Sayfa 3 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1283 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 14.Hafta | Ankaragücü 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Bu arada elimizde kanat oyuncusu yok 10 numara bardhi den kanat çýkarmaya çalýþýyoruz

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý kayl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu arada elimizde kanat oyuncusu yok 10 numara bardhi den kanat çýkarmaya çalýþýyoruz

Niye yok? yusuf erdogan naci djanini lathimi butun mesele adamlara guven verip oynatmakta

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý objek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Niye yok? yusuf erdogan naci djanini lathimi butun mesele adamlara guven verip oynatmakta
    Yusuf erdogan i gördük 45 dakikada maçýn içine etti kanadýndan hadziahmetovic geldi seyretti bomboþ golü atamadý yetmedi gereksiz fauller yaptý... djanini 15 mac 0 gol 0 asist naci ve lahtimi ye süre vermedik orasý sikinti

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý lazminator61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dogru yolu sonunda buldu
    Kendim 1 hafta önce fark ettim Enesin bakis acisi degisdini.
    Cansýn kardeþim fark etmene sevindim
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    57

Her sene þampiyon olacaðýz diye bir þey yok, bu maç veya diðerlerini alýrýz veya puan kaybederiz, ama bu taraftar her maç, hatta her maçýn her dakikasýnda ezilmeyen bir Trabzonspor istiyor, bunda da sonuna kadar haklý
    Rabbim sana binlerce þükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattýn...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Barista Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maçý neden Cuma gününe aldýlar ya? Kesin yine salya sümük aðlar bizimkisi þu kadar günde þu kadar maç yaptýk diye. Burasý büyük takým arkadaþ. Az maç oynamak istiyorsan defol git Anadolu takýmý var bir sürü. Ne illet bir adama çattýk arkadaþ.
    Ne çeþit bi varlýksýn sen la.

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Konya maçýnda bu sene bizden þampiyon çýkmayacaðýný cümle aleme gösterdik, lig için bi heyecaným kalmadý, Avrupa'da son 8 yapabilirsek iyi olur..
    I am not in danger , I am the danger..

Turan AKYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

[QUOTE=Barista;1921739435]Sýrf þu adamý savunmak için 2010-2011 þampiyonluðumuzu yok sayan kaçýncý kiþi bu forumda saymadým. Bir de resmi kelimesini sýkýþtýrmýþ araya. Yazýklar olsun.[/QUOTE

