Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Babo Sokak Kpei Terr!!!

yatmaztara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Bir evladmz daha kaybettik Allah rahmet eylesin bu son olsun...
    Babo sokak itleri toplanacak!!!

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Alnt Ufuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Bunlar ruh hastas gerekten.
    Devlet seferberlik ilan etmesi lazm hasta terristler aramzda!

Sefer A. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    31

Yarin kadiky'de eylem yapar hayvansever grnml manyaklar, herkes de alkis tutar, tivitirda olan bitene gy isyn eden kadikyl fbliler de bn bn izler ktgmn yavsaklari
    Trabzon futbolunun kral, Ahmet Suat zyazc

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Alnt Sefer A. Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yarin kadiky'de eylem yapar hayvansever grnml manyaklar, herkes de alkis tutar, tivitirda olan bitene gy isyn eden kadikyl fbliler de bn bn izler ktgmn yavsaklari
    Eskiden olsa olurdu bu ittaparlar hayvanseverlerin arkasna saklanm parazitlermi ortaya kt. Halk zaten hayvansever bunlar artk gk diyememeli. Millet ge de olsa uyand galiba.

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Hindistan'da bile kpekler bu kadar byk ve vahi deildir!!!

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt yatmaztara Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Devlet seferberlik ilan etmesi lazm hasta terristler aramzda!

Romanya'da zamannda yle bir ey olmu.

https://www.bbc.com/turkce/haberler/..._romanya_kopek

https://www.star.com.tr/dunya/romany...-haber-788526/

Ayrca ngiltere'nin Trkiye'yi ziyaret edecek vatandalarna gvenlikle ilgili yapt uyarlar arasnda sokak kpekleri ile ilgili tavsiyeler de varm.

https://www.gov.uk/foreign-travel-ad...y-and-security
    ( ゚д゚)

Sefer A. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    31

Hindistan'da bile kpekler bu kadar byk ve vahi deildir!!!
    ajkhakjah af edersin de 2dk gezindim herifin profilinde, iktidarin yalakasi desek yeridir
    belediye akpli de olsa gitsin reyisini etiketleyip sikyeti olsun, dandirik siverek belediyesini etiketlemeyle olmuyor o isler
    Trabzon futbolunun kral, Ahmet Suat zyazc

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Hz Muhammed sav : ''Yanlarnda kpek ve an bulunan bir toplulua melekler arkadalk etmez.'' manszlk hareketi deil mi bu? Meleklere inanmadan imann art nasl yerine gelebilir? lkenin beti bereketi iyice gitti. Hem de kafasnda bart olan kiiler tarafndan onaylanm bir yasa ile! 10 milyon kpek sokaklarmza zellikle mi salnd! 28 ehidimiz de var ayrca. Vallahi helak olmay bekliyoruz hayrl olsun tekrardan...
    Konu yatmaztara tarafndan (11.11.2022 Saat 14:20 ) deitirilmitir.

Mert Ouzlu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Hz Muhammed sav : ''Yanlarnda kpek ve an bulunan bir toplulua melekler arkadalk etmez.'' manszlk hareketi deil mi bu? Meleklere inanmadan imann art nasl yerine gelebilir? lkenin beti bereketi iyice gitti. Hem de kafasnda bart olan kiiler tarafndan onaylanm bir yasa ile! 10 milyon kpek sokaklarmza zellikle mi salnd! 28 ehidimiz de var ayrca. Vallahi helak olmay bekliyoruz hayrl olsun tekrardan...
    Meleklerin kediye kpee bakp insan setiini pek sanmyorum, xxx hoca gl kokusu severler Facebook sayfalarnda paylalan grselli yazlar bunlar. lkenin bereketi refah falan gittiyse sebebi kedi kpek deildir orada bir yanllk var.

28 ehit derken??? lenler ehit mi saylyormu? Ksrlatrma ve belediye almas ile halledilecek bir mesele niye bu kadar kprtlmeye allyor onu da anlamadm. lkenin gndemi de, tartt konular da vasat vasat vasat.
    "Dalardan yamur gibi getiler, ayrlardan yel gibi estiler. Gnler batdan batt bile, tepelerin ardndan glgeler iine. Nasl bu hale geldik?"

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Alnt Mert Ouzlu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Meleklerin kediye kpee bakp insan setiini pek sanmyorum, xxx hoca gl kokusu severler Facebook sayfalarnda paylalan grselli yazlar bunlar. lkenin bereketi refah falan gittiyse sebebi kedi kpek deildir orada bir yanllk var.

