Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 160 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Başıboş Sokak Köpeği Terörü!!!

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konya'da planlı bir köpek öldürme vidyosu var izleyemedim izleyenleriniz olmuştur. Bu saatten sonra bu tür provokasyon amaçlı görüntüler gelecektir. Bunların tek amacı başıboş itlerin sokaklarımızda olmaları! Bu vidyo zaten delil niteliğinde. Konuşanlar direk köpek mama lobisinin en başı dolandırıcılıktan yargılanan sabıkası olan biri... Önden çekmişler vidyoları ohhhh ne güzel.... Boşuna Terör demiyormuşuz...
    Konu yatmaztara tarafından (25.11.2022 Saat 14:36 ) değiştirilmiştir.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Konya'daki olay "Bakamayız. O zaman eziyet edelim." sapıklığıdır. İnsana da insanlığa da yakışmıyor. Sorumlusu çıkmaz. "İnsan canına değer vermiyoruz, köpeği kim umursar?" deyip unutulacak. Beylik laflar gelir: "Yaradılanı severiz yaradandan ötürü... Hepimizi derinden üzen elim bir olay... Sorumlular hakkında inceleme başlatılır..."
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (25.11.2022 Saat 14:40 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Adamın konuşması var hepsi planlı bundan önce halkı böyle köpeklere ikna ettiler! Artık edemeyecekler köpekler çuvala sığmıyor. 29 insan öldü çıt yok bir köpek ölünce herkes meydanda! Devlet ve Halk bu numaraları yemeyecek artık çözüm yakın. Çok ilginç şeyler olacak hep birlikte göreceğiz.

Konu yatmaztara tarafından (25.11.2022 Saat 15:08 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Yurt dışı lobiler de ortaya çıktı yine. Bu teröre kanmayın beyler bayanlar! Ülkemizi hindistan yapmaya çalışıyorlar! Allahım sen bize yardım et. Bu şerefsizlerin sokaklarında 1 tane başıboş köpek yok! Ülkeyi parsellemişler!

çevirisi:Türk Hükümeti yine sokak köpeklerine savaş açıyor, dünya bu barbarlığa sessiz kalmamalı ve bu korkunç eylemlere karşı çıkan cesur Türk aktivistlerini desteklemeliyiz.

Aktivistler iş başında Ülke işgal altında!!!
    Konu yatmaztara tarafından (25.11.2022 Saat 15:57 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamın konuşması var hepsi planlı bundan önce halkı böyle köpeklere ikna ettiler! Artık edemeyecekler köpekler çuvala sığmıyor. 29 insan öldü çıt yok bir köpek ölünce herkes meydanda! Devlet ve Halk bu numaraları yemeyecek artık çözüm yakın. Çok ilginç şeyler olacak hep birlikte göreceğiz.

Üstadım; köpeğe kürekle vurmanın neresi planlı provokasyon, neresi numara? "İnsan ölünce çıt yok" demişsiniz, nasıl yok Allah aşkına? Hem neden bu kıyas? Ben de sokak köpeklerinden korkuyorum, açık söylüyorum. @Cengiz Çubukcu Abi hatırlar belki, oturduğumuz evin karşısında emektar bir köpek vardı. Sadece bana havlıyordu. Evime giremiyordum. Şimdi bundan dolayı vahice katledilmesi mi gerekiyor? Evet, bir önlem ve düzenleme şart. Önceki sayfada sordum, hukukî çerçevesi nedir?

Sapla saman karışmamalı.

