Sonuç: Maçýn Yýldýzý?

Katýlýmcý sayýsý
177. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uðurcan Çakýr

1 0.56%
  • Eren Elmalý

0 0%
  • Jens Larsen

0 0%
  • Vitor Hugo

20 11.30%
  • Marc Bartra

9 5.08%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

46 25.99%
  • Anastasios Bakasetas

30 16.95%
  • Marek Hamsik

0 0%
  • Abdulkadir Ömür

16 9.04%
  • Enis Bardhi

0 0%
  • Jean-Philippe Gbamin

0 0%
  • Edin Višća

0 0%
  • Trezeguet

32 18.08%
  • Maxi Gómez

21 11.86%
  • Djaniny

2 1.13%
Sayfa 1 Toplam 53 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1309 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 15.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Hasan Habip Özbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Standart Süper Lig 15.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Ýþte gerçek sýnav hem bizim için hemde ligin kaderi için çok önemli maç istanbul takýmlarýna olan galibiyet serimiz devam eder kim þampiyon falan umrumda deðil bu maçý alýrýz.
    Bordomavi.net - Orhangazi

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

25 Aralýk'a kadar çok zaman var. Ne olur, neler deðiþir bilinmez.
    Ama son dört ayda oynanan futbolda bir gram ilerleme olmadýðýndan yola çýkarsak, Fener'in ön alan baskýsý ve orta sahadaki ofsayt çizgisini bozamazsak ve seri çabuk paslarla onlarýn defanslarýnýn arkasýna sarkamazsak -ki oyun yapýmýz asla buna uygun deðil-
    durum facia da olabilir. Fener'in baskýsýný kýrýp oyunu dengelersek belki bir ihtimal oyuna ortak oluruz. Ama kondisyonumuzun yeteceðini sanmýyorum.
    Zaten Fener'i yenmenin avantajý puan farkýný azaltmaktan ziyade Fener'i moralmen yaralamak olur. Ama yenilmek Fener'den ziyade bize pahalýya patlar. Puan farký açýlýr, Fener o gazla gider, Avcý'nýn ve dahi yönetimin durumu sorgulanmaya baþlar.

Sabýr, istikrar terennümleri olasý Fener hezimetinden sonra alýcý bulamaz benden söylemesi.
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

maçýn kadýköyde olmasý kadro kalitesinden dolayý fener rahat alýr maçý normal þartlarda

beraberlik ihtimal vermiyorum

yenemeyiz ama beraberlik bir ihtimal derim

kendi sahamýzda bile feneri yenemeyebiliriz bu kadroyla fener bizden en azýndan bir puan alýrdý

hele kadýköyde biz bir puan alýrsak iyi derim
    "Annuit cœptis"

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Ben bu maçý abdullah avcý'nýn geldiði ilk sene trabzon'da pelkas'ýn golüyle kaybettiði maça benzetiyorum. kazansak belki de þampiyonluk yarýþýnda son haftaya kadar olacakken maçý kaybediyoruz 3 gün sonra da alanyaspor'a yine trabzon da yenilip yarýþa havlu atýyoruz. þu 2 maçý alsaydýk eldeki kötü kadroya raðmen muhtemelen kafa kafaya gidecektik.

maça 1.5 ay olmasýna raðmen gerek kadro kalitesi gerekse oynanan oyuna bakarsak kazanma ihtimalimiz çok düþük. üstelik son bir kaç senedir fenerbahçe bizi hem kadýköy de hem trabzon da kolay kolay yenemiyor üstünlüðü ele aldýk. ben maçý kazaksak bile bu takýmýn bu sene yarýþta olacaðýný düþünmüyorum o ýþýðý vermiyor. aylardýr ne izliyoruz belli deðil.

büyük ihtimalle fenerbahçe kazanýrsa bu senenin þampiyonudur. ilk yarýda bizden sonraki bütün maçlarý o gazla da kazanýr ikinci ye fark atar. kadýköy de gs yi de yenerler.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maçýn kadýköyde olmasý kadro kalitesinden dolayý fener rahat alýr maçý normal þartlarda

beraberlik ihtimal vermiyorum

yenemeyiz ama beraberlik bir ihtimal derim

kendi sahamýzda bile feneri yenemeyebiliriz bu kadroyla fener bizden en azýndan bir puan alýrdý

hele kadýköyde biz bir puan alýrsak iyi derim
    Maç içerde.

Oyun tarzý olarak bize en ters gelecek takým kim deseler, fb derim. Önde pres vb..

Bu maç oyunla moyunla açýklanacak ya da galibiyet beklenecek maç deðil. Alýrsak, çýkýp bam güm alýrýz. Ortada bir oyunla deðil. Neyse, daha çok var.

