Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12
Toplam 282 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 282 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2022 FIFA Dünya Kupası | Katar | Şampiyon Arjantin!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı İsa Gündoğdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın yıldızı DiMaria dır.
    Sırf 2-0 oldu Messi maçın adamı olsun diye çıkardılar adamı
    Çok doğru İsa'cığım
    Maçın en iyisini çıkarırsan böyle ard arda saplarlar.
    Adam çıktı skor 2-2 oldu.
    Arjantin Hocası büyük hata yaptı.
    Kalecisine dua etsin, onu ipten aldı.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı samatyaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    120+3'de kaçan gol neydi öyle ya?
    Tanrı resmen oğlunun kazanmasını istedi ve kazandı!

Bu da Ronaldocular'a gelsin:
    120+3'de Arjantin kalecisi kupanın bir kulpuna uzanmış oldu.

O gol nasıl kaçar?

Helal sana Arjantin kalecisi
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Beraber büyüdük sayılır Messi ile, ilk ortaya çıkışını falan hatırlıyorum. Tam 1 canavardın. Kendim kupayı almış kadar sevindim.

Nereden
    Trabzon

Bir Dünya kupasını daha bitirdik.Sürprizli başlayan turnuvanın finali de kupaya yakışır şekilde bitti.

Aklımda kalan izlenimleri paylaşırsam gördüğüm en önemli nokta futbolun her geçen gün biraz daha sistematik hale dönmeye başladığı.En güçlüsünden en zayıfina kadar her takımın oyuna kontrollü başladığını gördüm.Top rakibe geçtiğinde topun önünde sürekli onbir kişi vardı.Disiplinden uzaklaşılan nadir maçlar oldu.

Keyif aldığım bölümleri sayarsam grup maçları,çeyrek final maçları ve final maçı diyebilirim.

Eski turnuvalardaki kadar yıldızların ön plana çikabildigi bir turnuva olmadı.Sadece final maçındaki messi ve mbabbe düellosu güzeldi.

Kupayı kazanan Arjantin belki turnuvanın en kaliteli kadrosu değildi ama en dinamik ve aç kadrosuydu.Zaten şampiyonluk için 11 tane yıldıza ihtiyaç yok.2,3 yıldız ve 7,8 görev adamı dengeli bir takım kupalar kazanmak için yeterli olabiliyor.fransa ise geniş futbolcu yelpazesi sayesinde finallerin takımı olmaya devam ediyor.

Turnuva başlarken favorim Arjantin idi.Hatta Arjantin Brezilya finali umuyordum.Taa ki turnuva ağacında ikisinin finalden önce kapışacak olma ihtimalini görene kadar.Zaten Hırvatistan o ihtimali de ortadan kaldırdı.

Turnuvanın en büyük çıkışını Fas yaptı.Arjantinden sonraki en dinamik takım idi.Onunda birçok görev adamı ve bir iki yıldızı vardi.Dengeli takim olmanın ödülünü yarı final oynayarak aldılar.

Birde turnuvalarda Asya ulkelerı genelde averaj takımı olurdular.Bu turnuva da onlarında kafa kafaya maçlar oynadığını görmek sevindiriciydi.

Turnuvanın hayal kırıklığı ise kuşkusuz Almanya ve Belçika idi.

Son olarak final maçından çıkarılacak en önemli ders şuydu.Maç bitmeden gevşemeyeceksin.Arjantin bunun bedelini çok ağır ödeyebilirdi.Bu da biz ve tüm kulüplere örnek olsun.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arjantin daha turnuva baslamadan kupaya inanmis ve almisti bile..messi onderliginde sadece takim degil butun ulus kenetlendi messi de kariyerinin muhtemelen son dunya kupasinda eksik parcayi kendi adina tamamlayip tarihe gecti , son olarak messi mi ronaldomu tartismalari dun aksam itibariyle bitmistir..turnuvanin favorisi arjantindi benim icin sonucta kazandilar surprizi ise fas oldu. hirvatisnanin da 3.bitirecegine ihtimal vermiyordum gecen turnuvanin ardindan ,oynadiklari futbola ve takimlarina gore cok iyi derece yine..

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arjantin daha turnuva baslamadan kupaya inanmis ve almisti bile..messi onderliginde sadece takim degil butun ulus kenetlendi messi de kariyerinin muhtemelen son dunya kupasinda eksik parcayi kendi adina tamamlayip tarihe gecti , son olarak messi mi ronaldomu tartismalari dun aksam itibariyle bitmistir..turnuvanin favorisi arjantindi benim icin sonucta kazandilar surprizi ise fas oldu. hirvatisnanin da 3.bitirecegine ihtimal vermiyordum gecen turnuvanin ardindan ,oynadiklari futbola ve takimlarina gore cok iyi derece yine..

Fas basarili bir wk oynarken cezayirin dramatik bir son dakika goluyle averajla elenmesi aklima geldi buyuk ihtimal katilsaydi basarili olacakti bence afrikanin en sistemli takimi cezayirdi arka planda kaldi

Ayrica messi dinlenerek dolasiyor gorunur gibi ancak her an pusuda oldugunu tum dunya gormus oldu bizde ayni seyleri kendi capinda waka yapmaya calisiyordu degeri yeni anlasiliyor
    Konu objek tarafından (20.12.2022 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arjantin ve Brezilya maclarini izledim dünya kupasi sonrasi. Arjantin tat vermedi problemler var herhalde ama Brezilya maci müthisti gerci Bolivyaya her zaman 5 falan atiyolar, Neymar Peleyi geride birakti, düsünüyorum böyle bir milli takimimiz olsa müthis ya.

Neymari falan kimse sevmiyor ama adam Peleyi gecti. Bir dahaki dünya kupasi Brezilyanin diyeyim.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)