Sayfa 1 Toplam 43 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1060 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi H Grubu (V) | Kýzýlyýldýz 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

MetehanS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Standart UEFA Avrupa Ligi H Grubu (V) | Kýzýlyýldýz 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

4-0 'lýk Monaco galibiyeti iyi geldi.

Kýzýlyýldýz maçý öncesinde Beþiktaþ'a misafir olup, ardýndan evimizde Sivasspor'u aðýrlayacaðýz. (Sakatlýk olmadan inþallah)

Güzel bir seri yakalayalým...
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

tribünleri sýkýntý

doc holliday - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    42

Bu gruptan 2.çýkýp cl den gelen barcelona ile eþleþeceðiz,hissiyatým o yönde.At fava bekle..
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Kendi liginde namaðlub ilerliyor. Ýlk maçlarýnda ferençvaroþa 4 tane atmýþlardý.

Screenshot_3.jpg

Barista - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    34

Gruptan lider çýkarsak sonraki turu direkt atlayarak son 16'ya kalýyormuþuz. Gruptaki son 2 maçý kazanýrsak büyük ihtimalle lider çýkarýz. Bu maçla Ferençvaroþ maçlarý arasýnda ligi bay geçiyor olmamýz da avantaj.

Metin Ural - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

kalan iki maçý kazanýrsak gruptan 1. çýkýyoruz 12 puanla. monaco iki maçýný da kazansa averajla önlerinde yer alýyoruz. olur da ferencvaros monaco'yu deplasmanda yenerse, son hafta ferencvaros'u iki farkla yenmemiz gerek grup liderliði için.

kýzýlyýldýz'ý yenersek ve ferencvaros haftaya bir sürpriz daha yapýp monaco'yu yenerse gruptan çýkmayý garantiliyoruz.

kýzýlyýldýz'a kaybedersek ve monaco kazanýrsa, 2.lik için son maçta ferencvaros'u iki farkla yenmemiz gerekiyor, çok kolay olmayacaktýr diye düþünüyorum.

en kötü senaryo kýzýlyýldýz'a kaybetmemiz ve diðer maçýn berabere bitmesi. o durumda gruptan çýkmamýz mucizelere kalýyor (yani monaco'nun kendi evinde kýzýlyýldýz'a puan kaybetmesine).

o yüzden beraberliðin bile çok deðerli olacaðý bir maça çýkacaðýz. ferencvaros'a ilk maç kaybetmeyip berabere bile kalsaydýk þu anda farklý bir konumdaydýk.
    "ama her þeye raðmen bu yeryüzünde þarkýlar söyledik. teþekkürler dünya." kazim koyuncu

Trabzon34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ferençvaroþ ilk maçta monaco yu deplasmanda yendi. Þimdi kendi sahasýnda oynayacak.
    Kýzýlyýldýzýn da grupta son þansý ve çok ateþli seyirci olacaktýr. Kötü bir takým deðiller. Bu gruba 1.torbadan geldiler ve veda etmek istemezler. Ýþimiz zor olacak.
    Ferençvaroþ içerde monaco ile ne yapar kestiremiyorum.. o yüzden kendi göbeðimizi kesmek için kazanmamýz lazým..
    Hem biz hem monaco kazanýrsa son maç yine kazanmamýz gerekecek..
    20+10+20+11 = 61
    2+0+1+0+2+0+1+1 = 7

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Monaco'nun deplasmanda yeneceðini düþünüyorum. Macar takýmý sahasýnda oynuyor ama arada uçurum var kadro olarak. Biz en kötü berabere kalmalýyýz.

Benim tahminim monaco ile el ele gruptan çýkacaðýz.

