Sayfa 23 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 21 22 23 24 25 33 73 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1867 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý?

Ahmet Taþçý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Bu senden sonra Yýldýz görmek isteyen gökyüzüne baksýn modunu açýyoruz.Saðlam küçüleceðiz hatta takýmdan gidecek ilk 3 isim Baka, Hugo ve Bartra (Maaþýn bir kýsmýný bize kitleyerek Kiralýk)....
    Beni bu saatten sonra tek heyecanlandýracak þey Yabancý yetilrici bir Hoca ve saðlam scout transferleri...Eðer gelecek yýl da Orhan Ak ile devam edilirse ne tribüne adam gider, ne dekoder satýlýr ne de ürün...
    Sanýrým Aðaoðlu'nun çok aratacak Ertuðrul Doðan.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

ilhan palutu neden düþünmüyoruz? eldekilerden en aklý baþýnda hoca o..

yoksa tekkeyi gösterip orhan aka razý edecekler..
    Attan inip eþeðe bindik!

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

osman hocam gene pas þov yapmýþ

https://www.flashscore.com.tr/mac/jc...tatistikleri/0

misal neden tekke de osman özköylü deðil diye sormak lazým,seviye çok aþaðýlarda ise

kýsa bolu macerasýný saymazsak 2018 den bu yana puan ortalamasý gayet iyi

https://www.transfermarkt.de/osman-o...l/trainer/9284

fatih tekke ise 1.54 ve 1.62 lik orta düzey puan ortalamasý yapmýþ kariyerinde,orta sýralar için yeterli ancak

https://www.transfermarkt.de/fatih-t.../trainer/29046

osman hocanýn kariyer zirvesi ise 2.13 ve 3 kez 2 ortalamanýn üzerinde çýkmýþ, þu anda zaten çok formda devam ediyor,özellikle topa sahip olma ve pas sayýlarý dikkat çekiyor pendiksporun
    osman hoca oyuncu kariyeri olarak aralýksýz 10 yýl oynamýþ bizde

ha osman özköylü direkt gelsin demiyorum

ama 5 sezon önce olduðu gibi feda sezonlarý projesi yapýlacaksa (ki yapýlmalý) bunun içinde belli kriterler olmalý aga,misal ünal karaman nasýl bu projeye uydu, çünkü hücum futbolu oynatýyordu, bu sayede kasaya 40 milyon avro girdi oyuncu satýþlarýndan,daha fazlada olabilirdi,ömür satýlmýþ olsaydý

ünal karaman nasýl doðru tercih ise benzer þekilde osman özköylüde doðru olabilir,en azýndan denenmeye deðer ,kariyerinde ulaþtýðý puan ortalamalarýna bakarak ve pas istatistikleri dikkat çekici,demekki bir sistemi var

tekke de bunu göremedik,ne oyun olarak ne de puan ortalamasý olarak,

yerlilerden 1. tercihim sergen yalçýn

pas oyunu + tempolu oyun karýþýmý ile þenol güneþ e benziyor sistemi ve baþarmýþlýðý var,hem alanyaspor gibi düþük bütçeli bir takýmda (oyun olarak) hemde bjk ile hem oyun hemde skor olarak, baþka bir artýsýda pozitif bir karekter olmasý

misal çaðdaþ atan mý osman özköylü mü diye sorsalar tartýþýlýr aga,çaðdaþ atanýn oyun ve skor olarak baþarmýþlýðý yok denilebilir, ha geleceði parlak hocalardan deniliyor þimdilik
    Konu jairzinho tarafýndan (19.03.2023 Saat 21:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý pReN@_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu vidyo çok iyi, son cümle biraz abarti ve komik olsa da
    Yalniz bunun çok degeri yok artik,, bu sezon baslarindan fb maçi sonrasi ve bizim maç sonrasi açiklamalarina bakin -> tamâmen hayal kirikligi...
    Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne alaka þimdi bu? Adamcýlýk bana göre deðil. Gitmemesini savundum. Gittikten sonra Avcýyla ilgili tek mesajým yok. Beni adamý gitti diye takýma küsenlerle, gol yiyelim diye dua edenlerle karýþtýrma.
    Oooo mejnun seven Ünalci tayfayi târif etmissin
    "Diabate'ye haksizlik yapildi hüüü" diye aglayan tayfa

