Sayfa 22 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 20 21 22 23 24 32 ... SonuncuSonuncu
Toplam 868 adet sonuctan sayfa basi 526 ile 550 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktrmz Kim Olmal?

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt nakzo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bjk den 5 deil 3 yiyor hi bir byk matan 1 puan bile alamyor oyun desen bouyor rakibi pas manya yapyor oooo bulunmaz hint kuma.
    Mevcut stanbulspor kadrosuyla dediini Pep dahi beceremez. O kadroya gre gayet iyi oynatt bence. Son hafta Konya, Alanya, Sivas 9 puan. Bu takmn olmas gereken yer 1. lig. Trabzonspor deil de ligde daha elle tutulur bir takm talip olsa keke. (Sergen'in Kayseri, Sivas maceralar gibi)
    ( ゚д゚)

yorumsuz6117 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2008
    Nereden
    Bursa

Orhan Ak ney la..
    I am not in danger , I am the danger..

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Gney Amerika
    Ya
    29

ben istanbulspor'Un malarn izliyorum bizim ma dnda fatih tekke yle kolay kolay hi bir rakibe kar kt oynatmad. millet uan ne bekliyor aga conte, ancelotti falan m gelecek sanyonuz. bu kadar bor varken yeni gelecek ynetim pahal bteyle kadro sz veremez onu unutun. gelecek hoca %100 yerli olacak. ben ahsen pirlo falan demitim ama yabanc hoca imkansz gibi.

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt Courage Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Son paragrafda belirttiiniz ideal hoca bence razvan lucescu.Kariyer baslangicinda Romanyada lig sampiyonlugu var, Paokta namalup ampiyonluu var ikincilik var kupa ampiyonluu var, araplarda kupa ve ampiyonluklar var. Orada 1 sene m ne kt gitti ayrld tekrar paok'un bana geti rakiplerine gre daha dk bte ve kamuoyu desteiyle takm hep yukarlara tuttu. Artk snrn br tarafnda da kendini ispat edip Avrupanin baat liglerine kendini ykseltmek isteyecektir. Minimum 3 yllk bir kontrat ve uuk olmayan transferlerle ok i yapar. Buraya uyum salamama gibi bir durumu da olmaz zira Rumenleri tam Avrupal saymamak gerek. Babas ve hagiden dolay ligi de yakn tanyor bence oluru var ama daha iyi alternatifleri de varsa deerlendirmek lazm geleceimizi yabanc hoca ile inaa edebiliriz.
    Avrupal'dan kastm, ngiliz, Fransz, Alman, spanyol'du daha ok. Lucescu pek yal olmasa da kariyeri itibariyle kaar saylabilecek bir isim. Daha gen ve daha yeni bir yz bence daha doru bir tercih olur.

Forumda ad geince baktm, Trpisovsky, kat zerinde ahane iler yapm Slavia'da. Greve geldii 2018'den bu yana 100 milyon euro'yu kasaya koymu kulp. Bu srete harcanan rakam 40 milyon. Biz bu paray yaklak 2 senede harcayp, ayn miktarda paray 10 senede alabilmiiz.

Bu 5 senede avrupa'da dzenli olarak var olmular, dzenli avrupa baars= dzenli transfer geliri

18-19 Cl elemesinde Kiev'e elenmiler, ardndan Zenit, Bordo ve Copenhagl grubu liderin bir puan gerisinde 2. bitirmiler.
    Sonraki turda grup lideri Genk'i 4-1'le tokatlamlar. Son 16'da Sevilla'y 6-5'le gemiler. eyrek finalde Chelsea'ye 5-3'le elenmiler.

19-20'de Cl elemesinde Cluj'u eleyip, Barca, Dortmund, nter'li grupta 2 puanda kalmlar.

