Sayfa 2 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 685 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 19.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Baþakþehir | Maç Sonucu

Çaðlar Güleryüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    35

Gbamin (Bu maçta kalede denemek lazým, Uðurcan'ýn ayaklarý kötü Gbamin kaleden iyi oyun baþlatýr.)

Solda Yusuf Erdoðan stoperlerde Bakasetas Hugo saðda Hüseyin. Bakasetas geriden oyun kursun ayaklarý çok iyi. Yusuf da büyük transfer sonuçta. Hüseyin de saçlarý filan kestirdi, Monaco maçýnda çok iyi oynamýþtý gerçek bir bek olduðunu bir maçta kanýtladý.

Defansýn önüne Bartra'yý koy, ayaklarý efsane iyi. Acayip de hýzlý oyuncu. 100 metreyi 25 sn'de koþuyor.

Sol açýk Naci sað açýk Trezeguet ortada Abdüþ ve Yusuf. Naci yýllarýn sol açýðý, Trezeguet saðda efsane oynuyor. Abdüþ ve Yusuf da ortadan kaleyi bombalarlar. Ýkisi de acayip güçlü uþaklar. Ayrýca Trabzonlular, mayalarýnda bu takýma hizmet var.

Forvete de koy Djaniniy'i her pozisyonda kanatlara insin.

Her þeyi dene hocam, baktýn yine olmuyor, basýn toplantýsýnda oyuncularý suçlarsýn ne olacak? Kimse senden hesap sormuyor nasýl olsa.
    2010-2011 Sezonu Tertemiz Þampiyonu Trabzonspor !

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Yeni stadyumda þu takýma galibiyetimiz yok yanlýþ bilmiyorsam. Beraberlik iyi sonuç. Orta sahayý tek baþýna Siopis e býrakma iþinden vazgeçeriz umarým.

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Kimi hoca gitsin dedi, kimi bazý oyuncular kadro dýþý kalsýn dedi. Gelinen noktada ikisi de olmadý.

Kýzgýnlýkla hareket etmeyip sakin kalmak iyidir ama Alanya rezaletinden sonra hiçbiþey olmamýþ gibi bu maça çýkýlmamasý lazým. Yola ne þekilde devam edilecekse yaptýrýmlarýn bir an evvel hayata geçmesi gerek. Yoksa 4 ler 5 ler normalleþmeye baþlayacak.
    There is no spoon...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

taraftarýmýz kaos seviyor , acý olsun , kötü sonuçlar , kavga olsun ve didiþmeler bitmesin
    bu belki de genetik
    Türk'lerin savaþ sevdiði gibi bizi diri tutoyor

bu maç avcý hocam geri döner ve güvenim tam
    BMN KOCAELÝ

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Siopis-Gbamin de olur ama yerli sýkýntýsýndan Ömür orada oynar. Trezeguet kesinlikle solda oynamalý, Bakasetas da santrafora yakýn oynamalý.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Nasýl ki Avcý jesus u çözdü kovaya çevirdi, fb yi bekleyip uzUn top atan herkes delik deþik eder artýk.

Avcý da kýsmen çözüldü, Hugo yaþlandý ve hatalarý biliniyor, üzerne oynanýnca defosu çýkýyor

Siopis top yapamýyor

Ömür güçsüz

Kanatlar zayýf Trezege hariç

Burada her bakan bizi kitleyebiliyor, kendi oyununu oynayaný ise delip geçiyoruz..

AVCI, STOPER ÝÞÝNÝ ÇÖZMELÝ ÖNCE, KANAT 2. kusurumuz, önce STOPER, Al Edgarý
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Þampiyonluk hayal artýk

Ýkinciliði kovalamalýyýz.

Üçüncülük en makul hedef lig için

TK da kazanýrsan tatmin eder.

