Sonuç: Abdullah Avcı ile Yollar Ayrılmalı mı?

Katılımcı sayısı
171. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

113 66.08%
  • Hayır

58 33.92%
Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 313 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Avcı İstifa Etmeli mi? | Anket

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gerek yapılan maliyetli transferler gerekse Avrupa'da her kulvardan elenmek takımı büyük maddi külfet altına soktu. Az buz değil sırf Kopenhag'a elendigin için 20 milyon eurodan oldun. Trabzonspor'un tolere edemeyeceği bir para bu, hele böyle maliyetli bir kadroyla.

Bu tablonun en büyük sorumlusu Avci'dir. Kendisine olan guvenimi kaybettim bu sadece alınan sonuçlardan değil hocanın kendi çaresizliğini, elinden bir şey gelmediğini soylemesindendir.

Ama gitmesi taraftarı değilim zira fesih bedeli ödeyecek halı kalmadi takımın. Sözleşmesinin sonuna kadar kalsın ama takımda para eden herkesin satılması ve düşük maliyetli transferlerle oynamayı kabul etmesi şartıyla. Artık deniz bitti, hocanın bir şansı vardı kullandı başaramadı. Bundan sonra maliyetli bir kadro kuramayiz kendisine, en azından 2 3 sene boyunca.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Unal Karaman istifa etsin basligini ben acmistim: https://forum.bordomavi.net/showthre...a-Etmeli-midir

O baslikta bile "hayir, etmesin" diyenler cogunluktaydi. Gerci cok bilmis BMN yonetimi "camianin enerjisini gereksiz yere bosa harcamayalim" diye basligi kapatmis, Unal hoca ertesi gunu istifa etmisti (:

Ben bu forumda o kadar "x hoca istifa etmeli midir" vb baslik gordum, ilk defa bu kadar acik farkla "evet, istifa etsin" diyenlerin cogunlukta oldugu bir anket goruyorum.
    Yahsi Bati 51:28

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Unal Karaman istifa etsin basligini ben acmistim: https://forum.bordomavi.net/showthre...a-Etmeli-midir

O baslikta bile "hayir, etmesin" diyenler cogunluktaydi. Gerci cok bilmis BMN yonetimi "camianin enerjisini gereksiz yere bosa harcamayalim" diye basligi kapatmis, Unal hoca ertesi gunu istifa etmisti (:

Ben bu forumda o kadar "x hoca istifa etmeli midir" vb baslik gordum, ilk defa bu kadar acik farkla "evet, istifa etsin" diyenlerin cogunlukta oldugu bir anket goruyorum.
    Ünal hoca elindeki kadronun maliyetini göz önünde bulundurduğumuzda Avcı'dan çok daha başarılı bir hocaydı. Ünal hocanın vasatın altında bir teknik direktör olduğunu düşünen biri olarak söylüyorum bunu. Avcı için bu kadar açık farkla "evet, istifa etsin" diyenlerin olması normal yani. Bana %20 hayır oranı fazla geliyor. O da geçen sezonki şampiyonluğun hatrına sanırım. Ortada kadro kalitesi ve maliyetiyle oranladığımızda eşi benzeri görülmedik derecede kötü bir futbol ve aynı zamanda bu sezonki akıl almaz başarısızlık var. 40 milyon euro'luk kadronun oynayacağı futbol ve alacağı sonuçlar değil bunlar.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Nwekame'yi gönderip onun sağ bacağı bile etmeyen Trezeguet'i takıma aldırarak en başta fitili ateşledi hoca.

Edgar sakatlanınca eli ayağına dolandı çünkü geçen sene defanstaki bütün aksaklıkları hızıyla çözüyordu Edgar reis.

Bunu belki 100 kere yazdım ama bizim çöküşümüzün ana sebebi Edgar'ın sakatlanmasıdır, benim gözümde Nwekameden önce Edgar geliyor.

Sezon başında Dorukhan ile Visca'nın aynı anda sakatlanması da bütün kafasındaki planları bozdu belki hocanın.

Cornelius gibi bir adamı yolladı, yerine Gomez alındı ama bir cornelius etkisi yaratmadı çünkü oynanan oyun çocuğun tarzı degil ki, bu arada Gomez iyi topçu abi, yanındakiler topçu değil. Adam harcandı bu takımda bu sene yaptığı asitleri kimse yapamadı, çoğunu bizim beceriksizler değerlendiremedi zaten, örnek dünkü maçta Umut'a al at dediği orta, ula adama adam akıllı top gelmiyor top..oda ne yapıyor sağa sola kayıyor belki orda top alırım asist yaparım diye, çünkü takımda kanat yok kanat...