20-21 Cl elemesinde Midjland'a elenip, Kusen, Nice ve Hapoel'li AL grubunu 2. srada tamamlamlar.
    Sonrasnda Leicester' 2-0 Glasgow'u 3-1'le geiyorlar. eyrek finalde Arsenal'e 5-1'le eleniyorlar.
    21-22 Cl'de Ferenc'e eleniyorlar, ardndan Al'de Legia'ya eleniyorlar, Konferans'ta Feyenord, Union B. ve Maccabi'li grubu 2. bitiriyorlar.
    Poff'ta Fb'yi sonraki turda Lask' eliyorlar. eyrek finalde Feyenord'a eleniyorlar.
    22-23'de 3 tur geip Konferans gruplarna kaldktan sonra Sivasl grupta 3. olup eleniyorlar.

zet; 5 senede 2 AL, 1 Konferans eyrek finali. 1 Cl 1 konferans katlm. Btn bunlar bizden ok daha az harcayarak ve daha fazla kazanarak yapmlar.

Trpisovsky 47 yanda ve sezon sonunda szlemesi bitiyor grnyor.
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

gabriel omar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.06.2011
    Nereden
    Ankara

Orhan Ak sama sapan bir tercih olur. Hocay gnderip yardmcsyla devam etmek demek ben hi bir ey bilmiyorum, sadece cebimdeki paraya gveniyorum demektir.

Al Trpisovsky'yi, ben Avrupa'da kalc olan, dzenli futbolcu ihra edip gelir kazanan bir kulp olacam de ite.

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

Alnt Doukan Uan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ben istanbulspor'Un malarn izliyorum bizim ma dnda fatih tekke yle kolay kolay hi bir rakibe kar kt oynatmad. millet uan ne bekliyor aga conte, ancelotti falan m gelecek sanyonuz. bu kadar bor varken yeni gelecek ynetim pahal bteyle kadro sz veremez onu unutun. gelecek hoca %100 yerli olacak. ben ahsen pirlo falan demitim ama yabanc hoca imkansz gibi.
    aslnda ok eletirenlerden biri benim ama bjk mann 2. yarsn zellikle izledim..
    bu grnze katlyorum..fena deildi bende beendim..
    ama hereye ramen snen sonunu stanbulsporda bitirmeli ve ligde kalabilirse bireyi baarm olcak ..yalnz ligde kalamzsa grlerim tekrar tamamen negatife dnebilir..

bu mata oyuna 2 ald adamdan Ouz kaan gtekin az biey yetenekli olsa puan alyorlard..
    dieride bizim Kerem en..Kerem iinde hayal krkl yayorum..10 dakika oynuyorsun urda biraz ko be ocuk..hadi komuyorsun sen ksa boylu adamsn tekniin yksek ama bu kadar pas hatas yapman yakmaz..hadi onuda getim yedikleri 3. golden nce orta sahada faul yap oyunu durdur..maalesef hibirini yapmad..Enis Destan Polonyaada ne yapyor acaba btn gen transferlerimiz mi kt..
    samanyolu yerine rafet el romann ampiyonluk iin yazd arks sylenebilir:..metehants

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt alperrr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    aslnda ok eletirenlerden biri benim ama bjk mann 2. yarsn zellikle izledim..
    bu grnze katlyorum..fena deildi bende beendim..
    ama hereye ramen snen sonunu stanbulsporda bitirmeli ve ligde kalabilirse bireyi baarm olcak ..yalnz ligde kalamzsa grlerim tekrar tamamen negatife dnebilir..
    Kazma, sadece koan, egosunu idare etmek zorunda olmadn adamlara oynattyla bizim oyunculara oynatt ayn olmayacak. O yzden stanbulspor ve o ayardaki takmlardaki performans referans olamaz maalesef.
    ( ゚д゚)

Gkhan Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.10.2017
    Nereden
    Bursa
    Ya
    32