UEFA'da ne olur kestiremiyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

makbernatsu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar bu ligte bu sene þampiyon olup 2,3 milyon euro þampiyonluk primi almayý, 3 4 ön eleme oynayýp þampiyonlar ligini kovalamayý istediðimizden deðil kýzgýnlýðýmýz...olma þampiyon bu ligte önemli deðil ama ruhsuzca þuursuzca davranamazsýn...hýrs yok ruh yok sahada ne yaptýðýný bilen yok buna kýzýyoruz.kendi adýma konuþuyorum takýmda hala radikal kararlar alýnmadan hiç bir düzelme olmaz..sabote edenleri ayýklayacaksýn..bu sene en gerçekci hedef türkiye kupasý..konferansta ise semt takýmlarýndan 4 5 gol yiyen takýmý basel eler malesef..bu seneyi öyle böyle bitireceðiz..derdimiz daha fazla rezil olamayalým

Nereden
    Trabzon

Kaliteli bir rakiple oynayacaðýz.Son yýllarda bize istatistiklerde üstünlük kurmuþ bir ekip,þansýmýzda pek tutmuyor.Bu kez þeytanýn bacaðýný kýracaðýz inþallah.

Önümüzdeki süreçle ilgili plan programýmýz þöyle olmalý.Öncelikle liderle fark ciddi arttý.Þuan en tepeye odaklanmadan siralama da bir önümüzdeki takýmý geçmek hedef olmalý.fb nin de sallantili performansý sebebiyle 2. sýraya kadar yükselebilmek hayal deðil.liderlik hedefimiz ise gs nin gidiþatýna göre bakýlacak bir durum.

Gelelim futbolcu kadrosuna öncelikle bedeni burda olup aklý baþka yerlerde olan oyuncular varsa onlarýn prangasýný çözüp ruhlarýný özgür býrakmalýyýz.Sonrasýnda takýmý canlandýrmak adýna alt yapýdan birkaç oyuncuyu her maç zaman zaman sahaya atmalýyýz.naci,dogucan gibi oyunculara verilen dakikayý daha da arttýrmalýyýz.Transfer sezonu açýlýnca orta sahaya oyun görüþü yüksek olan,teknik ve lider özellikli bir oyuncu katmalýyýz.Sað ofansa hem topla gidebilen hemde topsuz ceza sahasý koþularý olan birini bulmalýyýz.Tüm yabancýlarla görüþüp özellikle yeni dönemde takýma katýlan yabancýlardan teklif getiren her oyuncuya gidebilirsin mesajýný verebiliriz.

Bunlarý yaptýktan sonra taktigimiz ise üçüncü bölgede pres deðil,ikinci bölgede pres ve kazanýlan topu üçüncü bölgeye taþýmak þeklinde olmalý.Böylece daha dengeli bir oyun oynayabiliriz.

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alanya maçý baþlangýçta geçen senenin benzeri olacak sandýk. 2 tane yine kaptýrýlan toplardan pozisyon filan her þey güllük gülistanlýkken yenilen gol, ardýndan filmin kopmasý. 2. yarý tamamen teslim olmuþ bir takým. Alanya sanki çin seddi yapmýþ ceza sahasý içerisine giremiyorsun, hiç bir þekilde pozisyon üretemiyorsun, inanýlmaz bir çaresizlik. Yenildiðimiz tüm maçlarda dahil bu kadar çaresiz bir oyun olmamýþtý.

Bu maç takým ne kadar tepki verebilir bilmiyorum ama öyle tepki verdi istedi filan diye kazanýlacak bir maçta deðil bu. En iyi zamanlarýmýzda bile yenemediðimiz bir rakip. Adamlar ne yaptýðýný biliyor, kadro derinliði var, gs maçýndaki saçmalýðý dýþýnda her maç ayný oyunu oynuyorlar. En azýndan sahada ne yaptýðýný bilen kendine biraz çeki düzen vermiþ bir takým görmek hakkýmýz.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

ersn.alparslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

akbile fark atarýz mesele o deðil. mesele bir sonraki hafta deplasmanda yine karaktersiz çaresiz bir oyunla rakip kim olursa olsun fark yiyecek olmamýz.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

biletler çok ucuz bakalým kaç kiþi stada gelecek. inþallah cumartesi oradayýz.

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu maç taraftarýn maçý olacak ya kazandýrýr(ýz) ya kaybettirir(iz).
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Hugo cezalý,Larsen ve Eren çok formsuz.

Savunmadaki tercihler maçýn gidiþatýný belirler,Serdar Gürler ve Deniz Türüç'e kanatlarda alan býrakýrsak çok kolay kalemize inerler.

