Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12
Toplam 282 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 282 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2022 FIFA Dünya Kupasý | Katar | Þampiyon Arjantin!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Ýsa Gündoðdu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maçýn yýldýzý DiMaria dýr.
    Sýrf 2-0 oldu Messi maçýn adamý olsun diye çýkardýlar adamý
    Çok doðru Ýsa'cýðým
    Maçýn en iyisini çýkarýrsan böyle ard arda saplarlar.
    Adam çýktý skor 2-2 oldu.
    Arjantin Hocasý büyük hata yaptý.
    Kalecisine dua etsin, onu ipten aldý.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý samatyaboy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    120+3'de kaçan gol neydi öyle ya?
    Tanrý resmen oðlunun kazanmasýný istedi ve kazandý!

Bu da Ronaldocular'a gelsin:
    120+3'de Arjantin kalecisi kupanýn bir kulpuna uzanmýþ oldu.

O gol nasýl kaçar?

Helal sana Arjantin kalecisi
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

crixus_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Beraber büyüdük sayýlýr Messi ile, ilk ortaya çýkýþýný falan hatýrlýyorum. Tam 1 canavardýn. Kendim kupayý almýþ kadar sevindim.

Nereden
    Trabzon

Bir Dünya kupasýný daha bitirdik.Sürprizli baþlayan turnuvanýn finali de kupaya yakýþýr þekilde bitti.

Aklýmda kalan izlenimleri paylaþýrsam gördüðüm en önemli nokta futbolun her geçen gün biraz daha sistematik hale dönmeye baþladýðý.En güçlüsünden en zayýfina kadar her takýmýn oyuna kontrollü baþladýðýný gördüm.Top rakibe geçtiðinde topun önünde sürekli onbir kiþi vardý.Disiplinden uzaklaþýlan nadir maçlar oldu.

Keyif aldýðým bölümleri sayarsam grup maçlarý,çeyrek final maçlarý ve final maçý diyebilirim.

Eski turnuvalardaki kadar yýldýzlarýn ön plana çikabildigi bir turnuva olmadý.Sadece final maçýndaki messi ve mbabbe düellosu güzeldi.

Kupayý kazanan Arjantin belki turnuvanýn en kaliteli kadrosu deðildi ama en dinamik ve aç kadrosuydu.Zaten þampiyonluk için 11 tane yýldýza ihtiyaç yok.2,3 yýldýz ve 7,8 görev adamý dengeli bir takým kupalar kazanmak için yeterli olabiliyor.fransa ise geniþ futbolcu yelpazesi sayesinde finallerin takýmý olmaya devam ediyor.

Turnuva baþlarken favorim Arjantin idi.Hatta Arjantin Brezilya finali umuyordum.Taa ki turnuva aðacýnda ikisinin finalden önce kapýþacak olma ihtimalini görene kadar.Zaten Hýrvatistan o ihtimali de ortadan kaldýrdý.

Turnuvanýn en büyük çýkýþýný Fas yaptý.Arjantinden sonraki en dinamik takým idi.Onunda birçok görev adamý ve bir iki yýldýzý vardi.Dengeli takim olmanýn ödülünü yarý final oynayarak aldýlar.

Birde turnuvalarda Asya ulkelerý genelde averaj takýmý olurdular.Bu turnuva da onlarýnda kafa kafaya maçlar oynadýðýný görmek sevindiriciydi.

Turnuvanýn hayal kýrýklýðý ise kuþkusuz Almanya ve Belçika idi.

Son olarak final maçýndan çýkarýlacak en önemli ders þuydu.Maç bitmeden gevþemeyeceksin.Arjantin bunun bedelini çok aðýr ödeyebilirdi.Bu da biz ve tüm kulüplere örnek olsun.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Arjantin daha turnuva baslamadan kupaya inanmis ve almisti bile..messi onderliginde sadece takim degil butun ulus kenetlendi messi de kariyerinin muhtemelen son dunya kupasinda eksik parcayi kendi adina tamamlayip tarihe gecti , son olarak messi mi ronaldomu tartismalari dun aksam itibariyle bitmistir..turnuvanin favorisi arjantindi benim icin sonucta kazandilar surprizi ise fas oldu. hirvatisnanin da 3.bitirecegine ihtimal vermiyordum gecen turnuvanin ardindan ,oynadiklari futbola ve takimlarina gore cok iyi derece yine..

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arjantin daha turnuva baslamadan kupaya inanmis ve almisti bile..messi onderliginde sadece takim degil butun ulus kenetlendi messi de kariyerinin muhtemelen son dunya kupasinda eksik parcayi kendi adina tamamlayip tarihe gecti , son olarak messi mi ronaldomu tartismalari dun aksam itibariyle bitmistir..turnuvanin favorisi arjantindi benim icin sonucta kazandilar surprizi ise fas oldu. hirvatisnanin da 3.bitirecegine ihtimal vermiyordum gecen turnuvanin ardindan ,oynadiklari futbola ve takimlarina gore cok iyi derece yine..

Fas basarili bir wk oynarken cezayirin dramatik bir son dakika goluyle averajla elenmesi aklima geldi buyuk ihtimal katilsaydi basarili olacakti bence afrikanin en sistemli takimi cezayirdi arka planda kaldi

Ayrica messi dinlenerek dolasiyor gorunur gibi ancak her an pusuda oldugunu tum dunya gormus oldu bizde ayni seyleri kendi capinda waka yapmaya calisiyordu degeri yeni anlasiliyor
    Konu objek tarafýndan (20.12.2022 Saat 20:41 ) deðiþtirilmiþtir.

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Arjantin ve Brezilya maclarini izledim dünya kupasi sonrasi. Arjantin tat vermedi problemler var herhalde ama Brezilya maci müthisti gerci Bolivyaya her zaman 5 falan atiyolar, Neymar Peleyi geride birakti, düsünüyorum böyle bir milli takimimiz olsa müthis ya.

Neymari falan kimse sevmiyor ama adam Peleyi gecti. Bir dahaki dünya kupasi Brezilyanin diyeyim.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)