallar aga,misal þenol güneþ 3 ay çuvalladý neredeyse,anca kendine gelmeye baþladý ve yeni transferlerle bide

bu durum sezon ortalarý için geçerli tabi,sezon baþlarýnda fizikle oynayan yada yetenekle oynayan gelirse ona göre bir planlama yapýlýr,

dediðim gibi nuri nin gegenpressing olayýndan baþka bir numarasý var mý? bilemiyorum

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

20 milyon avro bütçeyi kurbanov a ver futbol izlersin aga

adam 3-4 milyon avro bütçelerle karabaðda avrupada çok iyi sonuçlar aldýðý gibi güzel oyunda oynatýyor

bu arada 20 milyon avro feda sezonu bütçesi olmaz,çok fazla, o kadar gelir yok zaten

tahmin feda sezonlarý bütçesi en fazla 10 milyon avro olur, eðer doðru teknik adam tercihi yaparsan güzel oyunda gelir güzel sonuçlarda gelir,illa hedefe varmak zorunda deðilsin,ama son 4-5 haftaya kadar þampiyonluk kovalaman ihtimal dahilinde,bunu vasat dediðimiz ünal karaman bile yaptý,düþük maaþ bütçesi ile, güzel oyunda cabasý
    10 milyon avro bütçeyle küme düþersin hemde paraþütsüz.Burasý Azerbeycan ligi deðil.
    Konu nakzo tarafýndan (07.03.2023 Saat 22:21 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Steril61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ligimizi yakinen tanýyan Ýlhan Palut bana göre en uygun isimdir. Maceraya gerek yok.
    Aynen bu takým en az 2 sene þampiyonluða oynayamayacak onun için hiç macera aramaya gerek yok.

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Arkadaþ A. Avcýyý gönderdiler önerdikleri isimlere bak nuri yok ünal yok hüseyin siz milletin aklýyla dalgamý geçiyorsunuz.

SALDIRAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ben feda falan anlamam arkadaþ. Gelecek yönetim parasý yoksa gelmesin. 2/3 iyi adamý satar, birazda sponsor ve baþkan el atýp kaynak yaratacaklar. Buna mecburlar. Gs feda mý yaptý?? Dünyayý aldýlar takýr takýr gidiyorlar. Hazýrlýk için bu sezon yeterli. Anlaþsýnlar Sergen ile. Yapsýnlar adam gibi transfer seneye devam
    Bir Sevdasýn Trabzonspor'um..

kayseriliyiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    39

Alýntý Sefer A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir yol bul getir artýk þunu Sefer

Envoyé de mon 2107113SG en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Doðan Keskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    35

Allah'tan Þenol Güneþ boþta deðil. Tek diyeceðim bu, hayýrlýsý olsun.
    Trabzonspor, tutkum.​

crixus_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

bazý isimlere bakýyorum, batacaksan büyük batacaksýn

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Sergen Yalçýn nokta

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý SALDIRAY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben feda falan anlamam arkadaþ. Gelecek yönetim parasý yoksa gelmesin. 2/3 iyi adamý satar, birazda sponsor ve baþkan el atýp kaynak yaratacaklar. Buna mecburlar. Gs feda mý yaptý?? Dünyayý aldýlar takýr takýr gidiyorlar. Hazýrlýk için bu sezon yeterli. Anlaþsýnlar Sergen ile. Yapsýnlar adam gibi transfer seneye devam
    gsnin yöneticileri cebinden dünyalarý veriyor senin 10 yöneticinden 8 tanesi elini cebine atmamýþtýr bile ismi yönetici hiçbir varlýklarý yok.

Nereden
    Avrupa Diðer

hocam ünal hoca ile hem güzel ayrılmadık (bunda yönetim hatalıydı) hemde taraftar algısında başarısız oldu damgası yedi, haliyle bu tarz ayrılıklardan sonra yeniden başlamak taraftarda medyada ve yönetimde sıfır kredi ile başlamak demek,buda büyük stres demek her iki taraf adınada

aslında hem skor olarak hemde oynanan oyun olarak başarısız değil ama algı maalesef ünal hoca aleyhinde işledi (yönetim yaptı tabi bunu)

adam feda sezonlarında görev yaptı,oynattığı güzel oyunla tüm türkiyenin takdirini kazandı (misal socrates dergide emre özcanın yorumları),dün gibi hatırlıyorum , maçlarda oyuncu değiştiremiyordu hoca,yedeklerde oyuncu yoktu (89.dakikalarda oyuncu değiştirirdi genelde), ve sanıldığının aksine öyle yerlici falan değildi,evladımdır alt yapıdandır falan demiyordu,hatta bir basın toplantısında şunu söylemişti,yada şuna benzer bişey : bu alt yapıdan yeteneksiz gençlerle nereye kadar gidilebilir,

hocada körü körüne bir yerlilik sevdası falan yoktu,ama algı tam tersi oldu, hocanın en verim aldığı oyunculardan biri sosa oldu,ünal hoca yetenekli oyuncuyu seviyor,yerli yabancı ayırt etmeksizin

ha taktiksel olarak seviyesi tartışılabilir,ama güzel oyun ve seyir keyfi olarak iyi işler yaptı ve skorda elde etti bunun yanında,çok talihsiz bir ayrılık yaşandı,şampiyonluğa giderken yollar ayrıldı,belkide o sezon şampiyon olacaktı,bilemiyoruz

hocaya öyle bir algı yapıldıki sanki sefa sezonlarında başarısız olmuş damgası yedi,oynattığı oyun ,aldığı puanlar ligdeki sıralama ve puan ortalaması belli,

yeniden gelir mi ? olmaz, algı nedeniyle sıfır kredisi var, sıfır kredi demek baskı demek,bu nedenle ünal hoca da yönetimde bu riski almaz

bu arada algı ve kredi demişken şunuda ekleyeyim,ilhan palut rıza çalımbay ziya doğan ersun yanal ve benzeri hocaların algısı ünal karamandan çok daha iyi olduğu yönünde,oysa bu hocalar ünal hocanın feda sezonlarında yaptıklarının hiçbirini yapamaz,hem skor hemde oyun olarak

ünal hocanın algısı şu anda sadi tekelioğlu falan seviyelerinde,inanılır gibi değil,kıssadan hisse : algı böyle bişey

şu anda anket açılsa ilhan palut mu ünal karaman mı deseler yüzde 90 ilhan palut çıkar,oysa ilhan palut bana göre ünal karaman seviyesinde değil

Evet olayin ozetini iyi analiz etmissiniz aslinda agaoglunun baskan secildikten sonra (ertugrul doganin onayi olmusmudur?) unal hocayi getirmesi biraz surpriz olmustu galiba hoca sehir ve takim havasini iyi bildigi icin kimyalar iyi uyustugu icin kimsenin beklemedigi bir cikis yasadi ayrilik sureci yumusak gecisle sonlanmadigi icin son pismanlik neye yarar oldu
    Orhan ak egemen kormazla birlikte olabilir sezon sonu deyerlendirilir

gudoz81 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    48

Sergen bakasetastan daha fazla verim alýr en azýndan.
    Ama hýrslý genç alman aklýma yatar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)