Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Babo Sokak Kpei Terr!!!

yatmaztara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Konya'da planl bir kpek ldrme vidyosu var izleyemedim izleyenleriniz olmutur. Bu saatten sonra bu tr provokasyon amal grntler gelecektir. Bunlarn tek amac babo itlerin sokaklarmzda olmalar! Bu vidyo zaten delil niteliinde. Konuanlar direk kpek mama lobisinin en ba dolandrclktan yarglanan sabkas olan biri... nden ekmiler vidyolar ohhhh ne gzel.... Bouna Terr demiyormuuz...
    Konu yatmaztara tarafndan (25.11.2022 Saat 14:36 ) deitirilmitir.
    Babo sokak itleri toplanacak!!!

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Konya'daki olay "Bakamayz. O zaman eziyet edelim." sapkldr. nsana da insanla da yakmyor. Sorumlusu kmaz. "nsan canna deer vermiyoruz, kpei kim umursar?" deyip unutulacak. Beylik laflar gelir: "Yaradlan severiz yaradandan tr... Hepimizi derinden zen elim bir olay... Sorumlular hakknda inceleme balatlr..."
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (25.11.2022 Saat 14:40 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Adamn konumas var hepsi planl bundan nce halk byle kpeklere ikna ettiler! Artk edemeyecekler kpekler uvala smyor. 29 insan ld t yok bir kpek lnce herkes meydanda! Devlet ve Halk bu numaralar yemeyecek artk zm yakn. ok ilgin eyler olacak hep birlikte greceiz.

Konu yatmaztara tarafndan (25.11.2022 Saat 15:08 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Yurt d lobiler de ortaya kt yine. Bu terre kanmayn beyler bayanlar! lkemizi hindistan yapmaya alyorlar! Allahm sen bize yardm et. Bu erefsizlerin sokaklarnda 1 tane babo kpek yok! lkeyi parsellemiler!

evirisi:Trk Hkmeti yine sokak kpeklerine sava ayor, dnya bu barbarla sessiz kalmamal ve bu korkun eylemlere kar kan cesur Trk aktivistlerini desteklemeliyiz.

Aktivistler i banda lke igal altnda!!!
    Konu yatmaztara tarafndan (25.11.2022 Saat 15:57 ) deitirilmitir.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt yatmaztara Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Adamn konumas var hepsi planl bundan nce halk byle kpeklere ikna ettiler! Artk edemeyecekler kpekler uvala smyor. 29 insan ld t yok bir kpek lnce herkes meydanda! Devlet ve Halk bu numaralar yemeyecek artk zm yakn. ok ilgin eyler olacak hep birlikte greceiz.

stadm; kpee krekle vurmann neresi planl provokasyon, neresi numara? "nsan lnce t yok" demisiniz, nasl yok Allah akna? Hem neden bu kyas? Ben de sokak kpeklerinden korkuyorum, ak sylyorum. @Cengiz ubukcu Abi hatrlar belki, oturduumuz evin karsnda emektar bir kpek vard. Sadece bana havlyordu. Evime giremiyordum. imdi bundan dolay vahice katledilmesi mi gerekiyor? Evet, bir nlem ve dzenleme art. nceki sayfada sordum, hukuk erevesi nedir?

Sapla saman karmamal.

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Sorun senin kpeklerden korkuyor olman deil. lke elden gidiyor ne sapla saman! 29 NSANIMIZ LD! Bu adamlar planl yapyorlar bu ii o alan zaten kendi adamlar! Bunlar hep proje kpek insan ldrr hoooop bir yerde kpee tecavz eden adam haberi hem de sanat sepet tayfa tarafndan desteklenir! Bir annemizin boaz paralanr lr hop bir pitbullu yakarlar srf provakasyon! Kpekleri madur gsterme almalar! 29 insanmz ld t yok dedim evet hibir nl msveddesi yazmad ama bir pitbull iin tm lkeyi ayaa kaldrdlar! Bu artk VATAN GREVDR... Size de davet geldi kabul edip etmemek sizin NSANLIINIZA kalm...

