Sayfa 1 Toplam 21 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 522 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi H Grubu (VI) | Trabzonspor 1 - 0 Ferencváros | Maç Sonucu

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart UEFA Avrupa Ligi H Grubu (VI) | Trabzonspor 1 - 0 Ferencváros | Maç Sonucu

Evet çok beklediğimiz o meşhur Kasım ayının ilk maçı bakalım ne göreceğiz merakla bekliyorum

Hayırlı olsun
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Yenmesine yeneceğiz de gruptan çıkma adına yetecek mi.

ahamitokutan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gruptan çıkma işini geçin hocanın da takımında öyle bir derdi yok. beraberlik 3. lük için dolayısı ile konferans için yeterli olduğundan adamlar da Allahtan zaten lider çıktığı için, bizim takım yine maçı 658 yan pas ve %75 topa sahip olma oranı! ile uyuyarak geçirir.
    from BOGAZIÇI

yusufdinyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

Dûa edelim de Kızılyıldız Monaco'yu yenemesin peyüg hocamızın Avrupa'da devam etmeye pek niyeti yok gibi

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kepaze bir hocamız var. Biz hariç bütün türk takımları gruplarında lider. Bizim hocamız yemin etmiş takıma futbol oynatmamaya

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bu sene avrupa olmayacak başından beri belli. İnşallah kızılyıldız monaco'yu yener yada biz yenilir sonuncu oluruz da bu işkenceden bir an önce kurtuluruz.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Allahtan macarlar birinciliği garantiledi. Hayrına asılmazlarsa maçı alırız. Futbol olarak konuşulacak fazla da bişe yok.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

basıp geçerler bize....yan pas geri pas yaptığımız sürece durum bukadar vahim...artık bal liginden herhangi bir kuluple bile oynasak kesin yeneriz gözüyle bakamıyorum hiç bir maça..ne hocaya ne futbolculara güvenim yok..buna başkanlarda dahil..bu senemiz tamamen çöp..bu takım oynamaz

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

boşuna hayallere dalıpta hayal kırıklığı yaşamayın ümitlenmeyin...siz kışı düşünün yine de bahar gelirse bahtınıza...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Grup liderligi garanti ununu elemis ipini asmis macar takimini da icerde yenemiyorsan bu seviyelerde zaten isin yok konusmaya degmez .bazi akillilar 3 bitirelim konferans ligine gidelim diyorlar evet 2 .ciktigimizda cl den gelen takim yuzde 90 tokatlayacak bizi ama su futbolla konferans liginde 1 turdan fazla ileri gidebiliriz diyeniniz var mi hakikaten ,bogulacaksak buyuk denizde bogulacagiz cl yi katilimi falan gectim su gruptan cikamamak bu takim butcesiyle buyuk rezillik olur hakikaten hem maddi getiri hem prestij olarak.insallah kizilyildiz surprize imza atar puan alirda gruptan cikariz.begenmedigimiz mra hangi oyuncularla gruptan cikti hem trabzonsporun basinda hrm osmanlisporun lider olarak bakip utanmak lazim
    Konu gurur6134 tarafından (28.10.2022 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Grup liderligi garanti ununu elemis ipini asmis macar takimini da icerde yenemiyorsan bu seviyelerde zaten isin yok konusmaya degmez .bazi akillilar 3 bitirelim konferans ligine gidelim diyorlar evet 2 .ciktigimizda cl den gelen takim yuzde 90 tokatlayacak bizi ama su futbolla konferans liginde 1 turdan fazla ileri gidebiliriz diyeniniz var mi hakikaten ,bogulacaksak buyuk denizde bogulacagiz cl yi katilimi falan gectim su gruptan cikamamak bu takim butcesiyle buyuk rezillik olur hakikaten hem maddi getiri hem prestij olarak.insallah kizilyildiz surprize imza atar puan alirda gruptan cikariz.begenmedigimiz mra hangi oyuncularla gruptan cikti hem trabzonsporun basinda hrm osmanlisporun lider olarak bakip utanmak lazim
    Yani monaco gruptan çıkmazsa daha büyük rezillik değilmi sonuçta adamların bütçesi 350 milyon euro... ayni mar döneminde ligde kalma mücadelesi veriyorduk farkinda misiniz bilmiyorum ama biz bu gruba 4cu torbadan katıldık he futbol olarak iyi değiliz ama dün hamsik golü atsaydı hepimiz avciyi overdik 2 yıl önce getafe krasnodar basel grubunda 1 puan toplamistik amacıyla umuyoruz ama A vcidan öncede avrupada ucmuyirduk diğer bir efsanemiz besiktas için gözlerinin içi gülüyor abdullah hoca krediyi hakediyor bjk 3 gs 3 fener 5 hoca değişti hoca değiştirmekle başarı gelse bunlar başarılı olurdu

