Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 141 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþýboþ Sokak Köpeði Terörü!!!

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bir evladýmýzý daha kaybettik Allah rahmet eylesin bu son olsun...
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Bunlar ruh hastasý gerçekten.
    Devlet seferberlik ilan etmesi lazým hasta teröristler aramýzda!

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Yarin kadiköy'de eylem yapar hayvansever görünümlü manyaklar, herkes de alkis tutar, tivitirda olan bitene güyâ isyân eden kadiköylü fbliler de bön bön izler çöktügümün yavsaklari
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sefer A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yarin kadiköy'de eylem yapar hayvansever görünümlü manyaklar, herkes de alkis tutar, tivitirda olan bitene güyâ isyân eden kadiköylü fbliler de bön bön izler çöktügümün yavsaklari
    Eskiden olsa olurdu bu ittaparlar hayvanseverlerin arkasýna saklanmýþ parazitlermiþ ortaya çýktý. Halk zaten hayvansever bunlar artýk gýk diyememeli. Millet geç de olsa uyandý galiba.

Nereden
    Ýstanbul

Hindistan'da bile köpekler bu kadar büyük ve vahþi deðildir!!!

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý yatmaztara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Devlet seferberlik ilan etmesi lazým hasta teröristler aramýzda!

Romanya'da zamanýnda þöyle bir þey olmuþ.

https://www.bbc.com/turkce/haberler/..._romanya_kopek

https://www.star.com.tr/dunya/romany...-haber-788526/

Ayrýca Ýngiltere'nin Türkiye'yi ziyaret edecek vatandaþlarýna güvenlikle ilgili yaptýðý uyarýlar arasýnda sokak köpekleri ile ilgili tavsiyeler de varmýþ.

https://www.gov.uk/foreign-travel-ad...y-and-security
    ( ゚д゚)

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Hindistan'da bile köpekler bu kadar büyük ve vahþi deðildir!!!
    ajkhakjah af edersin de 2dk gezindim herifin profilinde, iktidarin yalakasi desek yeridir
    belediye akpli de olsa gitsin reyisini etiketleyip sikâyetçi olsun, dandirik siverek belediyesini etiketlemeyle olmuyor o isler
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Ýstanbul

Hz Muhammed sav : ''Yanlarýnda köpek ve çan bulunan bir topluluða melekler arkadaþlýk etmez.'' Ýmansýzlýk hareketi deðil mi bu? Meleklere inanmadan imanýn þartý nasýl yerine gelebilir? Ülkenin beti bereketi iyice gitti. Hem de kafasýnda baþörtü olan kiþiler tarafýndan onaylanmýþ bir yasa ile! 10 milyon köpek sokaklarýmýza özellikle mi salýndý! 28 þehidimiz de var ayrýca. Vallahi helak olmayý bekliyoruz hayýrlý olsun tekrardan...
    Konu yatmaztara tarafýndan (11.11.2022 Saat 14:20 ) deðiþtirilmiþtir.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Hz Muhammed sav : ''Yanlarýnda köpek ve çan bulunan bir topluluða melekler arkadaþlýk etmez.'' Ýmansýzlýk hareketi deðil mi bu? Meleklere inanmadan imanýn þartý nasýl yerine gelebilir? Ülkenin beti bereketi iyice gitti. Hem de kafasýnda baþörtü olan kiþiler tarafýndan onaylanmýþ bir yasa ile! 10 milyon köpek sokaklarýmýza özellikle mi salýndý! 28 þehidimiz de var ayrýca. Vallahi helak olmayý bekliyoruz hayýrlý olsun tekrardan...
    Meleklerin kediye köpeðe bakýp insan seçtiðini pek sanmýyorum, xxx hoca gül kokusu severler Facebook sayfalarýnda paylaþýlan görselli yazýlar bunlar. Ülkenin bereketi refahý falan gittiyse sebebi kedi köpek deðildir orada bir yanlýþlýk var.

28 þehit derken??? ölenler þehit mi sayýlýyormuþ? Kýsýrlaþtýrma ve belediye çalýþmasý ile halledilecek bir mesele niye bu kadar köpürtülmeye çalýþýlýyor onu da anlamadým. Ülkenin gündemi de, tartýþtýðý konular da vasat vasat vasat.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Meleklerin kediye köpeðe bakýp insan seçtiðini pek sanmýyorum, xxx hoca gül kokusu severler Facebook sayfalarýnda paylaþýlan görselli yazýlar bunlar. Ülkenin bereketi refahý falan gittiyse sebebi kedi köpek deðildir orada bir yanlýþlýk var.

