Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 227 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cevahir'deki Ts Club Kapatıldı!..

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı turphan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakında kulubüde kapatır bunlar, iş yapmıyor şampiyon olamıyor diye...Sonra aynı liman ihalesinde olduğu gibi ...........
    Yapma ayıp ayıp. O ticaret. Ben zamanında böyle dedim diye bana bu şekilde cevaplar verilmişti. Trabzonspor sevgisi ile cebinin sevgisini karşılaştırıp cebini seçen birisinin başkanlığıda bu şekilde tarihe geçer. Tarihin en kötü takımının başkanı. tarih seni asla unutmayacak Nuri başka...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üreticilere;
    Patlıcan morundan Bordo renk üretmeye çalışırsan, Trabzonspor'un arması dahil siyah beyaz renklerde kazak üretirsen, hiçbir özgün tasarıma imza atamayıp, ucuz taklitçiliğe yönelirsen olacağı budur.

Yönetime;
    Hazırlık maçlarını İstanbul'un parasal ve nüfus gücünü gözardı edip Gümüşhane'de hazırlık maçı oynarsan,
    TsClup tırına bir hedef belirleyip İl İl gezdirmezsen,
    Dünya starı alıp ( sonradan patates oldu ayrı konu) imza töreni düzenlemezsen,
    Takım İstanbul'a gelip kaldığı Cevahir Otel'e Cevahir Alış veriş merkezinin arası 500 metre olduğu halde, Yattara, Marce, Gökdeniz;Umut v.b. sevilen takım oyuncularını TsClup'a getirip imzalı forma dağıttırmazsan, (elin oğlu son transferini yapan adamı bir hafta fenerium dan çıkarmadı) yada bu işler nasıl oluyormuş deyip Avrupa'daki kulüplerin satış ve pazarlama tekniklerini yerinde görüp öğrenmezsen, sonun bu olur.. diğerlerini de bekleyen tehlike de cabası olur.

Çaresi var mıdır ? elbetteki vardır. Çaresi www.bordomavi.net 'i tıkladığınızda karşınıza çıkıyor. Cevahir alışveriş merkezinde kapatılan TSClup'ın izahı olamaz.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamamda kapatılalı nerdeyse 1 ay oldu arkadaşlar yenimi haberiniz oldu onu anlamadım.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yazıklar olsun ya bu yönetim hiç mi iyi bişey yapmaz bari tsclub dursaydı

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Salih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakında Dergiyi de kapatacaklar haberinizi olsun!!!
    vallahi buda aklıma gelmedi degil.. dergi abone sayısı 1000 küsürlere kadar düşmüş!!dergi ayın 16 veya 17 sinde elimize geçer oldu..yakında kesin dergiyide kapatır bu zihniyet!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim yakında külübün kapısınada kilit vurur.. Bunlara kim dur diyecek acaba? Taraftar diyemiyor nasılsa?
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bir süre önce bu konuda bazı gelişmeler olmuştu. O zaman mağazanın kapatılacağı haberinin doğru olmadığı, sadece İstanbul'daki yönetim ofisinin kapatıldığı ve artık TS Club'ların Trabzon'dan yönetileceği söylenmişti. Ama şimdi görüyoruz ki, Cevahir'deki mağaza kapatılmış. İstanbul'da adım başı Fenerium var. Koca İstanbul'da bir TS CLub mağazısını yaşatamamanın nedenini ben de çok merak ediyorum.

Bilmeyenler için hatırlatayım. E-5 Maltepe köprüsünün hemen yanında Zeyland mağazası var. Burası çocuk giyim ürünleri satıyor. En üst katında TS Club reyonu da var. Bu reyonda sadece çocuklara değil büyüklere yönelik ürünler de var. Hani olur da "İstanbul'da nereden TS ürünü alabiliriz ?" diye merak edenler olursa hatırlatayım dedim. Belki bu şekilde başka mağazalar da vardır TS ürünlerini satan.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yakında Tesislerin Kapısına ''KAPATTIK'' yazısını asarlar az kaldı hem de çok az

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üreticilere;
    Patlıcan morundan Bordo renk üretmeye çalışırsan, Trabzonspor'un arması dahil siyah beyaz renklerde kazak üretirsen, hiçbir özgün tasarıma imza atamayıp, ucuz taklitçiliğe yönelirsen olacağı budur.