Nereden
    İstanbul

Sorun senin köpeklerden korkuyor olman değil. Ülke elden gidiyor ne sapla samanı! 29 İNSANIMIZ ÖLDÜ! Bu adamlar planlı yapıyorlar bu işi o çalışan zaten kendi adamları! Bunlar hep proje köpek insan öldürür hoooop bir yerde köpeğe tecavüz eden adam haberi hem de sanat sepet tayfa tarafından desteklenir! Bir annemizin boğazı parçalanır ölür hop bir pitbullu yakarlar sırf provakasyon! Köpekleri mağdur gösterme çalışmaları! 29 insanımız öldü çıt yok dedim evet hiçbir ünlü müsveddesi yazmadı ama bir pitbull için tüm ülkeyi ayağa kaldırdılar! Bu artık VATAN GÖREVİDİR... Size de davet geldi kabul edip etmemek sizin İNSANLIĞINIZA kalmış...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sorun senin köpeklerden korkuyor olman değil. Ülke elden gidiyor ne sapla samanı! 29 İNSANIMIZ ÖLDÜ! Bu adamlar planlı yapıyorlar bu işi o çalışan zaten kendi adamları! Bunlar hep proje köpek insan öldürür hoooop bir yerde köpeğe tecavüz eden adam haberi hem de sanat sepet tayfa tarafından desteklenir! Bir annemizin boğazı parçalanır ölür hop bir pitbullu yakarlar sırf provakasyon! Köpekleri mağdur gösterme çalışmaları! 29 insanımız öldü çıt yok dedim evet hiçbir ünlü müsveddesi yazmadı ama bir pitbull için tüm ülkeyi ayağa kaldırdılar! Bu artık VATAN GÖREVİDİR... Size de davet geldi kabul edip etmemek sizin İNSANLIĞINIZA kalmış...
    Sorun benim köpeklerden korkuyor olmam değil, öyle mi? Köpek korkusundan yola fırlayıp araba çarpıp hayatını kaybeden çocuk senin davanın kapsamında değil mi?

Gerisini konuşmaya gerek yok. Neyi savunduğun belli değil...

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun benim köpeklerden korkuyor olmam değil, öyle mi? Köpek korkusundan yola fırlayıp araba çarpıp hayatını kaybeden çocuk senin davanın kapsamında değil mi?

Gerisini konuşmaya gerek yok. Neyi savunduğun belli değil...
    Valla onu bunu bilmem da hadi baska cins bir köpek olsa neyse de pitbullun hiçbir seyini savunmam, ormanlarda nasil yabâni domuz avina çikiliyorsa ve kimse "domuz katlediliyor buna son verin" denmiyorsa, pitbullar için de aynisi geçerli olmali... lami cimi yok

Yurt disi lobiler de devreye girdiyse skinti, yalniz hep "büyük oyun" diye afkuranlar nerede ? içine ettigimin çöp hükümetine bak bu sorunu sol bir parti bastayken yasasaydik âyetlerden oradan buradan girip çikip milleti iç savasa bile sürüklerlerdi, utanmaz reziller
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Şehirlerde gurupların arasına pitbul serpiştirmeye başladılar. Belediyeyi aradım haydi polisi bakıyor dediler! Haydi polisini arıyorum ibb bakıyor dedi! İbb haydi polisini arayın dedi! Üçgenin içinde hapis kaldım resmen! Bıraktım aramayı kökten çözümü bekliyorum...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla onu bunu bilmem da hadi baska cins bir köpek olsa neyse de pitbullun hiçbir seyini savunmam, ormanlarda nasil yabâni domuz avina çikiliyorsa ve kimse "domuz katlediliyor buna son verin" denmiyorsa, pitbullar için de aynisi geçerli olmali... lami cimi yok

Yurt disi lobiler de devreye girdiyse skinti, yalniz hep "büyük oyun" diye afkuranlar nerede ? içine ettigimin çöp hükümetine bak bu sorunu sol bir parti bastayken yasasaydik âyetlerden oradan buradan girip çikip milleti iç savasa bile sürüklerlerdi, utanmaz reziller

Saldıran bir köpeği aldı belediye. Gece bu köpeği sokağa salmak isteyen yaratıklar basmış! Bakalım ülke bunlara teslim olacak mı? Sakın bunları hayvansever sanmayın hee! Bunlar itkolik çıkarları var gerçi tiplerine seslerine hareketlerine baktığınız da hasta birer zavallı olduklarını anlayabilirsiniz...
    Konu yatmaztara tarafından (25.11.2022 Saat 20:42 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Fransa

Pislikler yaa ruh hastasi pislik bunlar
    Bunlara o savunduklari saldirgan kuduz köpekleri salacaksin, akillanacaklar

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Herkesin haklı olduğu konular var tamam da,bu nedir ulan onun bunun çocuğu başka yöntemi yok mu bu işin.
    Konu Cem Balcı tarafından (25.11.2022 Saat 22:22 ) değiştirilmiştir.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    İstanbul