28 þehit derken??? ölenler þehit mi sayýlýyormuþ? Kýsýrlaþtýrma ve belediye çalýþmasý ile halledilecek bir mesele niye bu kadar köpürtülmeye çalýþýlýyor onu da anlamadým. Ülkenin gündemi de, tartýþtýðý konular da vasat vasat vasat.
    Ýmanýn þartlarýný say? He Ýman sorunun yoksa o zaman neden alýndýn? Amacýn köpeklerse direk yaz saða sola yuvarlanma pandam! Terör ne demek? Terör neye denir? Ýnsan kime denir? Sorunumuz kediler deðil kediyi de hemen araya sýkýþtýrmýþ itkolik pandam!
    Konu yatmaztara tarafýndan (12.11.2022 Saat 02:44 ) deðiþtirilmiþtir.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ýmanýn þartlarýný say? He Ýman sorunun yoksa o zaman neden alýndýn? Amacýn köpeklerse direk yaz saða sola yuvarlanma pandam! Terör ne demek? Terör neye denir? Ýnsan kime denir? Sorunumuz kediler deðil kediyi de hemen araya sýkýþtýrmýþ itkolik pandam!
    Keditapar reyiz siz dinCÝler neden böylesiniz yaw

Nasýl bir hayatýnýz nasýl bir hayal dünyanýz kafa yapýnýz var baþka derdiniz mi yok ciddi ciddi þunlarý yazýyorsunuz it köpek düþmaný kedikolik dinCÝ renktaþým benim. Geçmiþ olsun mu diyeyim ne diyeyim bilemedim
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kýsýrlaþtýrma ve belediye çalýþmasý ile halledilecek bir mesele niye bu kadar köpürtülmeye çalýþýlýyor onu da anlamadým.
    Fazla iyimsersin bu konuda.
    Konu Ufuk tarafýndan (14.11.2022 Saat 21:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ýstanbul

Bakýn köpek çocuk öldürüyor ve birileri çýkýp kýsýrlaþtýrma diyorsa o kiþiler için itin s2 çocuklarýmýzýn canýndan daha önemlidir! Köpekler öpmüyor parçalayýp öldürüyor!

Nereden
    Ýstanbul

Göstere göstere belli ediyorlar niyetlerini... Devletin acil düðmeye basmasý lazým!

FhY0GyGXEAAOvWM.jpg
    Konu yatmaztara tarafýndan (12.11.2022 Saat 22:56 ) deðiþtirilmiþtir.

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Fazla iyimsersin bu konuda.
    bu adamýn tweetindenmi medet umuyorsun

Nereden
    Ýstanbul

Ülkede köpeklerin haklarý Türk insanýnýn önünde! Hindistan yapamayacaksýnýz ulan bu ülkeyi! Yakýnda vagonlarda çiftleþir bunlar...

Konu yatmaztara tarafýndan (15.11.2022 Saat 01:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý tonya55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu adamýn tweetindenmi medet umuyorsun
    Medet umma derken? Ne medeti? Neyin medeti! 28 ÝNSANIMIZIN canýna mal olan it belasý için Türk Milletinin medet beklediðini mi sanýyorsun? Kendinizi bu kadar aþýðýda görmeyin! Bizler Ýnsanýz ve itlere teslim olmayacaðýz. Merak etmeyin önce Allaha sonrada Türk milletine güvenin. Hallolacak bu iþ...

Nereden
    Ýstanbul

Medet umma derken? Ne medeti? Neyin medeti! 28 ÝNSANIMIZIN canýna mal olan it belasý için Türk Milletinin medet beklediðini mi sanýyorsun? Kendinizi bu kadar aþýðýda görmeyin! Bizler Ýnsanýz ve itlere teslim olmayacaðýz. Merak etmeyin önce Allaha sonrada Türk milletine güvenin. Hallolacak bu iþ...
    ben bu þahýsa inanmýyorum zaten buda gercegi yansýtmýyor ikinci olarakta vatan millet hayýrdýr sen bana vatan millet sevgisini ögretecek enson adam sensin cahil cahil konusuyorsun kaç kere köpek saldýrýsýna ugramýþ biriyim cözüm bu degil senin dedigin yöntem degil hadi agbicigim.

Nereden
    Ýstanbul

ben bu þahýsa inanmýyorum zaten buda gercegi yansýtmýyor ikinci olarakta vatan millet hayýrdýr sen bana vatan millet sevgisini ögretecek enson adam sensin cahil cahil konusuyorsun kaç kere köpek saldýrýsýna ugramýþ biriyim cözüm bu degil senin dedigin yöntem degil hadi agbicigim.
    Þahsa inanmýyorum diyorsun adam haberin linkini paylaþmýþ. Haber adamýn haberi deðil yani. Vatan millet sevgisi öðretmek deðil zaten bu öðretilecek birþey deðil. Ben 28 kiþi köpekler yüzünden öldü bu adama mý kaldýk diye düþünmeyin, vatan sahipsiz deðil hepimiz kurtaracaðýz demek istedim. Sizi bir þeyle suçlamadým yani. Yöntemin de ne olduðu belli. Hiçbir boka yaramayan 10 milyon baþýboþ iti barýnaklara koyamayacaklarýna göre çare zaten uzman kontrollü acýsýz uyutma.