Yönetime;
    Hazırlık maçlarını İstanbul'un parasal ve nüfus gücünü gözardı edip Gümüşhane'de hazırlık maçı oynarsan,
    TsClup tırına bir hedef belirleyip İl İl gezdirmezsen,
    Dünya starı alıp ( sonradan patates oldu ayrı konu) imza töreni düzenlemezsen,
    Takım İstanbul'a gelip kaldığı Cevahir Otel'e Cevahir Alış veriş merkezinin arası 500 metre olduğu halde, Yattara, Marce, Gökdeniz;Umut v.b. sevilen takım oyuncularını TsClup'a getirip imzalı forma dağıttırmazsan, (elin oğlu son transferini yapan adamı bir hafta fenerium dan çıkarmadı) yada bu işler nasıl oluyormuş deyip Avrupa'daki kulüplerin satış ve pazarlama tekniklerini yerinde görüp öğrenmezsen, sonun bu olur.. diğerlerini de bekleyen tehlike de cabası olur.

Çaresi var mıdır ? elbetteki vardır. Çaresi www.bordomavi.net 'i tıkladığınızda karşınıza çıkıyor. Cevahir alışveriş merkezinde kapatılan TSClup'ın izahı olamaz.
    Metin abi yazın tam yerinde neden bu duruma gelindiğini birebir açıklıyor keşke başkanımız sen olsaydın

Renkdaslar Amatör Şubeleri de kapatacaklar gibi duruyor çünkü şu anda Basketbol şune sorumlusu yok Haberiniz olsun şu anda Abdülkadir ESAT ''Yetkisiz Sorumlu'' olarak ilgileniyormuş

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Temel fıkrası gibi...

Son sözün nedir demişler darağacındaki Temel'e "Bu bana ders olsun" demiş

Artık gelecek başkandan şöyle 30 milyon dolarlık senet almadan başkanlığını kabul etmeyelim. Yoksa sözü herkes veriyor. Ama görüyorsunuz zarardan başka birşey vermiyorlar. Bari senet imzalatıp zarar durumunda zararı telafi ederiz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kapatılmasına aşırı üzüldüm çok çağdaş büyük ve hoş bi mağazaydı bu kadar güzel bi mağaza neden hep boş olurdu anlamam
    2 hafta önce cevahir e gitmiştim cevahir tıklım tıklım yemek salonunda bile yer bulmak için yarım saat dolaşmak zorunda kaldım düşünün artık ama o güzelim ts clup okadar yoğunluk içerisinde malesef boştu hiç bi taraftarımız girme tenezüülünde bile bulunmuyordu bu boşluğun suçlusu bizler değilmiyiz orda okadar işçi çalışıyor ve kimse alışveriş yapmıyo bu dükkan nasıl dönecek
    ts luplardan değil alışveriş girmeye bile tenezzül etmeyen biz taraftarlar suçsuzuz öylemi önce alışverişini yapacaksın sonra kapatılmasına kızacaksın

Ozan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlar yönetemeyeceklerini kapatıyorlar, kendilerine bir beden büyük gelenleri satıyorlar..
    gün gelecek kulübü kapatıp kulüp üyelerini de istanbul takımlarından birine topluca devredecekler..

İstanbulda ki Gurbetçilerimizin bir nevi Sılası gibiydi o magaza çok güzel de bir yerdeydi bir kere gezme imkanı bulmuştum yegenimle inanın gurbette ki insan için Trabzondan Trabzonspordan birşeyler görmek iyi olurdu ama yönetim kurulumuz bunu Gurbetçilerimize çok gördü ne diyim bu taraftarın Ahları tutacak sizi unutmayın

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BarışDemirer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ts clup yetmez kulübüde,stadıda kapatın başladığınız işi yarım bırakmayın
    bu gidişle bu da olacak kardeş galiba

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Hangi mantıkla Cevahir'deki Ts Club Mağazası kapatılır, anlamak mümkün değil. Kurumsal olarak Nuri Albayrak yönetimi başarısızlığını bu şekilde imzalamış oluyor...

Yazık, günah...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Ts clublarda çalışanların ekmegi ile de oynuyorlar çok büyük vebal altına da girdiler yazıktır Günahtır tam bir REZİLLİK

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi mantıkla Cevahir'deki Ts Club Mağazası kapatılır, anlamak mümkün değil. Kurumsal olarak Nuri Albayrak yönetimi başarısızlığını bu şekilde imzalamış oluyor...