Orhan Ak hamlesi olsa olsa camiay fatih tekkeyi ikna etme hamlesi olur. Hocann kendisinin yapamad eyi daha takm bile altrmam Orhan Ak'tan beklenileceini dnmek bilmiyorum nasl aklanr ? Her eyden nce Trabzonspor heyecann kaybetti ve Orhan Ak o heyecan getirebilecek ve tayabilecek bir profil deil en azndan u an.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Royal Heart - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.04.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Fatih Tekke'nin bir gn mutlaka Trabzonspor'da teknik direktrlk yapmasn temenni ederim ama ne zaman, t.direktr olarak zirve iddiasn bir takmn banda gsterebildikten, belli bir istikrar yakaladktan ve belli bir eii atktan sonra, bu demek deildir ki Trabzonspor'un bana hemen gese baarsz olacak, belki ok baarl olacak ama hem Trabzonspor hem kendi kariyeri/kredibilitesi hem de banda bulunduu takma bir sorumluluu asndan daha uygun bir zamanda bu beraberliin olmas gerektii kanaatindeyim. Ancak Trabzonspor mevcut/potansiyel ynetimi, kitleyi dier ilgin ve kabul edilebilirlikten uzak haberlere bir ekilde bu senaryoya rza iin anak tutuyorsa ok baarl ilerliyor, onun da hakkn teslim etmek lzm.
    Konu Royal Heart tarafndan (19.03.2023 Saat 01:58 ) deitirilmitir.
    Dnnden ders kar ki bugn grebilesin, bugn gr ki; yarnn dnebilesin.

Fanatik34 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2009
    Nereden
    Almanya

Trabzonspor realitesi diye birsey var..hic bosuna umutlanmayin! Sezonbasi fabrika ayarlarina dndgmz belitirip, bir Sper Kupa faciasi buna engel olur diye umut ettigimde, ates pskrenler oldu. Maalesef rakip zayif Sivasspor idi. Ates pskrenler, bugnn sorumlularidir.
    Abdullah Avci/ Ertugrul Dogan desteginde, dillendirilen siyasi destekle 2 yil takimin basinda kalabildi. 3 ay nce gitmis olsa, cok baska hedefler konusulabilirdi ama su anda gelip basarili olabilcek, daha dogrusu sabir gsterilecek bir isim yok gibi maalesef!! Ilhan Palut bu takima Abdullah Avcidan cok daha fazlasini verir, bu kesin ama o destegi grebilir mi? hayir

Dua etmekten baska sansimiz yok !
    Bugn ki Dnya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Dzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Ekrem D. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.03.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Alnt Ufuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kazma, sadece koan, egosunu idare etmek zorunda olmadn adamlara oynattyla bizim oyunculara oynatt ayn olmayacak. O yzden stanbulspor ve o ayardaki takmlardaki performans referans olamaz maalesef.
    Ufuk seni geceleri Avci'nin Trabzon'daki eski evinin onunde siyah poset ile gazeteye sarili birseyler icerken goruyorlarmis. Kendine yapma bunlari yaziktir. Avci gitti diye bu kadar yuklenilmez kendine.
    Yahsi Bati 51:28

Mert' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Orhan Ak kalacaksa, Avc niye gitti? Kulb iftlie evirdiler iyice.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

yelik tarihi
    10.05.2008
    Nereden
    Ankara

Vasat ynetici, vasat hoca, vasat futvolcu, yalak yaraftar grubu bakan ve ahmak taraftara tahammlm yk. stemiyorum
    En byk Trabzon

SALDIRAY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Kalitesini ispatlam bir hoca gelmeyecekse, Tekke, ada en ideali. Orhan ne aga
    Bir Sevdasn Trabzonspor'um..

Timur Bey - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.04.2017
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

ler ne zaman tersine gitse kulpte pratik davranacak bir ynetici de akl da kmyor. u anda ne Orhan Ak ne Fatih Tekke bu takm idare edip heyecan yaratacak ya da bir oyun akl koyacak yeterlilikte deiller. En azndan Trkiye Kupas'nn durumuna gre drdncl de gzden karmadysak makul artlar altnda oyun anlay ve istikrar olan bir hocay vakit gemeden getirmek ve eksikleri grmesi en dorusu olur. Fakat biz bunu hep yaza braknca aslnda hocann takm tanmas da zaman alyor. Bu yzden bu ynetimden Orhan Ak ile devam etme karar kmasna armamak gerek. Ne yazk ki ynetim aklmz hep ayn hatalara dyor ve decek.

