Sonuç: Abdullah Avcı ile Yollar Ayrılmalı mı?

Katılımcı sayısı
171. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

113 66.08%
  • Hayır

58 33.92%
Sayfa 5 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 ... SonuncuSonuncu
Toplam 313 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Avcı İstifa Etmeli mi? | Anket

Nereden
    Sivas

Teknik heyetin istifasını kabuk etmeyen yönetim de hoca kadar suçludur.

Ünal Hocayı egolarından kovdular, şimdi de hocanın arkasındayız dedikleri için geri adım atamıyorlar.

Akıl hocalarımız Özkan Sümer ve Ahmet Suat Yazıcı olsaydı şimdiyr çoktan bu işe müdahale ederdi. Allah rahmet eylesin.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Djaniny gitti 2 maç 2 gol ve takımı şampiyon oldu…

Avcı ile son 3 yılın en iyileri Uğurcan Ömür Hugo dibe vurdu, gelen gol kralının golü yok, Bakasetas olmasa ligde son 3 teydik…

Hoca güveni kaybetmiş belliki, tüm oyuncular %30 unda-dipte-moralsiz, ıspatı gidenler
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Nereden
    İzmir

Alıntı alp.ckmk29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknik heyetin istifasını kabuk etmeyen yönetim de hoca kadar suçludur.

Ünal Hocayı egolarından kovdular, şimdi de hocanın arkasındayız dedikleri için geri adım atamıyorlar.

Akıl hocalarımız Özkan Sümer ve Ahmet Suat Yazıcı olsaydı şimdiyr çoktan bu işe müdahale ederdi. Allah rahmet eylesin.
    Sadece merak ettiğim için soruyorum, Ünal Karamanın nasıl bir egosu vardı da Ağaoğlu başkan kovdu?
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı sethfilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece merak ettiğim için soruyorum, Ünal Karamanın nasıl bir egosu vardı da Ağaoğlu başkan kovdu?
    Yazar burada başkanın egosundan bahsediyor

Nereden
    İzmir

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazar burada başkanın egosundan bahsediyor
    Sağol kardeşim, iki ucu açık yazılmış olunca " Ünal Hocayı egolarından kovdular," ..
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

adana demirspor ümraniyeyi deplasmanda yeniyor, akşam da büyük ihtimalle beşiktaş sahasında eksik antalyayı yener. avrupa kupaları hedefi de tamamen bitti çok yazık. bundan sonra gazozuna maç oynarlar.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başarı abdullah avcı ile gelecek .
    bunun ıcın sabırlı taraftar lazım .
    bizde o yok
    o yuzden de başarıyı unutun
    Azılı bir ihocuyum

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avcı hoca ile yola devam. Tek bildiği eleştiri olan bu taraftarlar takım açık ara şampiyonluğa giderken de hoca için benzer şeyler söylüyordu. Takımın kötü gününde takıma, hocaya sırtlarını dönmeleri çok normal. Trabzon da boşa konuşma atıp tutma her şeyi eleştirme sıradan bir durum. Kimse başarıyı taktir etmez. Normal olması gereken der geçer. 3 atarsin 5 atamadik der. 15 puan onde olursun 20 olmasi lazimdi der. 40 yılda hangi hoca gelmiş ne yapmış neyi yapamamış bakmazlar. Bu kirli düzende nasıl şampiyon olunur anlamazlar. Eleştiri makinelerinin işi budur. Gayet normal istifa sesleri.

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    İzmir

Sorgulanması gereken Ağaoğlu'dur

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hâlâ duruyor mu ?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kimilerine Göre Kral'iz. Kimilerine Göre Yalaniz. Siz Rahat Olun Biz Adamina Göre Adamiz.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence Avcı ve Ertuğrul Doğan hatta Başkanda istifa etsin bu rezilliği anca bu istifalar temizler bari gitmeden şu Bakasetasın sözleşmesini yenileyin de bir hayrınız dokunsun.
    No one wins. One side just loses more slowly.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı hoca ile yola devam. Tek bildiği eleştiri olan bu taraftarlar takım açık ara şampiyonluğa giderken de hoca için benzer şeyler söylüyordu. Takımın kötü gününde takıma, hocaya sırtlarını dönmeleri çok normal. Trabzon da boşa konuşma atıp tutma her şeyi eleştirme sıradan bir durum. Kimse başarıyı taktir etmez. Normal olması gereken der geçer. 3 atarsin 5 atamadik der. 15 puan onde olursun 20 olmasi lazimdi der. 40 yılda hangi hoca gelmiş ne yapmış neyi yapamamış bakmazlar. Bu kirli düzende nasıl şampiyon olunur anlamazlar. Eleştiri makinelerinin işi budur. Gayet normal istifa sesleri.