Dünkü basın toplantısında kendini ele verdi zaten hoca, sezon başındaki gelen giden bütün oyuncular benim onayımdan geçti dedi, aklım almıyor benim şimdi sen bu kadar işe yaramaz adamı bulup nasıl onay verdin hocam ya.

Neden işin basitine gitmedin, senin Şampiyon yapan oyuncuyu hangi kafa ile gönderdin??

Ama hocanın açıklamaları hep çelişkili abi, basın toplantısının birinde gençleri oynayacağım artık yeter dedi, ama hiçbir gence şans vermedi onu geçtim oyuna kurtarıcı olarak Y32'i aldı bu adam ya.

Bu sene Hakan Yeşil, Süleyman, Taha, Arif, M.Taha oynasa daha az mı puan alırdık mesela??

Kaprisli abi bu adam hatalarından vazgeçmiyor işte, bu sene gençleri oynatmamak için kendi aldırdıkları oyuncuların yerleri ile oynayıp durdu işte.

Abdullah hoca giderse, kimi getirecekmişiz, niye getiremiyoruz abi bu ızdırabı çekmek zorunda mıyız biz, oynattığı futbol asla futbol felan degil ki bu adamın, yazık değil mi ulan dün akşam gelen onca taraftara..

Takım o kadar kötüyken hiçbir gence forma şansı vermedi bu adam, gitti gayse maçında lahtimi'yi ilk 11 de başlattı, bilerek yaptı bunları.

Dünkü maçta da ortasahayı bom boş bırakarak sabote etti maçı.

Çok şey yazılır abi çok.

Bu sene Hamsik'in yerine 1 adam alınmaması başlı başınca akıl tutulması zaten.

Eserinizle övünün cidden Şampiyon olan takımı ne hale getirdiniz yahu.

Geçen seneki takımın üzerine adam akıllı 3-4 isim alınsa bu takım yine Şampiyonluğa oynardı, kalbimi basarım.
    Konu Enes Başkaya60 tarafından (24.02.2023 Saat 21:19 ) değiştirilmiştir.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

1984'den bu yana resmi şampiyonluk görmeyen bir kulübün bir camianın ki aradan geçen 35 40 yıllık sendromda ne çektiğini ne acılar yaşadığını ne badireler atlattığını ne kadar gözyaşı döktüğünü ne yılgınlıklar ne bıkkınlıklar yaşadığını 7'den 70'e bütün Trabzonsporlular bilir..Küçücük çocuklarımızın bile "anne baba dede biz ne zaman şampiyon olacağız" diye isyan bayrağını çektiği 35 40 yıllık fetreti bunalımı hepimiz yaşadık gördük..Kimimizin Avcı'lı takımın şampiyon olduğunu dünya gözüyle göremeden bu dünyadan ayrıldığını da biliyoruz..Geçenlerde Ahmet Suat hocanın vefatı sebebiyle hocanın bir lafını sosyal medyada öğrendim..Ahmet Suat hoca diyor ki " Biz bu takımı şampiyon yaptık kupalar kazandık ama aradan geçen onca senede bugün bakıyorum taraftarımızın kahrını görünce iyi mi yaptık kötü mü yaptık diye sorgulamadan edemiyorum." Yani Ahmet Suat hoca aslında diyor ki biz milleti Trabzonsporlu yaptık insanların içine o sevdayı işlettik gelinen noktada 35 40 yıllık bir özlem var hasret var kahır var biri gelse de şu hasreti dindirse...

İşte o hasreti dindiren özlemi bitiren kahıra son veren adamın adıdır Abdullah Avcı..Bunalım devrini mutluluk devrimine dönüştüren adamdır Avcı..

İçimizden eski topçu diye takımın başına getirdiğimiz adamlarla vakit kaybı yaşadığımızı kısır döngüye girdiğimizi bunca sene boşa yaşadığımızın kanıtıdır Avcı..

Geldi ve geldiği gibi Cornelius Hamsik Peres Visca Bakasetas Siopis Dorukhan Gervinho vs gibi net ve nokta atışı adamları transfer ettirdi..Şampiyonluk kapısının kilidini açacak oyuncuları bünyeye kattı..Takımı öyle veya böyle 40 yıl gibi bir süreçten sonra şampiyon yaptı..Ahmet Suat hocanın kastettiği kahırı sevince dönüştürüp belki de efsanenin yüreğine de su serpti..Kasketini taktı hizipçi Trabzonluların kuyruğunu kıstırdı çenesini kapattı..