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani monaco gruptan çıkmazsa daha büyük rezillik değilmi sonuçta adamların bütçesi 350 milyon euro... ayni mar döneminde ligde kalma mücadelesi veriyorduk farkinda misiniz bilmiyorum ama biz bu gruba 4cu torbadan katıldık he futbol olarak iyi değiliz ama dün hamsik golü atsaydı hepimiz avciyi overdik 2 yıl önce getafe krasnodar basel grubunda 1 puan toplamistik amacıyla umuyoruz ama A vcidan öncede avrupada ucmuyirduk diğer bir efsanemiz besiktas için gözlerinin içi gülüyor abdullah hoca krediyi hakediyor bjk 3 gs 3 fener 5 hoca değişti hoca değiştirmekle başarı gelse bunlar başarılı olurdu
    Monaco prens takimi onlarin butcesi her sene asagi yukari ayni avrupa kupasi finalleri var tarihlerinde.senin curumun ne ki bu butcelere takim kuruyorsun lig icin turkiye kupasi icin mi bu kadro kuruldu bu maliyetin altina girildi birakin simdi monaconun rezilligini taraftari yok birseyi yok kendileri dusunsun onu ek olarak dun hamsik golude atsa son yarim saat oynanan 0 pozisyonlu oyunun izahi yok herkesin gordugunu soylemek yanlis degil guzel kardesim yanlis olan yanlisi gorup ses cikarmamak kisiler gelir gider onemli olan trabzonspor kimse takimin ustunde degil minimum 6 aydir takim islemiyor ve buna cozum bulanamiyor sorun bu monacoyu dusuncegimize buna kafa yoralim neden duzelmiyor islemiyor takim diye

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Önce sahamızda 0-0 Kopenhag maçı sonra deplasmanda 10 kişi takıma verdiğimiz Ferenc maçı şimdi de bu Kızılyıldız maçı. Hadi 1 olur 2 olur ama 3.'sü sabrımı taşırdı sonuna kadar.

5-2'lik Antalya maçı beni sarsmadı çünkü geri döndük kazanmaya çalıştık başaramadık şanssız goller yedik. Ama bu 3 maç bambaşka bir şeydi.
    Konu Enaldo61 tarafından (28.10.2022 Saat 12:43 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Yeneriz, Monaco da yener, 9p ile 3.oluruz
    10
    10
    9
    6
    seklinde olusur puan durumu, kötü degil, konferansta ise futbolcular ve hoca ve yönetim kafaya takarsa bu isin sonu kupayi almaya kadar da gider ama niyet önemli niyet... benim inancim umudum var, çok istiyorum
    Hem takimi begenmiyor kimse, hem de 2.olalim okyanusta bogulalim, nasil is anlamadim ? 5'er yeyip rezil olup dalga konusu mu olalim ? saçmalamaya gerek yok
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10
    10
    9
    6
    seklinde olusur puan durumu, kötü degil, konferansta ise futbolcular ve hoca ve yönetim kafaya takarsa bu isin sonu kupayi almaya kadar da gider ama niyet önemli niyet... benim inancim umudum var, çok istiyorum
    Hem takimi begenmiyor kimse, hem de 2.olalim okyanusta bogulalim, nasil is anlamadim ? 5'er yeyip rezil olup dalga konusu mu olalim ? saçmalamaya gerek yok
    Kral nasıl umudun var hala? Çok iyi bir futbol göremiyoruz bir türlü, bir ileri bir geri oluyor takım bir türlü düzelmiyor bu sezondan beklentini kaldır bence. Ligde ilk 3 gelir Avrupa'da sonraki turda eleniriz en iyi ihtimalle.

