Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþýboþ Sokak Köpeði Terörü!!!

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Konya'da planlý bir köpek öldürme vidyosu var izleyemedim izleyenleriniz olmuþtur. Bu saatten sonra bu tür provokasyon amaçlý görüntüler gelecektir. Bunlarýn tek amacý baþýboþ itlerin sokaklarýmýzda olmalarý! Bu vidyo zaten delil niteliðinde. Konuþanlar direk köpek mama lobisinin en baþý dolandýrýcýlýktan yargýlanan sabýkasý olan biri... Önden çekmiþler vidyolarý ohhhh ne güzel.... Boþuna Terör demiyormuþuz...
    Konu yatmaztara tarafýndan (25.11.2022 Saat 14:36 ) deðiþtirilmiþtir.
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Konya'daki olay "Bakamayýz. O zaman eziyet edelim." sapýklýðýdýr. Ýnsana da insanlýða da yakýþmýyor. Sorumlusu çýkmaz. "Ýnsan canýna deðer vermiyoruz, köpeði kim umursar?" deyip unutulacak. Beylik laflar gelir: "Yaradýlaný severiz yaradandan ötürü... Hepimizi derinden üzen elim bir olay... Sorumlular hakkýnda inceleme baþlatýlýr..."
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (25.11.2022 Saat 14:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Adamýn konuþmasý var hepsi planlý bundan önce halký böyle köpeklere ikna ettiler! Artýk edemeyecekler köpekler çuvala sýðmýyor. 29 insan öldü çýt yok bir köpek ölünce herkes meydanda! Devlet ve Halk bu numaralarý yemeyecek artýk çözüm yakýn. Çok ilginç þeyler olacak hep birlikte göreceðiz.

Konu yatmaztara tarafýndan (25.11.2022 Saat 15:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Yurt dýþý lobiler de ortaya çýktý yine. Bu teröre kanmayýn beyler bayanlar! Ülkemizi hindistan yapmaya çalýþýyorlar! Allahým sen bize yardým et. Bu þerefsizlerin sokaklarýnda 1 tane baþýboþ köpek yok! Ülkeyi parsellemiþler!

çevirisi:Türk Hükümeti yine sokak köpeklerine savaþ açýyor, dünya bu barbarlýða sessiz kalmamalý ve bu korkunç eylemlere karþý çýkan cesur Türk aktivistlerini desteklemeliyiz.

Aktivistler iþ baþýnda Ülke iþgal altýnda!!!
    Konu yatmaztara tarafýndan (25.11.2022 Saat 15:57 ) deðiþtirilmiþtir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý yatmaztara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adamýn konuþmasý var hepsi planlý bundan önce halký böyle köpeklere ikna ettiler! Artýk edemeyecekler köpekler çuvala sýðmýyor. 29 insan öldü çýt yok bir köpek ölünce herkes meydanda! Devlet ve Halk bu numaralarý yemeyecek artýk çözüm yakýn. Çok ilginç þeyler olacak hep birlikte göreceðiz.

Üstadým; köpeðe kürekle vurmanýn neresi planlý provokasyon, neresi numara? "Ýnsan ölünce çýt yok" demiþsiniz, nasýl yok Allah aþkýna? Hem neden bu kýyas? Ben de sokak köpeklerinden korkuyorum, açýk söylüyorum. @Cengiz Çubukcu Abi hatýrlar belki, oturduðumuz evin karþýsýnda emektar bir köpek vardý. Sadece bana havlýyordu. Evime giremiyordum. Þimdi bundan dolayý vahice katledilmesi mi gerekiyor? Evet, bir önlem ve düzenleme þart. Önceki sayfada sordum, hukukî çerçevesi nedir?

Sapla saman karýþmamalý.