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    boşversene hocam tüm transferlere kendi onay verdi.
    Takım cl den elendi,uefa dan elendi,konferans liginden elendi, lig bizim için bitti. Bir kupa kaldı onun ne olacağı belli değil.
    üstelik bunu yaparken elde 40 milyon dolar maaş bütçesi olan tarihin en pahalı kadrosu var.
    Üstelik bu kadroda satılabilecek adam yok. Geçen sene ahmetcan tamamen kendi yeteneği ile çıkmıştı. Avcı onu zorla oynattı. Mevkisindeki adam iyileşince hemen kesti zaten kadrodan.

Hala daha eleştirenler suçlu. Takım şampiyon oldu diye tapuyu Abdullah hocanın üzerine yapalım istersen.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Düzce

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başarı abdullah avcı ile gelecek .
    bunun ıcın sabırlı taraftar lazım .
    bizde o yok
    o yuzden de başarıyı unutun
    yok daha neler takım sahada ne oynuyor belli değil

bu kadronun maliyeti 40 milyon dolar.

Satsan bonservis edecek adam yok.

Genç oyuncu kazandı desem o da yok.

oyuncuların tamamı form olarak dibe vurdu. Geçen senenin en iyisi ugurcan kovaya döndü. Oyuncuların market değeri dibi gördü.

CL den alacağımız para gitti. Uefa,konferans,lig gitti. Takım hem sportif hem mali açıdan dibi gördü.

Bu durumda aslan payı hocada. Daha neyin yapılanması. Beceremedi. Kendi istifa etmeli. Ama zannetmiyorum.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adana demirspor ümraniyeyi deplasmanda yeniyor, akşam da büyük ihtimalle beşiktaş sahasında eksik antalyayı yener. avrupa kupaları hedefi de tamamen bitti çok yazık. bundan sonra gazozuna maç oynarlar.
    İlk 3 için oldukça güçlü bir adayız ama bu halimizle içerde oynayacağımız 3 maçı kazanabiliriz diyemiyorum. Antep maçı da dahil 4 maçta 12 puan yapabilme gibi bir fırsat var önümüzde.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Lazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

gercekten problem antronormu?
    Alıntı Adem YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ŞİKE TÜRKİYEDE 10 HARFLİDİR... http://s7.directupload.net/images/120830/dwkkcgqy.swf

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Oturup rasyonel düsünmek lazim. Duygusalliga gerek yok. Sampiyon yapti diye herseyi kabul edecek degiliz.
    Lakin sampiyon kadronun dagilmasinda adamin bir sucunu göremiyorum.
    Nwakaeme kendi gitmek istedi. Ekonomik krizde istedigi parayi verirsen bu sefer de diger oyuncular ne oluyor diyecek ve gruplasma olacak.
    Dorukhan'in sakatligi cok ama cok etkiledi bizi. Onun hirsi ve dizilimde kendine 3 yerde ilk 11 baslayabilme potansiyeli elimizi cok güclendiriyordu.
    Alinan oyunculardan Trezeguet, Gomez ve Bartra'dan gözle görülür verim alabildik.

Neredeyse sifirdan kadro kuruyorsun. Basari veya iyi oyun beklemen cok masumca olur.
    Göndermek istesen tazminat var. Kulübü düsünmen lazim. Hoca kendi giderse ne ala. Gitmezse de önümüzde ki sezonun planlamasini yapman lazim.
    Monaco ve Fener gibi takimlara karsi oynadigimiz oyunu gelistirip daha uzun bir süreye yaymasi lazim.
    Tabi beraber oynama ve kazanma aliskanligimizi da bu sürede gelistirmeliyiz.
    Sorun "aha burada" diyebilecegimiz birsey degil. Cok faktör var. Sampiyonluktan sonra gelen doymusluk, sakatliklardan dolayi bir türlü yerine oturmayan ilk 11, form düsüklügü vs.

