Sayfa 43 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 41 42 43
Toplam 1060 adet sonuctan sayfa basi 1,051 ile 1,060 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi H Grubu (V) | Kýzýlyýldýz 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aksiyon istiyorlar. Hoca deðiþsin, eþþeðin biri gelsinde curcuna yaþayalým.
    Uðursuz, bjk sine kavuþtu aðzý kulaklarýnda ünalda bir iþ bulsa rahatlayacaðýz.
    Konu nakzo tarafýndan (29.10.2022 Saat 00:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý lazibere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adana içimizden geçti....
    Galatasaray içimizden geçti.....
    Antalya içimizden geçti
    10 kiþilik françvaroþ içimizden geçti....
    Monaca içimizden geçti.....
    kayseri içimizden geçti...
    beþiktaþ ezdi geçti......

Kasýmpaþa þutumuz yok
    istanbulspor'a pozisyonumuz yok iki duran top golu
    Hatay'ý sidik zoruyla zar zor olmayack pozisyonda Abdüþ'ün bu sene tek yaptýðý iyi þey olan goluyle yendik

Umraniye maçýnda sahada izledim, Rezil bir futbol

Ýçerde son dakikada bulduðumuz þans golu ile kazandýðýmýz Antep maçý

Sayayým mý baþka ????
    Bu maç maratonlarýnda iyi oynadýðýmýz bir tane maç soyleyin allah aþkýna, Sezonun ilk maçýndan beri yorgunmuyuz biz ya..????????

Monaco diyeceksiniz duyuyorum .... Onlar ilk golu atsaydý o maçta da 4 lük olacak olan bizdik, kendimizi kandýrmayalým

Skor konuþmuyorum burda. Futbol futbol konuþuyoruz

Açýn izleyin, 21 maçýn içerisinde ceza sahasýna girip de '' bu nasýl kaçar '' dediðimiz kaç tane pozisyonumuz var.. Þut çekiyormuþuz. Bir zamanlar Ceyhun gülselam vardý, top onun ayaðýna gelince vur vur diye sesler duyardýk trübinde. Þimdi de bakasetas'a top gelsin de vursun da belki gol atarýz diye bekliyoruz. Bu mu iyi oyun.. Bu mu kaliteli oyun

Ýzleyin bakýn tekrar tekrar izleyin

Hamsik top alacak, Gbamin'e verecek, o tekrar ona verecek, kaçan oyuncu varsa kanada doðru atacak, trezegeyele buluþursa o top bay bay. trezgeyle buluþmasa baþkasýna giderse, o top gerisin geriye tekrar hamsik'e geri gelecek, O bartra'ya verecek , bartra uzun atacak, Trezegeye giderse yine bay bay .. Eren'e giderse, pýr pýr pýr gibi kaþacak ( sabri'nin çýkýþlarý geliyor aklýma ) koþacak koþacak 3 kiþinin arasýndan geçmeye çalýþacak sonra geçti diyelim, kime verecek, verecek kimse yok, tekrar geri gelecek, haydddaaaaa top tekrar Hamsik'e gelecek, O gidip de araya atarsa ve þut pozisyonu bulursa cýlýz vuracak olduysa oldu olmadýysa yine bay bayyy

))))) komik hikaye gibi anlatýyorum. Aynen de öyle, Hiç bir yaratýcý oyun yok, Araya kaçam yok, çalýmla geçen yok. Ýkyie bir yok, kant bindirmesi yok. Yok oðlu yok..

Off yaaa
    Senin bu dediklerinin nerdeyse hepsini geçen seneki þampiyonluk sezonunda bile buralarda yazdýk.
    Ama iþte zafer sarhoþluðundan kimse olayý anlayamadý.
    Böyle olacaðý zaten belliydi.

