Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 227 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cevahir'deki Ts Club Kapatıldı!..

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Naim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hırsızın Hiç suçu yok diyorsun yani
    Bakış Açısı tabi Hüseyinim ne diyeyim

bu konuyu foruma ilk taşıyanlardan birisiyim defalarca anlattık defalarca dile getirdik sayfalarca yazdık çözüm olmadı yönetime anlatamadık çıkar ilişkilerinin önüne geçemedik. Çok önemli bir kaleyide kaybettik. Yönetimin Bu tavrını Kabullenemesemde anlıyorum.
    Amenna !

Lakin

Ts clublerin önemini, Ts clublerin edilen zararların sebeplerini , Ts clubun büyük zararmış gibi gösterilen meblaların 10 katını( abartmıyorum tam 10 katını-isteyen Mali kongre Kitabçığını incelesin) 4 haftalık bir maceraya saçıp ,Trabzonsporun Prestij imkanını bir çırpıda heba edenlerin nasıl bir zihniyet olduğunu yönetime anlatamıyoruz bunu anladık da senin gibi Yönetime verdiği destek aldığı paradan gelmeyen başkanın veya yardımcıların sallabaşlığını yaparak hayatını geçirmeyen insanlara nasıl anlatamıyoruz onu çözemedim.

Uyanın Arkadaşlar gemi batıyor
    ve Malisef
    bu geminin Fareleri çok çabuk terketmiyorlar gemiyi.
    sallabaşlık nedemek yau nedemek istiosun naim ben burda busene 1 tene tsclup ürünü almayan beni ve tüm taraftarları suçlu buluyorum cevahir bomboş olursa o dükkan demekki bi işe yaramıyodur taraftar sahip çıkmassa kapatılır maden önemli bizim için ts clup neden kapanmasına izin verdik biz istesek kimse kapatamazdı biraz mantıklı ol satış yapamayan dükkan kapanır yazıklar olsun bizeki o ts clup ı orda sahipsiz bıraktık yönetimlede alakası yok bunun sen beni dediğimi anlamakta sıkıntı mı çekiosun cevap versene neden boş madem tsclup onu da mı yönetim yaptı girenlerimi kovdular buna cvp ver önce

ts_fan
    Ziyaretçi

'' İcraatın içinden (!) '' - Trabzonspor Yönetimi (!)
    ( kendilerini yönetemeyecekler, yönetmeye çalışıyorlar (!) yönetebiliyorlar mı? _ Asla! )

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kurumsallaşmadan bahseden bu yönetimin aslında kurumsallaşmanın anlamını bilmediğini kanıtlayan olaydır ts club ın kapatılması . daha fazla şehirde ts club açılması gerekirken biz kapatıyoruz . ne yapmaya çalışıyor bu yönetim , hangi akla hizmet ediyor anlamak mümkün değil !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öyle ya da böyle cevahirdeki ts club kapatılmamalıydı, kulübü çok düşünen sayın yönetim musampaya vereceği paralarla cevahiri 10 sene zarar da etse kollardı...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kapatılmasına aşırı üzüldüm çok çağdaş büyük ve hoş bi mağazaydı bu kadar güzel bi mağaza neden hep boş olurdu anlamam
    2 hafta önce cevahir e gitmiştim cevahir tıklım tıklım yemek salonunda bile yer bulmak için yarım saat dolaşmak zorunda kaldım düşünün artık ama o güzelim ts clup okadar yoğunluk içerisinde malesef boştu hiç bi taraftarımız girme tenezüülünde bile bulunmuyordu bu boşluğun suçlusu bizler değilmiyiz orda okadar işçi çalışıyor ve kimse alışveriş yapmıyo bu dükkan nasıl dönecek
    ts luplardan değil alışveriş girmeye bile tenezzül etmeyen biz taraftarlar suçsuzuz öylemi önce alışverişini yapacaksın sonra kapatılmasına kızacaksın
    Ben alışverişimi yapıyorum şimdide hesap soruyorum neden kapatıldı...