yapmayýn Allah aþkýna. Ne çabuk karar vermiþsin o yýl için hakkýmda. O sene benim neler yaþadýðýmý biliyor musun da böyle bilmeden hakkýmda ahkam kesiyorsun, bide bilmem kaçýncý kiþi diye yazmýþsýn.ayýp ya ayýp. öyle ya da böyle O adam dediðiniz kiþi þuanda hocamýz ve ben o yazdýklarýnýza asla hak vermem. Bu kadar basit.yazdýklarýmýn 2010-11 yýlý ile ne alakasý var. 48 yaþýndayým ben bu takým için evde kýrmadýk eþya, kalbini kýrmadýðým akrabam kalmadý.ne anlatýyorsunuz siz ya. Býkmadýnýz mý yerel kafadan, küçük olsun bizim olsun kafasýndan, özevlatçý hocalardan býkmadýnýz mý.. ben 2 çocuðumu ne zorluklarla Trabzonsporlu yaptým siz biliyor musunuz.kimse o çocuklara yok þike yok mike diye laf anlatamaz þampiyon olmasaydýk TS sevgisini zor aþýlardým çocuklara..çocuklar þampiyon olan takýmý ekranlarda kutlama yaparken görüyor ve onlara yöneliyor. þike yapýlmýþ o olmuþ bu olmuþ anlamaz o çocuklar ve kimse de anlatamaz.sen veya ben o yýl ne olduðunu çok biliyoruz ama iþ resmiyete döndü mü çocuklara anlatamazsýn þike yapýldý þöyle oldu böyle oldu diye.tabi size sadi tekelioðlular, tek taktiði hadi da muhammet diye gaz veren hamiler, ne idüðü belli olmayan brigeller, mýzmýzcý rýzalar, yatýp kalkýp felsefe yapan þenol gibi hocalar, giray bulak gibi yerli sevici hocalar lazým.yahu bu yerel özevlatçý hocalardan biri cardozo da kim dememiþ miydi.ne bekliyorsunuz bunlardan. Yabancý hoca diyeceksiniz tutmuyor kardeþ iþte, bizim yörede yabancý olmuyor..yapacak biþey yok. Bu hoca bize 2 senede 3 kupa kazandýrdý üstelik biri de yýllardýr beklediðimiz þampiyonluk kupasý.süper lig tarihinde hangi takým devre bitmeden þampiyonluk kutlamalarýna baþladý yahu.þimdi diyeceksiniz ki 2.yarý ne yaptýk. siz de ben de çok iyi biliyoruz 2.devre takýmýmýzýn iþi rölantiye aldýðýný.birlerinin araya girip lige renk gelsin bu kadar erken iþi bitirmeyin, marka deðeri falanda filan da dediðini.býrakýnda bir devre hatta bir sezon hata yapma hakký olsun bu kadar iþ baþaran bir hocanýn. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki bu sene çok iyi olsakta bize yedirmiyecekler bu belli. neden bu kadar takýmýn üzerine gidiyoruz anlamýyorum. Her sene þampiyon olunacak diye bir kural mý var. Tamam eleþtiri olur iyi oynamýyoruz, taktiðimiz yanlýþ deriz ama hocamýza hele hele þuan aktif olarak görev baþýnda olan hocamýza kullandýðýnýz üslübu asla tasvip etmem.ne diyim yazýklar olsun.hakkaten yazýklar olsun.çekilmiyo artýk bura.
    Konu Turan AKYILDIZ tarafýndan (09.11.2022 Saat 00:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    t.akyildiz

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Turan AKYILDIZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yapmayýn Allah aþkýna. Ne çabuk karar vermiþsin o yýl için hakkýmda. O sene benim neler yaþadýðýmý biliyor musun da böyle bilmeden hakkýmda ahkam kesiyorsun, bide bilmem kaçýncý kiþi diye yazmýþsýn.ayýp ya ayýp. öyle ya da böyle O adam dediðiniz kiþi þuanda hocamýz ve ben o yazdýklarýnýza asla hak vermem. Bu kadar basit.yazdýklarýmýn 2010-11 yýlý ile ne alakasý var. 48 yaþýndayým ben bu takým için evde kýrmadýk eþya, kalbini kýrmadýðým akrabam kalmadý.ne anlatýyorsunuz siz ya. Býkmadýnýz mý yerel kafadan, küçük olsun bizim olsun kafasýndan, özevlatçý hocalardan býkmadýnýz mý.. ben 2 çocuðumu ne zorluklarla Trabzonsporlu yaptým siz biliyor musunuz.kimse o çocuklara yok þike yok mike diye laf anlatamaz þampiyon olmasaydýk TS sevgisini zor aþýlardým çocuklara..çocuklar þampiyon olan takýmý ekranlarda kutlama yaparken görüyor ve onlara yöneliyor. þike yapýlmýþ o olmuþ bu olmuþ anlamaz o çocuklar ve kimse de anlatamaz.sen veya ben o yýl ne olduðunu çok biliyoruz ama iþ resmiyete döndü mü çocuklara anlatamazsýn þike yapýldý þöyle oldu böyle oldu diye.tabi size sadi tekelioðlular, tek taktiði hadi da muhammet diye gaz veren hamiler, ne idüðü belli olmayan brigeller, mýzmýzcý rýzalar, yatýp kalkýp felsefe yapan þenol gibi hocalar, giray bulak gibi yerli sevici hocalar lazým.yahu bu yerel özevlatçý hocalardan biri cardozo da kim dememiþ miydi.ne bekliyorsunuz bunlardan. Yabancý hoca diyeceksiniz tutmuyor kardeþ iþte, bizim yörede yabancý olmuyor..yapacak biþey yok. Bu hoca bize 2 senede 3 kupa kazandýrdý üstelik biri de yýllardýr beklediðimiz þampiyonluk kupasý.süper lig tarihinde hangi takým devre bitmeden þampiyonluk kutlamalarýna baþladý yahu.þimdi diyeceksiniz ki 2.yarý ne yaptýk. siz de ben de çok iyi biliyoruz 2.devre takýmýmýzýn iþi rölantiye aldýðýný.birlerinin araya girip lige renk gelsin bu kadar erken iþi bitirmeyin, marka deðeri falanda filan da dediðini.býrakýnda bir devre hatta bir sezon hata yapma hakký olsun bu kadar iþ baþaran bir hocanýn. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki bu sene çok iyi olsakta bize yedirmiyecekler bu belli. neden bu kadar takýmýn üzerine gidiyoruz anlamýyorum. Her sene þampiyon olunacak diye bir kural mý var. Tamam eleþtiri olur iyi oynamýyoruz, taktiðimiz yanlýþ deriz ama hocamýza hele hele þuan aktif olarak görev baþýnda olan hocamýza kullandýðýnýz üslübu asla tasvip etmem.ne diyim yazýklar olsun.hakkaten yazýklar olsun.çekilmiyo artýk bura.
    1- Sampiyon olduk olmadik degil, kutladik kutlamadik tartismasi daha dogru olur, yâni "38 sene sonra sampiyonluk kutlamamiza vesile olan hoca" dersek tartisma kapanir

