Sayfa 45 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 43 44 45
Toplam 1120 adet sonuctan sayfa basi 1,101 ile 1,120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi H Grubu (IV) | Trabzonspor 4 - 0 Monaco | Maç Sonucu

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mösyo Yüsuf niye oynamadı acaba?

Paşa maçından sonra hoca direkt Yusuf’u haşladı galiba basın toplantısında öyle anlıyorum ben. Yusuf kötü bir transfer oldu gibi görünüyor etkisi hiç yok. 15 maç oynadık tek Ferenç maçında varlığı belli oldu.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Paşa maçından sonra hoca direkt Yusuf’u haşladı galiba basın toplantısında öyle anlıyorum ben. Yusuf kötü bir transfer oldu gibi görünüyor etkisi hiç yok. 15 maç oynadık tek Ferenç maçında varlığı belli oldu.
    Yusuf transferini siyah ya da beyaz olarak değerlendirmemek lazım mutlaka önemli katkı sağlayacağını maçlar olacaktır Şu an olumsuz bakmamak lazım çünkü takım zaten henüz uyumu yakalayamadı bile.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galibiyet, Puan, prestij,pr, maddi getirisi,Gruptan çıkma adına büyük bi adım vs hepsi çok güzel.. ancak takım için daha çok sevindiğim bir şey takımın öz güvenin için önemli bir maç oldu.
    Ligde Kasımpaşa maçına çıkarken bile takımda tedirginlik oluyordu. Umarım bu galibiyet takımın özgüvenini biraz yukarı çeker, bu öz güven bireysel performansla beraber takım performansı ve oyun kalitesini arttırır ve fuıtbolcular oynadkıları oyundan zevk alarak oynarlar.
    bunlar olduktan sonra bu kadro gerisini bir şekilde halleder

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yorumları okudum hele başlarda kime salladıysanız o parlamış

İseyin bile ramosvari olmuş

Takıma helal olsun mücadele savaşma yerleşim organizasyon bence mükemmeldi hatalar ayrı ve bunları skordan bağımsız söylüyorum.

Visca dödüğünde oyuna çeşitlilik getirecektir

Bu galibeytde aslan payı hocanın motivasyonu toparlaması fransada taraftar söz verip tutması ne olursa olsun takdir edilecek bir davranıştır

Son olarak fazlasıyla sıkıntılı bir camiayız evet geçen senenin sonlarından beri ve sezon başında ki oyun kadro ve mühendisliği vs iyi değil ama bu takım ve hoca Son Şmpiyon daha fazla sahip çıkmalı daha fazla inanmalıyız

Medyanın algısı da bu camiayı bu kadar etkilememeli
    sakin olun...

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı orhan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öZÜR DİLERİM (!) Sizin yaptığınız çok iyi ama değil mi ??? Hocanı da yen Trabzon diyen ben değilim sizsiniz !!
    ne deseydim, inşallah yeniliriz de hoca gitsin mi deseydim?
    elimizde monacoyu yenebilecek kudrette bir kadro var ve daha dün kasımpaşa maçında bu kadronun organize olabildiği tek hücum aksiyonu yok.
    benim söylemim mi sorun şimdi?
    abdullah avcı saha içine çalışmak yerine taraftara laf geçirmeye devam ederse trabzonsporun şahsiyetli oyuncuları hocalarını da yenmek zorunda.
    Konu Murathan tarafından (15.10.2022 Saat 12:52 ) değiştirilmiştir.