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

merak ediyorum nurinin gazetesinin tirajı ne? kar ediyor mu? kar etmiyorsa onuda kapatsın.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

WERTHeR
    Ziyaretçi

Ts club tırı şu anda avini akerin önünde boş boş yatmaktadır. Az önce gördüm. Aslında şeytan git koca satılık yazısı yapıştır tıra diyor

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı ckul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merak ediyorum nurinin gazetesinin tirajı ne? kar ediyor mu? kar etmiyorsa onuda kapatsın.
    Orada kar değil hizmet önemli. Anlayan anladı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kapatılmasına aşırı üzüldüm çok çağdaş büyük ve hoş bi mağazaydı bu kadar güzel bi mağaza neden hep boş olurdu anlamam
    2 hafta önce cevahir e gitmiştim cevahir tıklım tıklım yemek salonunda bile yer bulmak için yarım saat dolaşmak zorunda kaldım düşünün artık ama o güzelim ts clup okadar yoğunluk içerisinde malesef boştu hiç bi taraftarımız girme tenezüülünde bile bulunmuyordu bu boşluğun suçlusu bizler değilmiyiz orda okadar işçi çalışıyor ve kimse alışveriş yapmıyo bu dükkan nasıl dönecek
    ts luplardan değil alışveriş girmeye bile tenezzül etmeyen biz taraftarlar suçsuzuz öylemi önce alışverişini yapacaksın sonra kapatılmasına kızacaksın
    Cevahir gibi şehrin göbeğinde olan Dünyanın en büyük alışveriş merkeziş diye nitelendirilen bir yerde bulunan mağzanda satacak ürün bulundurmazsan alacak müşteride bulamazsın.Cevahir TS Clup çok sık uğrayıp alışveriş yapmaya çalıştığım bir mağzaydı fakat herdefasında mağzadan hayal kırıklığıyla çıkıyordum.Üretilen malların kalitesizliğini(yeğenime aldığım tulum ilk yıkamada renk attı) bir kenara bırakın istediğiniz hiçbir şeyi bulamıyorsunuz yaklaşık 4-5 ay puma çocuk forması alabilmek için cebelleştim ama maalesef başarılı olamadım!puma çocuk forması alamadım.Neden acaba ? madem puma yok TS Clup alayım dedim ondada başarısız oldum onuda alamadım! neden acaba ? bari çacuk eşofmanı verin dedim o da yok , verdikleri eşofman Trabzon Futbol Okuluna ait,alakaya çay demle misali tamam onu alayım sorun değilde en küçük dediğiniz beden bile 10 yaşında ki çocuğa büyük olur bere bakarsın yok,atkı bakarsın yok, forma bu beden kalmadı, aaa arkasına isim mi, yazdıracaktınız büyük kalmadı ! elimizde yok sipariş verdik gelecek bıdı bıdı anlayacağınız.Mağza boş mağzada alabilecek bişey yok.Bir giden boş mağzaya bir daha niye gitsin. Biz taraftar olarak üstümüze düşen vazifeyi yapıyoruz lisanslı ürün mü almak lazım alalım,nerden ?

13 Ocak günü TSira üyeleri olarak TS Clupu ziyaret ettik amacımız hem toplu halde alışveriş yapmak hemde kapatılması gündemde olan TS Clupların kapatılmasına tepki vermekti.Alışveriş yapmak için çok uğraştık ama başarılı olamadık.yinede elimiz boş çıkmamak için kullanmayacak olsakta ürünlerimizi aldık.
    Konu Sevgi tarafından (23.02.2007 Saat 17:21 ) değiştirilmiştir.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İncirli'deki mağazayı da Güngören'e taşımışlar ayrıca.Yazıklar olsun.Denilen denilmiş yönetimin kurumsallaşma adına koca bir 0 olduğunu belgelendi.
    keyif adamı ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aklı kullanamayınca kar edemezsiniz, zarar eder para kaybedersiniz,
    Peki itibarınızı kaybettiğinizde çok fazla şey kaybetmiş olmazmısınız ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklı kullanamayınca kar edemezsiniz, zarar eder para kaybedersiniz,
    Peki itibarınızı kaybettiğinizde çok fazla şey kaybetmiş olmazmısınız ?
    Bu genel geçer kural bu konuştuğumuz şahıslar için önemli olduğunu sanmıyorum. Eğer dediğin gibi olsaydı çoktan onurlu bir insanın yapması gerekeni yapmışlardı....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

incirlidekine de gitmiştim, cevahirdekine de , kadir has takine de, kartaldakine de.. yok abicim.. o beden kalmadı.. sipariş ettik bekliyoruz.. bak TSira ekibine de ayniı lafları etmişler. nerden ne alacağım ki..?
    illa her sene trabzona gitmeyi mi beklemem lazım lisanslı ürün almak için. ?