Nereden
    Ýstanbul

Þahsa inanmýyorum diyorsun adam haberin linkini paylaþmýþ. Haber adamýn haberi deðil yani. Vatan millet sevgisi öðretmek deðil zaten bu öðretilecek birþey deðil. Ben 28 kiþi köpekler yüzünden öldü bu adama mý kaldýk diye düþünmeyin, vatan sahipsiz deðil hepimiz kurtaracaðýz demek istedim. Sizi bir þeyle suçlamadým yani. Yöntemin de ne olduðu belli. Hiçbir boka yaramayan 10 milyon baþýboþ iti barýnaklara koyamayacaklarýna göre çare zaten uzman kontrollü acýsýz uyutma.
    ben bu adamýn dediklerine fikirlerine bu haberin dogruluguna inanmýyorum zaten dogruda degil gec agbicigim zaten sen bana vatan millet sevgisini enson ögretecek kiþisin aynen hepsini öldürelim olmaz o is gecelim Allah bu dünyayý sadece bizim icin yaratmadý

Nereden
    Ýstanbul

ben bu adamýn dediklerine fikirlerine bu haberin dogruluguna inanmýyorum zaten dogruda degil gec agbicigim zaten sen bana vatan millet sevgisini enson ögretecek kiþisin aynen hepsini öldürelim olmaz o is gecelim Allah bu dünyayý sadece bizim icin yaratmadý
    Haber gerçek 456 tane haber sitesi paylaþtý zaten. Hz Muhammed itlaf ettirdi 100 yýl önce Atatürk itlaf ettirdi. Sayýlarý 10 milyon. Barýnak yapamazsýn yýlda 1, 2 milyar dolara mal oluyo . Bir de bunlar vahþi barýnakta birbirlerini parçalýyor. 10 yýl önce adam gibi kýsýrlaþtýrma yapsalardý bugün bu sorun yoktu. Artýk o da geçti þuan kontrolden çýktýlar tüm dünyanýn yaptýðý gibi uyutulmak zorundalar.

Nereden
    Ýstanbul

Haber gerçek 456 tane haber sitesi paylaþtý zaten. Hz Muhammed itlaf ettirdi 100 yýl önce Atatürk itlaf ettirdi. Sayýlarý 10 milyon. Barýnak yapamazsýn yýlda 1, 2 milyar dolara mal oluyo . Bir de bunlar vahþi barýnakta birbirlerini parçalýyor. 10 yýl önce adam gibi kýsýrlaþtýrma yapsalardý bugün bu sorun yoktu. Artýk o da geçti þuan kontrolden çýktýlar tüm dünyanýn yaptýðý gibi uyutulmak zorundalar.
    haber anlatýldýgý gibi degil ikinci olarak bu adamýn yazdýkalrýna inanmýyorum benide inandýramazsýn kontrollü bir sekilde gereken yapýlýr öyle öldürelim uyutalým gecelim

Nereden
    Ýstanbul

haber anlatýldýgý gibi degil ikinci olarak bu adamýn yazdýkalrýna inanmýyorum benide inandýramazsýn kontrollü bir sekilde gereken yapýlýr öyle öldürelim uyutalým gecelim
    Haber ibonun deðil, onunla ilgisi yok ama ne dediði falso çýktý çocuðun ki öyle yazdýn? Piyasadaki fýrýldaklardan on kat haberci.

Habere gelince de videoda ayaðýmý ýsýrdý demesine raðmen kalabalýktan dayak yiyen birini görüyorum. Vururken de hayvan katili diyorlar dogrusu ne merak ettim.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ýstanbul

Haber ibonun deðil, onunla ilgisi yok ama ne dediði falso çýktý çocuðun ki öyle yazdýn? Piyasadaki fýrýldaklardan on kat haberci.

Habere gelince de videoda ayaðýmý ýsýrdý demesine raðmen kalabalýktan dayak yiyen birini görüyorum. Vururken de hayvan katili diyorlar dogrusu ne merak ettim.
    seninle ayný görüste degilim haberci filan degil on kat haberci hic degil bu haberde gercegi yansýtmýyor ayný partiden olabilirsiniz beni ilgilendirmez.

Nereden
    Ýstanbul

seninle ayný görüste degilim haberci filan degil on kat haberci hic degil bu haberde gercegi yansýtmýyor ayný partiden olabilirsiniz beni ilgilendirmez.
    Çok takýldýn sen bu olaya, konunun özünü kaçýrýyorsun. Deðiþtirdim kaynaðý
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)