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Bu maçta sahanın en iyisi Eren Evren Elmalıydı.NET
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Ankara

Böyle oynayın canımızı yiyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle oynayın bjk maçında yenilsenizde kimse bişey demez..ama böyle cesurca oynayın

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı makbernatsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle oynayın bjk maçında yenilsenizde kimse bişey demez..ama böyle cesurca oynayın
    +1
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçta sahanın en iyisi Eren Evren Elmalıydı.NET
    Goturdugu toplari adrese atmaya calismali

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ironi yorum

avcı hakkındaki düşüncelerim an itibariyle bellidir, avcı ile uluslararası seviyeye çıkamayız

A plus bir teknik adam gelmeden güncel durum değişmez

avcı son dönemde geçiş dönemi yaşıyoruz dedi,bütün olumsuz sonuçlardan sonra birçok mazaret söyledi,nem,taraftar,sakatlık,seviye farkı ,geçiş dönemi vs

bu geçiş döneminden sonra ne olacak mesela,takım futbol olarak uzaya mı çıkacak

geçiş döneminden sonra pas oyunumu oynayacağız yada pres oyunu mu?

soru şu : geçiş dönemi öncesi ne oynuyorduk,uçuyormuyduk

buyur, iç saha şampiyonluk maçı istatistiği,antalyaspor

https://arsiv.mackolik.com/Mac/35628...or-Antalyaspor

geçiş dönemi falan değildi o zamanlar,yüksek prese cevap verilemedi

avcı nın bu sezon başından beri olumsuz skorlardan sonraki açıklamalarını alt alta yazalım,farklı farklı mazaretler göreceğiz,nem,seviye farkı,sakatlık,yeni transferler,taraftar ve en son geçiş dönemi
    Şenol güneş avatarı yapmışsın ..tamam hurra hucüm yaptırı..hücum aksiyonları yaptırır ama defans yaptıramadı ve bu kulübün yaşadığı facialarda tek başına hatalı olmasada süreçleri yönetemediği için..çok kötü bir tercih..
    geçen yıl kazanırken gayet de AVCI Hocayı destekliyordun ..ne oldu .. ne değişti..
    sadece kazanma sayımız biraz düştü..hemen sırtını döndün..bu tavırdan kötü gün dostu çıkmaz..
    ama oyun eleştirisi ve atılan gollerde organizasyon olmaması tavırın kötü gün dostunun yapacağı tavırdır..

ayrıca Hocanın geçiş dönemi sözlerine katılıyorum..
    oyuncularını ön plana atmadan mazeret üretmesinede yüzde yüz katılıyorum..
    ne yapsın ne desin..eksikler sakatlar..formsuzluklar..bunlar normal şeyler..

maç başlamadan Hüseyini niye oyuna aldın diye saatlerce eleştiri yapan adamlar devre arası (sakatlıktan dolayı) oyundan alınca yanlış hamle diye eleştiri getiriyor..Ya herşeyi bilmeyin Kardeşim..Biraz Hocaya saygı duyun..bazı arkadaşların dediği gibi "AVCI'ya BİAT edeceksiniz.."
    "Uğurcan'a da biat edeceksiniz" oç şikecilerle beraber fırsat kollayın hata yaptıklarında eleştirmek için..

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hiç istemediğim bir transferdi ..bu çocuk isterse çalışırsa ve paylaşımcı olursa hem Kulübümüz kazanır hem kendi..
    ama Başkanın yanındaki tavırları..arkadaş çevresi vs. uzaktan ..hiç tanımadan bana şunu düşündürüyor..umutsuz vaka..
    birisinin kulağını çekmesi lazım..bizim taraftar bunu bir sefer yaptı..inşallah ders alır..
    Konu alperrr tarafından (15.10.2022 Saat 22:23 ) değiştirilmiştir.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol güneş avatarı yapmışsın ..tamam hurra hucüm yaptırı..hücum aksiyonları yaptırır ama defans yaptıramadı ve bu kulübün yaşadığı facialarda tek başına hatalı olmasada süreçleri yönetemediği için..çok kötü bir tercih..
    geçen yıl kazanırken gayet de AVCI Hocayı destekliyordun ..ne oldu .. ne değişti..
    sadece kazanma sayımız biraz düştü..hemen sırtını döndün..bu tavırdan kötü gün dostu çıkmaz..
    ama oyun eleştirisi ve atılan gollerde organizasyon olmaması tavırın kötü gün dostunun yapacağı tavırdır..