Haksizlik yapildiysa, aylardir söylüyorum, genç oyunculardan Taha'ya yapilmistir açik ve net
    Ne Süleyman, ne baskasi
    Konu Sefer A. tarafýndan (19.03.2023 Saat 22:54 ) deðiþtirilmiþtir.

Ekrem D. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Ne alaka þimdi bu? Adamcýlýk bana göre deðil. Gitmemesini savundum. Gittikten sonra Avcýyla ilgili tek mesajým yok. Beni adamý gitti diye takýma küsenlerle, gol yiyelim diye dua edenlerle karýþtýrma.

---

Sefer de ozelden rep yoluyla soyle yazmis: "reyis seni de diabate gönderilirken avci hocam haksizlik yapiyor hühüüü diye aglarken yakalamislar o ne olacak )"

Yari dogru bir ifade olmus. Agladigim dogrudur fakat Diabate gonderilirken degil, Joao Pereira haksiz yere sirf kisisel hesaplasmalar yuzunden gonderilirken aglamis olabilirim - ama sinirden.

---

Yeni gelecek teknik direktorun bu tarz gereksiz hesaplasmalara girmeyecek, kendini oyuncudan ustun gormeyen sabit fikirli olmayan birisi olmasi lazim.
    Yahsi Bati 51:28

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Ekrem D. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

---

Sefer de ozelden rep yoluyla soyle yazmis: "reyis seni de diabate gönderilirken avci hocam haksizlik yapiyor hühüüü diye aglarken yakalamislar o ne olacak )"

Yari dogru bir ifade olmus. Agladigim dogrudur fakat Diabate gonderilirken degil, Joao Pereira haksiz yere sirf kisisel hesaplasmalar yuzunden gonderilirken aglamis olabilirim - ama sinirden.

---

Yeni gelecek teknik direktorun bu tarz gereksiz hesaplasmalara girmeyecek, kendini oyuncudan ustun gormeyen sabit fikirli olmayan birisi olmasi lazim.
    Buradan da yazdim üstte, yine yazarim gerekirse
    Diabate konusunda hadi aglamadin diyelim, serzeniste bulundugunu net hatirliyorum, gittigi yerde ilk maçlar gol asist yapinca =)
    Pereira konusunda valla ben de sasirdim ama gittikten 4 ay sonra futbolu birakmasi hocanin çok da haksiz olmadigini gösterdi o zamanlar
    Ne yâni, yoksa Pereira bizden gittigi için futboldan sogudu diye mi futbolu birakti, yoksa 2 sene daha falan oynayacak miydi ?

Yeni gelen hoca sikeci mejnun gibilerine selam göndermesin yeterli

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Alýntý Sefer A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Buradan da yazdim üstte, yine yazarim gerekirse
    Diabate konusunda hadi aglamadin diyelim, serzeniste bulundugunu net hatirliyorum, gittigi yerde ilk maçlar gol asist yapinca =)
    Pereira konusunda valla ben de sasirdim ama gittikten 4 ay sonra futbolu birakmasi hocanin çok da haksiz olmadigini gösterdi o zamanlar
    Ne yâni, yoksa Pereira bizden gittigi için futboldan sogudu diye mi futbolu birakti, yoksa 2 sene daha falan oynayacak miydi ?

Yeni gelen hoca sikeci mejnun gibilerine selam göndermesin yeterli
    Pereira'nin o sezon sozlesmesi bitiyordu, futbolu Trabzonspor'da birakacakti. Sikinti da o zaten. Adamin son bir kac ayini kulupte gecirmesine izin vermeden, iki hafta sonraki super kupa macinda kupa kaldirmasina bile izin vermeden alcakca gonderildi. O konuda Agaoglu'na da cok kizginim. Hadi Ertugrul Dogan, Avci'nin kankasi da, sen veto edemedin mi?

