Sayfa 28 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28
Toplam 685 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 685 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 19.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Baþakþehir | Maç Sonucu

Nereden
    Ankara

Alýntý Çaðlar Güleryüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Putlarýna laf etmemek için mecbur baþka þeylere suç bulmalarý gerekiyor. Bugün kadro kötü, yarýn köstebek var, öbür gün hakemler doðradý vs vs.
    ÇÜNKÜ ÞAMBÝYON YABDI.
    Yabdý deðil, yaptý. Türkçe’yi özenli kullanýn lütfen
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Putlarýna laf etmemek için mecbur baþka þeylere suç bulmalarý gerekiyor. Bugün kadro kötü, yarýn köstebek var, öbür gün hakemler doðradý vs vs.
    ÇÜNKÜ ÞAMBÝYON YABDI.
    Yabdý deðil, yaptý. Türkçe’yi özenli kullanýn lütfen
    En büyük Trabzon

cem1990 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

ÇÜNKÜ ÞAMBÝYON YABDI.
    Yaptý mý yaptý
    Daha önce yaþadýn mý hayýr
    Konu kilit
    Türkçeyi de doðru kullan

Nereden
    Ýstanbul

ÇÜNKÜ ÞAMBÝYON YABDI.
    Profiline göre 34 yaþýndasýn. Kaç kere þampiyonluk gördün. Veya þöyle diyeyim takýmýna dair gördüðün en büyük baþarý ne?

Sevmek zorunda deðilsin ama saygý duymak zorundasýn.

Çaðlar Güleryüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    35

Ýþte puta tapmak deyimini bu sebepten ötürü kullandým. Haklý olduðumu bir kez daha ortaya koydunuz, teþekkürler.
    Fikrimizi belirtmeyecek miyiz? Beðenmiyorsak beðenmiyoruzdur yahu size mi soracaktýk ne düþünmemiz gerektiðini?
    Gram eleþtiriye açýk deðilsiniz.

Kaç kere þampiyonluk görmüþüm de yok bilmem ne. 2010-2011'de þampiyonluk gördüm. Ünal Karaman siyasi oyunlarla ekarte edilmeseydi þampiyon olacaktýk, onu da gördüm. Hadi bunlarý geçtim. Þampiyon olduk da yani anasýný satayým Abdullah Avcý sanki tek baþýna þampiyon yaptý, kafaya bak. Avcý yerine o kadroyla baþkasý þampiyon olamazdý zaten, bak sen þu Allah'ýn iþine.

Avcý'nýn futbol tarzý bana hitap etmiyor. Beðenmiyorum. Ýzlerken futbol mu izliyorum iþkence mi çekiyorum belli deðil. Çað dýþý, kötü bir oyun.
    Býrakýn da fikrimizi söyleyelim yahu. Avcý'ya þampiyonluk için teþekkürler tabii ki ama ona da tapacak deðilim. Tapmak isteyenler tapabilir.

Yaptýðým ironiyi anlayamayacak zekada insanlar gelmiþler Türkçeme laf ediyorlar, kafayý yersin.

Neyse hadi eyvallah.
    2010-2011 Sezonu Tertemiz Þampiyonu Trabzonspor !

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

bi gariplik var bu iþte kendi sahamýzda lidere 3. cüye ve giresuna 6 gol atýp gol yemeyip 3 de 3 yaspýyotruz. deplasmanda 2 maçta 9 gol yiyoruz.
    bizim sahada biþi var. baþakþehiri gol pozsiyonuna girmeden yenmeyi baþardýk. bilemiyorum nasýl gidecek bu iþ daha

pardon ilk ve ikinci yarýnýn baþlarýndaki iki cýlýz vuruþu unutmuþum. ikinci yarý atak bile yapamadýk desek yeridir
    Konu bordoylamavi tarafýndan (17.01.2023 Saat 15:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Hala tapmak etmek saçma saçma konuþmalar. 2010-2011'de þampiyonluk gördün de nerde kupan, verdiler mi ? Ünal Karaman siyasi oyunlarla ekarte edilmiþ, ettirmeseydi çýksa kazansaydý maçlarý madem öyle düþünüyorsun. Her þeyde ilk suçladýðýn teknik direktör, ama lafa gelince Avcý tek baþýna mý þampiyon yaptý, o zaman eleþtirirken de diðer her þeyi eleþtir. O kadar kadrolar kuruldu, o þampiyon olur bu þampiyon olur. Ne oldu Hüseyin þampiyon mu oldu o kadroyla Baþakþehir mi oldu? Kendi kendilerine top oynar þampiyon olurlardý tabi zaten hangi teknik direktör olsa farketmez yahu.