2- "Lig 2-3 hafta daha devâm etseydi sampiyonlugu vermistik" diyenler de var ya aklima geldi simdi, onlar aklimizla dalga geçiyor sanirim
    Ulan zâten kendimizi bildik bileli 18 takimli lig geçen sene 20 takimla oynanip 34 hafta yerine 38 hafta oynandi, zâten binevi 4 hafta daha devâm etmis oldu, daha ne olacak bi 4 daha o da yetmedi tekrar 4 daha oynasaydik da sampiyon olsaydik anca mi keserdi bu insanlari anlamiyorum valla
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Sefer A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1- Sampiyon olduk olmadik degil, kutladik kutlamadik tartismasi daha dogru olur, yâni "38 sene sonra sampiyonluk kutlamamiza vesile olan hoca" dersek tartisma kapanir

2- "Lig 2-3 hafta daha devâm etseydi sampiyonlugu vermistik" diyenler de var ya aklima geldi simdi, onlar aklimizla dalga geçiyor sanirim
    Ulan zâten kendimizi bildik bileli 18 takimli lig geçen sene 20 takimla oynanip 34 hafta yerine 38 hafta oynandi, zâten binevi 4 hafta daha devâm etmis oldu, daha ne olacak bi 4 daha o da yetmedi tekrar 4 daha oynasaydik da sampiyon olsaydik anca mi keserdi bu insanlari anlamiyorum valla
    Deðiþik varlýðýz anasýný satayým. Ulan konyayý yendikten sonra lig bizim için taþþak geçme yaylasýna dönmüþtü. Konya maçýna kadar takýldýðýmýz kulupte 100 kiþi civarý maçlarý izlerken o maçtan sonra kimse þeyine takýp izlemeye gelmemiþti. Acayip evham yapýyoruz çoðu þeyi. Tabi o arkadaþlarýn ufakta olsa þöyle haklýlýk paylarý var. Bu a.q. sisteminde her türlü dümen dönebilirdi. Ama dönmedi iþte. Dümeni soktuk dötlerine.

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Maalesef maðlubiyet bekliyorum.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

ysngmz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Hoca ya saygýmýz var ama yanlýþ transferler yapýldý ben iyi bilirim oldum kafasýndan ayrýlmasý lazým forvet alacaksan zenci iri kýyým bizim ligde iþ yapar acil devre arasýnda forvet

G301 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Gomez'e karþý yapýlan yersiz eleþtirilere gülmemek elde deðil, topu rakip cezasahasýna sokamýyoruz, oraya sokamadýðýmýz için de santraforumuzu topla buluþturamýyoruz, topla bulaþamayan santraforun da gol atma ihtimali yok.