Ben de hocanın istifa etmesini isteyen taraftarlardan biriyim ama bunu bazı soytarıların yaptığı gibi kin güderek öfke duyarak değil sukunetle metin bir şekilde metanetimi yitirmeden isteyenlerdenim..O açıdan Avcı Trabzonspor tarihinde yerini almıştır...40 yıllık bıkkınlığı yılgınlığı kahırı üzüntüyü sinir harbini 1 sezonda 1 çırpıda sizin EYT'Lİ diye dalga geçtiğiniz gerçekte ise tecrübe abidesi oyuncuların katkısıyla şampiyonluğun gelebileceğini cümle aleme gösterdi..Ne yani Avcı sizin soytarılığını yaptığınız eski teknik direktörleriniz gibi bana birkaç sene verin mi diyecekti? Zaman tanıyın mı diyecekti? Net ve doğru adamlar aldırdı pragmatik transferlerle şampiyonluğu kestirme yoldan getirdi işte hala daha kazanılmış şampiyonluğun kritiğini yaparak Avcı'nın şampiyonluktaki etkisini örtbas edemezsiniz bunu bilin..

Bu sezon başına gelirsek..

Yaptırdığı transferlerin tamamına yakını hatalı..Çıkıp hatasını düzeltmek yerine burnunun dikine gitmesi sakıncalı..Çelişkili açıklamaları var...Dün gene saçmalamış hoca..Diyor ki son şampiyonlar genellikle ertesi sezon kötü gidiyor diyor..Şampiyon olduktan sonra bırak kötü gitmeyi 5 10 sene lige ambargo koyan takımları buraya sıralasam sayfalar yetmez..Bu açıklama bilimsel verilerle çalışan bir hocaya yakışmıyor ve bilimsel bi tarafı yok..Mantığım bu açıklamayı almıyor..

Bir de hocam hem yanlış transferler yaptırdın hem de yanlışın üstüne birkaç yanlış daha ekledin..Aldırdığın adamlar zaten çürük üzerine adamları mevkisinde de oynatmayınca duble çürük oluyorlar sahada..Birinci yanlışın bu..İkinci yanlışın aldırdığın adamlarla rakip sahada top çevirme taktiği oynanmaz çünkü ileride yaratıcı top saklayabilecek oyuncun yok..Yani bu takımı haddini bilerek oynattırıp daha fazla puan toplayabilir Avrupa'daki eleme maçlarında üst turlara yükselebilirdin..Neyse olmadı artık..

Veda zamanı geldi de geçti..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sergen Yalçın gelecekse evet etsin ama yok başkası gelecekse kalsın

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hatay da deprem oldu şehrin yarısı yok oldu her evde cenaze var ama belediye başkanı olan yüzsüz tip istifa bile etmemiş. bu olay da aynı bunun gibi. bu ülkede utanma namına bir şey yok.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son maça kadar herşeye rağmen en azından sezonu tamamlaması taraftarıydım.
    Fakat dün akşam gördük ki adam belli ezberlerin dışına çıkamıyor.
    Ya beyni başka yerlerde ya da tamamen yanmış.
    Aylardır kötü olan deplasman karnemize rağmen dün akşam tur için oldukça umutluyduk, hatta elenmemizi imkansız görüyorduk.
    Avcı ve o abuk sabuk tercihleri bunu mümkün kılmıştır.
    Bir an önce istifa etmeli ve Trabzonspor'un önünü açmalıdır.
    Özkan SÜMER

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatay da deprem oldu şehrin yarısı yok oldu her evde cenaze var ama belediye başkanı olan yüzsüz tip istifa bile etmemiş. bu olay da aynı bunun gibi. bu ülkede utanma namına bir şey yok.
    Saçmalamayın bu örneklemeler çok saçma bir maç bir spor müsabakası ile ölülerin can kaybının olduğu yer acı aynı olamaz

Lütfen kimse deprem örneği vermesin lütfen

Nereden
    Sivas

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwekame'yi gönderip onun sağ bacağı bile etmeyen Trezeguet'i takıma aldırarak en başta fitili ateşledi hoca.

Edgar sakatlanınca eli ayağına dolandı çünkü geçen sene defanstaki bütün aksaklıkları hızıyla çözüyordu Edgar reis.