Abdullah Avcý'nýn oynattýðý futbol benim de hoþuma gitmiyor. Ama bam güm 50 þut çekip 4 5-0 yenilmek istemiyorum. 1-0 olsun 3 puan kazanýyým istiyorum. Futbol izlemek istiyorsan izleyeceðin lig burasý deðil. Ben baþarý odaklý bakýyorum artýk, gönüllerin þampiyonu olmak isteyen iyi futbol oynayýp 3. 4. olmaya devam etsin. Dönüp arkaya bakýldýðýnda bunlar kimsenin umrunda deðil ve mutluluk vermiyor. Ulan ne top oynadýk be dediðinde kimse sana 3 puan vermiyor.

Fikrini söyleme demedim sana ayrýca, yazdýðým mesaja göre cevabýný veriyorum ben senin. Eleþtiriye açýk olmadýðýmý da iki cümleden anlamýþsýn, müthiþ.

Tek söylediðim sevmek zorunda deðilsin, saygý duymak zorundasýn. Ayrýca herkes düþüncesini savunabilir. Savunduðun kiþi veya kurumlar olduðunda tapmak olmuyor bu iþ, belki senin taptýklarýn vardýr bilemem bu kadar ýsrarla put, tapmak cart curt muhabbeti yapýyorsan. Kimsenin Avcý'ya taptýðý yok ama aklýnda olsun bu bence, boþa yorma kendini.

Nereden
    Ýstanbul

Edit: 2 kere gelmiþ.

Neyse maçla ilgili 2 yorum yapayým. Ýlk 25 30 dakika fena deðildi takým bence. Sonra yine daðýldý. Orta sahada oyuna aðýrlýðýný koyacak akýllý bir adam yok, geçen sene Hamsik tüm takýmý yönlendiriyordu. Þuan tam da öyle bir oyuncu gerekiyor bize. Forvetten de, sað kanattan da daha önemli bence bu konu.
    Konu Alper Beyazay tarafýndan (17.01.2023 Saat 16:23 ) deðiþtirilmiþtir.

bilginsem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Ýþte puta tapmak deyimini bu sebepten ötürü kullandým. Haklý olduðumu bir kez daha ortaya koydunuz, teþekkürler.
    Fikrimizi belirtmeyecek miyiz? Beðenmiyorsak beðenmiyoruzdur yahu size mi soracaktýk ne düþünmemiz gerektiðini?
    Gram eleþtiriye açýk deðilsiniz.

Kaç kere þampiyonluk görmüþüm de yok bilmem ne. 2010-2011'de þampiyonluk gördüm. Ünal Karaman siyasi oyunlarla ekarte edilmeseydi þampiyon olacaktýk, onu da gördüm. Hadi bunlarý geçtim. Þampiyon olduk da yani anasýný satayým Abdullah Avcý sanki tek baþýna þampiyon yaptý, kafaya bak. Avcý yerine o kadroyla baþkasý þampiyon olamazdý zaten, bak sen þu Allah'ýn iþine.

Avcý'nýn futbol tarzý bana hitap etmiyor. Beðenmiyorum. Ýzlerken futbol mu izliyorum iþkence mi çekiyorum belli deðil. Çað dýþý, kötü bir oyun.
    Býrakýn da fikrimizi söyleyelim yahu. Avcý'ya þampiyonluk için teþekkürler tabii ki ama ona da tapacak deðilim. Tapmak isteyenler tapabilir.

Yaptýðým ironiyi anlayamayacak zekada insanlar gelmiþler Türkçeme laf ediyorlar, kafayý yersin.

Neyse hadi eyvallah.
    Güzel kardeþim eleþtir zaten eleþtirmeye kimse karþý deðil ki, putlarýnýz dersen eleþtirmiþ olmuyor savaþ açýyorsun.

Ben de kendisinin oynattýðý futbola aþýk deðilim ama geçen sene arkama yaslanýp %100 güvenle maç izlediysem kendisinin yarým senede, Ünal Hocanýn oluþturduðu göze hoþ gelen %0 güven veren takýmýn üstüne inþa ettiði bir þey bu.

Bu radikal yorumlar bu takýma zarar veriyor. Senin kullandýðýn tabir, ara mahallelere inince þampiyonluðu sattýlara dönüþüyor, baþakþehirin þampiyonluðunda baþkana açýklama yaptýrtacak kadar dile geldi bunlar.

Oyun eleþtirelim, hocayý da beðenmeyelim, hiç problem deðil. Aklý baþýnda hareket edelim, daha iyi bir ihtimalimiz olmadýðýný bilecek kadar futbol izledik hepimiz. Hoca ülke tarihinin en iyi 3-5 futbol insanýndan birisi, tarzýna bayýlmýyoruz diye aldýðýmýz sonuçlarý görmezden gelmeyelim.
    "Doðru bir azýnlýk, yanlýþ bir çoðunluktan fazladýr."
    Özkan Sümer

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

gayse'nin yedek aðýrlýklý kadro ile yendiði takýmdan 5 gol yedik þaka gibi.
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)