Nereden
    Fransa

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kral nasıl umudun var hala? Çok iyi bir futbol göremiyoruz bir türlü, bir ileri bir geri oluyor takım bir türlü düzelmiyor bu sezondan beklentini kaldır bence. Ligde ilk 3 gelir Avrupa'da sonraki turda eleniriz en iyi ihtimalle.
    Konferansta seviye düsük yaa, anlamsizca kalan 1 2 güçlü takimi çekmedigimiz sürece her sey olabilir orada

Nereden
    Almanya

10
    10
    9
    6
    1 aydir yaziyorum, halen daha forumda yok 2. olalim okyanusta bogulalim mesajlar yaziliyor. Yok bunlar anlamiyor, 5er, 6er yeyip sonra takima küfür edenler.

Artik 1. olamiyoruz, ozaman 3. olalim. Konferans ligi bizim icin zaten daha iyi.

Nereden
    Asya Diğer

Konferansta seviye düsük yaa, anlamsizca kalan 1 2 güçlü takimi çekmedigimiz sürece her sey olabilir orada
    Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 aydir yaziyorum, halen daha forumda yok 2. olalim okyanusta bogulalim mesajlar yaziliyor. Yok bunlar anlamiyor, 5er, 6er yeyip sonra takima küfür edenler.

Artik 1. olamiyoruz, ozaman 3. olalim. Konferans ligi bizim icin zaten daha iyi.
    Evet artık 3. olup konferansta devam etme işi ufukta göründü, birçoğumuz bunu daha mantıklı görüyordu zaten şu an elimizde bir tek o kaldı umarım Kızılyıldız bir sürpriz yapmaz da ondan da olmayız.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Konferans ligini nasıl bu kadar hafife alıyorsunuz arkadaşlar yine yanlış düşünce içindesiniz. Üstelik biz seri başı bile değiliz.

Uçan kaçan başakşehir dün fiorentina deplasmanında öne geçmesine rağmen biraz şanslı olmasa en az 4-5 yerdi. üstelik fiorentina bu sene iyi bile değil.

Konferans liginde kim çıkarsa çıksın ilk turda eleneceğiz.

Bu takım avrupa da oynayabilecek düzeyde değil.

Transferlerin alayı kötü ve hep aynı tarzda oyuncular.

Sonuç hüsran hayal kurmayın boşuna.
    Konu Doğukan Uçan tarafından (28.10.2022 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

10
    10
    9
    6
    anlatamazsin guzel kardesim..boyuna bakmadan buyuk denizlerde bogulalim diyenler hayal aleminde gezmeye devam etsin.bu takimin capi belli.frencvaros,kizilyildiz,kopenhag,monaco..dort deplasmanida kaybetmisiz.bu arkadaslara hangi motivasyon o muhtemel rakipleri gececegimizi dusundurtuyor merak etmiyor degilim.mazosist degilsen o rakiplerle karsilasmak istemezsin..hayir takim ucuyor olur,hersey yolunda gidiyor olur anlarim kendini test etmek istersin kafa tutayim dersin ama bu halimizle neyi test edeceksin.millet kafayi yemis.rencide edici skorlarin alinmasi muhtemel olan rakiplerle karsilasmak isteyenler fm oyunundan devam etsin.

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İç sahada iyi bir formumuz var muhtemelen en kötü beraberlik ile konferanstan devam edeceğiz. Peki bu oyunu düzeltemezsek sonra? Daha bir alt kupa var mı? Var arkadaşlar Türkiye kupası.