Kötü gidiþata raðmen bu maçý kazanacaðýmýzý düþünüyorum.

Baþakþehir'in oyun tarzý bize uygun,fb maçýndaki gibi alan daraltarak top kazanýp, geçiþle gol arayacaðýmýz bir sistem bekliyorum. Baþakþehir büyük takým deðil ama þampiyonluk yarýþýnda olan takýmlardan birisi olduðu için oyuncular da daha hýrslý ve istekli olacaklardýr ayrýca farklý maðlubiyetlerin üzerine bu maç oyuncular için de bir fýrsat olarak görülecektir.
    Konu Larking tarafýndan (11.01.2023 Saat 12:34 ) deðiþtirilmiþtir.
    DUYDUÐUMU UNUTURUM,BÝLDÝÐÝMÝ HATIRLARIM,YAPTIÐIMI ÖÐRENÝRÝM.

doc holliday - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    42

Uðurcan
    larsen
    arif(eren)
    denswill
    taha(hüseyin)
    Sio
    yusuf yazýcý
    baka
    maxi
    lahtimi
    trezege
    THE NORTH REMEMBERS

doc holliday - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    42

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    biletler çok ucuz bakalým kaç kiþi stada gelecek. inþallah cumartesi oradayýz.
    Satýþa çýktýmý bilet passoda göremedim ben?
    THE NORTH REMEMBERS

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý iyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alanya maçý baþlangýçta geçen senenin benzeri olacak sandýk. 2 tane yine kaptýrýlan toplardan pozisyon filan her þey güllük gülistanlýkken yenilen gol, ardýndan filmin kopmasý. 2. yarý tamamen teslim olmuþ bir takým. Alanya sanki çin seddi yapmýþ ceza sahasý içerisine giremiyorsun, hiç bir þekilde pozisyon üretemiyorsun, inanýlmaz bir çaresizlik. Yenildiðimiz tüm maçlarda dahil bu kadar çaresiz bir oyun olmamýþtý.

Bu maç takým ne kadar tepki verebilir bilmiyorum ama öyle tepki verdi istedi filan diye kazanýlacak bir maçta deðil bu. En iyi zamanlarýmýzda bile yenemediðimiz bir rakip. Adamlar ne yaptýðýný biliyor, kadro derinliði var, gs maçýndaki saçmalýðý dýþýnda her maç ayný oyunu oynuyorlar. En azýndan sahada ne yaptýðýný bilen kendine biraz çeki düzen vermiþ bir takým görmek hakkýmýz.
    Sabit duran bir defansa karþý niye top çevrilir hiç anlamýyorum, City mesela bu tarz takýmlara karþý bekleri kullanarak ve half-space dedikleri koþularý yaparak defansýn içinden geçiyor, biz dümdüz pas çeviriyoruz. Hoca bu takýmý Beinde yorumlasa muhtemelen bunlarý niye yapmýyor bu takým der. Yani mantýklý bir açýklama bulamýyorum mevcut duruma karþý.

Hoca geçen sene duraðan rakibi bekleyen oyun tarzýna millet kýzdýðý için gitti en iyi bildiði taktiði deðiþtirdi. Yahu senin 10 senen kontrollü oyunla geçmiþ, yaptýðýn tüm baþarýlar bununla olmuþ, maçýn baþýnda defansta 3 e 2 vs yakalanacak þekilde bir oyun kurgulamamýþýn, bildiðin taktiðe ufak dokunuþlar yap iþte niye böyle risk aldý anlamýyorum.

Baþak maçýndada böyle saçma bir baskýyla baþlayýp defansta eksik yakalanýrsak yine fark olur, hocanýn defans oyununu geri getirmesi lazým. Larsen mecbur oynar, Denswill stoper oynamalý. Göbekte Gbamin-Siopis ayný anda olmalý. Bakasetas 10 numaraya geri dönmeli, Naci ters mevkide baþlamalý, Trezeguet mevkisinde oynasýn.