Bunu belki 100 kere yazdım ama bizim çöküşümüzün ana sebebi Edgar'ın sakatlanmasıdır, benim gözümde Nwekameden önce Edgar geliyor.

Sezon başında Dorukhan ile Visca'nın aynı anda sakatlanması da bütün kafasındaki planları bozdu belki hocanın.

Cornelius gibi bir adamı yolladı, yerine Gomez alındı ama bir cornelius etkisi yaratmadı çünkü oynanan oyun çocuğun tarzı degil ki, bu arada Gomez iyi topçu abi, yanındakiler topçu değil. Adam harcandı bu takımda bu sene yaptığı asitleri kimse yapamadı, çoğunu bizim beceriksizler değerlendiremedi zaten, örnek dünkü maçta Umut'a al at dediği orta, ula adama adam akıllı top gelmiyor top..oda ne yapıyor sağa sola kayıyor belki orda top alırım asist yaparım diye, çünkü takımda kanat yok kanat...

Dünkü basın toplantısında kendini ele verdi zaten hoca, sezon başındaki gelen giden bütün oyuncular benim onayımdan geçti dedi, aklım almıyor benim şimdi sen bu kadar işe yaramaz adamı bulup nasıl onay verdin hocam ya.

Neden işin basitine gitmedin, senin Şampiyon yapan oyuncuyu hangi kafa ile gönderdin??

Ama hocanın açıklamaları hep çelişkili abi, basın toplantısının birinde gençleri oynayacağım artık yeter dedi, ama hiçbir gence şans vermedi onu geçtim oyuna kurtarıcı olarak Y32'i aldı bu adam ya.

Bu sene Hakan Yeşil, Süleyman, Taha, Arif, M.Taha oynasa daha az mı puan alırdık mesela??

Kaprisli abi bu adam hatalarından vazgeçmiyor işte, bu sene gençleri oynatmamak için kendi aldırdıkları oyuncuların yerleri ile oynayıp durdu işte.

Abdullah hoca giderse, kimi getirecekmişiz, niye getiremiyoruz abi bu ızdırabı çekmek zorunda mıyız biz, oynattığı futbol asla futbol felan degil ki bu adamın, yazık değil mi ulan dün akşam gelen onca taraftara..

Takım o kadar kötüyken hiçbir gence forma şansı vermedi bu adam, gitti gayse maçında lahtimi'yi ilk 11 de başlattı, bilerek yaptı bunları.

Dünkü maçta da ortasahayı bom boş bırakarak sabote etti maçı.

Çok şey yazılır abi çok.

Bu sene Hamsik'in yerine 1 adam alınmaması başlı başınca akıl tutulması zaten.

Eserinizle övünün cidden Şampiyon olan takımı ne hale getirdiniz yahu.

Geçen seneki takımın üzerine adam akıllı 3-4 isim alınsa bu takım yine Şampiyonluğa oynardı, kalbimi basarım.
    Resmen olayı özetlemişsin renktaş.

Her kelimesi doğru. Artık takımı sabote etmeye döndü bu iş.

Özellikle Lahtimi yi Gs maçında 11 de oynatması tamamen oyuncuyu bitirmek için bir hareketti.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 ciddi durum var. Gecen seneki transferler nokta atışı ve daha kaliteli, daha uygun fiyatlı isimlerdi. Takim kötü de oynasa bireysel yeteneklerle kazanma alışkanlığı oluşmuştu.

Bu sene transferler son 10 yılın en kötü, en pahalı ve en verimsiz transfer dönemini işaret ediyor. 1, 2, 3 tane olur neyse de çoğu berbat transfer, gecen sene gelenlerin kariyeri kalitesi vardı bu senekiler hem daha pahalı hem de büyük takim topçusu değil.

Transfer konusu ilk ciddi konuydu. Diger sorunsa Avcı'nın ezberini bozmaması, yeniliklere kapalı olması, gençlere düşman olması. Mesela orta sahayı boşaltıp forvet doldurunca gol atacagimizi düşünüyor olması rezalet. Dünyada böyle bir olay yok, sürekli deniyor sürekli kaybediyoruz. Taktik yok, hep aynı taktik, aynı oyun, aynı isimler.

