Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11
Toplam 266 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 266 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Olaðanüstü Genel Kurul | 25-26 Mart 2023

pablosantos - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

denswil denen herife 2.2 milyon euro verirken amaçlarý neydi tabi diðer oyuncularda yüksek maaþ alýyolar amaç kulübü batýrmaktý galiba

Sefa Alýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

E.Doðan büyük risk aldý. Ýstediði kadar taraftar grubunu, medyayý, siyaseti arkasýna almýþ olsun þu an camia vicdaný Aðaoðlu'na yapýlan muamelenin; el çektirmenin, tekrar baþkan adayý olma isteðinden vazgeçirilmesinin farkýnda. Ve bunu kabul etmiyor. Hep hatýrlanacaktýr.

Barista - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    35

Vasýfsýz, þýmarýk zengin çocuklarý Yýldýrým Demirören ve Ali Koç'un kulüplerini ne hale getirdiði ortada. Ertuðrul Doðan da bu profilde biri midir?

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dogan bu ekonomik cöküsün bas sorumlularindan.
    Simdi böyle demecler vermeye hakki Yok.
    Agaoglunun tarzi belliydi fazla acilmaz cogu kisi pintilik yapiyor diyordu fiasko transferler de yapti ama cogu Zamam bu kadar maas vermezdi.

Ne Zaman ipleri dogan ve avciya verdi tepe taklak gittik transferde.
    Sezon öncesi ne Olduda nokta transferden yeni kadro kurmaya döndük?

Püf noktasi o zaman dilimi orda birsey oldu.

Simdi dogan basa gecti gecen sezon yapacagimiz adimlari Atmak istiyor.
    Cok enteresan.
    Konu Ertan1982 tarafýndan (26.03.2023 Saat 10:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

Belirsizliðin hakim olduðu ortamlarda baþarýsýzlýk kaçýnýlmazdýr, sezon sonuna kadar takýmdan kaçmak için yol arayan çok futbolcu olacaktýr. Geçen yýlýn þampiyonunu el birliðiyle ne hale getirdiniz, kurtarýcý rolü bir gömlek bol gelir bu yönetime
    Rabbim sana binlerce þükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattýn...

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ertuðrul Doðan'ýn son açýklamalara bakarsak hoca Montella olacak gibi.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

crixus_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

ertuðrul doðan son þampiyonluk tan sonraki yapýlan hatalarý düzeltecek þimdi. Bu kulübün önünde almasý gereken 2 kupa kaldý 1 tr kupasý 2 süper kupa. 2 kupa ile bu sezon kapatýlmalý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baþkanýn sað kolu Zeyyat Ertuðrul ile kendisini yedi þaka gibi
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Ülke ekonomik olarak yangin yeri, Bir kilo et 400 liraya dayandý ve Spor kuluplerinin borçlarýný konuþuyoruz deðil mi??

Aðaoðlu yönetimi iþ baþýna geldiðinde bir Euro 4,10 lira idi þimdi 21 lira oldu. Aradaki fark tam 5 kat.

Ülkede ki bu ekonomýk duruma sebep olanlara destek olunduðu müddetçe , Hiç spor kulubunun bu maddi yüklerden artýya geçmeleri mümkün deðildir. Deðiþecekse önce ülkeyi bu hale , Paramýzý çöpe dönüþtürenlerin deðiþmesi gerekmektedir.

Ekonomik verileri bombok yap

Sonra da bu adamlara desteðe devam et, Ama Et yemeyelim ne olacak et yemesek ölürmüsün de, Doðalgaz kullanma kardeþim, Tezek yak de..

Takýmada, Yýldýz oyuncu alma , Trabzonspor'un alt yapýsý gençlerle dolu diyerek Algý yap her þartta kendini kandýrmaya devam et.

Hepsi komedi ötesi

Son olarak, Bu koþullar ve baský ortamlarýnda, Seçilen baþkanlarýn asla kuluplere bir artýlarý olamaz. Kötünün iyisini kazanacaðý bir süreçi geçirdik ve bence kötü ama rakipsiz bir adam baþkan oldu

Ne diyelim, Bol þans
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Þöyle bir bakýn etrafýnýza.
    Eskiden neden keyif alýyorsak ve bizi mutlu eden ne varsa , sanki bir sihirli güç üzerine basmýþ ve artýk hayat tatsýz ve amaçsýz bir noktaya geldi.
    Takýmýmýz , seneler sonra þampiyon oldu ve arkasýndan gelen sezonda adeta, hedefsiz ve amaçsýz bir takýma dönüþtü , baþkansýz ve Hocasýz bir þekilde devam ediyor. Bu durum ne rakiplerimizin umurunda ne de bizim umurumuzda .. Antroner olarak devam etmesi için rica ettiðimiz, daha önce yardýmcýlýktan ote hiç bir baþarýsý olmayan ve spor camiasýnda adýndan hiç bahsedilmeyen Orhan Ak gibi bir kiþiyle yola devam edeceðiz ve kimsenin umurunda bile deðil ??? Neden bu haldeyiz?? Neler bizi bu amaçsýz ve keyifsiz oluþumuza sebep oldu??

Deprem ile birlikte her birimiz o bölgede yaþamýyor olsak da adeta hayata küstük.