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Sorun senin kpeklerden korkuyor olman deil. lke elden gidiyor ne sapla saman! 29 NSANIMIZ LD! Bu adamlar planl yapyorlar bu ii o alan zaten kendi adamlar! Bunlar hep proje kpek insan ldrr hoooop bir yerde kpee tecavz eden adam haberi hem de sanat sepet tayfa tarafndan desteklenir! Bir annemizin boaz paralanr lr hop bir pitbullu yakarlar srf provakasyon! Kpekleri madur gsterme almalar! 29 insanmz ld t yok dedim evet hibir nl msveddesi yazmad ama bir pitbull iin tm lkeyi ayaa kaldrdlar! Bu artk VATAN GREVDR... Size de davet geldi kabul edip etmemek sizin NSANLIINIZA kalm...
    Sorun benim kpeklerden korkuyor olmam deil, yle mi? Kpek korkusundan yola frlayp araba arpp hayatn kaybeden ocuk senin davann kapsamnda deil mi?

Gerisini konumaya gerek yok. Neyi savunduun belli deil...

Sefer A. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    31

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sorun benim kpeklerden korkuyor olmam deil, yle mi? Kpek korkusundan yola frlayp araba arpp hayatn kaybeden ocuk senin davann kapsamnda deil mi?

Gerisini konumaya gerek yok. Neyi savunduun belli deil...
    Valla onu bunu bilmem da hadi baska cins bir kpek olsa neyse de pitbullun hibir seyini savunmam, ormanlarda nasil yabni domuz avina ikiliyorsa ve kimse "domuz katlediliyor buna son verin" denmiyorsa, pitbullar iin de aynisi geerli olmali... lami cimi yok

Yurt disi lobiler de devreye girdiyse skinti, yalniz hep "byk oyun" diye afkuranlar nerede ? iine ettigimin p hkmetine bak bu sorunu sol bir parti bastayken yasasaydik yetlerden oradan buradan girip ikip milleti i savasa bile srklerlerdi, utanmaz reziller
    Trabzon futbolunun kral, Ahmet Suat zyazc

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

ehirlerde guruplarn arasna pitbul serpitirmeye baladlar. Belediyeyi aradm haydi polisi bakyor dediler! Haydi polisini aryorum ibb bakyor dedi! bb haydi polisini arayn dedi! genin iinde hapis kaldm resmen! Braktm aramay kkten zm bekliyorum...

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Alnt Sefer A. Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Valla onu bunu bilmem da hadi baska cins bir kpek olsa neyse de pitbullun hibir seyini savunmam, ormanlarda nasil yabni domuz avina ikiliyorsa ve kimse "domuz katlediliyor buna son verin" denmiyorsa, pitbullar iin de aynisi geerli olmali... lami cimi yok

Yurt disi lobiler de devreye girdiyse skinti, yalniz hep "byk oyun" diye afkuranlar nerede ? iine ettigimin p hkmetine bak bu sorunu sol bir parti bastayken yasasaydik yetlerden oradan buradan girip ikip milleti i savasa bile srklerlerdi, utanmaz reziller

Saldran bir kpei ald belediye. Gece bu kpei sokaa salmak isteyen yaratklar basm! Bakalm lke bunlara teslim olacak m? Sakn bunlar hayvansever sanmayn hee! Bunlar itkolik karlar var geri tiplerine seslerine hareketlerine baktnz da hasta birer zavall olduklarn anlayabilirsiniz...
    Konu yatmaztara tarafndan (25.11.2022 Saat 20:42 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    31

Pislikler yaa ruh hastasi pislik bunlar
    Bunlara o savunduklari saldirgan kuduz kpekleri salacaksin, akillanacaklar

Forum Yneticisi Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara

Herkesin hakl olduu konular var tamam da,bu nedir ulan onun bunun ocuu baka yntemi yok mu bu iin.
    Konu Cem Balc tarafndan (25.11.2022 Saat 22:22 ) deitirilmitir.
    • Vatan savunmasnda gereinden fazla merhamet, vatana ihanettir . . .

Mustafa Kemal Atatrk

• Forum Kurallarna aykr her trl durumu ltfen butonunu kullanarak ynetim ekibine raporlaynz.

