Sayfa 51 Toplam 57 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1415 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 10.Hafta | Beþiktaþ 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Royal Heart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý doc holliday Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Beþiktaþý çok iyi bulup bizi kötü bulanlara þaþýyorum bu maç özelinde, sadece visca ve edgar olsaydý handikap yapardýk bu maçta net..
    Rakibe oyunu býrakýp neredeyse maç boyu geri yaslanýrsan bu seviyede ismi hangi takým olursa olsun baský yersin, bu kadar net olan bir durum üzerinden polemik oluþturulmasý abesle iþtigal. Bunu rakibin oyununu övmek olarak deðil, futbolun olaðan hikâyesi olarak anlamak da zor deðildir.
    Dününden ders çýkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarýnýný düþünebilesin.

doc holliday - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    43

Alýntý hay1699 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Devre arasý alalým Halil Akbunar’ý çok makbule geçer.
    Halil Akbunar’dan ziyade bardi yerine pýr pýr bir kanat profili alsak çok daha faydalý olurdu.Zaten baka- yusuf- ömür 10 noda çok alternatif vardý.Yabancý hakkýmýzý böyle bir kanattan kullansak daha iyiydi, visca da olsa orada alternatif 1 oyuncuya daha ihtiyaç vardý.Naci ve lahtimiyi saymýyorum, hocada saymýyor zaten..
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Ankara

Adamlar city’yi izleyip gelip burada yazýyorlar diyordum ama city de yenildi. Her maçýný kazanan bir takým yapsalar da onu tutup rahatlasa buradaki bazý arkadalþar
    En büyük Trabzon

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Antonio Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bardi alýnacaðýný baker kalsaydý farký yok. Üstelik baker daha iyi pasördu.
    Baker'ý da kanada atarsan böyle olurdu. Mecburiyetten orada oynatýyoruz. Tabi bu kaçýrdýðý saçma sapan þutu temize çýkarmýyor orasý ayrý.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ankara

Halil Akbunar’dan ziyade bardi yerine pýr pýr bir kanat profili alsak çok daha faydalý olurdu.Zaten baka- yusuf- ömür 10 noda çok alternatif vardý.Yabancý hakkýmýzý böyle bir kanattan kullansak daha iyiydi, visca da olsa orada alternatif 1 oyuncuya daha ihtiyaç vardý.Naci ve lahtimiyi saymýyorum, hocada saymýyor zaten..
    Abi pýr pýr adam istemiyorum. Bana pýr pýr deme ne olursun. 1.80’den aþaðý adam istemiyorum takýmda
    Konu serdaracýl tarafýndan (16.10.2022 Saat 23:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    En büyük Trabzon

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Her maç sonrasý kasým ayý
    kasým ayý lafý bitmiyor!

bakalým bu kasým ayýnda ne olacak
    problemleri nasýl çözecek

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Halil kanatta bizim topçularý top diye oynar, Mahmud dýþýnda kimse yok piyasada.

Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    43

Alýntý Royal Heart Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rakibe oyunu býrakýp neredeyse maç boyu geri yaslanýrsan bu seviyede ismi hangi takým olursa olsun baský yersin, bu kadar net olan bir durum üzerinden polemik oluþturulmasý abesle iþtigal. Bunu rakibin oyununu övmek olarak deðil, futbolun olaðan hikâyesi olarak anlamak da zor deðildir.
    Ben bizden çok bjk nin performansýný kastettim, Bugün çok iyi deðillerdi, çok daha iyi oynadýklarý maçlar vardý özellikle ligin ilk maçlarý.Bence lig baþý aþýrý yüklenmeden dolayý düþüþteler.

Bugün %100 kazanmayý belki haketmedik ama bjk yi böyle yakalamýþken kazanabilirdik, olay detaylarda bitti, bu sonucuda þahsen çok kötü bulmuyorum sonuçta deplasmandayýz..
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    43

Alýntý hay1699 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Halil kanatta bizim topçularý top diye oynar, Mahmud dýþýnda kimse yok piyasada.
    o profil oyuncu halil’de olabilirdi hocam birþey demiyorum..
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sacit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kasým ayý lafý bitmiyor!