---

Diabate kesinlikle Trabzonspor seviyesinde bir oyuncu degil. Ama Avci'nin davrandigi kadar kotu bir futbolcu olmadigini da dusunuyorum. Hele hele hic sag kanadimiz yokken, devre arasinda alelacele gondertmesi cok sacmaydi. Yine mantikla aciklanamayacak, sirf kendi aldirmadigi icin kisisel histerilerinden dolayi gonderttigi oyunculardan birisi. Sene sonuna kadar beklense, hem eksik kadroda en azindan yedekten girer, Yusuf Sari'nin yerine oynar; belki de sene sonunda zarar etmeden gonderebilirdik.
    Konu Ekrem D. tarafýndan (19.03.2023 Saat 23:10 ) deðiþtirilmiþtir.

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Pereira'nin o sezon sozlesmesi bitiyordu, futbolu Trabzonspor'da birakacakti. Sikinti da o zaten. Adamin son bir kac ayini kulupte gecirmesine izin vermeden, iki hafta sonraki super kupa macinda kupa kaldirmasina bile izin vermeden alcakca gonderildi. O konuda Agaoglu'na da cok kizginim. Hadi Ertugrul Dogan, Avci'nin kankasi da, sen veto edemedin mi?
    Bu konuda haklisin bak, hele süper kupa öncesi alelacele göndermek nedir ya
    Hayir ama o zamandan belliydi baskanin pasif oldugu,, yok durus göstermis zart zurt diyorlar hikâye yaa
    Ve ilk geldigi zamanlardan beri "milleti salak yerine koyuyor" demisimdir kaç kere, iste sebeplerinden birisi de bu gibi durumlardaki tavri (tavirsizligi tepkisizligi)

Yine de en basarili baskanimiz sayilir mi, en azindan son 30 senede, e evet yâni

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ayný þeyleri okuyup, dinleyip farklý þeyler algýlýyoruz. Avcý takýntýn yüzünden olabilir.

Pereira hocanýn bu teklifini hala ilk günkü aþkla antrenman yapýyorum, oynamaya devam edeceðim diye reddetti. 5 maç sonra futbolu býrakýp antrenör oldu. Zaman Avcý'yý haklý çýkardý. Kalmak isteseydi eþofmanlarý çeker kulübede oyuncu + antrenör olarak olarak oturur, Sporting'deki yaptýðý gibi ihtiyaç olduðunda 3-5 dk oyuna girerdi. Kupada kaldýrýrdý. Sonrasýnda yaptýðý Teþekkürler Abdullah beni þampiyon yaptýn yorumu takýmýn hocasýna yaklaþýmýný gösteriyor zaten.

Tsyi umursayan eski topçularý çok severim. Cale male hepsini takip ediyorum instadan arada paylaþým yapýyorlar diye. Pereira da onlardan biri ama o dönem yaptýðý hataydý. Keþke kalýp burada býraksaydý, kalmak istemedi.
    ( ゚д゚)

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her kafadan bir ses çýkýyor,Abdullah Avcý madem geri gelecekti neden gitti onu anlamadým. Ordan talimat vermek de neyin nesi yok Orhan ak devam etsin rica ediyorum felan filan. Ertuðrul Doðaný severim,takdir ederim ama bu nedir kardeþim Trabzonspor kimsenin babasýnýn çiftliði deðil .

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Ayný þeyleri okuyup, dinleyip farklý þeyler algýlýyoruz. Avcý takýntýn yüzünden olabilir.