Nereden
    Güney Amerika

ben fikstürü yanlýþ okumuþum pardon. içerde olmasý bir týk avantaj ama gene umudum çok yok çünkü adamlar deplasmanda da iyi oynuyor. bir saha avantajýmýz var ancak bizden puan alabilen takýmlar var üstelik anadolu takýmlarý hem de Trabzonda. Seyirci faktörü bizden yana olduðu için hýrs yapmalý maçý çok disiplinli olmamýz lazým. çünkü fener mücadeleci ve gerçekten hakkýyla oynuyorlar.bizim oynamamýz gereken oyunu oynuyorlar. ancak dediðim gibi kadro kalitesi iþte .hýrsla maç alabiliriz ancak maça özel hýrs bunla maç alma ihtimalimiz var içerdeki maçýmýzý.monaco maçý gibi olursa þahane olur tabi kadro kalitemiz bazýnda rahat alabileceðimiz maç deðil ancak hýrslý olursak maça özel bir galibiyet alma ihtimalimiz yok deðil.
    Alýntý kaçarava Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maç içerde.

Oyun tarzý olarak bize en ters gelecek takým kim deseler, fb derim. Önde pres vb..

Bu maç oyunla moyunla açýklanacak ya da galibiyet beklenecek maç deðil. Alýrsak, çýkýp bam güm alýrýz. Ortada bir oyunla deðil. Neyse, daha çok var.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

bu maçý alsak bile fener gene þampiyon olma ihtimali var. çünkü kadro kalitemiz yeterli deðil..devre arasýnda þahane adamlar alýrsan iþ deðiþir.þöyle ki hem gelecek senenin yatýrýmýný yaparsýn hem de þampiyonlar ligine gitme ve þampiyon olma ihtimalin çok artar.devre arasýndaki hamlelere bakar ama fener de devre arasýnda boþ durmayacak.
    Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben bu maçý abdullah avcý'nýn geldiði ilk sene trabzon'da pelkas'ýn golüyle kaybettiði maça benzetiyorum. kazansak belki de þampiyonluk yarýþýnda son haftaya kadar olacakken maçý kaybediyoruz 3 gün sonra da alanyaspor'a yine trabzon da yenilip yarýþa havlu atýyoruz. þu 2 maçý alsaydýk eldeki kötü kadroya raðmen muhtemelen kafa kafaya gidecektik.

maça 1.5 ay olmasýna raðmen gerek kadro kalitesi gerekse oynanan oyuna bakarsak kazanma ihtimalimiz çok düþük. üstelik son bir kaç senedir fenerbahçe bizi hem kadýköy de hem trabzon da kolay kolay yenemiyor üstünlüðü ele aldýk. ben maçý kazaksak bile bu takýmýn bu sene yarýþta olacaðýný düþünmüyorum o ýþýðý vermiyor. aylardýr ne izliyoruz belli deðil.

büyük ihtimalle fenerbahçe kazanýrsa bu senenin þampiyonudur. ilk yarýda bizden sonraki bütün maçlarý o gazla da kazanýr ikinci ye fark atar. kadýköy de gs yi de yenerler.
    Konu erenslash tarafýndan (12.11.2022 Saat 00:27 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu maçý alsak bile fener gene þampiyon olma ihtimali var. çünkü kadro kalitemiz yeterli deðil..devre arasýnda þahane adamlar alýrsan iþ deðiþir.þöyle ki hem gelecek senenin yatýrýmýný yaparsýn hem de þampiyonlar ligine gitme ve þampiyon olma ihtimalin çok artar.devre arasýndaki hamlelere bakar ama fener de devre arasýnda boþ durmayacak.
    Hocam zaten fenerbahçe'nin yedekleri bizde ilk 11 oynar. Devre arasý para harcamaya gerek yok diye düþünüyorum. Bu seneyi çok kötü geçirdik. ne düzgün bir kamp yaptýk ne de transferleri yetiþtirebildik.

Nereden
    Güney Amerika

çok doðru tespit.devre arasý net harbi nokta atýþý üç adam alýnacaksa harcasýnlar.yoksa zottirik onur bulut efecan yok hasancan vesaire.. yok yerli kotasý dolmuþ bunu alabildilk olacaksa gereksiz transferler yapmasýnlar .
    Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam zaten fenerbahçe'nin yedekleri bizde ilk 11 oynar. Devre arasý para harcamaya gerek yok diye düþünüyorum. Bu seneyi çok kötü geçirdik. ne düzgün bir kamp yaptýk ne de transferleri yetiþtirebildik.
    Konu erenslash tarafýndan (12.11.2022 Saat 00:43 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bu sene samoityon olacagýmýzý sanmam ama bari bunlar olmasýn o yüzden hayri takým..
    Önce TRABZONSPOR

Çaðlar Güleryüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    35

Fark yemeyiz inþallah. Baþka hiçbir beklentim yok.
    2010-2011 Sezonu Tertemiz Þampiyonu Trabzonspor !

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Fark yemezsek kafi benim için.

