Sayfa 2 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 685 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 19.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Başakşehir | Maç Sonucu

Çağlar Güleryüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Gbamin (Bu maçta kalede denemek lazım, Uğurcan'ın ayakları kötü Gbamin kaleden iyi oyun başlatır.)

Solda Yusuf Erdoğan stoperlerde Bakasetas Hugo sağda Hüseyin. Bakasetas geriden oyun kursun ayakları çok iyi. Yusuf da büyük transfer sonuçta. Hüseyin de saçları filan kestirdi, Monaco maçında çok iyi oynamıştı gerçek bir bek olduğunu bir maçta kanıtladı.

Defansın önüne Bartra'yı koy, ayakları efsane iyi. Acayip de hızlı oyuncu. 100 metreyi 25 sn'de koşuyor.

Sol açık Naci sağ açık Trezeguet ortada Abdüş ve Yusuf. Naci yılların sol açığı, Trezeguet sağda efsane oynuyor. Abdüş ve Yusuf da ortadan kaleyi bombalarlar. İkisi de acayip güçlü uşaklar. Ayrıca Trabzonlular, mayalarında bu takıma hizmet var.

Forvete de koy Djaniniy'i her pozisyonda kanatlara insin.

Her şeyi dene hocam, baktın yine olmuyor, basın toplantısında oyuncuları suçlarsın ne olacak? Kimse senden hesap sormuyor nasıl olsa.
    2010-2011 Sezonu Tertemiz Şampiyonu Trabzonspor !

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yeni stadyumda şu takıma galibiyetimiz yok yanlış bilmiyorsam. Beraberlik iyi sonuç. Orta sahayı tek başına Siopis e bırakma işinden vazgeçeriz umarım.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kimi hoca gitsin dedi, kimi bazı oyuncular kadro dışı kalsın dedi. Gelinen noktada ikisi de olmadı.

Kızgınlıkla hareket etmeyip sakin kalmak iyidir ama Alanya rezaletinden sonra hiçbişey olmamış gibi bu maça çıkılmaması lazım. Yola ne şekilde devam edilecekse yaptırımların bir an evvel hayata geçmesi gerek. Yoksa 4 ler 5 ler normalleşmeye başlayacak.
    There is no spoon...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

taraftarımız kaos seviyor , acı olsun , kötü sonuçlar , kavga olsun ve didişmeler bitmesin
    bu belki de genetik
    Türk'lerin savaş sevdiği gibi bizi diri tutoyor

bu maç avcı hocam geri döner ve güvenim tam
    BMN KOCAELİ

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Siopis-Gbamin de olur ama yerli sıkıntısından Ömür orada oynar. Trezeguet kesinlikle solda oynamalı, Bakasetas da santrafora yakın oynamalı.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nasıl ki Avcı jesus u çözdü kovaya çevirdi, fb yi bekleyip uzUn top atan herkes delik deşik eder artık.

Avcı da kısmen çözüldü, Hugo yaşlandı ve hataları biliniyor, üzerne oynanınca defosu çıkıyor

Siopis top yapamıyor

Ömür güçsüz

Kanatlar zayıf Trezege hariç

Burada her bakan bizi kitleyebiliyor, kendi oyununu oynayanı ise delip geçiyoruz..

AVCI, STOPER İŞİNİ ÇÖZMELİ ÖNCE, KANAT 2. kusurumuz, önce STOPER, Al Edgarı
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Şampiyonluk hayal artık

İkinciliği kovalamalıyız.

Üçüncülük en makul hedef lig için

TK da kazanırsan tatmin eder.

UEFA'da ne olur kestiremiyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar bu ligte bu sene şampiyon olup 2,3 milyon euro şampiyonluk primi almayı, 3 4 ön eleme oynayıp şampiyonlar ligini kovalamayı istediğimizden değil kızgınlığımız...olma şampiyon bu ligte önemli değil ama ruhsuzca şuursuzca davranamazsın...hırs yok ruh yok sahada ne yaptığını bilen yok buna kızıyoruz.kendi adıma konuşuyorum takımda hala radikal kararlar alınmadan hiç bir düzelme olmaz..sabote edenleri ayıklayacaksın..bu sene en gerçekci hedef türkiye kupası..konferansta ise semt takımlarından 4 5 gol yiyen takımı basel eler malesef..bu seneyi öyle böyle bitireceğiz..derdimiz daha fazla rezil olamayalım

Nereden
    Trabzon

Kaliteli bir rakiple oynayacağız.Son yıllarda bize istatistiklerde üstünlük kurmuş bir ekip,şansımızda pek tutmuyor.Bu kez şeytanın bacağını kıracağız inşallah.

Önümüzdeki süreçle ilgili plan programımız şöyle olmalı.Öncelikle liderle fark ciddi arttı.Şuan en tepeye odaklanmadan siralama da bir önümüzdeki takımı geçmek hedef olmalı.fb nin de sallantili performansı sebebiyle 2. sıraya kadar yükselebilmek hayal değil.liderlik hedefimiz ise gs nin gidişatına göre bakılacak bir durum.