ayrıca Hocanın geçiş dönemi sözlerine katılıyorum..
    oyuncularını ön plana atmadan mazeret üretmesinede yüzde yüz katılıyorum..
    ne yapsın ne desin..eksikler sakatlar..formsuzluklar..bunlar normal şeyler..

maç başlamadan Hüseyini niye oyuna aldın diye saatlerce eleştiri yapan adamlar devre arası (sakatlıktan dolayı) oyundan alınca yanlış hamle diye eleştiri getiriyor..Ya herşeyi bilmeyin Kardeşim..Biraz Hocaya saygı duyun..bazı arkadaşların dediği gibi "AVCI'ya BİAT edeceksiniz.."
    "Uğurcan'a da biat edeceksiniz" oç şikecilerle beraber fırsat kollayın hata yaptıklarında eleştirmek için..

hiç istemediğim bir transferdi ..bu çocuk isterse çalışırsa ve paylaşımcı olursa hem Kulübümüz kazanır hem kendi..
    ama Başkanın yanındaki tavırları..arkadaş çevresi vs. uzaktan ..hiç tanımadan bana şunu düşündürüyor..umutsuz vaka..
    birisinin kulağını çekmesi lazım..bizim taraftar bunu bir sefer yaptı..inşallah ders alır..
    ''..ne oldu .. ne değişti..''

değişen şu oldu :

kopenhag ve ferençvaroş maçlarında aydınlanma yaşadım

bu vasat takımlara karşı fiziksel kapasitenin ve pres gücünün zayıf olduğunu gördüm,ve avcı ile seviyenin yükselmeyeceğini vasat süper lig standartlarında kalacağımızı düşündüm,tabi ayrıca jorge jesus un avrupa maçlarında oynattığı oyunda bunda etkili oldu,demekki A plus bir teknik adam getirirsen çok konuşulan ''avrupa takımları ile aramızdaki mesafe '' olayı kapanabiliyor

cl ye katar takımı olduğumuz için giremedik açıkcası,kopenhag teknik direktörü kendi açıkladı zaten maç sonunda,fiziksel temas ile oynamadıklarını biliyorduk dedi

benim yanılgımda şu oldu tabi,avcı bu oyun sisteminin üzerine koyacak ve avrupada da bişeyler yapacak,sonuç ne ? biz pas takımı falan olmadık hocam,pres yapan takım olunca hemen uzun vuruyoruz,pres takımımıyız,hayır, eğer rakipte bizim gibi emekliler takımı tadında ise o maçlarda futbol olarak ezilmiyoruz sadece,antalyaspor iç sahada şampiyonluk maçında ezdi bizi,futbol olarak,yeni sezonda değişen bişey yok,bunu gördüm ve avcı hakkındaki düşüncelerim değişti

başka bir aydınlanma ise şu : vasat tekniğe sahip oyuncuların pas takımı olması imkansız değil ama çok zor,hemde verimli değil,haliyle yüksek teknik kapasiten yoksa amiyane tabirle eşşek gibi pres takımı olmak zorundasın, ve bunun faydasını anında görebiliyorsun,fb-jesus-avrupada 10 puan alması,çok gol atması vs

ayrıca başka bir avantaj ise bu sistemde oyuncular bireysel olarakta yükseliyor,şenol güneş takımlarında oyuncuların yükselmesi,çok örnek verebiliriz,burak yılmaz mario gomez vs

başka bir avantaj ise taraftarı memnun ediyorsun,hem tribünde hemde tv de

şu anki avcı sisteminde oyun keyfi yok,avrupada başarılı olamazsın,oyuncularda çöpe dönüyor,direzege maxi gomez sezon sonunda çöp olursa şaşırmazsın,sistemden dolayı,maddi kayıplar yaşarsın bundan dolayı

son olarak günümüz futbolu çok fazla fiziksel hale geldi,avrupada,hatta zirvede bu bakımdan,avcı ise son basın toplantısında teknik fiziği kırabilir diyor,ne tekniği hocam,elinde de bruyne ilkay gündoğan varsa teknikten bahsedebilirsin

bu arada değişimin skorlarla iyi gün taraftarlığı ile hiç alakası yok, bir oyun oynarsın ve kaybedersin,bu olabilir,biz nasıl kaybediyoruz ? dakika 90 olmuş hala sağa sola pas yapıyoruz,hakemde orta açtırmadan bitirdi maçı,böyle saçmalık olmaz aga,avrupada da maçlar izliyoruz ,gole ihtiyacın var ve sağa sola hala pas yapıyorsun,