Bu adamýn kötü bir santrafor olma ihtimali 0 abi.

Saðlý sollu orta yaparak oynayalým bakalým Gomez ne yapýyor.

Bizim kanat oyuncumuz yok ki adam akýllý Trezeguet'den baþka.

Hoca Lahtimi ile Naci'ye zaten þans vermiyor.

Garibim Trezeguet uðraþýp duruyor tek baþýna.

Visca bir dönsün bakalým, Gomez neler yapýyor o zaman görelim.

Hocayý burda bende deli gibi eleþtirdim, eleþtiriyorum da bu benim hakkým ama, bu kadar aðýr ithamlara ne gerek var abi ayýptýr.

Bir otur benim gibi sakin bir kafa ile bir düþün bakalým, abi bu adam futbol'un içinden gelmiþ bir adam sen ondan daha iyi olduðunu mu düþünüyorsun.

Ulan bu adamýn takým umurunda olmasa basýp gider tazminatýný da alýr keyfine bakar neyin derdindeyiz.

Her sene Þampiyon olacaðýz diye bir kural mý var. Bu adam bizi 38 yýl sonra öyle böyle Þampiyon yaptý ya.

Benim 3 yaþýndaki oðlum bir anda Ben Trabzonsporluyum baba dedi bana benim için en büyük mutluluk bu ya ötesi var mý???

Dediðim gibi en baþta kadro planlamasý yanlýþ yapýldý, Visca ile Dorukhan'da sakatlanýnca bütün planlar bozuldu.

Ama düzeltmek için zamanýmýz var ya, dur hele bir ya hocaya sahip çýk, baþkana sahip çýk, bu sene kimin þampiyon yapýlmak istenildiði alanen ortada iken kalp kýrmaya ne gerek var.

Abi lütfen herkes sakin kafa ile oturup bir düþünsün saçma sapan yorumlar yapmasýn.
    Konu Enes Baþkaya60 tarafýndan (09.11.2022 Saat 10:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

"Þu anda 13 puanýmýz var ve araya kadar 6 maçýmýz var.Araya 25 civarýnda puan ile girersek hedefi tutturmuþ oluruz.Liderin araya maksimum 30 puan ile gireceðini düþünüyorum."

28 Eylül tarihinde yukarýdaki mesajý yazmýþým. Ankaragücü maçýný kazanýrsak 25 puan yapýyoruz,lider de 2 puan yanýlma olacak lider için 30 demiþtim fb giresun'u rahat yenip 32 yapar puanýný.5 puan fark bizim için çok iyi olacaktý fb 2 puan kaybedebileceði ama kazandýðý 3 maç oynadý,biz Konya ve Kasýmpaþa maçlarýndan en az birisini kazanmalýydýk.

7 puan fark da çok kötü deðil.Aradan dönüþte fb maçý olmasý bizim için avantaj.Ne olursa olsun 3 puanla araya girmeliyiz.9-10 puan fark mental olarak çok olumsuz etkiler.

gs'nin fb'yi zorlamasý önemli.Kovalayan gs fb'de stres yapacaktýr. Baþakþehir maçýný da kazanýrsa gs'yi þampiyonluða daha yakýn görüyorum.Yýldýz oyuncularý kendilerini bulmaya baþladý.
    Aradan sonra fikstürleri daha iyi.Ýçeride artýk kolay puan vermezler. fb 14 maçýn 12'sini Ýstanbul'da oynadý.Neredeyse sürekli kazandýlar ama puan farký sadece 5.Aradan sonra fb'yi yenersek tökezleme baþlayabilir.O maç ligin kaderi için dönüm maçý olabilir.
    Konu Larking tarafýndan (09.11.2022 Saat 10:57 ) deðiþtirilmiþtir.
    DUYDUÐUMU UNUTURUM,BÝLDÝÐÝMÝ HATIRLARIM,YAPTIÐIMI ÖÐRENÝRÝM.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Biletler 11 de satýþ çýktý ama çýkmadan taraftar gruplarýna direk verildi herhalde

Rahmi Akkurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý UÐUR DURTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biletler 11 de satýþ çýktý ama çýkmadan taraftar gruplarýna direk verildi herhalde
    Rezillik baþka bir þey deðil
    Tirebolu/Ýstanbul/YýldýzT/Ankara

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

valla alýrmýyýz birþey diyemem de ..

kimle oynayacaðýz..
    baksan bir ton adam var ...

ama top oynayacak adam yok...