Kasýmý bilmiyorum ama Avrupa'dan elenirsek oyun fark eder. Rotasyon yapamadan bunu "sallanmadan" götüren takým yok. Ýkinci yarý kondisyon-fizik olarak duvara çarptýk.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Sacit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kasým ayý lafý bitmiyor!

Daha kötü olmasýn da, bu takýmýn temposu her maç düþüyor.Tüm imkanlar lehimize gerçekleþen maçý bile kazanamadýk.Devreyi önde kapamýþsýn, en iyi adamlarý sakatlanmýþ ama sen kaleye gidemeden maçý bitiriyorsun.Josef'in hatalý pasý olmasa pozisyona bile giremiyecektik.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Oyunu boyuna dar, enine geniþ oynamak zorunda kaldýðýmýz maçlarda böyle gözükmeye devam edeceðiz.

Ýster rakip böyle sahamýza yerleþmiþ oynasýn, ister 10 kiþi kalmýþ bir takýma karþý onlarýn sahasýna yerleþip oynayalým çok farketmez. Oyunu enine geniþleten takýma cevap veremiyoruz, çünkü özellikle sað bek ve sað kanatýmýz adeta yok.

Biz oyunu enine geniþletmek zorunda kaldýðýmýzda rakipler kapandýðýnda veya 10 kiþi kaldýðýnda da sýfýra inecek, top sürecek, rakibi merkezde eksiltecek kanat oyunumuz ve oyuncumuz yok.

Lig o kadar kötü seviyedeki 1-2 takým hariç ne oynadýðýný bilen takým yok. Kopmazsak yarýþtan devreye kadar o sayede belki devre arasý eksikler giderilir.

Aksi halde bu takým ligin sonunda kazanmak zorunda olduðunda ve 11 kiþi topun arkasýna geçen takýmlara karþý puan dahi alamaz.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Turan AKYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Özeti þimdi izledim. Allah aþkýna tamam eleþtirelim de o 2.gol neydi öyle adam kafa vuruyor direkten dönüyor kaleci dahil 6 kiþiyiz rakip 2 kiþi tüm topçularýmýz izliyor. kaç maçtýr oynamayan soyadý gibi tosun olmuþ cenk o hantallýkla topa hamle yapýyo dönüp vuruyo birde, bizim 6 kiþi tiyatro izler gibi izliyor pozisyonu. üstüne üstlük kalecimiz koþuyor müdahele etmeye.hoca ne yapsýn buna.yeni doðan bebeklere yürümeyi öðretirler ya hoca mý öðretsin antrenmanlarda 6 kiþiye karþýlýk 2 kiþiden nasýl gol yenir diye ya da hoca mý öðretecek defansta uyumamayý milyarlýk eþeklere.orda atacan kendini topun önüne ama nerde 6 kiþi izlemiþ resmen gol yememizi
    Konu Turan AKYILDIZ tarafýndan (17.10.2022 Saat 00:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    t.akyildiz

Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    43

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi pýr pýr adam istemiyorum. Bana pýr pýr deme ne olursun. 1.80’den aþaðý adam istemiyorum takýmda
    Bardi yerine dedim hocam yoksa bende hobbit düþmanýyým hem defansta hem hücumda hem ortasahada, o yüzden bu gbamin bari iyi olsunda takýmda 1-2 üstün fizikli oyuncu olsun istiyorum..
    THE NORTH REMEMBERS

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Galatasaray ve Bjk hoca deðiþtirmezler ise yarýþ biz ile FB arasýnda geçecek.
    Transfer þampiyonlarýndan Galatasaray'da kurtarýcý olarak oyuna 40 yaþýndaki gomis giriyor. Kazým,Barýþ,Berkan gibi vasat oyuncularýn ayaðýna bakýyorlar . Yunus ve Kerem'de bitik. Yarýþtan ilk olarak Galatasaray kopacak

Adem Köse - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Tranzonspor 120 km, Beþiktaþ 117km koþmuþ. Ben yine iyi oynadýðýmýzý düþünüyorum. Ama bu koþu mesafesine göre cok daha iyi seyler yapmalýydýk.

Trezeguet saðda kalmaya devam edip, Bardhi nin pozisyonunda Trezeguet olsaydý topu kaleye sokardý. Bu konudaki ýsrarý bir türlü anlamýyorum.