Geçen sene takým top mop da oynamýyordu. Sadece bir farklý skoru bulana kadar hücum yapýyordu. Sonra anlamsýz þekilde kapanýyordu.
    Skor katkýsýnýn çoðunu -sadece asist ya da gol anlamýnda demiyorum- Nwakaeme'nin bireysel yeteneklerinden alýyorduk.
    Hunter Hoca ise kerameti kendinden biliyordu.

Bu yýl da ''Bakýn! Takýmý þampiyon yapan benim sistemimdir.'' olayýný ispatlama çabasýna bütün yatýrýmlar çöp olacak.
    Daha þimdiden uyarýyorum.
    Hunter Hoca yanlýþlarýndan vazgeçmezse bu yýlý her alanda kaybedebiliriz. Ki ben bunun böyle olacaðýný öngörüyorum.
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Keske burdaki bazilarini da bjk tarafina postalayabilsek..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen hayatýnda iyi futbol görmemiþsin.
    1-2’den sonra þutun yok.
    Ataðýn yok.
    Pozisyonun yok.

Sürekli fubolda böyle þeyler var. Kadromuz eksik. Sakatýmýz çok. Avcý aklama cümleleri. Biraz yenilikçi olun. Papaðana baðladýnýz.

Sefa, seni muhatap alamayacaðým. Kusura bakma. Zira saygýsýz herifin tekisin.

Ýþin trajikomik yaný, futboldan bir halt anlamadýðýn gibi konuþma adabýný da bilmiyorsun.

Cahilce hadsizliðini çekecek deðilim. Ýþine gücüne bak. Hadi.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Burada bazý tipler var. Her dönem birilerine kafayý takýp aptalca eleþtiriler yaparak hoca gönderilsin þeklinde tuhaf çýkýþlar yapýyorlar. Yahu siz yarým aklýnýzla þu hayatta ne baþardýnýz da Trabzonspor'un hocasýný gönderin diyorsunuz. Hangi bilgi, hangi tecrübe ve hangi akýlla bunu söylüyorsunuz? Hadi söylüyorsunuz ama söylerken hiç utanmýyor musunuz? Belli ki utanmýyorsunuz. Zira cahil hadsizliði diye bir þey var. Tam olarak bunu yaþýyorsunuz!

Olur da takým ve hoca baþarýsýz olursa baþkan zaten gereðini yapar. Kendi kendinize kurulup saçma sapan hikayeler yazarak bu takýmýn hocasýna saldýrmaktan vazgeçin. Böyle yaparak bir halt becermiþ olmuyorsunuz. Yalnýzca kendinize güldürüyorsunuz. Ünal Karaman'a saldýrýrsýnýz, Þenol Güneþ'i hain ilan edersiniz, Avcý'ya aðzýnýza geleni söylersiniz. Kimsiniz siz ya! Nesiniz? Hadsizlik aðzýnýza yuva yapmýþ. Ukala herifler...

AntiÞike - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Takýmýn þu anda oynadýðý futbolu hiç beðenmiyorum da,
    Geçen senki þampiyonluðu þansa bala oldu demeye getirenleri,
    ve (Waka yý gelmiþ geçmiþ en faydalý 2 yabancýdan biri olarak düþünsem de) sadece Waka'nýn warlýðýna baðlayabilenleri gördükçe ,
    "waka 4 senedir bu takýmdaydý önceki senelerde neden þampiyon olamadýk, veya (waka çok özel futbolcu olsa da) madem bir takýmý þampiyon yapabiliyor waka nýn oynadýðý diðer takýmlar neden þampiyon olamadý?"vs. diyesim geliyor...