Hocayi elestirecegim iki konu var. Ilk 11'le bu kadar oynanmaz ve gecen sezon alinan gencleri kullanmamasi.
    Takim illa ki düzelecektir ama biz ilk önce ne istedigimize bakmamiz lazim.
    2019-2020 sezonu bittikten sonra birdaha asla sampiyon olamayiz diyen kesim bugün kelle alma pesinde.
    Hedeflerimizi kisa mi yoksa uzun vadeli mi yapmak istiyoruz ona önce bir karar verelim.

Günü her zaman kurtarirsin ama ya peki sonra?
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Nereden
    Kuzey Amerika

Futbolda duzelme var, kontrati bitene kadar kalmali. Sampiyon yaparkende o var di, simdide o var, hatalarindan ders cikaracaktir. 2-3 transfer ile seneye iyi oluruz tekrar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    **
    Ümidini kaybetme Doğukan kardeşim daha çok maç var kalan maçlarda ne olacağı hiç belli olmaz
    bak dün antep hatay vardı bugün yoklar
    her çıkışın bir inişi oluyor
    önümüzdeki takımların kalan maçlarda ne oynayacağı ne kadar puan alacağını bilmek mümkün değil
    2 maç tahmininde bulunmuşsun hatta biri oynanırken a.demir öndeyken...

2 maçın tahmininde tutmadı
    ne demek istediğimi anlamışsındır inşallah Doğukan
    Trabzonsporluyuz.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istediğiniz kadar alt alta bahaneler yazın .
    ben trabzonsporun başına yerli yada yabancı, Abdullah avcıdan daha iyisini gectım onun seviyesine yakın bir hocayı bırakın getirmeyi, gazete habererınde taraftar bir kaç gün oyalansın, morali yüksek tutsun diye asparagas da olsa yazılabileceğine inanmıyorum .

Aklı mantıgı olan her taraftar abdullah avcı ile devam etmenın yolunu arar .
    Azılı bir ihocuyum

Nereden
    Düzce

ben trabzonsporun başına yerli yada yabancı, Abdullah avcıdan daha iyisini gectım onun seviyesine yakın bir hocayı bırakın getirmeyi, gazete habererınde taraftar bir kaç gün oyalansın, morali yüksek tutsun diye asparagas da olsa yazılabileceğine inanmıyorum .

geçiniz efendim. Abdullah avcı 1-0 mağlup ve uzatmaya gidecek maçta 2 merkez ortasahayı çıkarıp hücum oyuncusu oyuna alarak ne kadar da işbilmez bir hoca olduğunu bir kez daha ispat etti. Bir adamın oyuna müdahelesi bu kadar mı kötü olur?

Bu arada geçen sene pırlanta seviyesindeki tüm oyuncuların değeri dip yaptı. Trabzonspor market değerinin içine edildi afedersin.

Hoca bugün bırakmalı. Gençler ile çalışma fikrine bu kadar uzak bir adam Trabzonspor un uzun süreli planlamasında yer alamaz. Bir sezon iyi transferler ile şampiyon olduk.Onun da katkısı var. Takımın üzerinde biriken stres gitti. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Ama bu kadar. Uzun vadede bizim planlara uyacak biri değil.

Hadi bu sene tüm sportif başarısızlığı yok sayalım hiç önemli değil. Yeni bir tane oyuncu çıkarmadı. Elde ki uğurcan ve ömür dip yaptı.

Bu bile istifa etmesini gerektirir. Yönetim eğer ısarcı olursa kendi sonunu hazırlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Abdullah Hoca'ya muhabbetim forum geçmişinde sabittir.
    Kendisine, gelmeden önce de sonra da hep güvendim.
    Ama 2 nokta var ki bunlar içinden çıkılmaz durumda.

1- Ne yapsam çözemiyorum demesi.
    Yönetim benim taleplerime göre tüm sınırları zorlayarak bir takım oluşturdu, ama ben çözüm üretemiyorum diyor.
    Bu ciddi bir sıkıntı.
    Çözüm üretebileceğine Hoca kendisi bile inanmazken bizleri nasıl ikna edecek?

2- Oyuncu üretememesi.
    Trabzonspor oyuncu üretip satmadan finansal olarak hayatta kalamaz.
    Mevcut oyuncuların bile piyasaları dip yaptı. Yeni oyuncu piyasaya çıkarma konusunda da ciddi sıkıntılar var.
    Dünya para döküp aldığımız gençleri bir kez dahi sahada göremedik.
    O kadar yetersiz durumdalar.