1- kazanırken iyi kazanmıyoruz,futbol olarak, ve hatta VAR da destekliyor arada

2- kaybederken çok kötü kaybediyoruz (90. dakika gole ihtiyaç varken orta yapamadan maç bitiriyoruz)

3- kazanırkende kaybederkende futbol falan oynamıyoruz,

2 yıl olmuş ,değişen bişey yok,değişmezde bu durum,ümidim olsaydı avcı ya desteklerimi verirdim tabi,avcı ümitsiz vakıa maalesef
    Konu jairzinho tarafından (15.10.2022 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''..ne oldu .. ne değişti..''

değişen şu oldu :

kopenhag ve ferençvaroş maçlarında aydınlanma yaşadım

bu vasat takımlara karşı fiziksel kapasitenin ve pres gücünün zayıf olduğunu gördüm,ve avcı ile seviyenin yükselmeyeceğini vasat süper lig standartlarında kalacağımızı düşündüm,tabi ayrıca jorge jesus un avrupa maçlarında oynattığı oyunda bunda etkili oldu,demekki A plus bir teknik adam getirirsen çok konuşulan ''avrupa takımları ile aramızdaki mesafe '' olayı kapanabiliyor

cl ye katar takımı olduğumuz için giremedik açıkcası,kopenhag teknik direktörü kendi açıkladı zaten maç sonunda,fiziksel temas ile oynamadıklarını biliyorduk dedi

benim yanılgımda şu oldu tabi,avcı bu oyun sisteminin üzerine koyacak ve avrupada da bişeyler yapacak,sonuç ne ? biz pas takımı falan olmadık hocam,pres yapan takım olunca hemen uzun vuruyoruz,pres takımımıyız,hayır, eğer rakipte bizim gibi emekliler takımı tadında ise o maçlarda futbol olarak ezilmiyoruz sadece,antalyaspor iç sahada şampiyonluk maçında ezdi bizi,futbol olarak,yeni sezonda değişen bişey yok,bunu gördüm ve avcı hakkındaki düşüncelerim değişti

başka bir aydınlanma ise şu : vasat tekniğe sahip oyuncuların pas takımı olması imkansız değil ama çok zor,hemde verimli değil,haliyle yüksek teknik kapasiten yoksa amiyane tabirle eşşek gibi pres takımı olmak zorundasın, ve bunun faydasını anında görebiliyorsun,fb-jesus-avrupada 10 puan alması,çok gol atması vs

ayrıca başka bir avantaj ise bu sistemde oyuncular bireysel olarakta yükseliyor,şenol güneş takımlarında oyuncuların yükselmesi,çok örnek verebiliriz,burak yılmaz mario gomez vs

başka bir avantaj ise taraftarı memnun ediyorsun,hem tribünde hemde tv de

şu anki avcı sisteminde oyun keyfi yok,avrupada başarılı olamazsın,oyuncularda çöpe dönüyor,direzege maxi gomez sezon sonunda çöp olursa şaşırmazsın,sistemden dolayı,maddi kayıplar yaşarsın bundan dolayı

son olarak günümüz futbolu çok fazla fiziksel hale geldi,avrupada,hatta zirvede bu bakımdan,avcı ise son basın toplantısında teknik fiziği kırabilir diyor,ne tekniği hocam,elinde de bruyne ilkay gündoğan varsa teknikten bahsedebilirsin

bu arada değişimin skorlarla iyi gün taraftarlığı ile hiç alakası yok, bir oyun oynarsın ve kaybedersin,bu olabilir,biz nasıl kaybediyoruz ? dakika 90 olmuş hala sağa sola pas yapıyoruz,hakemde orta açtırmadan bitirdi maçı,böyle saçmalık olmaz aga,avrupada da maçlar izliyoruz ,gole ihtiyacın var ve sağa sola hala pas yapıyorsun,