Nereden
    Fransa

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet artık 3. olup konferansta devam etme işi ufukta göründü, birçoğumuz bunu daha mantıklı görüyordu zaten şu an elimizde bir tek o kaldı umarım Kızılyıldız bir sürpriz yapmaz da ondan da olmayız.
    Monaco eger Avrupa'yi takmak istemeyip, Konferansi da rotasyon için kullanirim derse skinti, yoksa o maçin sonucu belli net banko 1, Ferenç kazâsi gibi olmaz alirlar maçi çok rahat
    Monaco'nun avantaji, bizden 4 yese de yarin juve atletico ile oynadiginda dis gösterebilecek olmasidir, biz gibi aman eslesmeyelim demezler, çikarlar oynarlar, onun için 2.olmak için maçi alacaklardir eger yönetim ve hoca "lige odaklanalim gerisi hikâye" demiyorlarsa
    Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlatamazsin guzel kardesim..boyuna bakmadan buyuk denizlerde bogulalim diyenler hayal aleminde gezmeye devam etsin.bu takimin capi belli.frencvaros,kizilyildiz,kopenhag,monaco..dort deplasmanida kaybetmisiz.bu arkadaslara hangi motivasyon o muhtemel rakipleri gececegimizi dusundurtuyor merak etmiyor degilim.mazosist degilsen o rakiplerle karsilasmak istemezsin..hayir takim ucuyor olur,hersey yolunda gidiyor olur anlarim kendini test etmek istersin kafa tutayim dersin ama bu halimizle neyi test edeceksin.millet kafayi yemis.rencide edici skorlarin alinmasi muhtemel olan rakiplerle karsilasmak isteyenler fm oyunundan devam etsin.
    Ya bilsem ki geçen seneki gs gibi 1 gol farkla elenecez, çikalim juve ile oynayip elenelim sorun yok, ama o riski alabilecek durumda miyiz buna inaniyor musunuz diye sorsak hiçbiri inanmaz, e ee o zaman amaç ne ? 10 sene sonra bile Trabzon düsmanlarinin dilinde olmak mi ?
    Bu isler yavas yavas olur, Konf ligini kim aklina getirdiyse çok iyi yapmis, tam bizlik kupa, bu sene olmadi seneye, olmadi diger sene bu kupayi almak hiç hayal degil, amacimiz da bu saatten sonra Avrupa'da kupa kazanmak olmali, geçen sene Roma o kupaya asildi ve aldi gitti, kötü mü yapti ? Romalilar sokaklara dökülmedi mi ?
    Konferans ligini küçümsemek saçmaliktan baska bir sey degil, git oradan kupayi al seneye Avr ligi grup biletin garanti, mis gibi degil mi ? Keske Avrupa ligini kazanma olasiligimiz gerçekçi olsa da ona göz dikip sonraki sene Sampiyonlar ligine grup bileti alsak, ama degil iste

Konferansta cidden öyle korkulacak takim sayisi az, Avrupa liginden oraya düsecek olan ve sonrasinda eslesme olasiligimizin oldugu takimlar da çok ahim sahim degil, o zaman daha ne ?
    Valla son maç diger maçin sonucu bizim 2.bitirmemizi sagliyorsa, gol yerim 3. olurum açik ve net

Al iste Kopenhag 5 maçta 1 gol atamadi, ballilar son maçta rakip eksik kalinca City de olsa zorlaniyor atamiyor, yoksa 3 yerlerdi yine

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Biz kazanırız monaco-zvezda berabere biter gruptan 2.çıkarız cl den gelen barca veya atletico ile eşleşiriz..
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Fransa