Nereden
    Ýstanbul

Sorun senin köpeklerden korkuyor olman deðil. Ülke elden gidiyor ne sapla samaný! 29 ÝNSANIMIZ ÖLDÜ! Bu adamlar planlý yapýyorlar bu iþi o çalýþan zaten kendi adamlarý! Bunlar hep proje köpek insan öldürür hoooop bir yerde köpeðe tecavüz eden adam haberi hem de sanat sepet tayfa tarafýndan desteklenir! Bir annemizin boðazý parçalanýr ölür hop bir pitbullu yakarlar sýrf provakasyon! Köpekleri maðdur gösterme çalýþmalarý! 29 insanýmýz öldü çýt yok dedim evet hiçbir ünlü müsveddesi yazmadý ama bir pitbull için tüm ülkeyi ayaða kaldýrdýlar! Bu artýk VATAN GÖREVÝDÝR... Size de davet geldi kabul edip etmemek sizin ÝNSANLIÐINIZA kalmýþ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Sorun senin köpeklerden korkuyor olman deðil. Ülke elden gidiyor ne sapla samaný! 29 ÝNSANIMIZ ÖLDÜ! Bu adamlar planlý yapýyorlar bu iþi o çalýþan zaten kendi adamlarý! Bunlar hep proje köpek insan öldürür hoooop bir yerde köpeðe tecavüz eden adam haberi hem de sanat sepet tayfa tarafýndan desteklenir! Bir annemizin boðazý parçalanýr ölür hop bir pitbullu yakarlar sýrf provakasyon! Köpekleri maðdur gösterme çalýþmalarý! 29 insanýmýz öldü çýt yok dedim evet hiçbir ünlü müsveddesi yazmadý ama bir pitbull için tüm ülkeyi ayaða kaldýrdýlar! Bu artýk VATAN GÖREVÝDÝR... Size de davet geldi kabul edip etmemek sizin ÝNSANLIÐINIZA kalmýþ...
    Sorun benim köpeklerden korkuyor olmam deðil, öyle mi? Köpek korkusundan yola fýrlayýp araba çarpýp hayatýný kaybeden çocuk senin davanýn kapsamýnda deðil mi?

Gerisini konuþmaya gerek yok. Neyi savunduðun belli deðil...

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sorun benim köpeklerden korkuyor olmam deðil, öyle mi? Köpek korkusundan yola fýrlayýp araba çarpýp hayatýný kaybeden çocuk senin davanýn kapsamýnda deðil mi?

Gerisini konuþmaya gerek yok. Neyi savunduðun belli deðil...
    Valla onu bunu bilmem da hadi baska cins bir köpek olsa neyse de pitbullun hiçbir seyini savunmam, ormanlarda nasil yabâni domuz avina çikiliyorsa ve kimse "domuz katlediliyor buna son verin" denmiyorsa, pitbullar için de aynisi geçerli olmali... lami cimi yok

Yurt disi lobiler de devreye girdiyse skinti, yalniz hep "büyük oyun" diye afkuranlar nerede ? içine ettigimin çöp hükümetine bak bu sorunu sol bir parti bastayken yasasaydik âyetlerden oradan buradan girip çikip milleti iç savasa bile sürüklerlerdi, utanmaz reziller
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Ýstanbul

Þehirlerde guruplarýn arasýna pitbul serpiþtirmeye baþladýlar. Belediyeyi aradým haydi polisi bakýyor dediler! Haydi polisini arýyorum ibb bakýyor dedi! Ýbb haydi polisini arayýn dedi! Üçgenin içinde hapis kaldým resmen! Býraktým aramayý kökten çözümü bekliyorum...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sefer A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla onu bunu bilmem da hadi baska cins bir köpek olsa neyse de pitbullun hiçbir seyini savunmam, ormanlarda nasil yabâni domuz avina çikiliyorsa ve kimse "domuz katlediliyor buna son verin" denmiyorsa, pitbullar için de aynisi geçerli olmali... lami cimi yok

Yurt disi lobiler de devreye girdiyse skinti, yalniz hep "büyük oyun" diye afkuranlar nerede ? içine ettigimin çöp hükümetine bak bu sorunu sol bir parti bastayken yasasaydik âyetlerden oradan buradan girip çikip milleti iç savasa bile sürüklerlerdi, utanmaz reziller

Saldýran bir köpeði aldý belediye. Gece bu köpeði sokaða salmak isteyen yaratýklar basmýþ! Bakalým ülke bunlara teslim olacak mý? Sakýn bunlarý hayvansever sanmayýn hee! Bunlar itkolik çýkarlarý var gerçi tiplerine seslerine hareketlerine baktýðýnýz da hasta birer zavallý olduklarýný anlayabilirsiniz...
    Konu yatmaztara tarafýndan (25.11.2022 Saat 20:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Pislikler yaa ruh hastasi pislik bunlar
    Bunlara o savunduklari saldirgan kuduz köpekleri salacaksin, akillanacaklar

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Herkesin haklý olduðu konular var tamam da,bu nedir ulan onun bunun çocuðu baþka yöntemi yok mu bu iþin.
    Konu Cem Balcý tarafýndan (25.11.2022 Saat 22:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Nereden
    Ýstanbul