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    40

Alnt Fanatik34 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonspor realitesi diye birsey var..hic bosuna umutlanmayin! Sezonbasi fabrika ayarlarina dndgmz belitirip, bir Sper Kupa faciasi buna engel olur diye umut ettigimde, ates pskrenler oldu. Maalesef rakip zayif Sivasspor idi. Ates pskrenler, bugnn sorumlularidir.
    Abdullah Avci/ Ertugrul Dogan desteginde, dillendirilen siyasi destekle 2 yil takimin basinda kalabildi. 3 ay nce gitmis olsa, cok baska hedefler konusulabilirdi ama su anda gelip basarili olabilcek, daha dogrusu sabir gsterilecek bir isim yok gibi maalesef!! Ilhan Palut bu takima Abdullah Avcidan cok daha fazlasini verir, bu kesin ama o destegi grebilir mi? hayir

Dua etmekten baska sansimiz yok !
    Hayrdr neden sabr yok 1 sene nce ampiyon oldu bu takm neyin sabr daha. Her sene ampiyon mu oluyorduk farkll bir dnyadan baksanzda biz gayet mutlu olduk A. Avcyla gayet net bir ampiyonluk 2 de kupa aldk ilhan palut gelse taraftarda sabreder bu camiann stnde artk Trabzonspor ampiyon nnn olamaz kabusu kaltt suni stresler yaratmaya gerek yok btn bir nesil 40 yanda olan benden 10 yandaki ocuuma kadar btn nesil ampiyonluk grd.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Orhan Ak'la devam ok garip karar. Montella tarz takm altran ve sezon sonunu bekleyen biri iin geici zmse belki anlalabilir ama bakan yerli istiyor diyorlard. Yerli antrenrn en bol zaman. Byk toplarn, srama yapmas beklenen gen antrenrlerin alay bota. Takm altran yerlilerden birini bekliyor desem beklenecek kimse yok. ada' imdi almsn, sezon sonu almsn Kayseri iin bir ey deimeyecek. Emre B. istifa eder mi diye bekliyor olsan fazla cesur hamle. Tekke'yi beklemenin manas yok, tek telefonla bitecek i. Zaman kazanmaya allacak zamanda deiliz. yi kt birinin gelip gelecek sezon iin plan oluturmas lazm. Yabanc antrenr istiyorum. stemediin kadar kaliteli yabanc bota. u artlarda yaplacak son ey Orhan Ak'la devam karar almak. Yeni ynetim en hatal karar verdi. lk snavda uvalladlar.
    ( ゚д゚)

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Ekrem D. Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ufuk seni geceleri Avci'nin Trabzon'daki eski evinin onunde siyah poset ile gazeteye sarili birseyler icerken goruyorlarmis. Kendine yapma bunlari yaziktir. Avci gitti diye bu kadar yuklenilmez kendine.
    Ne alaka imdi bu? Adamclk bana gre deil. Gitmemesini savundum. Gittikten sonra Avcyla ilgili tek mesajm yok. Beni adam gitti diye takma ksenlerle, gol yiyelim diye dua edenlerle kartrma.
    ( ゚д゚)

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Orhan Ak'la devam ok garip karar. Montella tarz takm altran ve sezon sonunu bekleyen biri iin geici zmse belki anlalabilir ama bakan yerli istiyor diyorlard. Yerli antrenrn en bol zaman. Byk toplarn, srama yapmas beklenen gen antrenrlerin alay bota. Takm altran yerlilerden birini bekliyor desem beklenecek kimse yok. ada' imdi almsn, sezon sonu almsn Kayseri iin bir ey deimeyecek. Emre B. istifa eder mi diye bekliyor olsan fazla cesur hamle. Tekke'yi beklemenin manas yok, tek telefonla bitecek i. Zaman kazanmaya allacak zamanda deiliz. yi kt birinin gelip gelecek sezon iin plan oluturmas lazm. Yabanc antrenr istiyorum. stemediin kadar kaliteli yabanc bota. u artlarda yaplacak son ey Orhan Ak'la devam karar almak. Yeni ynetim en hatal karar verdi. lk snavda uvalladlar.
    Veya...

ebi grevi brakrsa, Gne de valizini toplar. Trabzon'da Aaolu'nun ayan kaydrp Doan'a makam teslim edenler Gne'e "Yuvana dn" ars yapar.