Bu 2 ciddi konuyu duzeltecekse kalsın. Ben kalsın diyorum ama sistemi, taktiği, isimleri, zihniyetini değiştirmeli. Hedef koysun, hedef yok bu sene öylesine takılıyor lig neyse de şu Basel'e elenmek utanc vericiydi. Yönetimle oturup konuşmalı.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Vitor Pereirayı alır getiririm. Transferleri yeter adamın hocalığıda yine idare eder. Ancak takım çalıştırıyor heralde
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yazin istifa etmesi gereken, daha dogrusu gönderilmesi gereken A.A.´yi simdi göndermek istemekte ayri bir Ironi...

Hele ki takimin kadro maliyeti bu kadar yüksek iken, hangi Hoca, hangi imkanlarla basarili olabilir? Adam gibi bir Yönetim olsa, bu cöküsten cok rahat cikar, yükselise gecer bu takim. Elinde kaliteli oyunculara sahipsin ve sadece 2-3 rötüsla takimin ahengini degistirebilirsin. Ama genc oyuncu düsmani Avci ile bunu yapman imkansiz yani imkansizdi zaten!!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

altınordu'dan bir sürü oyuncu alındı, bursaspor'dan 3 tane futbolcu transfer edildi hiç biri piyasada yok. kulübü birileri batırmaya çalışıyor herhalde başka açıklaması olamaz. üstüne bide kasımpaşa dan alınan rezil transferler var. sonra da televizyona çıkıp biz istanbul takımları ile yarışamayız onların geliri şöyle böyle diyorlar en çokta ona sinir oluyorum. sen adı sanı duyulmamış adamları getirip üstüne bir dünya para verirsen tabi yarışamazsın. 2000 yılından itibaren kadrolarımız incelensin 1 sene iyi 3 sene kötü olmuştur. hep aynı gitti bu istisnalar hariç.
    Konu Doğukan Uçan tarafından (25.02.2023 Saat 01:00 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    altınordu'dan bir sürü oyuncu alındı, bursaspor'dan 3 tane futbolcu transfer edildi hiç biri piyasada yok. kulübü birileri batırmaya çalışıyor herhalde başka açıklaması olamaz. üstüne bide kasımpaşa dan alınan rezil transferler var. sonra da televizyona çıkıp biz istanbul takımları ile yarışamayız onların geliri şöyle böyle diyorlar en çokta ona sinir oluyorum. sen adı sanı duyulmamış adamları getirip üstüne bir dünya para verirsen tabi yarışamazsın. 2000 yılından itibaren kadrolarımız incelensin 1 sene iyi 3 sene kötü olmuştur. hep aynı gitti bu istisnalar hariç.

O alinan genc oyunculari kadroya alip takima kazandiracak hoca kim olabilir?…

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vitor Pereirayı alır getiririm. Transferleri yeter adamın hocalığıda yine idare eder. Ancak takım çalıştırıyor heralde

Vitor pereira gelir gelmez bilemeyiz ancak cit kirildim kosmayan ne kadar oyuncu varsa hepsini gonderir portekiz ve brezilyali oyuncular aldiracagi yuksek ihtimal

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oooo...

BMN'de böyle bir başlık açılabiliyor muymuş?

Gerçi ben yazana kadar adı değişti ama bu bile büyük terakki.

Forum Yönetimi'ni içtenlikle tebrik ediyorum.

Edit: Özür diliyorum, adı değişmemiş. Bir teknik direktöre istifa çağrısı. Allah Allah? Bir yaşıma daha girdim. Demek ben girmeyeli forum kuralları değişti.

.
    Konu Cyzio tarafından (25.02.2023 Saat 10:00 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yanlıştan dönme

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BAŞKAN DEĞİŞSİN.

Trabzonspor şampiyon oldu alınan neticenin ekmeğini yemek için ucuz bir takım kuruldu, Ağaoğlu başkan ve ekibi nasıl olsa bir kaç yıl daha göreve devam ederiz diye yarış dan geri çekilip saklandılar. Trabzonspor gelecekte şampiyonluk için mücadele edecekse yönetime taze kan lazım. Şu an görünen vaziyette ne takımda, ne hoca da nede yönetimde iş yok. Topyekün sınıfta kaldılar.

faysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avcıya yaşattığı şampiyonluk için teşekkür edilip güzel bir şekilde yollar ayrılmalı. Hoca adayım çağdaş atan.Yoksa herşey için geç kalıcaz hedefsiz bir takım olucaz.

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha Kopenhag maçında Akyazı da "Avcı istifa" diye bağırmıştım. Bu adamın kurduğu takımdan ve oynattığı futboldan zaten ümidim yoktu. Şampiyonluğun gelmesinde diğer takımların çok kötü olması önemli bir faktördü. AVCI İSTİFA!!!