Bu iki vaziyet ortada iken kendisi ile devam etmek intihar olur.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (27.02.2023 Saat 18:55 ) değiştirilmiştir.

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Basit bir örnek
    Gümrük bize 5 atana kadar maçlarının skorlarına ve haftalarına bakın
    Bizim maçtan sonraki skorlarına bakım.
    Pirlo benim oyuncu olarak çok beğendiğim bi oyuncuydu hocalığını merak ettiğim için az çok takip etmeye çalıştım gümrüğü. Oyunu oturttu skorları alıyor. kadrosu bizden iyimi? Biz başladık başlayalı ne yaptığımız bellimi?

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

E bu çok saçma ve üzücü degil mi yaa ? Haklisin belki de ama cidden rezillik bu

Yoksa adi geçecek olanlar az çok belli, 1-2 isim de ben ekleyeyim, degerledirme yapayim :

- Ilhan Palut , yeterli mi ? taraftar sabreder mi ? baskiyi kaldirabilir mi ? hep ????
    - Cagdas Atan , yeterli mi ? taraftar sabredebilir ve daha çok benimser tamam, ama sonuç alsa da dik oynaci taraftari memnun etmez
    - Ömer Erdogan ? çâre o mu yâni ?
    - Fatih Tekke , çok erken degil mi ?

Baska bilindik isimler de vardir ama aklima o 4'ü geldi simdi
    Eklemelerim ise,

- Nestor El Maestro , dik oyna felsefesini en iyi uygulatacak adam, ama ilk basta kimse benimsemez, "kimdu la bu ?" der
    - Gurban Gurbanov , daha bilinen daha kabul edilebilir bir isim ama yine çogu kisi tanimaz, ayrica basarili olsa da oynattigi futbol çok ahim sahim degil
    Konu Sefer A. tarafından (27.02.2023 Saat 23:08 ) değiştirilmiştir.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E bu çok saçma ve üzücü degil mi yaa ? Haklisin belki de ama cidden rezillik bu

Yoksa adi geçecek olanlar az çok belli, 1-2 isim de ben ekleyeyim, degerledirme yapayim :

- Ilhan Palut , yeterli mi ? taraftar sabreder mi ? baskiyi kaldirabilir mi ? hep ????
    - Cagdas Atan , yeterli mi ? taraftar sabredebilir ve daha çok benimser tamam, ama sonuç alsa da dik oynaci taraftari memnun etmez
    - Ömer Erdogan ? çâre o mu yâni ?
    - Fatih Tekke , çok erken degil mi ?

Baska bilindik isimler de vardir ama aklima o 3'ü geldi simdi
    Eklemelerim ise,

- Nestor El Maestro , dik oyna felsefesini en iyi uygulatacak adam, ama ilk basta kimse benimsemez, "kimdu la bu ?" der
    - Gurban Gurbanov , daha bilinen daha kabul edilebilir bir isim ama yine çogu kisi tanimaz, ayrica basarili olsa da oynattigi futbol çok ahim sahim degil
    Hemşo ne güzel özetlemişsin!

Derdimiz gitsin biri gelsin değil, sonsuza yakın kredisi var şampiyon takım kaç tane fark yedi-şl den de uefadan da komikçe elendi…

Sayılanlar asla Avcıdan iyi değil, ama Avcı bitik-yahut oyunculardaki kredisi bitik…

1. Başkanla barışacak, desteğini alacak

2. Düzgün yardımcılar getirecek

3. Yerlileri Uğurcan ile yabancıları Bakasetas ile motive edecek, KAZANACAK

Aylardır KONU MEMTAL yazdı herkes, ÇÖZEMİYORUM DEDİ kendi, o zaman çözüm ne???

Üstte Başkanı altta yardımcıları kazanacak, EKİP OLACAK!
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Djaniny gitti 2 maç 2 gol ve takımı şampiyon oldu…

Avcı ile son 3 yılın en iyileri Uğurcan Ömür Hugo dibe vurdu, gelen gol kralının golü yok, Bakasetas olmasa ligde son 3 teydik…

Hoca güveni kaybetmiş belliki, tüm oyuncular %30 unda-dipte-moralsiz, ıspatı gidenler
    Şampiyon olmadı süper kupayı aldı .
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)