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Nereden
    Afrika Diðer

Bilet alabilen var mý?

Rahmi Akkurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý BatuhanB Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bilet alabilen var mý?
    Satýþta görünmüyor ki
    Tirebolu/Ýstanbul/YýldýzT/Ankara

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

kým nasýl oynayacak acaba..geçen maçta ki gibi vasýfsýz oynarsak akibet belli

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý cakalkerem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kým nasýl oynayacak acaba..geçen maçta ki gibi vasýfsýz oynarsak akibet belli
    Abdulkadir bakasetas trezege yok orta sahada geçiþ oynayan bir takým ankaragucu hüseyin i otnatmaz n ca 11 belli gibi tek deðiþiklik olur belki... ugurcan larsen bartra hugo eren.. gbamin hamsik siopis... djanini yusuf bardhi/gomez kadro bu olur

Burak Býyýklý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Gruplara biletleri peþkeþ çekmeye devam. 6 milyonluk þehre 1000 bileti çok gördüler.

Ünigg yazmýþ 15 temsilcilikleri ile gelip maçý izleyeceklermiþ. Temsilcilikleri yazayým:
    Ýstanbul, eskiþehir, mersin, samsun, abant, ýsparta, çankýrý, düzce, denizli, karabük, antep, kayseri, yalova, kýrýkkale

Þimdi bu üstteki saydýðým yerlerdeki gruplara yanlayanlarýn izleme hakký var, ama benim ankarada kendi evimden maça gitme hakkým yok öyle mi. Bu bir de ilk deðil. Kaç yýldýr ayný þey oluyor.

Size ne kadar küfür etsek az.
    30 Nisan 2022 - Þampiyon TRABZONSPOR
    8.KUÞATMA

Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý Burak Býyýklý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gruplara biletleri peþkeþ çekmeye devam. 6 milyonluk þehre 1000 bileti çok gördüler.

Ünigg yazmýþ 15 temsilcilikleri ile gelip maçý izleyeceklermiþ. Temsilcilikleri yazayým:
    Ýstanbul, eskiþehir, mersin, samsun, abant, ýsparta, çankýrý, düzce, denizli, karabük, antep, kayseri, yalova, kýrýkkale

Þimdi bu üstteki saydýðým yerlerdeki gruplara yanlayanlarýn izleme hakký var, ama benim ankarada kendi evimden maça gitme hakkým yok öyle mi. Bu bir de ilk deðil. Kaç yýldýr ayný þey oluyor.

Size ne kadar küfür etsek az.
    MKE Ankaragücü'nün basýn sözcüsüne ulaþtým.

"Tam haberim yok ama deplasman biletleri muhtemelen yarýn satýþa çýkar" dedi. Bakalým...

Burak Býyýklý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Alýntý BatuhanB Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    MKE Ankaragücü'nün basýn sözcüsüne ulaþtým.

"Tam haberim yok ama deplasman biletleri muhtemelen yarýn satýþa çýkar" dedi. Bakalým...
    Sýfýr inanç. Çýkarsa da bugünkü tepkiden çýkar. Birazcýk tanýdýysak böyledir.
    30 Nisan 2022 - Þampiyon TRABZONSPOR
    8.KUÞATMA

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Benim paramla aldýðým biletin iadesini yaptýlar. Sebebi biletler yanlýþýkla çýkmýþ �� Taraftar gruplarýna biletler peþkeþ çekildiðinden maça torpilsiz girmek imkansýz. Seçimde oy alýr benden ��
    Trabzonsporluluk onuru bu iþkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)