Pereira hocanýn bu teklifini hala ilk günkü aþkla antrenman yapýyorum, oynamaya devam edeceðim diye reddetti. 5 maç sonra futbolu býrakýp antrenör oldu. Zaman Avcý'yý haklý çýkardý. Kalmak isteseydi eþofmanlarý çeker kulübede oyuncu + antrenör olarak olarak oturur, Sporting'deki yaptýðý gibi ihtiyaç olduðunda 3-5 dk oyuna girerdi. Kupada kaldýrýrdý. Sonrasýnda yaptýðý Teþekkürler Abdullah beni þampiyon yaptýn yorumu takýmýn hocasýna yaklaþýmýný gösteriyor zaten.

Tsyi umursayan eski topçularý çok severim. Cale male hepsini takip ediyorum instadan arada paylaþým yapýyorlar diye. Pereira da onlardan biri ama o dönem yaptýðý hataydý. Keþke kalýp burada býraksaydý, kalmak istemedi.

Yahu olan anca biten bu kadar yanlis analiz edilebilir. Avci, Pereira'ya seni oynatmayacagim; istersen gel ekibimde antrenor ol diyor. Pereira da hayir ben oynamak istiyorum, sene sonunda bitecek olan sozlesmemi tamamlamak istiyorum diyor. Bu sekilde Avci direkt yiyemedigi Pereira'yi endirekt bir sekilde yemis oluyor.

Zaman Avci'yi hakli falan da cikarmadi. Pereira bosta kalinca eski kulubu olan Sporting Lizbon ahde vefa olarak Pereira'yi tekrardan takima aldi. Sporting o sene 3-4-3 oynuyordu, Pereira o yasta ne 4'lu ortasahada sag kanat oynayabilirdi ne de ilk 11'deki Porro'yu kesebilirdi. Kulubede oturmaktansa kramponlari asip esofmanlari cekti. Halbuki Trabzonspor'da kalsa Serkan Asan'in onunde butun sezon 90 dakika oynayacakti. Dolayisiyla Pereira'nin Trabzonspor sonraki kariyeri Avci'yi hakli cikarmiyor, tam tersine Pereira'nin o sezonu kulubede degil sahada bitirmek istedigini gosteriyor. Kaldi ki, ona da Avci izin vermedi. Bizi de 20 mac Serkan Asan'i izlemeye mahkum etti.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ilhan palutu neden düþünmüyoruz? eldekilerden en aklý baþýnda hoca o..

yoksa tekkeyi gösterip orhan aka razý edecekler..
    Aynen palut en makulü. Orhan akla sezonu bitirebilirler ama gelecek sezon orhan akýn kalacaðýna ihtimal vermiyorum.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Hiçbir surette bu takýmýn baþýnda Trabzonspor'un eski futbolcularýndan birini hoca olarak görmek istemiyorum sonuna kadar karþýyým tamda karþýsýnda duruyorum.

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ben Lucescu-Osman Özköylü geçiþ dönemi diyorum,Lucescu ister mi acaba.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    Ýstanbul

Yahu olan anca biten bu kadar yanlis analiz edilebilir. Avci, Pereira'ya seni oynatmayacagim; istersen gel ekibimde antrenor ol diyor. Pereira da hayir ben oynamak istiyorum, sene sonunda bitecek olan sozlesmemi tamamlamak istiyorum diyor. Bu sekilde Avci direkt yiyemedigi Pereira'yi endirekt bir sekilde yemis oluyor.

Zaman Avci'yi hakli falan da cikarmadi. Pereira bosta kalinca eski kulubu olan Sporting Lizbon ahde vefa olarak Pereira'yi tekrardan takima aldi. Sporting o sene 3-4-3 oynuyordu, Pereira o yasta ne 4'lu ortasahada sag kanat oynayabilirdi ne de ilk 11'deki Porro'yu kesebilirdi. Kulubede oturmaktansa kramponlari asip esofmanlari cekti. Halbuki Trabzonspor'da kalsa Serkan Asan'in onunde butun sezon 90 dakika oynayacakti. Dolayisiyla Pereira'nin Trabzonspor sonraki kariyeri Avci'yi hakli cikarmiyor, tam tersine Pereira'nin o sezonu kulubede degil sahada bitirmek istedigini gosteriyor. Kaldi ki, ona da Avci izin vermedi. Bizi de 20 mac Serkan Asan'i izlemeye mahkum etti.
    Sporting kulübesinde oturmayý Trabzonspor kulübesinde oturmaya tercih etti iþte neyini savunuyorsun. Gidip Braga vs daha düþük kalibreli bir takýmda oynasa veya Türkiye'den gelen teklifleri deðerlendirip oynama devam etse haklýsýn.