Çünkü, adamlar bize göre çok çok iyi ve bize tamamen zýt bir futbol oynuyorlar, pres ile içimizden geçmesinler yeter, çünkü adamlar hiç durmuyor.
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Arada 1,5 ay var. Çok uzun zaman var. Bence bu ara nakavt olmak üzere olan boksörün - ki o biziz - imdadýna yetiþen çan sesi gibi oldu. Bakalim birþeyleri deðiþtirecek mi?
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

Ortahisar61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý chener Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arada 1,5 ay var. Çok uzun zaman var. Bence bu ara nakavt olmak üzere olan boksörün - ki o biziz - imdadýna yetiþen çan sesi gibi oldu. Bakalim birþeyleri deðiþtirecek mi?
    Harika bir teþbih tebrik ederim...durumumuz aynende öyle. Fb ritim bulmuþken ister istemez o ritmi kaybedecektir. Biz ise soluklanma ,kendine gelme fýrsatý bulmuþ olacaðýz. Bu mac haftaya olacak olsa hiç ümidim olmazdý þimdi olumlu beklenti içerisinde olabilecegimiz,tutunacaðýmýz bir kulbumuz var.

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Sakatlýk ceza olmazsa (öncesinde bir samsun maçýmýz var) oynayacak 9 adam belli. yabancý sýnýrý ve forvetlerimizin oyun sistemimize uyumsuzluðu iki mevkide farklý tercihler yaptýracak muhtemelen.
    Birinci adaylar gomez ve larsen'in dünya kupasýna gidecek olmalarý sebebiyle de Hüseyin ve Yazýcý üzerinde durabilir Avcý.
    Normal þartlarda aþaðýdaki kadronun önünde durabilecek takým olduðuna inanmýyorum.
    Ama taraftarýndan malzemecisine inanýlmaz formsuz bir camiayýz son birkaç ayda.
    Havlu atma için erken, henüz hiçbir þey bitmedi ama biz yarýþacak heyecan ve kapasitede deðiliz. Þikecilere karþý alýnacak bir galibiyet bir kývýlcým olur mu sanmýyorum. Bu sebeple skoru deðil oyunu ön plana almalýyýz.
    Yeni rota oluþturuluyor: Türkiye kupasý, þikecilere darbe, bir iki yeni yüz ve konferansta geçilecek bir iki tur.

.....................Uðurcan.....................

???..........Bartra......Hugo/Densvil...Eren

..............Gbamin.....Hamsik............

....Visca...........Baka.............Trezege...

......................???......................... ..
    Konu Tahir61 tarafýndan (12.11.2022 Saat 14:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Bu maça malzemeleri yaðlayýp çýkacaz. Elimizden kurtulma ihtimalleri yok.
    Konu Fatih Öztürk tarafýndan (12.11.2022 Saat 14:16 ) deðiþtirilmiþtir.

OrkHun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

tek isteðim maçýn berabere bitmemesi. düzgün top oynamayacaksak fark yeriz umarým da bu rezil futbol son bulur artýk.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Uðurcan

Bartra-Denswill-Hugo-Eren

Hamsik-Siopis

Visca-Bakasetas-Trezegeut

Umut.

Bu kadro belki iþ görebilir.

Fark yemeyiz yani ama ayný tas ayný hamam devam edersek, adamlar bizi çok pis þamarlayabilir.
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aralýðý bekleyin.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

AntiÞike - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Batshuayinin cezasý bizim maçta bitiyor muydu? bitiyor galiba,

Alternatifli kadroda pek etkisi olmazdý ancak J.Pedro da bugün kýrmýzý kart gördü. Ýkisi de olmasa avantaj olabilirdi

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu maçý alýrsak iþler deðiþir...
    kasketlinin iþi sadece bu olmalý..
    peres ve visca dönmeli...
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

OzcanHan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    31

Ne yap et bu maçý al Avcý, fener yenildi fark 6, kazanýrsak 3 kalýr bambaþka bir atmosfere bürünürüz. Tabi kasýmý bekleyin dediði gibi süreyya hanýmýn müthiþ deðiþimi gibi olursak o baþka tabi.

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý chener Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1.5 ay olsa ne olacak.Takýmda sað kanat yok.Santrafor yok.Sað bek sakat.Dorukhan yok.Ne tempo var ne iþ bitiren.Geçen sene Waka vardý o da yok.Bardhi,Yazýcý ve Bartra gibi gereksiz adamlarla þiþirilen bir kadro var.

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Cem Balcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aralýðý bekleyin.
    90 dk geri ve yan pas yap.Hücuma 2-3 kiþiyle çýk.Buna raðmen takýmýn en özel oyuncusunu tempolu oynayacam yalanýyla gönder.Sürekli puan kaybet.Sonra Kasým-Aralýk deyip taraftarý kandýr

Çakma Guardiola,büyük hoca Abdullah Avcý

OzcanHan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    31

Alýntý Onur Erçetin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1.5 ay olsa ne olacak.Takýmda sað kanat yok.Santrafor yok.Sað bek sakat.Dorukhan yok.Ne tempo var ne iþ bitiren.Geçen sene Waka vardý o da yok.Bardhi,Yazýcý ve Bartra gibi gereksiz adamlarla þiþirilen bir kadro var.
    Avcý ayna kafa giderse bir þey deðiþmez

1) Visca iyileþir beklentiden uzak kalmazsa
    2) Yazýcý Ömür gibileri çizip Lahtimi Naci gibileri hazýrlarsa
    3) Trezeguet Visca kanatlarýyla ceza sahasýný besleyebilirsek

Þansýmýz olur.

Ama beklentim düþük.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)