Yazık, günah...
    mantık,Trabzonspor yönetimi ???

Trabzonda kini de kapatacaklar mı acaba yani bunlardan herşey beklenir onun için soruyorum

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kapatılmasına aşırı üzüldüm çok çağdaş büyük ve hoş bi mağazaydı bu kadar güzel bi mağaza neden hep boş olurdu anlamam
    2 hafta önce cevahir e gitmiştim cevahir tıklım tıklım yemek salonunda bile yer bulmak için yarım saat dolaşmak zorunda kaldım düşünün artık ama o güzelim ts clup okadar yoğunluk içerisinde malesef boştu hiç bi taraftarımız girme tenezüülünde bile bulunmuyordu bu boşluğun suçlusu bizler değilmiyiz orda okadar işçi çalışıyor ve kimse alışveriş yapmıyo bu dükkan nasıl dönecek
    ts luplardan değil alışveriş girmeye bile tenezzül etmeyen biz taraftarlar suçsuzuz öylemi önce alışverişini yapacaksın sonra kapatılmasına kızacaksın
    Hırsızın Hiç suçu yok diyorsun yani
    Bakış Açısı tabi Hüseyinim ne diyeyim

bu konuyu foruma ilk taşıyanlardan birisiyim defalarca anlattık defalarca dile getirdik sayfalarca yazdık çözüm olmadı yönetime anlatamadık çıkar ilişkilerinin önüne geçemedik. Çok önemli bir kaleyide kaybettik. Yönetimin Bu tavrını Kabullenemesemde anlıyorum.
    Amenna !

Lakin

Ts clublerin önemini, Ts clublerin edilen zararların sebeplerini , Ts clubun büyük zararmış gibi gösterilen meblaların 10 katını( abartmıyorum tam 10 katını-isteyen Mali kongre Kitabçığını incelesin) 4 haftalık bir maceraya saçıp ,Trabzonsporun Prestij imkanını bir çırpıda heba edenlerin nasıl bir zihniyet olduğunu yönetime anlatamıyoruz bunu anladık da senin gibi Yönetime verdiği destek aldığı paradan gelmeyen başkanın veya yardımcıların sallabaşlığını yaparak hayatını geçirmeyen insanlara nasıl anlatamıyoruz onu çözemedim.

Uyanın Arkadaşlar gemi batıyor
    ve Malisef
    bu geminin Fareleri çok çabuk terketmiyorlar gemiyi.

Kulüp kulüp degil sanki Ticarethane Trabzonspor yazısının oraya bir tabela asalım
    PEŞİN SATAN ve VERESİYE SATAN diye daha iyi olur bu yönetimi daha iyi anlatır

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Hayırlı olsun...kimse koskoca cevahire sormaz mı sen Trabzonlusun TSclup tan nasıl kira alırsın o kadar dükkan varken sen satış yapamayan ts cluptan nasıl ekmek yersin yazık ben işi buradan yargılıyorum malesef Avrupadan gelen trabzonlular hariç kimse ürün almıyor du iş yapamıyordu zaten mağaza elin takımın futbolcusu 50 şer 100 er forma alıp hediye ediyor mağazalarından bizimkiler maçtan sonra üstündeki formayı taraftara vermeye çekiniyor...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Suha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burada sorunnun temeli cevahirdeki ts clup mağazasının işletmecisimi zarada kendi iradesiyle kapattı yoksa yönnetim desteklimi ben burada bilgi sahibi olmadığım için bir suçlamada bulunmayacağım, yanlız şu anki başkan ve yönetimimizin ne kadar basiretsiz olduğu zaten ortada...
    beşikdüzü_akkese

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bi de utanmadan korsan ürün ihbar hattı koymuşlar resmi siteye. sanki orjinal ürün alacak yer kalmış gibi

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bizim ts cluplarda icraat gerçektende sıfırdı...yaaa ben hiçbir zamn hiçbiryerde birtane bile imza günü görmedim...güya dünya yıldıımız vardı...marcelinhoyu ts cluplara getirip imzalı forma sattsaydık ne bilim futbolcuların imza günü olsaydı...nerde hiçbirisi yok....böyle şey mi olur yaaa

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)