Nereden
    İstanbul

1 kaç kişinin almasıyla tsclup yaşatılabilirmi Allah aşkına
    cevahir itibarı yüksek bir alışverişmerkezi şehrin göbeğinde ve bizim mağzamız belkide ordaki mağzaların çoğundan daha gösterişili bukadar itibarı yüksek bi alışveriş merkezinde tsclub ın sinek bile avlayamaması itibarımızı hangi noktaya getiriyor peki ordan geçen ezik takım taraftarları demiycekmi ki koca mağzaları var ama içerde bitane müşteri yok die itibarımız nehallere geliyor ozaman
    ben ürün çeşitliliğininde kötü olmadıını düşünüyorum

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı desertstrom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    incirlidekine de gitmiştim, cevahirdekine de , kadir has takine de, kartaldakine de.. yok abicim.. o beden kalmadı.. sipariş ettik bekliyoruz.. bak TSira ekibine de ayniı lafları etmişler. nerden ne alacağım ki..?
    illa her sene trabzona gitmeyi mi beklemem lazım lisanslı ürün almak için. ?
    Yönetimin sistemi bu. Elininizde bir mal var. Bu mal zahmet veriyor bir takım gelişimler sonucu. Önce bu malın değerini insanların gözünde düşüreceksin. Tsclub örneği hatta Fatih Tekke örneğide böyleydi. Fatih Rusyadan yaptığı açıklamalarda gideceğim demesinin perde arkasını açıklamıştı. yönetimden ses çıktı mı? Mesela forumdan bazı arkadaşlar hain olarak görüyorlar fatihi. yönetimin bu kabiliyetini Trabzonsporun lehine kullanmasını arzu ederdim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

cevahir itibarı yüksek bir alışverişmerkezi şehrin göbeğinde ve bizim mağzamız belkide ordaki mağzaların çoğundan daha gösterişili bukadar itibarı yüksek bi alışveriş merkezinde tsclub ın sinek bile avlayamaması itibarımızı hangi noktaya getiriyor peki ordan geçen ezik takım taraftarları demiycekmi ki koca mağzaları var ama içerde bitane müşteri yok die itibarımız nehallere geliyor ozaman
    eski yönetimden bu yönetime geçtiğinden beri TsClublar sinek avlıyor. sebebini otur sen düşün artık... ürün yok ki çeşidi olsun.. 4 yer gezdim elde var sıfır eve döndüm.. ne olacak ki daha...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Gidenlerin eli boş dönmesini nasıl açıklayacaksın merak ediyorum...

Nereden
    İstanbul

eski yönetimden bu yönetime geçtiğinden beri TsClublar sinek avlıyor. sebebini otur sen düşün artık... ürün yok ki çeşidi olsun.. 4 yer gezdim elde var sıfır eve döndüm.. ne olacak ki daha...
    çünkü ozaman futbolda başarılıydık ama kötü günler gelince taraftar da almak istemiyor sebep basit düşünmeden ceva verebildim iyi gün dostluğundan kaynaklanıyor TRABZONSPOR şampiyonluğa oynasın o ts clupler gene dolar taşar böle taraftarlık hiç te hoş deil

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'dan istanbula göçeden büyük kesim inşaatlarda çalışıyor.Çoğu taraftar bişeyler almak istesede alamıyor belkide.''Bunu Trabzonspor taraftarını ve trabzonsporluları fakir veya rencide edici amacla söylemedim''.Ama şu var ts clup lerin artık sürumden kazanması gerektiğini bilmesi lazım.yoksa daha çok kepenk kapanır.
    Trabzonda fındık ve çay sezonu iyi geçerse burdakiler kurtarır belki