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Baka yntem derken ite algya sizde taklmsnz! u an zannediyorsunuz ki devlet kpekleri bu ekilde ldrn demi bunlarda ldryor! Olay planl! Adamlar odalarnda sylediler bu grnt 10 gn ncesine ait! Zaman gelince bu numaralar yapacaz diyor daha da arttracaz diyor dolandrclktan sabkas olan adam! Bu kpeklerin sokaklarda olmasn isteyen gruhun plan nl msveddelerini de kullanyor onlarn zaten lobi ok byk. Yarn bir kpek bir kzmz ldrdnde yarm saat iinde 20 tane kpein yaklma vidyosu imdiden hazr! lkenin byk blm kpekleri konuacak ben yine burada lkemin insanna olay farkl gznz an deyip rpnp laf anlatmaya alyor olacam anlalan...

Forum Yneticisi Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara

Baka yntem derken ite algya sizde taklmsnz! u an zannediyorsunuz ki devlet kpekleri bu ekilde ldrn demi bunlarda ldryor! Olay planl! Adamlar odalarnda sylediler bu grnt 10 gn ncesine ait! Zaman gelince bu numaralar yapacaz diyor daha da arttracaz diyor dolandrclktan sabkas olan adam! Bu kpeklerin sokaklarda olmasn isteyen gruhun plan nl msveddelerini de kullanyor onlarn zaten lobi ok byk. Yarn bir kpek bir kzmz ldrdnde yarm saat iinde 20 tane kpein yaklma vidyosu imdiden hazr! lkenin byk blm kpekleri konuacak ben yine burada lkemin insanna olay farkl gznz an deyip rpnp laf anlatmaya alyor olacam anlalan...
    Devletin ldr dediini falan sylediim yok.Bu ahs sokakta benim annemin karmn kzmn etrafnda gezemez,aynsn insana da yapar.nk yarata dnm.

Mesela olay nedir?Ne yaplmaya allyor?Daha ak aklarmsnz.
    Konu Cem Balc tarafndan (25.11.2022 Saat 22:57 ) deitirilmitir.
    • Vatan savunmasnda gereinden fazla merhamet, vatana ihanettir . . .

Mustafa Kemal Atatrk

• Forum Kurallarna aykr her trl durumu ltfen butonunu kullanarak ynetim ekibine raporlaynz.

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Alnt Cem Balc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Mesela olay nedir?Ne yaplmaya allyor?Daha ak aklarmsnz.

Tek kelimeyle TERR... Vidyolar tklaynca alyor.
    Konu yatmaztara tarafndan (26.11.2022 Saat 00:12 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Daha nceden de bir ocuumuz ldnde ortaya kan kpek vidyolarnn da planl olduu ifa ediliyor.

keles76 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    46

Standart Babo Sokak Kpei Terr!!!

Yllardr niversite kampslerinde yayorum. Kpek tarafndan ldrlen ocuklardan tutunda lmcl seviyede yaralananlarn saysz rneine ahit oldum. ki ayr gnde kpekler tarafndan 70-75 yerinden srlan yabanc uyruklu hoca ve kzna ahit olduk. ahsm defaatla kpek srleri tarafndan kovalandm en sevdiim yry yapma zevkinden kpek kovuyucu tamama ramen mahrum kaldm. Bunun sorumlusu hayvan besleme ahlak olmayan bizim insanmz. Hayvan ufakken tatlm alym canm skld salaym. Birde bizim insanmz katil kpek cinslerine dkn nk amac hayvan sahiplii deil bir monster sahibi olmak. Birde hayvan alp terbiyesini bilmeyen milyonlar var kpek hayvan bunlar rahatsz edince terbiyesi ile uraacana sal dar. Bence modern lke olmann kural var
    1-Engelliye gre herey ayarlanm olmaldr.
    2- sokak kpei asla ve katha olmamal.
    3- Dilenci ve homeless olmamal
    Sokak kpei meselesi getirilen kanunlarla artk azalacak biliyorum. Fakat bence hayvan severleri eitmek lazm. Hayvan beslemek iin bile sertifika aranmal. Yabanclar bu ii biliyor amerikay tekrar kefetmeye gerek yok onlar nasl zdyse bizde yapabiliriz yeterki hayvan sever insan sevmezleri susturmalyz.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi
    Konu keles76 tarafndan (26.11.2022 Saat 09:20 ) deitirilmitir.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