1- kazanırken iyi kazanmıyoruz,futbol olarak, ve hatta VAR da destekliyor arada

2- kaybederken çok kötü kaybediyoruz (90. dakika gole ihtiyaç varken orta yapamadan maç bitiriyoruz)

3- kazanırkende kaybederkende futbol falan oynamıyoruz,

2 yıl olmuş ,değişen bişey yok,değişmezde bu durum,ümidim olsaydı avcı ya desteklerimi verirdim tabi,avcı ümitsiz vakıa maalesef
    Üşenmedim hepsini okudum hayatımdan 3 dakika boşa gitti,3 dakikamı geri istiyorum
    THE NORTH REMEMBERS

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özellikle ilk yarııda çok iy itop oynamasakta, ilk gol inanılmaz bir hatayla gelmiş olsa da özellikle ikinci yarı en iyi oyunlarımızdan birini oynadık.

Hep söylüyorum, bu kadro çok kaliteli olmasa da bazı mevkilerin yedeği olmasa da , geçen seneki takımdan daha düşük seviyede bir takım değil.

CL ayarında değl Avrupa liginde de bocalar, İst takımlarına yener yenilir ayrı konu ancak yine zirveye oynayabilecek bir kadromu var

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

talsuv61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlk yorumları okudum da ne biçim taraftarlarımız varmış yazıklar olsun hepsine

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir çift söz de madara oluruz korkusuyla tribünleri boş birakanlara söyleyelim. 42 yaşıma geldim, 30 yıldan fazladır ilmik ilmik ördüm yapımızı. Biz ki başarı gelmedikçe tribünleri boş bırakan ve tarihimizde her demecinde taraftarımız bizi yalnız bırakmasın diye adeta yalvaran hocaya bu lafları soyletmeye hakkımız yok. Böyle bir rezillik beğenmediğimiz istanbul takımlarında hiç yok. Ömrünü gs'ye vermiş terimden bir defa bile taraftarımız bizi yalnız bırakmasın diye cümle duymadım. Şimdi o kitle ıçerdeki ilk maçta tribüne gelecek peki ama hangi yüzle? Hafta arasında sesimiz diye bobürlendiğimiz Erdal Hoş abimizde saçma sapan açıklama yaparak hocaya giydirmeye çalışmıştı. Ulan şenolu tetikte bekletip 5.kez bu takımın başına hangi yüzle getirmeye çalışıyorsunuz. Bok mu var ki en ufak sarsıntıda köstek olmaya çalışıyorsunuz.
    Erdal Hos ne demisti ki, hocaya sallamasina en çok sasiracagim kisilerdendir
    Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dun gibi aklimda 2 macta ozellikle fransada ki mac. Olsen de cok buyuk topcuydu trabzonspora gelmis en buyuk yabanci oyunculardan birisidir yasi tutmayanlar bilmez sadece 1 sezon kalmisti muthis bir on liberoydu avrupa sampiyonu olmus danimarka milli takiminin kaptaniydi kendisi
    Pfaff gibi kariyer sonlarinda mi geldi nasil getirmisiz o adami ?
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dikine oyun oynamak gerektiğini, hocanın taraftarı tribünlere sürekli davet etmesinin bi mantığı olmadığını gevelemişti.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İsviçre nin en iyisi Emboloyu görünce biz nası 4 attık Monaco ya yahu

Ülkede havaya girmeyek diye olay bile olmadı ama son yılların en sansasyonel maçıdır!
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

30 yada 31 yasindaydi yanilmiyorsam bizden sonra belcikada oynadi baselde oynadi sonra 4 5 sene daha oynamisti..donemine gore cok buyuk bir transferdi hele o zaman ki trabzona geldigini dusunursek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)