Sayfa 8 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8 9 10 18 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1363 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 8.Hafta | Kayserispor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Ankara

arkadaşlar bence yerli rotasyonuna takviyeler gerekir, dün akşam ki rezaletten sonra, yerli önem kazanmaya devam edecektir...

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eren, bizim maçlarda yaptığı bariz hataları milli takımda da yapıyor, bu ouncuda kesinlikle futbol bilgisi eksikliği var, sürekli aynı hatayı yapmak aptallıktır
    Son iki milli maç kıstas olmaz,garip şeyler oldu futbolla açıklanamaz.Fifa sıralamasında dünya 125. sine yenildik.Bariz belliki deve dişi oyuncular kuntzu ve hamiti yemeye çalışıyor.Garibim erenin dünyadan bile haberi yoktur.

Muhmtemel fb li bir hoca getirmek için çabalayacaklar.İsmail veya aykut olabilir.Oda hoca olmasada Sergeni falan tercih ederim bunlara
    THE NORTH REMEMBERS

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Karadeniz Fırtınası'nda teknik direktör Abdullah Avcı kadro kalitesi kadar oyun gücüne de büyük önem veriyor. Deneyimli çalıştırıcı, bordo-mavili takımı devraldığı ilk günden bu yana maçları kazansın, kaybetsin hep bu konu üzerinde duruyor. Usta hoca geçen sene sahada görmek istediği oyun kurgusunu ezberletmişti. Ancak özellikle hücum bölgesinde Anthony Nwakaeme ve Andreas Cornelius'un gitmesi, Edin Visca'nın kolunun kırılması planlarda değişikliğe sebep oldu. Dorukhan Toköz gibi joker bir oyuncunun yokluğu da Fırtına'yı kötü etkiledi.

YENİ SİSTEM YÜKLENİYOR

Fotomaç'ın haberine göre, Abdullah Avcı, bunun üzerine yeni bir sistem üzerinden çalışmalarını yürütüyor. Her bölgenin liderini belirleyen usta çalıştırıcı, onlar üzerinden bir oyun kurguluyor. Savunmada bu görev Marc Bartra'ya verildi. Orta sahada ise dönüşüyle birlikte takımda herkese seviye atlatan Marek Hamsik var. Hücumda da Maxi Gomez ana merkez olacak. Deneyimli çalıştırıcı bu üç oyuncu üzerinden omurgayı kuracak. Kalede de Uğurcan Çakır gibi bir değerin olması işini kolaylaştırıyor. Elinde birçok yıldız barındıran Avcı sistemini kusursuz hale getirmek için bol tekrar yaptırıyor.

HAMSIK MUTLU

Sakatlığını atlatan ve yeniden sahalara dönen Marek Hamsik'in keyfi yerinde. Bordo-mavili takımın dünkü antrenmanlarında Slovak yıldızın yüzü hep gülüyordu. 35 yaşındaki oyuncunun dönüşü en çok saha içindeki kurgusunu yeniden oluşturmaya başlayan Abdullah Avcı'nın yüzünü güldürüyor.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son iki milli maç kıstas olmaz,garip şeyler oldu futbolla açıklanamaz.Fifa sıralamasında dünya 125. sine yenildik.Bariz belliki deve dişi oyuncular kuntzu ve hamiti yemeye çalışıyor.Garibim erenin dünyadan bile haberi yoktur.

Muhmtemel fb li bir hoca getirmek için çabalayacaklar.İsmail veya aykut olabilir.Oda hoca olmasada Sergeni falan tercih ederim bunlara
    Ali Rıza Sergen Yalçın gelecek diyorlar.

Dünkü sonuç Stefan Kuntz'un sonu oldu bence
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali Rıza Sergen Yalçın gelecek diyorlar.

Dünkü sonuç Stefan Kuntz'un sonu oldu bence

Umarım Kuntz'un arkasında durur tff.Bu kokuşmuş futbol ortamında birşeyler yapmaya çalıştı adam az daha dünya kupasınada gidiyorduk.

Şu özdemir zamanı sırf iyi yerlileri var diye fener için yapılan zorunlu yerli saçmalığınınında futbolumuza hiçbirşey katmadığı anlaşılmıştır.Yine avrupaya gitmemeye başladı iyi oyuncularımız bu nedenle gelişimde gösteremiyorlar.
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    İstanbul

Takımımız 15 günlük milli maç arasının ilk bir haftasını dinlenerek geçirdi. Hakları var çok yoruldıular. Bazen 72 saate bir maç oynamak zorunda kaldılar.
    Zaten teknik, taktik ve fiziksel anlamda takım iyi durumdaydı. Kadromuzda oturmuş bir kadro olduğu için defansif ve ofansif anlamda extra çalışma yapmaya gerek yok.
    Zaten kadroda bulunan oyuncuların özellikle yabancıların çoğu memleketine gittiler. Maşallah memleketleride dünyanın öbür ucunda gitmek gelmek 2 gün sürer.
    Büyük ihtimalle kayserispor maçı kolay geçer, sonuçta oyuncular iyice dinlenmiş olacaklar. Kondisyonda zaten durduğu yerde giden bir şey değil.
    Sonuçta Abdullah hoca bu işe yıllarını vermiş birisi. Kaç gün tatil yapılacak kaç gün çalışışacak, takımın uyumu ne durumda en iyi kendisi bilir.
    Dünya kupası öncesi belkide takımın dinleneceği son virajdı, artık maç yapmaktan bırakın dinlenmeyi, antreman yapmaya, taktik çalışmaya fırsat olmayacak.
    Konu Maranov tarafından (26.09.2022 Saat 10:38 ) değiştirilmiştir.