Başka yöntem derken işte algıya sizde takılmışsınız! Şu an zannediyorsunuz ki devlet köpekleri bu şekilde öldürün demiş bunlarda öldürüyor! Olay planlı! Adamlar odalarında söylediler bu görüntü 10 gün öncesine ait! Zamanı gelince bu numaraları yapacağız diyor daha da arttıracağız diyor dolandırıcılıktan sabıkası olan adam! Bu köpeklerin sokaklarda olmasını isteyen güruhun planı ünlü müsveddelerini de kullanıyor onların zaten lobi çok büyük. Yarın bir köpek bir kızımızı öldürdüğünde yarım saat içinde 20 tane köpeğin yakılma vidyosu şimdiden hazır! Ülkenin büyük bölümü köpekleri konuşacak ben yine burada ülkemin insanına olay farklı gözünüzü açın deyip çırpınıp laf anlatmaya çalışıyor olacağım anlaşılan...

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başka yöntem derken işte algıya sizde takılmışsınız! Şu an zannediyorsunuz ki devlet köpekleri bu şekilde öldürün demiş bunlarda öldürüyor! Olay planlı! Adamlar odalarında söylediler bu görüntü 10 gün öncesine ait! Zamanı gelince bu numaraları yapacağız diyor daha da arttıracağız diyor dolandırıcılıktan sabıkası olan adam! Bu köpeklerin sokaklarda olmasını isteyen güruhun planı ünlü müsveddelerini de kullanıyor onların zaten lobi çok büyük. Yarın bir köpek bir kızımızı öldürdüğünde yarım saat içinde 20 tane köpeğin yakılma vidyosu şimdiden hazır! Ülkenin büyük bölümü köpekleri konuşacak ben yine burada ülkemin insanına olay farklı gözünüzü açın deyip çırpınıp laf anlatmaya çalışıyor olacağım anlaşılan...
    Devletin öldür dediğini falan söylediğim yok.Bu şahıs sokakta benim annemin karımın kızımın etrafında gezemez,aynısını insana da yapar.Çünkü yaratığa dönüşmüş.

Mesela olay nedir?Ne yapılmaya çalışılıyor?Daha açık açıklarmısınız.
    Konu Cem Balcı tarafından (25.11.2022 Saat 22:57 ) değiştirilmiştir.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cem Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela olay nedir?Ne yapılmaya çalışılıyor?Daha açık açıklarmısınız.

Tek kelimeyle TERÖR... Vidyolar tıklayınca açılıyor.
    Konu yatmaztara tarafından (26.11.2022 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Daha önceden de bir çocuğumuz öldüğünde ortaya çıkan köpek vidyolarının da planlı olduğu ifşa ediliyor.

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Başıboş Sokak Köpeği Terörü!!!

Yıllardır üniversite kampüslerinde yaşıyorum. Köpek tarafından öldürülen çocuklardan tutunda ölümcül seviyede yaralananların sayısız örneğine şahit oldum. İki ayrı günde köpekler tarafından 70-75 yerinden ısırılan yabancı uyruklu hoca ve kızına şahit olduk. Şahsım defaatla köpek sürüleri tarafından kovalandım en sevdiğim yürüyüş yapma zevkinden köpek kovuyucu taşımama rağmen mahrum kaldım. Bunun sorumlusu hayvan besleme ahlakı olmayan bizim insanımız. Hayvan ufakken tatlım alıyım canım sıkıldı salayım. Birde bizim insanımız katil köpek cinslerine düşkün çünkü amacı hayvan sahipliği değil bir monster sahibi olmak. Birde hayvan alıp terbiyesini bilmeyen milyonlar var köpek hayvanı bunları rahatsız edince terbiyesi ile uğraşacağına sal dışarı. Bence modern ülke olmanın üç kuralı var
    1-Engelliye göre herşey ayarlanmış olmalıdır.
    2- sokak köpeği asla ve katha olmamalı.
    3- Dilenci ve homeless olmamalı
    Sokak köpeği meselesi getirilen kanunlarla artık azalacak biliyorum. Fakat bence hayvan severleri eğitmek lazım. Hayvan beslemek için bile sertifika aranmalı. Yabancılar bu işi biliyor amerikayı tekrar keşfetmeye gerek yok onlar nasıl çözdüyse bizde yapabiliriz yeterki hayvan sever insan sevmezleri susturmalıyız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu keles76 tarafından (26.11.2022 Saat 09:20 ) değiştirilmiştir.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Nereden
    İstanbul

1500 it beğenmiş. Ülkemde İtlerin insanlardan daha üstün olduğu Hindistan çalışmaları....