1500 it beenmi. lkemde tlerin insanlardan daha stn olduu Hindistan almalar....

yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    31

Alnt keles76 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yllardr niversite kampslerinde yayorum. Kpek tarafndan ldrlen ocuklardan tutunda lmcl seviyede yaralananlarn saysz rneine ahit oldum. ki ayr gnde kpekler tarafndan 70-75 yerinden srlan yabanc uyruklu hoca ve kzna ahit olduk. ahsm defaatla kpek srleri tarafndan kovalandm en sevdiim yry yapma zevkinden kpek kovuyucu tamama ramen mahrum kaldm. Bunun sorumlusu hayvan besleme ahlak olmayan bizim insanmz. Hayvan ufakken tatlm alym canm skld salaym. Birde bizim insanmz katil kpek cinslerine dkn nk amac hayvan sahiplii deil bir monster sahibi olmak. Birde hayvan alp terbiyesini bilmeyen milyonlar var kpek hayvan bunlar rahatsz edince terbiyesi ile uraacana sal dar. Bence modern lke olmann kural var
    1-Engelliye gre herey ayarlanm olmaldr.
    2- sokak kpei asla ve katha olmamal.
    3- Dilenci ve homeless olmamal
    Sokak kpei meselesi getirilen kanunlarla artk azalacak biliyorum. Fakat bence hayvan severleri eitmek lazm. Hayvan beslemek iin bile sertifika aranmal. Yabanclar bu ii biliyor amerikay tekrar kefetmeye gerek yok onlar nasl zdyse bizde yapabiliriz yeterki hayvan sever insan sevmezleri susturmalyz.
    Katilmakla birlikte sunu diyeyim, 3.maddede Trkiye birok lkeden iyi durumda, Avrupa'nin ogu lkesinde dilenciler ve evsizlerle dolu sokaklar

1500 it beenmi. lkemde tlerin insanlardan daha stn olduu Hindistan almalar....
    Bunu ok da elestirmeyelim, ama asil soru saldirgan kpekler niye byle degil niye ocuk bebek demeden paralayip ldryorlar ?
    resi neyse o yapilmali, uyutmak barinak mi neyse ne iste... disari ikamamak nedir yaa kpek isiracak korkusuyla ? yavsaklar

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Bunu eletirmemin sebebi yani bunu da istiyorlar odalarndaki konumalarda hep insann kpekten ne stnl var ki diyenler var acayip bir gurup bunlar. Toplum iin tehlike. Bir ekilde bu i hallolacak byk barnak tarz yaam alan tamamlanmak zereymi tabi hepsine yetmez byk ksm da acsz uyutulacak. Geri o oluturulacak alanlarda da kendilerini paralayacaklardr malesef. Allah bunlar insana yardm etsin diye yaratt babo olduklarnda kurt taraflar aktif olup eteleip stnlk kurmaya alyorlar. Hatta kurtlar yemek iin avlanyor bunlar sadece paralayp brakyor...
    FhtDQa_X0AEpMJo.jpg
    Konu yatmaztara tarafndan (26.11.2022 Saat 15:26 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    31

@yatmaztara

Dediklerine katiliyorum, o stnlk muhabbetini de duydum rezil rezil konusmalar
    Ben sdce son paylastigin tiviti diyorum ok elestirmem o tiviti
    Tabi bilmiyorum Toker benzeer tivitleri kpekler tarafindan isirilan paralanan ocuklar teyzeler iin atti mi ?

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Sadece bu da deil kimseden gelmedi.... Emine erdoan 30 kii iin bile mesaj atmad dnk olay iin att hemen...

yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    31

Sadece bu da deil kimseden gelmedi.... Emine erdoan 30 kii iin bile mesaj atmad dnk olay iin att hemen...
    Kimleeerrr kimlerle berber, kpekperest kokoslar ve akp he =)

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Devletin hayvansever dedii, bu uurda 30 insanmzn lmn seyrettii it etesinin yz...

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Arada bir bunlar atym bu geri zekal adam kpeklerle kafay yemi demeyin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)