.........................Taha

Larsen......Bartra........Denswill......Eren

Naci.........Gbamin....Siopis..........Trezeget

.....................Bakasetas

.......................Gomez

Kontrollü oyun, Baka merkezli atak yapýlmalý. Arif fiziksek olarak ne durumda bilmiyorum ama Eren tamamen iflas etmiþ durumda. Peres'in lisansý yetiþirse Larsen yerine oynamalý bence.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Yusuf BALCI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    38

hala kadro yapacak motivasyonunuz olmasý ne güzel

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý doc holliday Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Satýþa çýktýmý bilet passoda göremedim ben?
    saat 1 de satisa cikti.

ffýrtýna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýyi bari hoca bazý taraftarlarýn gazýna gelip de Ýstifa etmedi.. Avcýnýn kredisi bu sezon için sonsuz ligi 10.da bitirse gýk etmem, sanki son 30 yýlda 15 defa þampiyonluða oynadýk da buradaki arkadaþlar hocayý yollama peþinde.. Bu sezon sýkýntý yok ama gelecek sezonda bu formsuzluðu devam ederse o zaman tartýþabiliriz hocayý. Yoksa eski düzen devam eder gelsin Ersun Yanal gitsin Ünal Karaman bazýlarý bunu istiyor, o devran geçti artýk..
    Eriþir menzil-i maksuduna aheste giden..

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý El Cordobes Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kimi hoca gitsin dedi, kimi bazý oyuncular kadro dýþý kalsýn dedi. Gelinen noktada ikisi de olmadý.

Kýzgýnlýkla hareket etmeyip sakin kalmak iyidir ama Alanya rezaletinden sonra hiçbiþey olmamýþ gibi bu maça çýkýlmamasý lazým. Yola ne þekilde devam edilecekse yaptýrýmlarýn bir an evvel hayata geçmesi gerek. Yoksa 4 ler 5 ler normalleþmeye baþlayacak.
    Hâlâ söylediðim noktadayým bu oyuncu gurubunun Trabzonsporla illiyet baðý yoktur Trabzonspor formasýný giyen adam 2 tane osuruk takýmdan 3 haftada 9 gol yemez yiyemez bu oyuncu gurubunun hiç vakit kaybetmeden bu takýmla iliþkisinin kesilmesi gerekmektedir.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Hocaya desteðim tam oyuncu gurubundan utanýyorum maçta seyretmiyorum bu gurup durduðu sürece tek kuruþta bu takýma harcamýyorum.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Kemal Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

____________Ugurcan___________
    Larsen__Bartra__Denswill__Eren
    ________Siopis___Hamsik_______
    Naci_______Bakasetas__Trezeguet
    _____________Gomez____________
    #11Yattara | 97 Tellioðlu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Dün akþam saatlerinde Ýstanbul medyasýnda Avcý ayrýlma kararý aldý haberleri geçmeye baþladý.

Birkaç saat sonra Avcý"mücadeleye devam"dedi.

Ýstanbul medyasý daha doðrusu Ýstanbul takýmlarýnýn medyasý biliyor ki Avcý gittikten sonra Trabzonspor muhtemelen getireceði 3.sýnýf yerli ya da yabancý hoca ile 3-4 sene kendisine gelemez,mal bulmuþ maðribi gibi atladýlar nereden çýktýðý belirsiz yalan haberin üzerine.Ne kadar heveslendiler gidecek diye.

Evet sezon baþýndan hatta sezon öncesi hazýrlýðýndan beri ben de çok eleþtiriyorum Avcý'yý. Takým bu durumdaysa sorumluluðun büyüðü ondadýr.Geminin kaptaný o.Ama 1,5 senede bizi þampiyon yapan,Þubat ayýnda þampiyonluk bahsini kapattýran,derbileri rahat izlememezi saðlayan Avcý'dan bu kadar kolay vazgeçmek doðru ve mantýklý deðil.Yönetim de bu tuzaða düþmemiþ görünüyor.
    Konu Larking tarafýndan (11.01.2023 Saat 15:13 ) deðiþtirilmiþtir.
    DUYDUÐUMU UNUTURUM,BÝLDÝÐÝMÝ HATIRLARIM,YAPTIÐIMI ÖÐRENÝRÝM.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Bu maçla beraber taraftarla bütünleþerek toparlanmamýz lazým.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)