ve hocayý çok eleþtirip çok kýzýyorken, bi anda savunasým geliyor

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý AntiÞike Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takýmýn þu anda oynadýðý futbolu hiç beðenmiyorum da,
    Geçen senki þampiyonluðu þansa bala oldu demeye getirenleri,
    ve (Waka yý gelmiþ geçmiþ en faydalý 2 yabancýdan biri olarak düþünsem de) sadece Waka'nýn warlýðýna baðlayabilenleri gördükçe ,
    "waka 4 senedir bu takýmdaydý önceki senelerde neden þampiyon olamadýk, veya (waka çok özel futbolcu olsa da) madem bir takýmý þampiyon yapabiliyor waka nýn oynadýðý diðer takýmlar neden þampiyon olamadý?"vs. diyesim geliyor...

ve hocayý çok eleþtirip çok kýzýyorken, bi anda savunasým geliyor
    Hepsi dogru, ama BeerSheva ile sampiyon olmustu hattâ 30 40 sene sonra ilk kez sampiyon olmuslardi sanirim
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

AntiÞike - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý Sefer A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hepsi dogru, ama BeerSheva ile sampiyon olmustu hattâ 30 40 sene sonra ilk kez sampiyon olmuslardi sanirim
    eyvallah kardeþim, yazdýnca ben de onu düþünmüþtüm, þampiyon olmuþlar mýydý diye? eyvallah

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

olaðanüstü yorum kardeþim yemin ediyorum þahane essay yazar gibi yazmýþssýn. Bu kadar iyi söylenir abi. yorumlarýný da özledik. deðiþen bir þey olmadý. dedim david bro ümidi kesti artýk yazmaz dedim. devre arasý transferle çözülecek bir iþ deðil bu .iki adamla olacak iþ deðil. o kadar eksiðimiz var ki saðlam zarar ettik.takýmý baþtan kurmak gerek o derece mithiþ hatalý kadro kuruldu.hatalý ve gereksiz yetenekli olmayan topularý doldurdu baþkan.ertuðrul baþkan ne yapar bilemedim artýk. benim bu sene umudum yok seneye de umudum yok bu kafayla.kanatlarý ve ortasahayý baþtan yaratmamýz lazým ki iþimi zçok zor. erene gelince sol taraftara fena deðil ancak eren yedek olup oraya üst düzey sol bek almamýz lazým.yani ana kadrodaki çoðu topçu bizim adamýmýz deðil.napoli örneði vermiþssin alýp þu yazýný bir gazeteci Trabzon medyasýna okutmalý gazete de bu kadar nokta atýþý yorum olmazdý bro.
    Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yýllýk maaþ bütçesinin yükselmesi senin sahada otomatikman baþarýlý olacaðýn anlamýna gelmez..Hacýosmanoðlu da çok transfer yapmýþtý fahiþ maaþlar ödemiþti sonucunda sýfýra sýfýr elde var sýfýr...Tarihin en iyi kadrosuymuþ þu kadro..Bu yorumu yazan adama kargalar bile güler..Forumda deðiþik tipler var ayný Aðaoðlu gibi her önüne gelen adama 1.5 porsiyon döner ýsmarlar gibi 1.5 1.5 maaþ veriyorlar..

Bakýn size alt alta sýralayayým deðil 1.5 milyon euro 15 kuruþ bile verilmeyecek adamlarý yazayým..

Eren
    Larsen
    Gbamin
    Naci
    Lahtimi
    Yusuf Yazýcý
    Bardhi
    Ömür
    Yusuf Erdoðan
    Hüseyin Türkmen
    Denswill

Bu adamlardan boþuna bir þey beklemeyin..Kaynak israfý bu adamlar ve en önemlisi de baþka mesleklerle uðraþacaklarýna hasbelkader futbolcu olmuþlar sonra da gelip Aðaoðlu vasýtasýyla Trabzonspor'un baþýna musallat olmuþlar..Bu isimleri satsan satamazsýn oynatsan verim alamazsýn..Kadro mühendisliði bu sene baþtan sona yanlýþ..Hele þu Avcý'nýn manken Yusuf'u oyuna "kurtarýcý edasýyla" sokmasý yok mu çýldýrýyorum arkadaþ..