Baþka yöntem derken iþte algýya sizde takýlmýþsýnýz! Þu an zannediyorsunuz ki devlet köpekleri bu þekilde öldürün demiþ bunlarda öldürüyor! Olay planlý! Adamlar odalarýnda söylediler bu görüntü 10 gün öncesine ait! Zamaný gelince bu numaralarý yapacaðýz diyor daha da arttýracaðýz diyor dolandýrýcýlýktan sabýkasý olan adam! Bu köpeklerin sokaklarda olmasýný isteyen güruhun planý ünlü müsveddelerini de kullanýyor onlarýn zaten lobi çok büyük. Yarýn bir köpek bir kýzýmýzý öldürdüðünde yarým saat içinde 20 tane köpeðin yakýlma vidyosu þimdiden hazýr! Ülkenin büyük bölümü köpekleri konuþacak ben yine burada ülkemin insanýna olay farklý gözünüzü açýn deyip çýrpýnýp laf anlatmaya çalýþýyor olacaðým anlaþýlan...

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Baþka yöntem derken iþte algýya sizde takýlmýþsýnýz! Þu an zannediyorsunuz ki devlet köpekleri bu þekilde öldürün demiþ bunlarda öldürüyor! Olay planlý! Adamlar odalarýnda söylediler bu görüntü 10 gün öncesine ait! Zamaný gelince bu numaralarý yapacaðýz diyor daha da arttýracaðýz diyor dolandýrýcýlýktan sabýkasý olan adam! Bu köpeklerin sokaklarda olmasýný isteyen güruhun planý ünlü müsveddelerini de kullanýyor onlarýn zaten lobi çok büyük. Yarýn bir köpek bir kýzýmýzý öldürdüðünde yarým saat içinde 20 tane köpeðin yakýlma vidyosu þimdiden hazýr! Ülkenin büyük bölümü köpekleri konuþacak ben yine burada ülkemin insanýna olay farklý gözünüzü açýn deyip çýrpýnýp laf anlatmaya çalýþýyor olacaðým anlaþýlan...
    Devletin öldür dediðini falan söylediðim yok.Bu þahýs sokakta benim annemin karýmýn kýzýmýn etrafýnda gezemez,aynýsýný insana da yapar.Çünkü yaratýða dönüþmüþ.

Mesela olay nedir?Ne yapýlmaya çalýþýlýyor?Daha açýk açýklarmýsýnýz.
    Konu Cem Balcý tarafýndan (25.11.2022 Saat 22:57 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Cem Balcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mesela olay nedir?Ne yapýlmaya çalýþýlýyor?Daha açýk açýklarmýsýnýz.

Tek kelimeyle TERÖR... Vidyolar týklayýnca açýlýyor.
    Konu yatmaztara tarafýndan (26.11.2022 Saat 00:12 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Daha önceden de bir çocuðumuz öldüðünde ortaya çýkan köpek vidyolarýnýn da planlý olduðu ifþa ediliyor.

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Standart Baþýboþ Sokak Köpeði Terörü!!!

Yýllardýr üniversite kampüslerinde yaþýyorum. Köpek tarafýndan öldürülen çocuklardan tutunda ölümcül seviyede yaralananlarýn sayýsýz örneðine þahit oldum. Ýki ayrý günde köpekler tarafýndan 70-75 yerinden ýsýrýlan yabancý uyruklu hoca ve kýzýna þahit olduk. Þahsým defaatla köpek sürüleri tarafýndan kovalandým en sevdiðim yürüyüþ yapma zevkinden köpek kovuyucu taþýmama raðmen mahrum kaldým. Bunun sorumlusu hayvan besleme ahlaký olmayan bizim insanýmýz. Hayvan ufakken tatlým alýyým caným sýkýldý salayým. Birde bizim insanýmýz katil köpek cinslerine düþkün çünkü amacý hayvan sahipliði deðil bir monster sahibi olmak. Birde hayvan alýp terbiyesini bilmeyen milyonlar var köpek hayvaný bunlarý rahatsýz edince terbiyesi ile uðraþacaðýna sal dýþarý. Bence modern ülke olmanýn üç kuralý var
    1-Engelliye göre herþey ayarlanmýþ olmalýdýr.
    2- sokak köpeði asla ve katha olmamalý.
    3- Dilenci ve homeless olmamalý
    Sokak köpeði meselesi getirilen kanunlarla artýk azalacak biliyorum. Fakat bence hayvan severleri eðitmek lazým. Hayvan beslemek için bile sertifika aranmalý. Yabancýlar bu iþi biliyor amerikayý tekrar keþfetmeye gerek yok onlar nasýl çözdüyse bizde yapabiliriz yeterki hayvan sever insan sevmezleri susturmalýyýz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Konu keles76 tarafýndan (26.11.2022 Saat 09:20 ) deðiþtirilmiþtir.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Nereden
    Ýstanbul

1500 it beðenmiþ. Ülkemde Ýtlerin insanlardan daha üstün olduðu Hindistan çalýþmalarý....