Gelelim futbolcu kadrosuna öncelikle bedeni burda olup aklı başka yerlerde olan oyuncular varsa onların prangasını çözüp ruhlarını özgür bırakmalıyız.Sonrasında takımı canlandırmak adına alt yapıdan birkaç oyuncuyu her maç zaman zaman sahaya atmalıyız.naci,dogucan gibi oyunculara verilen dakikayı daha da arttırmalıyız.Transfer sezonu açılınca orta sahaya oyun görüşü yüksek olan,teknik ve lider özellikli bir oyuncu katmalıyız.Sağ ofansa hem topla gidebilen hemde topsuz ceza sahası koşuları olan birini bulmalıyız.Tüm yabancılarla görüşüp özellikle yeni dönemde takıma katılan yabancılardan teklif getiren her oyuncuya gidebilirsin mesajını verebiliriz.

Bunları yaptıktan sonra taktigimiz ise üçüncü bölgede pres değil,ikinci bölgede pres ve kazanılan topu üçüncü bölgeye taşımak şeklinde olmalı.Böylece daha dengeli bir oyun oynayabiliriz.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alanya maçı başlangıçta geçen senenin benzeri olacak sandık. 2 tane yine kaptırılan toplardan pozisyon filan her şey güllük gülistanlıkken yenilen gol, ardından filmin kopması. 2. yarı tamamen teslim olmuş bir takım. Alanya sanki çin seddi yapmış ceza sahası içerisine giremiyorsun, hiç bir şekilde pozisyon üretemiyorsun, inanılmaz bir çaresizlik. Yenildiğimiz tüm maçlarda dahil bu kadar çaresiz bir oyun olmamıştı.

Bu maç takım ne kadar tepki verebilir bilmiyorum ama öyle tepki verdi istedi filan diye kazanılacak bir maçta değil bu. En iyi zamanlarımızda bile yenemediğimiz bir rakip. Adamlar ne yaptığını biliyor, kadro derinliği var, gs maçındaki saçmalığı dışında her maç aynı oyunu oynuyorlar. En azından sahada ne yaptığını bilen kendine biraz çeki düzen vermiş bir takım görmek hakkımız.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

ersn.alparslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

akbile fark atarız mesele o değil. mesele bir sonraki hafta deplasmanda yine karaktersiz çaresiz bir oyunla rakip kim olursa olsun fark yiyecek olmamız.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

biletler çok ucuz bakalım kaç kişi stada gelecek. inşallah cumartesi oradayız.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maç taraftarın maçı olacak ya kazandırır(ız) ya kaybettirir(iz).
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    İstanbul

Hugo cezalı,Larsen ve Eren çok formsuz.

Savunmadaki tercihler maçın gidişatını belirler,Serdar Gürler ve Deniz Türüç'e kanatlarda alan bırakırsak çok kolay kalemize inerler.

Kötü gidişata rağmen bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

Başakşehir'in oyun tarzı bize uygun,fb maçındaki gibi alan daraltarak top kazanıp, geçişle gol arayacağımız bir sistem bekliyorum. Başakşehir büyük takım değil ama şampiyonluk yarışında olan takımlardan birisi olduğu için oyuncular da daha hırslı ve istekli olacaklardır ayrıca farklı mağlubiyetlerin üzerine bu maç oyuncular için de bir fırsat olarak görülecektir.
    Konu Larking tarafından (11.01.2023 Saat 12:34 ) değiştirilmiştir.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Uğurcan
    larsen
    arif(eren)
    denswill
    taha(hüseyin)
    Sio
    yusuf yazıcı
    baka
    maxi
    lahtimi
    trezege
    THE NORTH REMEMBERS

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biletler çok ucuz bakalım kaç kişi stada gelecek. inşallah cumartesi oradayız.
    Satışa çıktımı bilet passoda göremedim ben?
    THE NORTH REMEMBERS

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanya maçı başlangıçta geçen senenin benzeri olacak sandık. 2 tane yine kaptırılan toplardan pozisyon filan her şey güllük gülistanlıkken yenilen gol, ardından filmin kopması. 2. yarı tamamen teslim olmuş bir takım. Alanya sanki çin seddi yapmış ceza sahası içerisine giremiyorsun, hiç bir şekilde pozisyon üretemiyorsun, inanılmaz bir çaresizlik. Yenildiğimiz tüm maçlarda dahil bu kadar çaresiz bir oyun olmamıştı.

Bu maç takım ne kadar tepki verebilir bilmiyorum ama öyle tepki verdi istedi filan diye kazanılacak bir maçta değil bu. En iyi zamanlarımızda bile yenemediğimiz bir rakip. Adamlar ne yaptığını biliyor, kadro derinliği var, gs maçındaki saçmalığı dışında her maç aynı oyunu oynuyorlar. En azından sahada ne yaptığını bilen kendine biraz çeki düzen vermiş bir takım görmek hakkımız.
    Sabit duran bir defansa karşı niye top çevrilir hiç anlamıyorum, City mesela bu tarz takımlara karşı bekleri kullanarak ve half-space dedikleri koşuları yaparak defansın içinden geçiyor, biz dümdüz pas çeviriyoruz. Hoca bu takımı Beinde yorumlasa muhtemelen bunları niye yapmıyor bu takım der. Yani mantıklı bir açıklama bulamıyorum mevcut duruma karşı.