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

kuntz hocayla ilgili olarak: 47 yaşındayım 13 yaşından beri çalışıyorum. dergi, gazete, haber takip ederim. iyi bir futbol sever iyi bir Trabzonsporluyum. Almanların çalıştıkları kuruma yanlış yaptıklarını işlerini savsakladıklarını görmedim. Futbolda da iş hayatında da dürüstler. Bu birazda kendilerine duydukları saygıdan kaynaklanan bir durum. Sorunda aslında orda dürüstçe bizim futbolumuzun ve futbolcularımızın ne olduğunu söyledi adam. Kuntzu yollasalar bir başkasını getirseler ne değişir? hiç bir şey. Dolaysıyla ben Kuntzun devamının daha doğru olacağını düşünüyorum.
    Kayseri maçına gelince zor maç olur. Beraberlik yüksek ihtimal.

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı gudoz81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kuntz hocayla ilgili olarak: 47 yaşındayım 13 yaşından beri çalışıyorum. dergi, gazete, haber takip ederim. iyi bir futbol sever iyi bir Trabzonsporluyum. Almanların çalıştıkları kuruma yanlış yaptıklarını işlerini savsakladıklarını görmedim. Futbolda da iş hayatında da dürüstler. Bu birazda kendilerine duydukları saygıdan kaynaklanan bir durum. Sorunda aslında orda dürüstçe bizim futbolumuzun ve futbolcularımızın ne olduğunu söyledi adam. Kuntzu yollasalar bir başkasını getirseler ne değişir? hiç bir şey. Dolaysıyla ben Kuntzun devamının daha doğru olacağını düşünüyorum.
    Kayseri maçına gelince zor maç olur. Beraberlik yüksek ihtimal.
    Kayseriyle beraberlik bizi sıkıntıya sokar.Arada çok güç farkı var.Tahtası kapalıydı transfer bile yapamadı adamlar.

Konya- Demirspor-Başakşehir gibi başaltı takımlara puan kaybı anlaşılabilir özellikle deplasmanda ama kayseri ve türevi takımlara puan vermemeliyiz kolay kolay.Özellikle bu dönemde o hakkımızı antalya,demirspor maçlarında tükettik.

Ben kazanacağımıza inanıyorum zorda olsa.Çıkacak kadro çok önemli bu maçta.Artık ligde onbirimizdeki en az 9-10 oyuncu net olarak belli olmalı mevkikeriyle.
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Zonguldak

Kayseriyle beraberlik bizi sıkıntıya sokar.Arada çok güç farkı var.Tahtası kapalıydı transfer bile yapamadı adamlar.

Konya- Demirspor-Başakşehir gibi başaltı takımlara puan kaybı anlaşılabilir özellikle deplasmanda ama kayseri ve türevi takımlara puan vermemeliyiz kolay kolay.Özellikle bu dönemde o hakkımızı antalya,demirspor maçlarında tükettik.

Ben kazanacağımıza inanıyorum zorda olsa.Çıkacak kadro çok önemli bu maçta.Artık ligde onbirimizdeki en az 9-10 oyuncu net olarak belli olmalı mevkikeriyle.
    Bu maçı almamız lazım. Dünya kupası arasına kadar (20 Kasım-18 Aralık) zirveye yakın olmalıyız.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Kuzey Afrika

Bu maçı almamız lazım. Dünya kupası arasına kadar (20 Kasım-18 Aralık) zirveye yakın olmalıyız.
    Adanademir ve antalya maçlarında 2 ila 4 puan arası bir puan çıkarabilseydik bu maçta 1 puan hoşgörülebilrdi kayserinin güncel durumuna göre.Fakat şimdi 3 puan şart oğlu şart oldu.

Umuyorum Maxi de bu maçta oynar.Ben daha çok gol veya golleri ondan bekliyorum bu maç.
    THE NORTH REMEMBERS

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

kayseri basit bi oyun planıyla oynuyor ama basit plana sadık oynuyorlar. hafife almamak lazım yinede.

Nereden
    Zonguldak

Adanademir ve antalya maçlarında 2 ila 4 puan arası bir puan çıkarabilseydik bu maçta 1 puan hoşgörülebilrdi kayserinin güncel durumuna göre.Fakat şimdi 3 puan şart oğlu şart oldu.