Ileride atletik oyuncu eksikliðini her zaman ki gibi yine hissettik.

Ömür ,niye defans arkasýna koþu yapmýyorsun. Neden çalýþmýyorsun kaç yaþýna geldin artýk yere daha saðlam basmalýsýn. Eskiden ikili mücadelelerde kaybediyorsun diyorduk artýk ikili mücadeleye bile girmiyorsun.

Fantazi mi olur bilmiyorum ama Peres dönünce Bartra yerine Larsen mi denesek... En azindan hava toplarýnda ve sürat konusunda daha iyi olduðunu sað bek için de yetersiz olduðunu düþünüyorum.
    TRABZONSPORUM ÝÇÝN ÇEKÝLEN HERTÜRLÜ ÇÝLE KUTSALDIR

Nereden
    Ankara

Karþýmýzdaki takým da þampiyonluk adayý. Çok ciddi yatýrým yapýp iyi adamlar aldýlar. Evinde oynuyorlar. Günlerdir bu maça hazýrlanýyorlar. Kredilerini tüketmiþler. Taraftarla barýþma maçý olarak görüyorlar. Sanki siirt köy hizmetlerini yenememiþiz gibi davranmasak diyorum
    Konu serdaracýl tarafýndan (17.10.2022 Saat 00:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    En büyük Trabzon

makbernatsu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bukadar yorgunluða raðmen ki bardi atsa farka gidebilecek bir maç olmasýna raðmen 1 puanýn iyi olduðunu düþünüyorum..2.golde uðurcan kalede dursa gol olmazdý þansýz bir an oldu..bence gomez oyunda kalsaydý sadece ömürün yerine umut girseydi yine kazanýrdýk net...
    Konu makbernatsu tarafýndan (17.10.2022 Saat 00:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olur mu hocam ya Dünya’da ilk kez bir takým Avrupa ve kendi liginde oynuyor.
    Dünya’da ilk kez hafta içi hafta sonu art arda maç yapýlýyor. Bunlarýn hiçbiri belli deðildi.
    Ligin baþýnda fikstürler açýklanýnca baþýmýzdan aþaðý kaynar sular döküldü.

Oyun zekasý veya yeteneði yüksek oyuncu: 2, Hamsik ve Visca
    Çizgi üstünde top süren sol bek sayýsý: 1, Eren
    Çizgi üstünde top süren sað bek sayýsý: 0 + (8 aydýr sakat Peres)
    Çizgi üstünde top süren sol açýk sayýsý: 1, Yusuf Erdoðan (þans bulamýyor)
    Çizgi üstünde top süren sað açýk sayýsý: 0
    Ofansif Orta Saha: 4, Bakasetas, Yusuf Yazýcý, A.Ömür, Enis Bardhi

Çizgide oynayan oyuncularla oynamak zorunda deðilsin tabiki, sað açýkta oyun kurucu kanat Visca ve sol kanatta içe kat eden Trezeguet ile de oynayabilirsin. Peki alternatif oyunda rakip merkezi kitlerse çizgide top sürmek zorunda kalýrsan topu baþka türlü taþýyamazsan ya da bir sakatlýk olursa (ki oldu) çözümü ne hocanýn. Çözümü yok çünkü kadroyu planlarken ayný mevkiye transfer yapýldý. Bir oyun kurucu bir içe kat eden açýk oyuncularýn olabilir bu sefer çizgiyi kullanan 2 bek alýrsýn, bek rotasyonunun da güçlü olur.

Naci ve Lahtimi de çizgide oynayan kanat oyuncularý deðil. Lahtimi’yi çok az izleyebildik ama gözüken sað açýkta içe kat ediyordu. Kanat forvet gibi daha çok. Gerçi ne olduðu da önemli deðil çünkü kullanýlmýyor.