Hoca geçen sene durağan rakibi bekleyen oyun tarzına millet kızdığı için gitti en iyi bildiği taktiği değiştirdi. Yahu senin 10 senen kontrollü oyunla geçmiş, yaptığın tüm başarılar bununla olmuş, maçın başında defansta 3 e 2 vs yakalanacak şekilde bir oyun kurgulamamışın, bildiğin taktiğe ufak dokunuşlar yap işte niye böyle risk aldı anlamıyorum.

Başak maçındada böyle saçma bir baskıyla başlayıp defansta eksik yakalanırsak yine fark olur, hocanın defans oyununu geri getirmesi lazım. Larsen mecbur oynar, Denswill stoper oynamalı. Göbekte Gbamin-Siopis aynı anda olmalı. Bakasetas 10 numaraya geri dönmeli, Naci ters mevkide başlamalı, Trezeguet mevkisinde oynasın.

.........................Taha

Larsen......Bartra........Denswill......Eren

Naci.........Gbamin....Siopis..........Trezeget

.....................Bakasetas

.......................Gomez

Kontrollü oyun, Baka merkezli atak yapılmalı. Arif fiziksek olarak ne durumda bilmiyorum ama Eren tamamen iflas etmiş durumda. Peres'in lisansı yetişirse Larsen yerine oynamalı bence.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hala kadro yapacak motivasyonunuz olması ne güzel

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satışa çıktımı bilet passoda göremedim ben?
    saat 1 de satisa cikti.

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi bari hoca bazı taraftarların gazına gelip de İstifa etmedi.. Avcının kredisi bu sezon için sonsuz ligi 10.da bitirse gık etmem, sanki son 30 yılda 15 defa şampiyonluğa oynadık da buradaki arkadaşlar hocayı yollama peşinde.. Bu sezon sıkıntı yok ama gelecek sezonda bu formsuzluğu devam ederse o zaman tartışabiliriz hocayı. Yoksa eski düzen devam eder gelsin Ersun Yanal gitsin Ünal Karaman bazıları bunu istiyor, o devran geçti artık..
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimi hoca gitsin dedi, kimi bazı oyuncular kadro dışı kalsın dedi. Gelinen noktada ikisi de olmadı.

Kızgınlıkla hareket etmeyip sakin kalmak iyidir ama Alanya rezaletinden sonra hiçbişey olmamış gibi bu maça çıkılmaması lazım. Yola ne şekilde devam edilecekse yaptırımların bir an evvel hayata geçmesi gerek. Yoksa 4 ler 5 ler normalleşmeye başlayacak.
    Hâlâ söylediğim noktadayım bu oyuncu gurubunun Trabzonsporla illiyet bağı yoktur Trabzonspor formasını giyen adam 2 tane osuruk takımdan 3 haftada 9 gol yemez yiyemez bu oyuncu gurubunun hiç vakit kaybetmeden bu takımla ilişkisinin kesilmesi gerekmektedir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Hocaya desteğim tam oyuncu gurubundan utanıyorum maçta seyretmiyorum bu gurup durduğu sürece tek kuruşta bu takıma harcamıyorum.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

____________Ugurcan___________
    Larsen__Bartra__Denswill__Eren
    ________Siopis___Hamsik_______
    Naci_______Bakasetas__Trezeguet
    _____________Gomez____________
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    İstanbul

Dün akşam saatlerinde İstanbul medyasında Avcı ayrılma kararı aldı haberleri geçmeye başladı.

Birkaç saat sonra Avcı"mücadeleye devam"dedi.

İstanbul medyası daha doğrusu İstanbul takımlarının medyası biliyor ki Avcı gittikten sonra Trabzonspor muhtemelen getireceği 3.sınıf yerli ya da yabancı hoca ile 3-4 sene kendisine gelemez,mal bulmuş mağribi gibi atladılar nereden çıktığı belirsiz yalan haberin üzerine.Ne kadar heveslendiler gidecek diye.

Evet sezon başından hatta sezon öncesi hazırlığından beri ben de çok eleştiriyorum Avcı'yı. Takım bu durumdaysa sorumluluğun büyüğü ondadır.Geminin kaptanı o.Ama 1,5 senede bizi şampiyon yapan,Şubat ayında şampiyonluk bahsini kapattıran,derbileri rahat izlememezi sağlayan Avcı'dan bu kadar kolay vazgeçmek doğru ve mantıklı değil.Yönetim de bu tuzağa düşmemiş görünüyor.
    Konu Larking tarafından (11.01.2023 Saat 15:13 ) değiştirilmiştir.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Bu maçla beraber taraftarla bütünleşerek toparlanmamız lazım.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)