Nereden
    İstanbul

Alıntı WERTHeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidenlerin eli boş dönmesini nasıl açıklayacaksın merak ediyorum...
    ben bulabiliorum her gittiğim de elim boş dönemem istemek önemli hiç olmadı boxer alırsın 5-10 tane amaç yardım deilmi onunda mı modelini beenmedin bırak ozaten içerde kalıor kimse görmüorki
    yani eli boş dönemkl mümkün deil

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı yanbeyi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'dan istanbula göçeden büyük kesim inşaatlarda çalışıyor.Çoğu taraftar bişeyler almak istesede alamıyor belkide.''Bunu Trabzonspor taraftarını ve trabzonsporluları fakir veya rencide edici amacla söylemedim''.Ama şu var ts clup lerin artık sürumden kazanması gerektiğini bilmesi lazım.yoksa daha çok kepenk kapanır.
    Trabzonda fındık ve çay sezonu iyi geçerse burdakiler kurtarır belki
    Her bütçeye uygun ürün olmalı ama fiyat düşürecem diye kaliteden aşırı derece ödün verilmemeli...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

çünkü ozaman futbolda başarılıydık ama kötü günler gelince taraftar da almak istemiyor sebep basit düşünmeden ceva verebildim iyi gün dostluğundan kaynaklanıyor TRABZONSPOR şampiyonluğa oynasın o ts clupler gene dolar taşar böle taraftarlık hiç te hoş deil
    sana sebebini ben söyliyeyim...
    ben veya bir başkası tsclub a gider... gezer gezer bişey bulamadan döner.. eş dost ahbap sorar, ya naptın nasıldı??.. bi başlarsın saymaya. bi daha da kimse gitmez...
    4 tane ufaklığı götürdük kadir has yakındı gene birşey giydiremeden çıktık. bu sadece bu sene değil. geçen sene de aynıydı. veletler başka takıma kaymasın diye aranıyoruz ama nafile...
    gene en çok mal kartal da vardı... en azından küçüklere göre birşeyler bulunabiliyor..
    merchantdising i "m" sinden anlamayan bir yönetimle bu işletmelerin çalışması mümkün değil..
    kafalarına kalabalık olacak herşeyi kapatıp elden çıkarıyorlar. niye uğraşsınlar ki? vakit kaybı...
    önce gözden düşür sonra kapat ya da sat... biz de yedik....

WERTHeR
    Ziyaretçi

ben bulabiliorum her gittiğim de elim boş dönemem istemek önemli hiç olmadı boxer alırsın 5-10 tane amaç yardım deilmi onunda mı modelini beenmedin bırak ozaten içerde kalıor kimse görmüorki
    yani eli boş dönemkl mümkün deil

İnsanlar giyebilecekleri şeyi almak isterler. Senin dediğin gibi olursa parayı direk kulübün hesabına yatıralım aracıya lüzum yok...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı WERTHeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her bütçeye uygun ürün olmalı ama fiyat düşürecem diye kaliteden aşırı derece ödün verilmemeli...
    Evet haklısın.Her taraftara hitap etmeli ve de etmek zorunda.kaliteden de ödün verilmemeli elbette.

Nereden
    İstanbul

sana sebebini ben söyliyeyim...
    ben veya bir başkası tsclub a gider... gezer gezer bişey bulamadan döner.. eş dost ahbap sorar, ya naptın nasıldı??.. bi başlarsın saymaya. bi daha da kimse gitmez...
    4 tane ufaklığı götürdük kadir has yakındı gene birşey giydiremeden çıktık. bu sadece bu sene değil. geçen sene de aynıydı. veletler başka takıma kaymasın diye aranıyoruz ama nafile...
    gene en çok mal kartal da vardı... en azından küçüklere göre birşeyler bulunabiliyor..
    merchantdising i "m" sinden anlamayan bir yönetimle bu işletmelerin çalışması mümkün değil..
    kafalarına kalabalık olacak herşeyi kapatıp elden çıkarıyorlar. niye uğraşsınlar ki? vakit kaybı...
    önce gözden düşür sonra kapat ya da sat... biz de yedik....
    sebe benim dediğimdir senin dediğin bence mantıksız isteyen herkses kendine göre bişiler bulabilir innan sende bulurrsun bende bulurum bulamayacak olanlara ben bulurum yeterki istesin insanlar bişeler almayı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)