Devre arasýna kadar umarým skor olarak ve tabela olarak yarýþtan kopmayýz. Belki Avcý’yý ve yönetimi birisi ikna eder de Bek ve kanat transferi yaparlar. Alacaðýmýz en kötü bek ve kanatta Badou Ndiaye’den daha aþaðýda atletizm olursa yine iþe yaramayacak onu da baþtan not edeyim.
    kasým ayý gelsin göreceðiz

sakat oyuncular geri geldiðinde anýnda çok iyi performans göstermesi çok zor
    dorukhan'dan beklemiyorum zaten

avrupa ligi grup maçlarý bitecek
    yoðun maç trafiði azalacak

çok garip bir transfer planlamasý

Royal Heart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ben bizden çok bjk nin performansýný kastettim, Bugün çok iyi deðillerdi, çok daha iyi oynadýklarý maçlar vardý özellikle ligin ilk maçlarý.Bence lig baþý aþýrý yüklenmeden dolayý düþüþteler.

Bugün %100 kazanmayý belki haketmedik ama bjk yi böyle yakalamýþken kazanabilirdik, olay detaylarda bitti, bu sonucuda þahsen çok kötü bulmuyorum sonuçta deplasmandayýz..
    Mesele de zaten rakibin yenilmeyecek bir rakip olmamasý ama takým sanki 1 puandan fazlasýnda gözümüz yok der gibi oynarsa hatta buna da camia mensuplarýnca bulunmaz nimet gibi bakýlabiliyorsa orada bir sorun var demektir, detaydan fazlasý var bence burada, çözülmesi gereken öncelikli durum bu gibi duruyor.
    Dününden ders çýkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarýnýný düþünebilesin.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Alýntý Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Galatasaray ve Bjk hoca deðiþtirmezler ise yarýþ biz ile FB arasýnda geçecek.
    Transfer þampiyonlarýndan Galatasaray'da kurtarýcý olarak oyuna 40 yaþýndaki gomis giriyor. Kazým,Barýþ,Berkan gibi vasat oyuncularýn ayaðýna bakýyorlar . Yunus ve Kerem'de bitik. Yarýþtan ilk olarak Galatasaray kopacak
    Katýlýyorum ama Okan Buruk artýk bu hafta olaya uyanmýþtýr. Galatasaray Mertens’in kanat oyadýðý bir formasyonda baþarýlý olamaz. Kazýmcan kötü bek deðil, önüne 1 kez bile dönmeyen yaþýný baþýný almýþ Mertes’i koyarsan otoban olur tabi orasý. Ayrýca Kayserispor Gs’nin düþük kalite yerlilerini geride oynatmasýný çok iyi okumuþ. Merkezden çýlgýn bir pres yaptýlar.
    Okan Buruk’un artýk Ýcardi’yi iç sahada belli maçlar dýþýnda bu haliyle kullanacaðýný hiç sanmýyorum. Gs oyun sistemini oturtamadý. Kanatlarý hiç çalýþmýyor. Bu gidiþle yarýþtan ilk kopacak takým olurlar ama artýk, Mertens-Seferovic ikilisinin önde ortada arkalý önlü oynadýðý bir oyuna geçecektir Okan Buruk. Baþka çýkýþ yolu da yok. Onlarýn kadro planlamasý bizden kötü.
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Takým kaptanlýðýný Hamsik' e mi versek?
    Uðurcan eziliyor. Bugünkü maçta bir isabetli top atamadý.
    Kendisine fazla yükleniyor ve hatalar yapýyor.
    Altyapýdan gelen genç bir insana kaptanlýk güzel bir hikaye ama Uðurcaný'da yýpratmamak lazým
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý stichus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Skor iyi, oyun kötü.
    Monaco maçýndan sonra bu oyun da kabul edilebilir aslýnda. Bardhi o golü atsa tamamdýk. Neyse diyelim, geçelim. Avrupa'ya odaklanalým.

Daha önce de yazdým, tekrara düþüyorum belki ama yine yazacaðým: Naci ile Lahtimi tamamen yönetimin hatasýdýr. Bu oyuncularý alýrsan adam da gelir her maç sonu burada 'Neden oynamýyorlar ya!' diye sorar tabii. Almayacaksýn!

Belki bu oyuncularýmýz sizden iyi oynuyorlardýr ama asla ve asla Ömür'den, Bardhi'den ve hele hele Djaniny'den iyi oynayamazlar. Bu adamlarla antrenman yapýyor olmalarý bile ikisinin de kariyerlerinin tepe noktasýdýr böylece bilmeniz lazým.

Hoca'yý bu kadar futbolseverin izlediði bir maçta bu oyuncularý sahaya atmadýðý için kutlarým.