Ünal'ý eleþtirdiðim dönemde Luciano Spalletti'yi takýmýn baþýna getirmek lazým diyorduk Tuðrul isimli üye ile beraber..O dönemde Spalletti Ýtalyan basýný tarafýndan itin kýçýna sokuluyordu..Tam buhran dönemi yaþýyordu herif bir teklifle adamý buraya getirebilirdik..Aradan seneler geçti þimdi Napoli'nin baþýnda oynattýðý futbol da ortada..Geçenlerde bu adamýn bir röportajýný okudum diyor ki Spalletti "futbolda artýk formasyonlarýn diziliþlerin bir önemi kalmadý, boþ alanlarý deðerlendirmek daha önemli." dedi..Ne demek istiyor boþ alanlarý deðerlendirmek derken acaba? Ýzleyin Napoli'yi her oyuncu topu ayaðýna aldýðý zaman önünde ileride boþluk varsa oraya doðru topu sürüyor topla depar atýyor tam tersi olarak top rakipde iken boþ alaný topsuz koþu ile kapatýyor..Spalletti'nin bu boþluk deðerlendirme doktrininin bir benzerini Benfica'da da Rennes'de de Jesus'un þikebahçesinde de görebilirsiniz..

Þu anda bizim takýmýn baþýna Spaletti'yi Jesus'u Benfica'nýn hocasýný da getirseniz sonuç alamazsýnýz zaten böyle ne idüðü belirsiz kadrolarýn baþýna geçecek kadar salak da deðiller..Ýstedikleri adamlarý týpýþ týpýþ aldýrýrlar yönetime..Avcý'yý eleþtirirken biraz bunlarý da göz önüne alýn...Avcý'dan daha iyi bir hoca getirecek deðil Aðaoðlu..Þu yukarýda yazdýðým adamlarla Trabzonspor'un Avrupa liginde 2.liði kovalamasý ligde de 2 3 puan geriden takip etmesi büyük bir baþarýdýr..Avcý tabaðý sýyýrýyor elde malzeme yok..

Top süremeyen adamlarý doldurdular takýma...Önündeki boþluða topla dribling yapýp dalarak gitmek varken yana pas atan adam futbol zekasý bakýmýndan özürlü defolu bir topçudur..Nitekim dünkü maçta topu boþ alana sürmek yerine atletliðini konuþturmak yerine yana oynayarak hem rakibin savunmaya çabuk yerleþmesine izin verdik hem de oyunu yavaþlattýk..Takýmda aklýyla oynayan 3 oyuncu Baka Hamsik Bartra...Bu oyuncular sahada elektriði ileten oyuncular öne doðru hücuma doðru, geri kalan oyuncular ise tamamen elektriði kesmek için oynuyorlar bu 3 oyuncuya eþlik edemiyorlar hem oyun zekasý bakýmýndan hem öne doðru oynama bakýmýndan..

Hoca bence bu oyuncu grubuyla çok çaresiz bir biçimde takýlmak zorunda býrakýldý..Takýmda kalitesiz o kadar adam var ki bunlara görsel, salon çalýþmasý ve toplu idmanlarla seviye atlatmasý mümkün deðil..Kalitesizlik takýmýn paçalarýndan akýyor..Ýki ileri bir gider bu takým..Yine de hocanýn rakip analizi konusunda ustalýðýný konuþturup önümüzdeki iki lig maçýný aldýrýp þikecilerle oynayacaðýmýz maça 6 puanla girmemizi saðlamasý yeterli olacaktýr..Avrupa iþini býrakmalýyýz zaten Aðaoðlu'nun Avrupai hedeflerinin olmadýðý eylem ve söylemleriyle çok açýk..
    Konu erenslash tarafýndan (01.11.2022 Saat 00:49 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

yakýn zamanda en kötü ihtimalle beraberliði hak edip de kaybettiðimiz böyle bir maç hatýrlamýyorum
    cümleten keþbiþ olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)