Nereden
    Fransa

Alıntı keles76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllardır üniversite kampüslerinde yaşıyorum. Köpek tarafından öldürülen çocuklardan tutunda ölümcül seviyede yaralananların sayısız örneğine şahit oldum. İki ayrı günde köpekler tarafından 70-75 yerinden ısırılan yabancı uyruklu hoca ve kızına şahit olduk. Şahsım defaatla köpek sürüleri tarafından kovalandım en sevdiğim yürüyüş yapma zevkinden köpek kovuyucu taşımama rağmen mahrum kaldım. Bunun sorumlusu hayvan besleme ahlakı olmayan bizim insanımız. Hayvan ufakken tatlım alıyım canım sıkıldı salayım. Birde bizim insanımız katil köpek cinslerine düşkün çünkü amacı hayvan sahipliği değil bir monster sahibi olmak. Birde hayvan alıp terbiyesini bilmeyen milyonlar var köpek hayvanı bunları rahatsız edince terbiyesi ile uğraşacağına sal dışarı. Bence modern ülke olmanın üç kuralı var
    1-Engelliye göre herşey ayarlanmış olmalıdır.
    2- sokak köpeği asla ve katha olmamalı.
    3- Dilenci ve homeless olmamalı
    Sokak köpeği meselesi getirilen kanunlarla artık azalacak biliyorum. Fakat bence hayvan severleri eğitmek lazım. Hayvan beslemek için bile sertifika aranmalı. Yabancılar bu işi biliyor amerikayı tekrar keşfetmeye gerek yok onlar nasıl çözdüyse bizde yapabiliriz yeterki hayvan sever insan sevmezleri susturmalıyız.
    Katilmakla birlikte sunu diyeyim, 3.maddede Türkiye birçok ülkeden iyi durumda, Avrupa'nin çogu ülkesinde dilenciler ve evsizlerle dolu sokaklar

1500 it beğenmiş. Ülkemde İtlerin insanlardan daha üstün olduğu Hindistan çalışmaları....
    Bunu çok da elestirmeyelim, ama asil soru saldirgan köpekler niye böyle degil niye çocuk bebek demeden parçalayip öldürüyorlar ?
    çâresi neyse o yapilmali, uyutmak barinak mi neyse ne iste... disari çikamamak nedir yaa köpek isiracak korkusuyla ? yavsaklar

Nereden
    İstanbul

Bunu eleştirmemin sebebi yani bunu da istiyorlar odalarındaki konuşmalarda hep insanın köpekten ne üstünlüğü var ki diyenler var acayip bir gurup bunlar. Toplum için tehlike. Bir şekilde bu iş hallolacak büyük barınak tarzı yaşam alanı tamamlanmak üzereymiş tabi hepsine yetmez büyük kısmı da acısız uyutulacak. Gerçi o oluşturulacak alanlarda da kendilerini parçalayacaklardır malesef. Allah bunları insana yardım etsin diye yarattı başıboş olduklarında kurt tarafları aktif olup çeteleşip üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Hatta kurtlar yemek için avlanıyor bunlar sadece parçalayıp bırakıyor...
    FhtDQa_X0AEpMJo.jpg
    Konu yatmaztara tarafından (26.11.2022 Saat 15:26 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Fransa

@yatmaztara

Dediklerine katiliyorum, o üstünlük muhabbetini de duydum rezil rezil konusmalar
    Ben sdce son paylastigin tiviti diyorum çok elestirmem o tiviti
    Tabi bilmiyorum Toker benzeer tivitleri köpekler tarafindan isirilan parçalanan çocuklar teyzeler için atti mi ?

Nereden
    İstanbul

Sadece bu da değil kimseden gelmedi.... Emine erdoğan 30 kişi için bile mesaj atmadı dünkü olay için attı hemen...

Nereden
    Fransa

Sadece bu da değil kimseden gelmedi.... Emine erdoğan 30 kişi için bile mesaj atmadı dünkü olay için attı hemen...
    Kimleeerrr kimlerle berâber, köpekperest kokoslar ve akp he =)

Nereden
    İstanbul

Devletin hayvansever dediği, bu uğurda 30 insanımızın ölümünü seyrettiği it çetesinin yüzü...

Nereden
    İstanbul

Arada bir bunları atıyım bu geri zekalı adam köpeklerle kafayı yemiş demeyin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)