Ne Naci ne de Lahtimi þampiyon akýmýn kadrosunda olacak futbolcular ama yine de madem ki alýnmýþlar onlarýn da iyiliðini isteriz. Antrenmanlarýný yapsýnlar, baþka takýmlarda þanslarýný denerler. Büyük geliþme kaydederlerse (Hani Allah'ýn her þeye gücü yeter, o bakýmdan diyorum yoksa bana kalsa olmamýþ, olmamýþtýr) kopmuþ maçlarda son beþ dakika süre alabilirler. Fýrsat verilebilir, adamlara düþman deðilim neticede.

Ne olur þu oyuncularý as takýmdan biriyle kýyaslayýp da hýzlýdýr, seridir, kanattýr falan demeyin artýk. Ha bak benden hýzlýdýr de, benim yerime o oynasýn de, ona lafým yok!

Bu aksamki macta sol tarafa bardhi yerine ileri geri kosabilen yusuf erdogan daha uygun olurdu naci dar alanda akilli teknik dokunuslarla yararli olacak ozelliklere sahip bu macta djanini arandi!

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oyunu boyuna dar, enine geniþ oynamak zorunda kaldýðýmýz maçlarda böyle gözükmeye devam edeceðiz.

Ýster rakip böyle sahamýza yerleþmiþ oynasýn, ister 10 kiþi kalmýþ bir takýma karþý onlarýn sahasýna yerleþip oynayalým çok farketmez. Oyunu enine geniþleten takýma cevap veremiyoruz, çünkü özellikle sað bek ve sað kanatýmýz adeta yok.

Biz oyunu enine geniþletmek zorunda kaldýðýmýzda rakipler kapandýðýnda veya 10 kiþi kaldýðýnda da sýfýra inecek, top sürecek, rakibi merkezde eksiltecek kanat oyunumuz ve oyuncumuz yok.

Lig o kadar kötü seviyedeki 1-2 takým hariç ne oynadýðýný bilen takým yok. Kopmazsak yarýþtan devreye kadar o sayede belki devre arasý eksikler giderilir.

Aksi halde bu takým ligin sonunda kazanmak zorunda olduðunda ve 11 kiþi topun arkasýna geçen takýmlara karþý puan dahi alamaz.
    Savunmada hep dar kalýyoruz. O yüzden her uzun ters topta rakip, kucaðýnda olgun bir atak buluyor. Sahanýn ve rakibin her yerine hâkim olamayýz tabii ama kanat savunmamýz net kötü. Bekler bire birde kötü ve kanatlarýmýzýn beklere olan desteði çok az.

Kanatta sözde adam karþýlýyoruz. Adam lamba gibi orta yapýyor. Bildiðin topu çekip ortalýyor adam. Kaç defa oldu. Bu, hocanýn "Rakibi kanatlara ittik" dediði þey deðil. Bu, resmen zaafiyet. 2-2 olan golde ikinci pozisyona laf ediyoruz ama ilki gol olabilirdi zaten. Þansa olmadý.

Aynýsý biz yapmaya çalýþýnca rakip bek kemik gibi duruyor ve bizim oyuncu týkanýp kalýyor.

Bunun sýkýntýsýný hücumda da yaþýyoruz. Tek kanatlý oynuyoruz zaten. Oyunu geniþletemiyoruz. Rakip bekin üzerine topla gidip iþ yapacak tek adam Djaniny. Trezeguet de o iþleri yapacak adam deðil, stili farklý.

Merkezimiz aðýr, kanatlarýmýz sorunlu. Büyük sorunlar var.

Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    43

Gelecek maçlar için öngörülerimi ve beklentilerimi söyleyeyim;

Bardhi birdaha formayý zor görür..

Hüso Türkmen bu Bartra’dan tandemde 2-3 maça kalmaz formayý alýr..

Larsen bir þekilde saðbekten kesik yer..( Belki Bartra oraya kayar)

Maxi birdaha oyundan zor çýkar.( 13 yaþýndaki yeðenim bile msj attý maxi çýkýnca ” Maxi niye çýktý iyi oynuyordu”diye) ah hunter hocam ah…
    Konu doc holliday tarafýndan (17.10.2022 Saat 00:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    THE NORTH REMEMBERS

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)