O da adnn verildii stadyuma teknik direktr olarak kar. En sevdii renkler, bir anda "Bordo - Mavi" olarak gncellenir.

Olmaz demeyin, neler grdk biz.

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Veya...

ebi grevi brakrsa, Gne de valizini toplar. Trabzon'da Aaolu'nun ayan kaydrp Doan'a makam teslim edenler Gne'e "Yuvana dn" ars yapar.

O da adnn verildii stadyuma teknik direktr olarak kar. En sevdii renkler, bir anda "Bordo - Mavi" olarak gncellenir.

O ihtimal de geldi aklma ama daha yeni szleme imzalad. Gelir gelmez ciddi puan toplad. ebi gitse bile kalr diye dnyorum. Kald ki yuvana dn arsn zaten yuvamdaym diye cevaplayabilir
    ( ゚д゚)

memozcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.10.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

orhan ak iki mata 6 puan ald.. bence o devam etsin!
    konsantrasyon!!

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    40

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Veya...

Gne bu kadroya hayatta gelmez hazrcdr bizati geen seneki kadroya ua ua gelirdi. Takm mecbur kleceine gre en mantkl aday Palut ha Trabzonspor'la kt bir gemii ve fb li olmasa emre belezolu Trabzonspor'u bir daha ampiyon yapacak en bataki bir adaydr gelecekte fb de tekrar alr.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Malum scout ekibi gibi bir ey yok kulpte, gelecek hocann Pereira tarz biri olmas gerek.

Aldrdklar: Min Jae, Crespo, Rossi

stedikleri: Bustos, Morita, Eustauqio, Beto

Canavara dntrdkleri: Ferdi, Osayi

Kemik gibi kadro. Ali Ko az akll olup menajer ve yerli etesini dinleyip transfer alm peinde koacana hocasn dinlese bugn elinde ok farkl bir kadro olurdu.
    ( ゚д゚)

Trabzonspor Kongre yesi
    Erkin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    35

Malum scout ekibi gibi bir ey yok kulpte, gelecek hocann Pereira tarz biri olmas gerek.

Aldrdklar: Min Jae, Crespo, Rossi

stedikleri: Bustos, Morita, Eustauqio, Beto

Canavara dntrdkleri: Ferdi, Osayi

Kemik gibi kadro. Ali Ko az akll olup menajer ve yerli etesini dinleyip transfer alm peinde koacana hocasn dinlese bugn elinde ok farkl bir kadro olurdu.
    Bustos`u Fifa22`de TSye almistim kariyerde. Ucuyor eleman hem back hem kenar ozellikleri vardi.
    Bu yolda asla yalnz yrmeyeceksin!

"Benim iin Trabzonspor, en gllere kar koyan ve herkesi yenen hayali kahramand. yle bir kahramand ki statkoyu bile devirmiti. K.K.

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Erkin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bustos`u Fifa22`de TSye almistim kariyerde. Ucuyor eleman hem back hem kenar ozellikleri vardi.
    Bustos'u bilmiyorum dierleri baya iyi. Tam 3-4-3'te oynataca ikiliydi. O seviyeden Gustavo-Sosa-MHY seviyesine dt. stne alakasz rfan geldi. Beto yerine Rogon'dan Berisha ekildi. Aldrd ve istedii oyuncularn hepsi alnd dnemin ok daha st paralara transfer yapacak seviyeye ulatlar. Osayi kanatta Diabate tarz, Ferdi Naci tarz taklyordu. Zajc ve Tisserand bile seviye atlad o dnem. htiyacmz olan dnm.
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)