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý keles76 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yýllardýr üniversite kampüslerinde yaþýyorum. Köpek tarafýndan öldürülen çocuklardan tutunda ölümcül seviyede yaralananlarýn sayýsýz örneðine þahit oldum. Ýki ayrý günde köpekler tarafýndan 70-75 yerinden ýsýrýlan yabancý uyruklu hoca ve kýzýna þahit olduk. Þahsým defaatla köpek sürüleri tarafýndan kovalandým en sevdiðim yürüyüþ yapma zevkinden köpek kovuyucu taþýmama raðmen mahrum kaldým. Bunun sorumlusu hayvan besleme ahlaký olmayan bizim insanýmýz. Hayvan ufakken tatlým alýyým caným sýkýldý salayým. Birde bizim insanýmýz katil köpek cinslerine düþkün çünkü amacý hayvan sahipliði deðil bir monster sahibi olmak. Birde hayvan alýp terbiyesini bilmeyen milyonlar var köpek hayvaný bunlarý rahatsýz edince terbiyesi ile uðraþacaðýna sal dýþarý. Bence modern ülke olmanýn üç kuralý var
    1-Engelliye göre herþey ayarlanmýþ olmalýdýr.
    2- sokak köpeði asla ve katha olmamalý.
    3- Dilenci ve homeless olmamalý
    Sokak köpeði meselesi getirilen kanunlarla artýk azalacak biliyorum. Fakat bence hayvan severleri eðitmek lazým. Hayvan beslemek için bile sertifika aranmalý. Yabancýlar bu iþi biliyor amerikayý tekrar keþfetmeye gerek yok onlar nasýl çözdüyse bizde yapabiliriz yeterki hayvan sever insan sevmezleri susturmalýyýz.
    Katilmakla birlikte sunu diyeyim, 3.maddede Türkiye birçok ülkeden iyi durumda, Avrupa'nin çogu ülkesinde dilenciler ve evsizlerle dolu sokaklar

1500 it beðenmiþ. Ülkemde Ýtlerin insanlardan daha üstün olduðu Hindistan çalýþmalarý....
    Bunu çok da elestirmeyelim, ama asil soru saldirgan köpekler niye böyle degil niye çocuk bebek demeden parçalayip öldürüyorlar ?
    çâresi neyse o yapilmali, uyutmak barinak mi neyse ne iste... disari çikamamak nedir yaa köpek isiracak korkusuyla ? yavsaklar

Nereden
    Ýstanbul

Bunu eleþtirmemin sebebi yani bunu da istiyorlar odalarýndaki konuþmalarda hep insanýn köpekten ne üstünlüðü var ki diyenler var acayip bir gurup bunlar. Toplum için tehlike. Bir þekilde bu iþ hallolacak büyük barýnak tarzý yaþam alaný tamamlanmak üzereymiþ tabi hepsine yetmez büyük kýsmý da acýsýz uyutulacak. Gerçi o oluþturulacak alanlarda da kendilerini parçalayacaklardýr malesef. Allah bunlarý insana yardým etsin diye yarattý baþýboþ olduklarýnda kurt taraflarý aktif olup çeteleþip üstünlük kurmaya çalýþýyorlar. Hatta kurtlar yemek için avlanýyor bunlar sadece parçalayýp býrakýyor...
    FhtDQa_X0AEpMJo.jpg
    Konu yatmaztara tarafýndan (26.11.2022 Saat 15:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

@yatmaztara

Dediklerine katiliyorum, o üstünlük muhabbetini de duydum rezil rezil konusmalar
    Ben sdce son paylastigin tiviti diyorum çok elestirmem o tiviti
    Tabi bilmiyorum Toker benzeer tivitleri köpekler tarafindan isirilan parçalanan çocuklar teyzeler için atti mi ?

Nereden
    Ýstanbul

Sadece bu da deðil kimseden gelmedi.... Emine erdoðan 30 kiþi için bile mesaj atmadý dünkü olay için attý hemen...

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Sadece bu da deðil kimseden gelmedi.... Emine erdoðan 30 kiþi için bile mesaj atmadý dünkü olay için attý hemen...
    Kimleeerrr kimlerle berâber, köpekperest kokoslar ve akp he =)

Nereden
    Ýstanbul

Devletin hayvansever dediði, bu uðurda 30 insanýmýzýn ölümünü seyrettiði it çetesinin yüzü...

Nereden
    Ýstanbul

Arada bir bunlarý atýyým bu geri zekalý adam köpeklerle kafayý yemiþ demeyin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)