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana göre yönetimin de kongreye gitmesi gerekir. Bu sezon transferlerde çok başarısızlar. Şampiyonlar ligine katılamadık ve uefa liglerinde başarısız olduk. İstifa etmelidirler.

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknikdirektor adaylarim tabi sezon bitimi, sezon sonu icin fatih tekke, sota, unal karaman, mustafa denizli, osman zeki korkmaz, hakan keles, ilhan palut, omer erdogan, cagdas atan, robert prosinecki, marius sumudica, vincenzo montella, andrea pirlo hatta galatanin eski hocasi domenec torrent bunlarin hepsi olur. Barcelonanin yaptigi gibi eski efsanelerimize de aans verilebilir diye dusunuyorum. Takima karsi olusan aidiyet duygulari ile cok calisip guzel seyler ortaya koyabilme ihtimalleri var. Hic yapamazlarsa tazminat almadan basarlar istifalarini alirlar ceketlerini giderler.

Simdi hic kimse ozelliklede futbolu fm oyunlari gibi goren tayfa eski futbolcularimiza laf atmasin. Unal karaman orneginde de gordugumuz gibi camiadan birini takimin basina getirdigimizde varini yogunu ortaya koyuyor. Iyi performans ceriyor teknik direktor. Sotada da oyleydi ilk 4 hafta en cok puan toplayan takimdik. 5. Hafta galatasaraya onurun sattigi macta 1-0 kaybedince seri maglubiyetler geldi. Tabi orada onurun sotayi ve suleyman hurmayi yemesi soz konusuydu.

Sezon sonunda veya sezonun bitmesine 6-7 mac kala yollanabilir ki yerine yenisini getirmek sartiyla. Su an icin bence yollanmasi erken. Bunun fanatikleri iyice kotu saha sonuclarini gorsun oyle yollanir. Hem bahaneleri vardi visca yok diye o da hamsikle beraber iyilesiyor bakalim neler olucak.
    Konu jpositve tarafından (25.02.2023 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

avcının kopenhag maçından sonra hadi bilemedin ads maçından sonra kovulmamasının tek mantıklı sebebi kafada acabaların kalma ihtimaliydi.
    kundaktaki bebenin bile bir acabası olduğunu düşünmüyorum.
    istifa, kovulma her ne olacaksa çok sevdiği ertuğrul başkanıyla arasında olacak.

umarım bir sonraki maçımıza eldeki oyuncuları kullanabilecek, eldeki malzemeyle de bir şeyler kurgulanabileceğini gösterecek, futbolun tek doğrusu olmadığını bilen ve dolayısıyla düzgün bir kurgu için ille de transfer demeyecek bir hocayla çıkarız. ve yüce Allahtan dileğim odur ki bu yeni hoca ünal karaman olmuş olur. olmalı yani.
    Konu Murathan tarafından (25.02.2023 Saat 13:55 ) değiştirilmiştir.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avcının kopenhag maçından sonra hadi bilemedin ads maçından sonra kovulmamasının tek mantıklı sebebi kafada acabaların kalma ihtimaliydi.
    kundaktaki bebenin bile bir acabası olduğunu düşünmüyorum.
    istifa, kovulma her ne olacaksa çok sevdiği ertuğrul başkanıyla arasında olacak.

umarım bir sonraki maçımıza eldeki oyuncuları kullanabilecek, eldeki malzemeyle de bir şeyler kurgulanabileceğini gösterecek, futbolun tek doğrusu olmadığını bilen ve dolayısıyla düzgün bir kurgu için ille de transfer demeyecek bir hocayla çıkarız. ve yüce Allahtan dileğim odur ki bu yeni hoca ünal karaman olmuş olur. olmalı yani.
    Eeeeeyyyyyy
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam,

YA KİBRİNİ YEN 2 TANE YARDIMCI BUL, biri Yattara biri Gökdeniz gibi Trabzon efsanesi yerli yabancı, ya BIRAK VE İYİ HATIRLAN!!!

Uğurcan ve Ömür 22 li yaşlarda 2 genç, 20 + 23 toplam 43 milyon euro verdiler satmadık, bunu TRANSFERMARKT-ARSENAL-LİLLE verdi şakadan değil, şimdi toplam 2 etmezler bu haliyle, EN SON SUÇ BU 2 ÇOCUKDA ilk suç teknik ekipte, yani SENDE….
    Konu Tekke tarafından (25.02.2023 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)