Neyse þimdi konuyu yeni teknik direktör seçiminden saptýrmayalým. Avcý gittiyse yardýmcýsý da gitsin. Madem Avcý'nýn yardýmcýsý kalacaktý niye Avcý gitti. Yabancý hocamý alayým acil. ADS maçýndan sonra Orhan Ak'a teþekkür edip yeni hocayý açýklamalýydýk. Aralarý hiç iyi deðerlendiremedik.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

---

Diabate kesinlikle Trabzonspor seviyesinde bir oyuncu degil. Ama Avci'nin davrandigi kadar kotu bir futbolcu olmadigini da dusunuyorum. Hele hele hic sag kanadimiz yokken, devre arasinda alelacele gondertmesi cok sacmaydi. Yine mantikla aciklanamayacak, sirf kendi aldirmadigi icin kisisel histerilerinden dolayi gonderttigi oyunculardan birisi. Sene sonuna kadar beklense, hem eksik kadroda en azindan yedekten girer, Yusuf Sari'nin yerine oynar; belki de sene sonunda zarar etmeden gonderebilirdik.
    Yahu ne pereirasý sen ne sayýklýyorsun adam gitti bitti emekli oldu. Avcý bizi þampiyon yaptýýýýýýýý bir kere bu camia hakkýnda kötü söz söylemedi bir kere bizi küçük görmedi bir kere filozofunuz gibi zorla geldim taraftar þöyle þehir þöyle ayaklarýna girip durmadý býrakýn þu adamýn yakasýný be gitti kurtuldu sizden .Sizde hiç Ahdee vefa duygusu yok mu hem þerim rüyanda göremeyecektin bu hoca bu baþkan bu yönetici olmasa þampiyonluðu yaþým 40.... inanmýyordum þampiyonluk göreceðime yaþandý bitti saygý duy þu adama. Ben ömür boyu saygý ve sevgiyle anacaðým hocamý filozofun bana çocukluðumdan orta yaþýma kadar yaþattýðý onca travmadan sonra 3 günlük bahar gibi geldi geçti A. Avcý hayatýmdan.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Sporting kulübesinde oturmayý Trabzonspor kulübesinde oturmaya tercih etti iþte neyini savunuyorsun. Gidip Braga vs daha düþük kalibreli bir takýmda oynasa veya Türkiye'den gelen teklifleri deðerlendirip oynama devam etse haklýsýn.

Neyse þimdi konuyu yeni teknik direktör seçiminden saptýrmayalým. Avcý gittiyse yardýmcýsý da gitsin. Madem Avcý'nýn yardýmcýsý kalacaktý niye Avcý gitti. Yabancý hocamý alayým acil. ADS maçýndan sonra Orhan Ak'a teþekkür edip yeni hocayý açýklamalýydýk. Aralarý hiç iyi deðerlendiremedik.

Trabzonspor kulubesinde oturma secenegi olmadi ki. Avci o secenegi direkt masadan kaldirdi, adamin Trabzonspor'daki futbolculuk kariyerini komple bitirdi. Acikcasi ben pereira'nin yerinde olsam ben de aynisini yapardim. Neden Turkiye'den baska bir takim arayayim, zaten 4-5 ay sonra emekli olacagim.

---

Ikinci paragrafta yazdiklarina katiliyorum. Avci gittikten sonra yeniden yapilanmaya gidilmeliydi. Bence en risksiz aday su an icin Montella, tek sikintisi Adana'da aldigi yuksek ucret. Azina ikna edilebilir mi bilemiyorum. Eger uzun vadede sifirdan yapilanmaya gidilecekse de Nuri Sahin dusunulmeli. Nuri, genc Turk hocalar arasinda profili en yuksek olan isim.