Macarlar için dramatik son olacak.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Macarlar elenmez
    Kizilyildiz bizi 5-0 da yense grubun en çöp takimi, 1.torbadan gelmeleri bir seyi degistirmiyor, çöp liglerinde yaptiklari da
    Ferenç - Monaco maçi ne olur çok kestiremiyorum ama Ferenç yenilmez diye düsünüyorum
    Kizilyildiz deplasmani korkulacak deplasman degil, seyircilerinin bagirmalari laylaylomdan baska bir sey degil, ve tribünler sahaya uzak
    Korkulacak bir sey varsa onlarin polisinin pislik muâmele yapma olasiligi, ve stadin koridorlari falan en fazla

1. olamiyorsak, 3.olalim diyordum yine ayni fikirdeyim açik ve net bir sekilde
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Bize en ters gelen þey hýzlý adamlar oluyor. Kýzýlyýldýzda öyle topçular yok ilk maçta gördüðüm kadarýyla. O nedenle yenilmemiz sürpriz olur diye düþünüyorum.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Barista Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gruptan lider çýkarsak sonraki turu direkt atlayarak son 16'ya kalýyormuþuz. Gruptaki son 2 maçý kazanýrsak büyük ihtimalle lider çýkarýz. Bu maçla Ferençvaroþ maçlarý arasýnda ligi bay geçiyor olmamýz da avantaj.
    Aynen öyle.Bizim için çok önemli 2 maça çýkacaðýz.2 takýmý da maðlup edebilecek gücümüz var yeterki son konsantrasyonla oynayalým.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Monaco maçýnda performans umut verdi. Normalde konferans ligi diyordum ama bu futbolla gidersek gruptan ferençvaroþ ve biz çýkarýz.

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý Sefer A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Macarlar elenmez
    Kizilyildiz bizi 5-0 da yense grubun en çöp takimi, 1.torbadan gelmeleri bir seyi degistirmiyor, çöp liglerinde yaptiklari da
    Ferenç - Monaco maçi ne olur çok kestiremiyorum ama Ferenç yenilmez diye düsünüyorum
    Kizilyildiz deplasmani korkulacak deplasman degil, seyircilerinin bagirmalari laylaylomdan baska bir sey degil, ve tribünler sahaya uzak
    Korkulacak bir sey varsa onlarin polisinin pislik muâmele yapma olasiligi, ve stadin koridorlari falan en fazla

aynen katiliyorum.kasimpasa'ya ilk sutu 55te atip monaco'yu dortleyen bir takim oldugumuz icin kizilyildiz macinda ne olur kestirmesi cok guc ama oyle korkulacak rakip olmadiklari kesin.sahaya yansir mi bilmiyorum ama arada bariz kalite farki var.

cl'den gelen rakiple eslesip elenmektense avrupa'da biraz daha ilerlemek icin konferans ligi her anlamda cok iyi olur.her zaman diyorum ulke takimlari olarak cl seviyesinin cok cok altindayiz.yerimiz avrupa ve konferans ligi.bu sezon her takim kendi klasmaninda oynadigi icin ulke puani tavan yapiyor.

turk takimlari yillardir yanlis seviyelerde oynadigi icin siralamada bu kadar dusmustu.mevcut butcelerle cl'de is yapabilecek bir turk takimi cikarmak cok zor.ozellikle arap sermayesi cl'nin irzina gecti.bir topcuya verdikleri parayla takim kurup 1 milyar dolar degeri olan takimlara rakip oluyorsun.mucize olmazsa puan alma sansin zaten yok.gunlerinde degilse ve sansliysan fark yemeden yeniliyorsun.oun icin bizim gibi ulkelerin hedefi her zaman avrupa ve konferans ligi olmali.buralarda en azindan hedefe ulasma ihtimali var.

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Sefer A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Macarlar elenmez

Macarlarin 2 macida kaybedip sonuncu olma ihtimalleri bile var. Yani cok ilginc bir grup. Kizilyildiz bizi yenerse ki yeneceklerini düsünüyorum cok ilginc bir hal alacak grup. Kesinlikle beraberlige üzülmeyecegim bir mac. Kizilyildiz suan bizim icin en tehlikeli rakip. Yenilirsek bizimde 4. olarak elenme olasiligimiz var ama icerde son macimizi kazanacagimiza inaniyorum..Keske önümüzdeki mac Macarlarla icerde olsaydi..

Keske AEK yi deplasmanda yendigimiz skor gibi birsey ciksa su macta ..
    Konu AyhanPe tarafýndan (15.10.2022 Saat 19:06 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ne izleriz sürpriz
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Ferençvaroþ dün lig sonuncusuna 2-1 kaybetti. ne ilginç bir takým arkadaþ ya

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Monaco, Macarlarý %90 yenecektir, biz bu maçý alamazsak muhtemelen gruptan çýkamayýz.