28 ehit derken??? lenler ehit mi saylyormu? Ksrlatrma ve belediye almas ile halledilecek bir mesele niye bu kadar kprtlmeye allyor onu da anlamadm. lkenin gndemi de, tartt konular da vasat vasat vasat.
    mann artlarn say? He man sorunun yoksa o zaman neden alndn? Amacn kpeklerse direk yaz saa sola yuvarlanma pandam! Terr ne demek? Terr neye denir? nsan kime denir? Sorunumuz kediler deil kediyi de hemen araya sktrm itkolik pandam!
    Konu yatmaztara tarafndan (12.11.2022 Saat 02:44 ) deitirilmitir.

Mert Ouzlu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

mann artlarn say? He man sorunun yoksa o zaman neden alndn? Amacn kpeklerse direk yaz saa sola yuvarlanma pandam! Terr ne demek? Terr neye denir? nsan kime denir? Sorunumuz kediler deil kediyi de hemen araya sktrm itkolik pandam!
    Keditapar reyiz siz dinCler neden bylesiniz yaw

Nasl bir hayatnz nasl bir hayal dnyanz kafa yapnz var baka derdiniz mi yok ciddi ciddi unlar yazyorsunuz it kpek dman kedikolik dinC renktam benim. Gemi olsun mu diyeyim ne diyeyim bilemedim
    "Dalardan yamur gibi getiler, ayrlardan yel gibi estiler. Gnler batdan batt bile, tepelerin ardndan glgeler iine. Nasl bu hale geldik?"

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Mert Ouzlu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ksrlatrma ve belediye almas ile halledilecek bir mesele niye bu kadar kprtlmeye allyor onu da anlamadm.
    Fazla iyimsersin bu konuda.
    Konu Ufuk tarafndan (14.11.2022 Saat 21:52 ) deitirilmitir.
    ( ゚д゚)

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Bakn kpek ocuk ldryor ve birileri kp ksrlatrma diyorsa o kiiler iin itin s2 ocuklarmzn canndan daha nemlidir! Kpekler pmyor paralayp ldryor!

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Gstere gstere belli ediyorlar niyetlerini... Devletin acil dmeye basmas lazm!

FhY0GyGXEAAOvWM.jpg
    Konu yatmaztara tarafndan (12.11.2022 Saat 22:56 ) deitirilmitir.

tonya55 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2015
    Nereden
    stanbul

Fazla iyimsersin bu konuda.
    bu adamn tweetindenmi medet umuyorsun

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

lkede kpeklerin haklar Trk insannn nnde! Hindistan yapamayacaksnz ulan bu lkeyi! Yaknda vagonlarda iftleir bunlar...

Konu yatmaztara tarafndan (15.11.2022 Saat 01:21 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

Alnt tonya55 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu adamn tweetindenmi medet umuyorsun
    Medet umma derken? Ne medeti? Neyin medeti! 28 NSANIMIZIN canna mal olan it belas iin Trk Milletinin medet beklediini mi sanyorsun? Kendinizi bu kadar ada grmeyin! Bizler nsanz ve itlere teslim olmayacaz. Merak etmeyin nce Allaha sonrada Trk milletine gvenin. Hallolacak bu i...

yelik tarihi
    05.07.2015
    Nereden
    stanbul

Medet umma derken? Ne medeti? Neyin medeti! 28 NSANIMIZIN canna mal olan it belas iin Trk Milletinin medet beklediini mi sanyorsun? Kendinizi bu kadar ada grmeyin! Bizler nsanz ve itlere teslim olmayacaz. Merak etmeyin nce Allaha sonrada Trk milletine gvenin. Hallolacak bu i...
    ben bu ahsa inanmyorum zaten buda gercegi yanstmyor ikinci olarakta vatan millet hayrdr sen bana vatan millet sevgisini gretecek enson adam sensin cahil cahil konusuyorsun ka kere kpek saldrsna ugram biriyim czm bu degil senin dedigin yntem degil hadi agbicigim.