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý fanatikdevri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen onun isteyeceði bütçeyi oluþturabilirsen ona gerek yok fatih terimi getir osman Özköylü ise bu takýma hoca olamaz.

Nereden
    Ýstanbul

Güney Amerikalý ve kel deðilsen o kadar agresiflik kabul edilemez. Törpülemeli.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen onun isteyeceði bütçeyi oluþturabilirsen ona gerek yok fatih terimi getir osman Özköylü ise bu takýma hoca olamaz.
    Ertuðrul Doðan eðer güzel bir proje sunar ve bütçe verirse bence savaþtan yýpranan Ukraynadan bildiði bir lige ve ülkeye geçiþ yapabilir,Lucescu gelirse ona uygun Osman Özköylü olabilir,neden olmasýn,adam 10 yýl bizde oyamýþ,500 maça hoca olarak çýmýþ nerdeyse.

Güney Amerikalý ve kel deðilsen o kadar agresiflik kabul edilemez. Törpülemeli.
    Valla hocam,adamýn hakkýnda çok bilgim yok ama Luce onu da yumuþatýr bence.Hýrslý adam güzeldir ya,yerinde sinir iþ yapýyor.Yýllarca FT neler yaptý.
    Konu fanatikdevri tarafýndan (20.03.2023 Saat 00:41 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Ertuðrul Doðan eðer güzel bir proje sunar ve bütçe verirse bence savaþtan yýpranan Ukraynadan bildiði bir lige ve ülkeye geçiþ yapabilir,Lucescu gelirse ona uygun Osman Özköylü olabilir,neden olmasýn,adam 10 yýl bizde oyamýþ,500 maça hoca olarak çýmýþ nerdeyse.

Valla hocam,adamýn hakkýnda çok bilgim yok ama Luce onu da yumuþatýr bence.Hýrslý adam güzeldir ya,yerinde sinir iþ yapýyor.Yýllarca FT neler yaptý.
    Terim kadar arkasý olsa þimdiye Süper Ligde 10 takým çalýþtýrmýþ olurdu. Göztepe maçýnda oyundan atýlmýþ yine. Ligde üçüncü bir kaç haftaya istifa edip býrakýrsa þaþýrmam.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ýstanbul

Terim kadar arkasý olsa þimdiye Süper Ligde 10 takým çalýþtýrmýþ olurdu. Göztepe maçýnda oyundan atýlmýþ yine. Ligde üçüncü bir kaç haftaya istifa edip býrakýrsa þaþýrmam.
    Hakkýný arayan adamý severim,Pendik lige yeni çýkmýþ,Osman Özköylü çýkarmýþ,kadrolarý öyle ahým þahým bir kadro görünmüyor,kendini üst lige atmak için bu kadar yakýnken agresif olmuþtur,takip etmedim açýkçasý.

Ertuðrul Doðan için en önemli karar Hoca tercihi,çok þanssýz bir baþlangýç,ilk kararý en önemli kararý olacak ve tek atýmlýk barutu kaldý.Diyelim Sergen,Çaðdaþ,Ýlhan veya benzer tipte tercih direkt intihar olur bana kalýrsa.
    Montella,Pirlo gibi tercihlerin de riski çok yüksek ama ilk tercihe göre daha mantýklý olabilir,en azýndan taraftar stada gelir.

Lucescu-Osman Özköylü benim açýmdan uzun soluklu bir projenin ilk adýmý olabilir,taraftar için pek albenisi olmasa da kulüp için proje bazlý en mantýklý iþ olur.
    Konu fanatikdevri tarafýndan (20.03.2023 Saat 01:02 ) deðiþtirilmiþtir.

crixus_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý crixus_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sallamaci bunlar da yaa

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

bu bazý isimleri kasýtlý olarak taraftar ne diyecek diye ortaya atýyor olabilir. ki bana kalýrsa %100 eminim bundan.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)