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İç sahada iyi bir formumuz var muhtemelen en kötü beraberlik ile konferanstan devam edeceğiz. Peki bu oyunu düzeltemezsek sonra? Daha bir alt kupa var mı? Var arkadaşlar Türkiye kupası.
    Haaa gel gelelim bu meseleye
    Simdi bir kere haftaya 3.bile olamayip 4.olmanin hiçbir affi bahânesi yok, hocadan baslar topçularin da çogunu kadro disi birakirim, ha 1 maç ha 2 maç ha 3 maç fark etmez
    Sonrasinda ise Konferansta da Westham falan çikmadigi sürece net bir sekilde 2 tur atlama mecbûriyetimiz var, yâni son 32'de baslayip turu geçip son 16'ya, onu da geçip çeyrek finale son 8'e kalma
    Ondan sonrasi kalan takimlarin kim olduguna ve form durumlarina göre degisir, yolun sonu final ve kupa olabilir, hedef de bu olmalidir
    Bana bu sene lig sampiyonlugu mu Konferans sampiyonlugu mu desen, sartsiz surtsuz Konferans derim hiç lami cimi mimi yok, farkli cevap veren vizyonsuzun önde gidenidir, 3 cücüslerle midik yaristirma meraklisidir, kot kafalidir

Hattâ Avrupa ligi yari finali mi, Konferans sampiyonlugu mu desen, yine Konferans
    Avr liginde final ama kaybetmek mi, Konf sampiyonlugu mu, yine Konferans

Avrupa'da kupa renkdaslar, Avrupa'da kupa, havaysa hava paraysa para reklamsa reklam

Yok juve ile esleselim öyle bogulalim, nerede ? son 32'de kjhakjah sanki dersin yari final anasini satayim
    He juve'ye elenince seni adam sayacaklar he, son 32'de hem de ha uff sorma gitsin
    Para da yok hemen eleniyorsun, hava da yok reklam da yok, bombos isler

Yillardir diyorum buraya da yazmisimdir ülkemize Avrupa'dan kupa getiren 1 takim var sâdece, 2.si olacaksa biz olacagiz dedim diyorum
    Konferans degil de 4.kupa Monferans olsa o da olur fark etmez

Ayrica cücüslerle midik yaristirmak isteyen varsa, Avrupa'da kupayla da bunu yapabilir, gsliler 20 senedir uefa kupasiyla hava atiyor ve cidden buna îtirâzim yok ben olsam ben de ömür boyu havasini atarim... sen de getir kupayi sen de havani at, Türk hakemi blabla diye afkuranlari da en iyi böyle susturursun hani niyetin oysa
    Gidip de dandik derbiyi almayla ne sampiyon oluyorsun ne bir sey, 1 hafta sonra hakemin biri seni biçer, digeri de onlari kazandirir hop arkaya düsersin oturur aglarsin
    Sokmusum 2.yildizina da 5.yildizina da bilmem nesine de
    Bu sene Konferans'ta kupayi versinler bana, ligde kalan tüm derbileri içeride disarida kaybetmeye râziyim, o kadar net

Millet hocaya kiziyor Avrupa'yi takmiyor diye, ama bunu diyenlerin de ondan çok farki yok, derbi gâlibiyeti desek daha önemli derler, Avrupa'da kupa desen Konferans da nedu derler... Sampiyonluk hasreti bitti, bundan sonra hedef daha büyük olmali, bunun yolu da Avrupa'da basaridan geçiyor gerçekçi hedeflerle
    Ve bu sene en gerçekçi hedef Konferansta ilerlemektir, grubu 1.bitirip çikma durumumuz olsaydi ona da okeydim ama o da elden gidince tek 1 seçenek kaldi, sonuna kadar zorlamak gerek, hoca eger küçümserse çok çok ayip eder ve azili muhalifi olurum hiç sakam yok bu konuda... zokmusum züber ligine yaa

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz kazanırız monaco-zvezda berabere biter gruptan 2.çıkarız cl den gelen barca veya atletico ile eşleşiriz..

Monaco dünkü kızılyıldız'a 5 gol atar. Ayrıca hak etmiyoruz devam etmeyi umarım 4. oluruz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)