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

ben bu ahsa inanmyorum zaten buda gercegi yanstmyor ikinci olarakta vatan millet hayrdr sen bana vatan millet sevgisini gretecek enson adam sensin cahil cahil konusuyorsun ka kere kpek saldrsna ugram biriyim czm bu degil senin dedigin yntem degil hadi agbicigim.
    ahsa inanmyorum diyorsun adam haberin linkini paylam. Haber adamn haberi deil yani. Vatan millet sevgisi retmek deil zaten bu retilecek birey deil. Ben 28 kii kpekler yznden ld bu adama m kaldk diye dnmeyin, vatan sahipsiz deil hepimiz kurtaracaz demek istedim. Sizi bir eyle sulamadm yani. Yntemin de ne olduu belli. Hibir boka yaramayan 10 milyon babo iti barnaklara koyamayacaklarna gre are zaten uzman kontroll acsz uyutma.

yelik tarihi
    05.07.2015
    Nereden
    stanbul

ahsa inanmyorum diyorsun adam haberin linkini paylam. Haber adamn haberi deil yani. Vatan millet sevgisi retmek deil zaten bu retilecek birey deil. Ben 28 kii kpekler yznden ld bu adama m kaldk diye dnmeyin, vatan sahipsiz deil hepimiz kurtaracaz demek istedim. Sizi bir eyle sulamadm yani. Yntemin de ne olduu belli. Hibir boka yaramayan 10 milyon babo iti barnaklara koyamayacaklarna gre are zaten uzman kontroll acsz uyutma.
    ben bu adamn dediklerine fikirlerine bu haberin dogruluguna inanmyorum zaten dogruda degil gec agbicigim zaten sen bana vatan millet sevgisini enson gretecek kiisin aynen hepsini ldrelim olmaz o is gecelim Allah bu dnyay sadece bizim icin yaratmad

yelik tarihi
    05.07.2010
    Nereden
    Uzak Dou

ben bu adamn dediklerine fikirlerine bu haberin dogruluguna inanmyorum zaten dogruda degil gec agbicigim zaten sen bana vatan millet sevgisini enson gretecek kiisin aynen hepsini ldrelim olmaz o is gecelim Allah bu dnyay sadece bizim icin yaratmad
    Haber gerek 456 tane haber sitesi paylat zaten. Hz Muhammed itlaf ettirdi 100 yl nce Atatrk itlaf ettirdi. Saylar 10 milyon. Barnak yapamazsn ylda 1, 2 milyar dolara mal oluyo . Bir de bunlar vahi barnakta birbirlerini paralyor. 10 yl nce adam gibi ksrlatrma yapsalard bugn bu sorun yoktu. Artk o da geti uan kontrolden ktlar tm dnyann yapt gibi uyutulmak zorundalar.

yelik tarihi
    05.07.2015
    Nereden
    stanbul

Haber gerek 456 tane haber sitesi paylat zaten. Hz Muhammed itlaf ettirdi 100 yl nce Atatrk itlaf ettirdi. Saylar 10 milyon. Barnak yapamazsn ylda 1, 2 milyar dolara mal oluyo . Bir de bunlar vahi barnakta birbirlerini paralyor. 10 yl nce adam gibi ksrlatrma yapsalard bugn bu sorun yoktu. Artk o da geti uan kontrolden ktlar tm dnyann yapt gibi uyutulmak zorundalar.
    haber anlatldg gibi degil ikinci olarak bu adamn yazdkalrna inanmyorum benide inandramazsn kontroll bir sekilde gereken yaplr yle ldrelim uyutalm gecelim

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

haber anlatldg gibi degil ikinci olarak bu adamn yazdkalrna inanmyorum benide inandramazsn kontroll bir sekilde gereken yaplr yle ldrelim uyutalm gecelim
    Haber ibonun deil, onunla ilgisi yok ama ne dedii falso kt ocuun ki yle yazdn? Piyasadaki frldaklardan on kat haberci.

Habere gelince de videoda ayam srd demesine ramen kalabalktan dayak yiyen birini gryorum. Vururken de hayvan katili diyorlar dogrusu ne merak ettim.
    ( ゚д゚)

yelik tarihi
    05.07.2015
    Nereden
    stanbul

Haber ibonun deil, onunla ilgisi yok ama ne dedii falso kt ocuun ki yle yazdn? Piyasadaki frldaklardan on kat haberci.

Habere gelince de videoda ayam srd demesine ramen kalabalktan dayak yiyen birini gryorum. Vururken de hayvan katili diyorlar dogrusu ne merak ettim.
    seninle ayn grste degilim haberci filan degil on kat haberci hic degil bu haberde gercegi yanstmyor ayn partiden olabilirsiniz beni ilgilendirmez.

yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

seninle ayn grste degilim haberci filan degil on kat haberci hic degil bu haberde gercegi yanstmyor ayn partiden olabilirsiniz beni ilgilendirmez.
    ok takldn sen bu olaya, konunun zn karyorsun. Deitirdim kayna
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)