Ýlginç bir þekilde tüm takýmlarýn 9 puanla bitirme ihtimali var grubu öyle olursa çok deðiþik olur o durumda biz çýkarmýyýz bakmak lazým.
    Konu Enaldo61 tarafýndan (21.10.2022 Saat 14:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

doc holliday - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    42

Alýntý Enaldo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Monaco, Macarlarý %90 yenecektir, biz bu maçý alamazsak muhtemelen gruptan çýkamayýz.

Ýlginç bir þekilde tüm takýmlarýn 9 puanla bitirme ihtimali var grubu öyle olursa çok deðiþik olur o durumda biz çýkarmýyýz bakmak lazým.
    Monaco-Ferenc maçý þüpheli bence,Monaco pek asýlmýyor gibi Avrupa’ya..Dikkat ettim lig maçlarýnda daha çok seyirci çekiyorlar..
    THE NORTH REMEMBERS

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

bu maçta yaþayacaðýmýz en kötü olay ilk dakikalarda jeneriklik yada kaptýrýlan top sonrasý basit bir gol yememiz olabilir. eðer böyle bir senaryo olmazsa kontrollü oyun ile ilerleyen dakikalarda öne geçebiliriz. geriye düþmememiz lazým kýzýlyýldýz maça istekli ve baskýlý baþlayacaktýr.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    47

Maç her iki tarafýn için de kritik. 1 puan iyidir.

Bu maçta hakem isimsiz bir kahraman olursa o staddan çýkamayýz. Kritik hakem kararlarýn olacaðý bir maç gibi duruyor sanki. Yýllar önce ilk þampiyonlar ligi son maçýnda biz Lille ile deplasmanda berabere kalmamýza raðmen, Ýnter Milan S.Moskova takýmýna yenilerek gruptan çýkmamýza taþ koymuþtu (Rus mafyasý)

UEFA içinde hâkimiyeti, nüfuzu nedir bilmiyorum ancak Sýrplarýn dünya savaþý baþlatmýþ hýrslý, fanatik, milliyetçi bir ulus olmasý da cabasý.

Futbola gelirsek içerde oynadýðýmýzdan çok farklý bir takým karþýmýzda olacak. Ýç sahada her takýmý ( þampiyonlar ligi elit takýmlar dahil) yenebilirler o atmosferde. Bu durum tüm eski Yugoslav takýmlarý için geçerli aslýnda. Dinamo Zagreb bunlardan biri. Baský kurup seyirci avantajýný en üst seviyede devþiren bir takým.

Ýlk maçýn dýþýnda hesaplarýn, taktik planýn yeniden planlanmasý gereken bir maç.

Bu arada hakeme dikkat!
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

1 point aga. Datýndan yenmez.

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Grupta ya birinci ya da üçüncü olmak gerek bence. Ýkinci olmamýz durumunda Þampiyonlar Ligi'nden gelen takýmý eleme ihtimalimiz yok gibi.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Ýkinci olmak sahiden biraz ceza gibi. Önemli maç

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý adiloþ bebe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Grupta ya birinci ya da üçüncü olmak gerek bence. Ýkinci olmamýz durumunda Þampiyonlar Ligi'nden gelen takýmý eleme ihtimalimiz yok gibi.
    Kesinlikle öyle, 2 maçý da kazanýp lider çýkmalýyýz ya da 3. Bitirmeliyiz, Konferans liginde en azýndan tur atlama ihtimalimiz olucak bir rakiple eþleþme ihtimalimiz yüksek, 2. Bitirirsek geçmiþ olsun direk..
    I am not in danger , I am the danger..

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Gomez kaç maç ceza aldý?
    3 alýr da henüz açýklanmadý galiba
    Djanini'nin son durum nedir?

antalya, adana ve ferencvaroþ hatta kýsmen kopenhag maçýndaki defans kýsmýndaki daðýnýklýðýmýz epey toparlandý.
    sakarlýklar kayboldu
    Uðurcan döndü
    tam 1-0 lýk maç
    sað açýk tercihi epey önemli. tek aday malesef djanini. aðýrlýðýný koyduðu maç nadir oluyor bu sene henüz yok. umarým bu maç o nadir maçlardan olur
    alýp dönelim inþ.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)