Sayfa 20 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 18 19 20
Toplam 486 adet sonuctan sayfa basi 476 ile 486 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Konf. Ligi Play-off (I) | Trabzonspor 1-0 FC Basel | Maç Sonucu

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hepimizin başı sağolsun, çok zorlu bir süreçten geçtik ve hala geçmeye devam ediyoruz ülkece. Bu tip ortamlarda insan hayattaki her şeyi sorgular hale geliyor. Benimde küçük bir kızım var ve depremden sonra günlerdir kabuslar görüyorum aynı duruma bende düşersem ne olur diye. Umarım artık birşeylerden ders çıkarırız ve bu kadar büyük kayıpların olmasına neden olan herkes çok büyük cezalar alır.

Maça gelecek olursak, takımın genel anlamda beklerinde sorun olduğunu düşünüyorum. Eren'in zaten tek olumlu hareketi yok, Peres'te bugün gördüğüm en kötü performanslardan birini sergiledi. İkinci yarı bekler değişince hem rakibe pozisyon vermedik hemde oyunu domine ettik. 4-5 0 bitecek maç rakip kalecinin pozisyon bilgisi, biraz beceriksizlik birazda şansla 1-0 bitti. Umarım rövanşta bu sezon genelinde yaşadığımız durumları yaşamaz ve bir üst tura çıkarız.
    Son olarak bir şeye değinmek istiyorum. Bence Trezeguet haddinden fazla eleştiriliyor. Yani şu takımda performans olarak eleştirilemeyecek 2-3 oyuncudan bir tanesi bence. Sanırım Nwakaeme'den sonra geldiği için biraz fazla göze batıyor ama Nwakaeme modern futbolda çok fazla yeri olan bir futbolcu değil maalesef (kendisini çok seviyorum bu arada). Trezeguet ise maç içinde sürekli alan açan, isteyen, pozisyonlara giren, defansa yardım eden bir futbolcu. En büyük eksikliği heycanı ve bencilliği ama bu eksiklikleri de olmasa zaten 70-80 milyon euro piyasa değeri olurdu. Umarım özellikle sosyal medyada kendisine edilen hakaretleri görmüyordur. Bizde kendi oyuncumuza biraz olsun sahip çıkmamız lazım.

Modern futbolda her takima bir wakaeme lazim ileride top tutacak cogunlasmayi saglayacak futbol zekasini konusturacak asist ve gol atacak geriye kosup kendini yormayacak Messi gibi !

Nereden
    İzmir

Alıntı Saint Castillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelecek bey abi. Daha da iyisi gelecek yoksa bu dükkanlar kapatılmalı.
    Hepimizin dileğidir, keşke gelse ve o şans bize gülüp bizim formamızı terletse, ancak tezimde ısrarlıyım kardeşim. Türk futbolu çok iyi santrafor, sağ bek, stoper, kanat vs. gördü, ancak böylesine tüm özellikleri ve formasyonları başarıyla yapan bir futbolcu daha görmedi. Cenk tosundan sağ bek, Arda gülerden stoper, Oğuz çetinden kanat, Çağlar söyüncüden santrafor verimi alabilir misin? Ama Fatih tekke bu saydığım mevkiler dahil olmak üzere hepsinde oynadı ve başarılı oldu. Belki gelir ama benim ömrüm yetmez. Kendi yeteneklerine hele ki böyle yeteneklere sadece Trabzonlu diye sahip çıkamayan hazımsız bir ülkede zor çıkar
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı sethfilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepimizin dileğidir, keşke gelse ve o şans bize gülüp bizim formamızı terletse, ancak tezimde ısrarlıyım kardeşim. Türk futbolu çok iyi santrafor, sağ bek, stoper, kanat vs. gördü, ancak böylesine tüm özellikleri ve formasyonları başarıyla yapan bir futbolcu daha görmedi. Cenk tosundan sağ bek, Arda gülerden stoper, Oğuz çetinden kanat, Çağlar söyüncüden santrafor verimi alabilir misin? Ama Fatih tekke bu saydığım mevkiler dahil olmak üzere hepsinde oynadı ve başarılı oldu. Belki gelir ama benim ömrüm yetmez. Kendi yeteneklerine hele ki böyle yeteneklere sadece Trabzonlu diye sahip çıkamayan hazımsız bir ülkede zor çıkar
    Ben saydığınız isimlerden sadece arda gülerin tekke seviyesine belki biraz yaklaşabileceğini düşünüyorum ama şöyle bir avantajı var ki profesyonel destek konusunda arda çok şanslı.

Ancak bu biraz da arda ve ailesiyle ilgili fenerbahçenin altyapı oyuncularına genel olarak böyle bir ortam temin ettiğini sanmıyorum. Biz işe fatih tekke kadar yeteneklileri bulma konusunda saplantı yapmaktansa daha az yeteneklileri bu multidisipliner sistemde geliştirmeliyiz -asla ve katta yıllardır derdini çektiğimiz vasat isimler gibilerini kastetmiyorum-

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her sey güzeldi de bu bayrak paylasma olayi sacma oldu, millet gönül koyuyor bizimki niye yok diye.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinci maçta iki farklı yenilerek turu geçemeyiz.
    Ben demiştim demeyi sevmiyorum ama vaziyet bu, bu takımın kapasitesi bu maalesef. Bunlardan hiçbir şey olmaz maalesef.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Su maçi 2-0 alsaydik anca belki turu geçerdik, o da Basel'in umudunun hepten kirilmis olacagindan dolayi... yoksa Ugurcan gerekirse 3 yerdi turu verirdi
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendine bu işkenceyi yapmamanı tavsiye ederim.
    Kesinlikle. İnsanın çıldırası geliyor.

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su maçi 2-0 alsaydik anca belki turu geçerdik, o da Basel'in umudunun hepten kirilmis olacagindan dolayi... yoksa Ugurcan gerekirse 3 yerdi turu verirdi
    Uğurcan kim? Ben öyle birini tanımıyorum. Yoksa sen bizim Kovacanı mı diyorsun?

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan kim? Ben öyle birini tanımıyorum. Yoksa sen bizim Kovacanı mı diyorsun?
    Geçen sene Ugurcan idi, bu sene kovacan oldu
    Avci da bu sene miyavci oldu diyebiliriz
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tarih tekerrürden ibarettir derler evlat...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)