Sayfa 51 Toplam 63 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1569 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konyaspor - Trabzonspor (23. Hafta)

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

İlk yarı iyi oynadığımız maç nasıl bu hale geldi anlamak mümkün değil. 2. yarı sahada yoktuk resmen. Ziya Doğan maça müdahale yapmakta çok gecikti, Ferhatı çok önceden çıkarmalıydı. Mustafa keçeli denen kazmayı geçen haftaki oyunundan sonra ilk 11 oynatmanın manası yoktu, zaten ne kadar rezil bir topçu olduğunu yine ispatladı, bir adamın bir tane olumlu hareketi olmaz mı ya. Musampa Ziyayı haklı çıkardı, adamın gerçekten mental olarak oynamaya hazır olmadığı belli, gereksiz şekilde attırdı kendini. çok laf edilen kaptanımızın eksikliği gerçekten hissedildi, Konya orta sahayı çok rahat geçti 2. yarı. maçın bu kadar zor noktaya gelmesinde Ziyaya eşlik eden Umut'tur, kritik anlarda çok basit pozisyonları gol yapamadı. ne olursa olsun kazanmak güzel, gelsin sıradaki...

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peş peşe 11 maçtır kaybetmiyoruz...seriye bağladılar...haftaya kurban galatasaray
    o maç için samiyene gidicem zaten onlarlada görüşeceğiz en kötü yenilmeyiz
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Nereden
    Hakkari

Galatasaray maçı daha zor geçecek ama taraftarımızın büyük desteği ve biraz fedakarlık ile bu maçıda alacağız..

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Konyaspor'u da gectik. Hakemin rezalet bir mac yönetmesine ragmen Konyaspor'u da gectik. Neca isimli oyuncu kendisine dokunulmadigi halde kendisini yere atti ve kivrandi durdu. Neden bu oyuncuya kirmizi gösterilmedi anlayamadim.
    Hüseyin'in yoklugu belli oldu, orta sahamiz yol gecen hanina döndü resmen.
    Konyaspor hakkinda cesitli süphelerim vardi. 3 oyuncu eksik ciktik maca ve Konyaspor da 2. yarinin en iyi cikis yakalayan ekiplerinden bir tanesiydi.
    Sonucta hak ettigimiz bir maci daha kazandik. Konyaspor'u da vermis oldugu mücadelesinden ötürü tebrik ediyorum.
    Haftaya Cimbok macina moralli cikacagiz.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

cableTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

ilk yarının sonlarına doğru stepin, ceza sahası dışında rakibini indirdiği pozisyondan sonra zd ın bir kafa sallayışı var ki...
    "ah risp ah..nerden sakatlandın senin yüzünden şu mantalite yoksunu stepi oynatmak zorunda kalıyorum" der gibiydi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Büyük takımlar sahaya şansıyla çıkarmış. Kabroyu sayıp tek tek değerlendirecek değilim.
    Hele Celalettin ve Mustafa Keçeli'den bahsetmeyi hiç mi hiç istemiyorum. Sahanın belki de en kötüsü iki oyuncumuzun attığı gollerle maçı aldık. Süleyman Abay'a Ferhat'ı ider ettiği için çok teşekkürler.
    Taktikten de bahsetmeyeceğim, zira Ziya Doğan taktik ve teknikle değil, içgüdüleriyle takım yönetiyor. Bu arada hakem Musampa'yı oyundan atarak Ziya Doğan'a çok büyük bir iyilik yaptı. Kıymetini bilsin.

İkinci yarıda nadir çıktığımız kontratakların birinde iki hücum oyuncumuz birbirinin yolunu kesince Ziya Doğan'ın neden tek forvette ısrar ettiğini anladım.

Bakalım daha ne kadar futbol oynamadan maç kazanabilecğiz?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

en çok eleştirenlerden biri de benim ama acımasız olmanın alemi yok.

oynadığın takım konya. deplasman.. yattara ve hüseyin yok..
    ilk yarı son derece düzgün pas yapan konyaya top yaptırmadık. 2 gol artı umutun kaçırdığı pozisyon.. konya ilk yarı kıpırdamadı bile..

ikinci yarı kupa maçının yorgunluğu ortaya çıkınca iyice geri yaslandık.. ama ona rağmen bizim bulduğumuz pozisyonlar konyanınkinden daha netti.
    umut un aşırtamadığı ve musampanın pasında atamadığı çok net iki pozisyon var.
    konyanın bu kadar net pozisyonu yok. doldurt boşalt oynadılar.

burada ortaya stephanov faktörü çıktı. 1 tane top haricinde top göstermedi kimseye.
    ziya hocayı bu maçta eleştirmiyorum.. konya gibi takıma 2-0 öndeysen ve pozisyon buluyorsan buna rağmen haklısındır. üstelik kupadan yorgun geldin ve 2 çok önemli oyuncun yok...
    tek eleştiri geçmişe yönelik stephanov hatasından olur. stephanov değil türkiye avrupada bile çoğu takımda yedek kalmaz.