Ýstanbul'da yaþayan birisi olarak, Her gün acaba, Uyuduðum yatakta nasýl öleceðim, nasýl yýkýlýcaðýz, Sað kurtulursam , ailemde beni kurtarmaya kimse gelebilecek mi? Gelse bile bir Makina bulabilecek mi? Gibi karmaþýk duygular ile günü ve hayatý kurtarmaya devam ediyoruz.

Bundan 5 sene evvel 268 bin liraya krediyle aldýðým dairenin benim tabutum olma ihtimali her geçen gün beynimi kemirip duruyor.
    Yýkýp yeniden yapalým diye yaptýðýmýz araþtýrmada daire baþýna 1 milyon 250 bin lira para vermemiz istdendi????

Ýnþaat maliyetlerinin 5 yýlda bu kadar arttýðý bu ortamda. zaten devam eden kredi ödemeleri varken, þimdi yeniden böyle bir borca girmek ve aylýk 17 bin lira ödeyecek bir ekonomik tablo kimde var ????

Neresinden bakarsan rezalet ve kabus bir durumla karþý karþýyayýz

Bazan diyorum ki, Git Rize'ye , Köyünde bir bað bahçe iþine gir ve kalan ömrünü en azýndan , Molozlar içerisinde kaybolmuþ cesedinle tarihin karanlýk sayfalarýnda yer alacaðýna, Annenin mezarýnýn yanýnda bir yerde en azýndan gömülme garantisi alýrsýn

Bu þartlarda , Spor ve Trabzonspor konuþmak gerçekten çok gerçekçi deðil

Allah'ýn bize bahþettiði topraklar üzerinde , Bir insanoðlu'nun hýrsýzlýðý ve arsýzlýðý ve daha fazla kazanmak adýna yapmýþ olduðu sefillikleri düþündükçe de insanoðluna olan saygýmý kaybediyorum . Bir orman'da yabaný hayvanla karþýlaþýrsýn gücün yetmez ve ona kaybedersin ve ölürsün , Bu bile insana çok normal gelebilir, Çünkü o hayvan için sen bir avsýndýr ve tabiatýn kuralý dersin ama ÝNSAN ýn baþka bir insan tarafýndan av olarak görüldüðü, Siyasetçilerin de bu vahþi av düzenine hizmet etmeleri ve görmezden gelmeleri durumuna öfkem hiç azalmýyor ve azalmayacak

Yapabildiðim kadarýyla, Bu AV düzeninin karþýsýnda yer alamaya en azýndan ortak olmamaya devam edeceðim

Sevgiyle kalýn
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

Nereden
    Trabzon

Alýntý crixus_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle vizyonsuz birisi genel kurulda nasýl konuþuyor ya? Ben de gitsem beni de konuþtururlar mý?

Bu camianýn vebasi taraftar gruplarý ve jan gibi kiþiler. Doðan ile bir olup þampiyon Baþkanýn ipini çektiler.
    Konu SamZuk tarafýndan (26.03.2023 Saat 19:43 ) deðiþtirilmiþtir.

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Alýntý SamZuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle vizyonsuz birisi genel kurulda nasýl konuþuyor ya? Ben de gitsem beni de konuþtururlar mý?
    Konuþmasý rezillik konuþturulmasý rezillik daha rezil olaný ise kongre üyesi yapýlýp genel kurul salonuna alýnmasýdýr..Peki bu adam nasýl kongre üyesi oldu? Çok basit..Ts'nin kongre üyeliði için biçtiði fiyat komik bir rakam yani bedava gibi bir þey..Siz bu komik rakamlara bir de kredi kartýna taksit imkaný tanýrsanýz yoldan geçen ne idüðü belirsiz çulsuz bir adamýn bile kulübe üye olmasýnýn yolunu açarsýnýz..Nitekim öyle de oldu..Sosyal medyada forumda elini hangi taþýn altýna atsan ts kongre üyesi çýkýyor..Nicelik olarak fazla nitelik olarak az bir kongre üye sistemimiz var bunun reformunu yapmamýz gerektiðini yýllardýr yazýyorum burada..

Trabzonspor'un geleceðini belirleyecek geleceðini þekillendirecek tiplerin biraz daha elit ticaret erbabý futbol bilgisi üst seviyede olmasý gerekir..

Her zaman söylerim Trabzonspor'un yetiþmiþ insan eksikliði var bugün E.D'den baþka aday çýkaramýyorsak TS baþkanlýk makamýný iþ insanlarýna cazibe merkezi olarak yansýtamýyorsak elit insan bulmakta kýtlýk yaþýyorsak sebebi kongre sistemimizin sakatlýðýdýr..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý SamZuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bu camianýn vebasi taraftar gruplarý ve jan gibi kiþiler. Doðan ile bir olup þampiyon Baþkanýn ipini çektiler.
    Yýl olmuþ 2023 adamdaki futbol aklýna bak tonyalý farozlu uþaklarla oynayacakmýþýz düþtüðümüz hale bak kafaya bak hemþerim 1980 senesinde deðiliz yabancý yasaðý kalktý bu ülkede.2 puanlý sistemde kalktý bu dayýyý biri silkelesin.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Kars kaþarý :]
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Sabah akþam kahvehanede batak oynayan adamlarý kulüpte söz sahibi yapmýþlar þaka gibi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)