özet ilk yarı iyi ikinci yarı skoru koruyan yapıdaydık.
    ama konya deplasmanından 3 puanla dönmüş olmak yeterli.. (bunu ben mi söyledim hayret(!!!!))

hayırlı olsun..
    haftaya çekbi geyse bakam

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erdal6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yo hiçte ilginç değil arkadaş yerden göğe haklı, hiç pozisyon vermedik. . .(2. yarı için konuşuyorum. ilk yarıyı seyretmedim . .)
    Başlık "Konyaspor-Trabzonspor" başlığı,lütfen yorumlarımız bu maçla ilgili olsun...

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

musa berbat oynadi keceliden hic bahsetmiyim ZDi anlamak COK zor ya keceli dururken ceyhunu cikariyor ya ne bicim anlayis be yaw ne zaman gidecek bu adam

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cevap yazmak saçma diyen arkadaş cevap yazma o zaman. Kimi alkışlıyorsan alkışlamaya da devam et. Ziya Doğan'ın yeterince maçını seyrettim bu sefer de farklı olmadığını foruma bakarsak zaten görüyoruz. Hoş olmayan birşey yok. Takıma onca zamandır zarar verenleri desteklemeye devam etmek hiç hoş değil ona bakarsanız. Bugün Gökdeniz kurtarır yarın Yattara ama iyi bir takıma karşı bireysel şahsi marifetler de hiçbir zaman kurtarmaz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı desertstrom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en çok eleştirenlerden biri de benim ama acımasız olmanın alemi yok.

oynadığın takım konya. deplasman.. yattara ve hüseyin yok..
    ilk yarı son derece düzgün pas yapan konyaya top yaptırmadık. 2 gol artı umutun kaçırdığı pozisyon.. konya ilk yarı kıpırdamadı bile..

ikinci yarı kupa maçının yorgunluğu ortaya çıkınca iyice geri yaslandık.. ama ona rağmen bizim bulduğumuz pozisyonlar konyanınkinden daha netti.
    umut un aşırtamadığı ve musampanın pasında atamadığı çok net iki pozisyon var.
    konyanın bu kadar net pozisyonu yok. doldurt boşalt oynadılar.

burada ortaya stephanov faktörü çıktı. 1 tane top haricinde top göstermedi kimseye.
    ziya hocayı bu maçta eleştirmiyorum.. konya gibi takıma 2-0 öndeysen ve pozisyon buluyorsan buna rağmen haklısındır. üstelik kupadan yorgun geldin ve 2 çok önemli oyuncun yok...
    tek eleştiri geçmişe yönelik stephanov hatasından olur. stephanov değil türkiye avrupada bile çoğu takımda yedek kalmaz.

özet ilk yarı iyi ikinci yarı skoru koruyan yapıdaydık.
    ama konya deplasmanından 3 puanla dönmüş olmak yeterli.. (bunu ben mi söyledim hayret(!!!!))

hayırlı olsun..
    haftaya çekbi geyse bakam
    vallah helal olsun vaybe...bende senin bu laflarina inanamadim dogrusu. ama elestiri böyle olur. yeri geldimi hakkini vereceksin...

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

işte ilk yarı süper bi trabzonspor ikinci yarı gezen bi trabzonspor 85 dk sabredilen mustafa keçeli allahım çıldırdım çıldırdım hakem başka hele bi dag ayısı vardı tayfun sen git konya ovasında kendini sal bırak futbolu...

hakem faciaydı o kadar itiraz ettiler kart çıkaramadı musampayı 1 sarı 1 kırmızıyla attı nasıl yaptın sen bunu hakem??? böyle hakem rezaleti olurmu ya auttan gol yedirttin sana helal olsun...

ziya dogan hep savundum ama yeter da sende geldin kafamıza şey edeceksin 2. yarı nerde trabzonbspor neden müdahale etmiyosun bi kere olsun rahat maç izleyemicezmi?? o mustafa keçeliyi nasıl sahada tuttun ?? ferhatı niye alıyosun zaten haftaya yok ??? hasan üçüncü dünya yıldızı geri geldi gazamız mübarek olsun....

umut kardeşim hangisini atacaksın koşuyosun hep koştugunun emegini ver kendin için at bi tane 3 tane net pozisyonun var....

gezen gökdeniz ceyhun giren musampa başka bişeyy demiyorum gezerekmi oynıcaksınız anlamadım...

bütün futbolculara teşekkür ediyorum iyi yada kötü bize 3 puan kazandırdınız yine yüzümüzü güldürdünüz ama trabzonspor ruhuyla oynyaın 90 dk bizde rhat maç izleyelim tebrik ediyorum...

bizden korkmaya başlayıp hakem faciaları için dügmeye basanlarada diyorumki KORKUN TRABZONSPORUM GELİYOR HAFTAYA AYNI TARİFEYİDE GEYSEYE YAPACAZ ALLAHIN İZNİYLE....

EN BÜYÜK TRABZONSPORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevap yazmak saçma diyen arkadaş cevap yazma o zaman. Kimi alkışlıyorsan alkışlamaya da devam et. Ziya Doğan'ın yeterince maçını seyrettim bu sefer de farklı olmadığını foruma bakarsak zaten görüyoruz. Hoş olmayan birşey yok. Takıma onca zamandır zarar verenleri desteklemeye devam etmek hiç hoş değil ona bakarsanız. Bugün Gökdeniz kurtarır yarın Yattara ama iyi bir takıma karşı bireysel şahsi marifetler de hiçbir zaman kurtarmaz
    Hocam Ellerim patlayıncaya kadar sizi alkışlıyorum

turphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Smile

Yalniz Keceli alternatifsiz kaldi bu arada
    Konu turphan tarafından (04.03.2007 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    musampa çok sorumsuzca bir kart gördü....yakışmadı....yönetimin gerekeni yapması lazım....
    olsun, para cezası verilir olu biter, o kadar büyütülecek bir durum değil bence, ayrıba bayağı zaman kazandık yani. . .

Nereden
    İstanbul

arkadaşlar golleri hazırlayıp bize özelden atabilcek olan var mı acaba
    As Roma
    Francesco Totti "10"

atabaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.yrı konya baskılı top oynadı ama pozısyon vermedık ama duran topdan yıne golu yyetık
    bu macta fark olurdu ama şamsızlık işte olmayınca olmuyor
    umutlarım ve ben vazgeçilmez intahar eylemlerinde....

dino1974 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

her zaman diyorum bu saatten sonra herkes sonuca baksın oynanan futbola değil.Eleştireceğim tek şey amatör bir takımda bile oynayacak kapasitesi olmayan Mustafa Keçeli yi oynatmasıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ayman yine çok iyiydı.....hakem bir pozisyonda aymana uçan tekme atan tayfuna sarı kart gosterdı....2 hafta ust uste aymana karşı çok sert oynuyolar hakemlerde görmezden geliyo....yazık..
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence bu oyun bu skor gayet normal neden derseniz
    1-dört oyuncu ceza sınırında ve haftaya gs maçı var

2-şu an için önmli olan 3 puan

3-kadro zaafı var

4-oynatabileceğin bazı oyuncular saktlıkdan yeni çıkmış

gibi sebebler olduğu için galibiyet ve oyun bence gayet iyi

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maça çok sevindim ama musampanın onca olumlu pas ve hareketlerinden sonra saçma bir kırmızı kart görmesi beni üzdü.
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı antagonist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlık "Konyaspor-Trabzonspor" başlığı,lütfen yorumlarımız bu maçla ilgili olsun...
    muha ha ha, mu ha ha ha, iğrenc.

bence konya-trabzonspor macına göre konuşalım ve örnek verelim mesela. . .

Nereden
    İstanbul

bu günün en önemli olayı yıldızımız hasanın takıma dönmesiydi kornerde vuramadı kafayı adam yapıştırdı):
    As Roma
    Francesco Totti "10"

MarceloTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir maç bu kadar katledilebilir.2-0 öne geçmişsin rahat rahat oynicakken doldur bütün defansları maçta var mı yok mu belli olmayan keçeli orda duruyor onu çıkarmıyosun.İkinci yarı çok berbat bi maç oldu zate.Dandun vurduk.Umut şu 3 net pozisyondan 1ini atsaydı bölye olmayabilirdi.
    7-7-7-7-7-7-7

turphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jaguar19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maça çok sevindim ama musampanın onca olumlu pas ve hareketlerinden sonra saçma bir kırmızı kart görmesi beni üzdü.
    Musampa cok isteksizdi bence...Lig bitse de gitsem dedi ama cok daralinca kirmiziyi yedi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)