Umuyorum Maxi de bu maçta oynar.Ben daha çok gol veya golleri ondan bekliyorum bu maç.
    Adana ve Antalya'da geriden gelip maça ortak olup kazanmaya da yaklaşmıştık.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

basıp geçelim

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    Zonguldak

Kızılyıldız ve GFK maçının son 80 dakikasındaki oyunu sürdürebilirsek karşımızda kimse duramaz.

Uğurcan
    Larsen-Bartra-Hugo-Eren
    Grande-Ciğersiz
    Yusuf Y-Bakasetas-Trezege
    Maxi

Visca, Dorukhan ve Peres dönene kadar benim 11'im budur.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçı alırsak şarkıya başlarız

Herşey bir havadir, rüzgarı arkana almak çok önemli
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Kuzey Afrika

Kızılyıldız ve GFK maçının son 80 dakikasındaki oyunu sürdürebilirsek karşımızda kimse duramaz.

Uğurcan
    Larsen-Bartra-Hugo-Eren
    Grande-Ciğersiz
    Yusuf Y-Bakasetas-Trezege
    Maxi

Visca, Dorukhan ve Peres dönene kadar benim 11'im budur.
    Yazıcıyı direk 11 başlatmaz avcı,hemde sağ kanat olarak!!.Tahminim abdüş le başlar hoca.Bana kalsa ne yazıcı ne abdüş,yerli olarak naci oynasın sağ açıkta derim .En azından kanat formasyonu var çocuğun.

Djaniny ise aman aman diyorum.Kanatta, özelliklede 11 de başlayınca hiç olmuyor.
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    İstanbul

Yazıcıyı direk 11 başlatmaz avcı,hemde sağ kanat olarak!!.Tahminim abdüş le başlar hoca.Bana kalsa ne yazıcı ne abdüş,yerli olarak naci oynasın sağ açıkta derim .En azından kanat formasyonu var çocuğun.

Djaniny ise aman aman diyorum.Kanatta, özelliklede 11 de başlayınca hiç olmuyor.
    Bakasetas bu kadar firmdayken yusuf u başka nerde oynayabilir ki hoca ... sağ kanattan ziyade ikinci forvet gibi oynar... açık siyliyim yusuf yazici kalitesinde bir adam trabzonspor la gönül bağı olmasa bize gelmezdi.. bu yıl once ndan yararlanmamiz gerek ben olsam 11 baslatirim ama omur le başlar hoca

Nereden
    Zonguldak

Naci ve Lahtimi oynadıkları maçlarda ışık verdiler ama Hoca'nın kafasında yazdığım kadro vardır sanırım.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Erdal UZUNYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf Yazıcı kendini çok geliştirdi ve güçlendi. Son yıllarda takımlarına verdiği katkı ortada. Eğer Yusuf bizden gitmeseydi ve aynı takımlarda oynamış ve bu istatistikleri yapmış yabancı biri gelseydi yıkılırdı buralar. Herkes düşünmeden ismini ilk 11'e yazardı.Zaten gelmezdi,Yusuf duygusal yaklaştı.Fransa da takımında ilk 11 oynayıp gol atıyorken geldi bize. Hakettiğini görmedi. Takımdaki en kaliteli futbolculardan kendisi ama o kadar şanssız ki sağ kanatta oynamak zorunda kalacak gibi. Çünkü kanat yok! Bakasetas'ta formda ve kanat oynayamaz.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Erdal UZUNYILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf Yazıcı kendini çok geliştirdi ve güçlendi. Son yıllarda takımlarına verdiği katkı ortada. Eğer Yusuf bizden gitmeseydi ve aynı takımlarda oynamış ve bu istatistikleri yapmış yabancı biri gelseydi yıkılırdı buralar. Herkes düşünmeden ismini ilk 11'e yazardı.Zaten gelmezdi,Yusuf duygusal yaklaştı.Fransa da takımında ilk 11 oynayıp gol atıyorken geldi bize. Hakettiğini görmedi. Takımdaki en kaliteli futbolculardan kendisi ama o kadar şanssız ki sağ kanatta oynamak zorunda kalacak gibi. Çünkü kanat yok! Bakasetas'ta formda ve kanat oynayamaz.
    Ocak ayında kanatlara oyuncu alacaklar.
    En hayırlısı olsun.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Erdal UZUNYILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf yazıcı asıl mevki olarak tam klasik bir 10 numara olmasada 9.5 dan 10 numara.Lakin bu sene hem o bölgede çok yığılma var hemde Baka çok formda.O yüzden kendini Marek e alternatif olarak konumlasa daha iyi olur diye düşünüyorum.8 ide gayet iyi oynar.Hem bunun avrupası ligi kupası var,hamsik o kadar maçı kaldıramaz.Mutlaka bir alternatife ihtiyacımız var.Abdüş içinde aynı şeyi düşünüyorum oda baka’dan çok hamsik’e alternatif olmaya çalışmalı.

Ama kanatta oynarsa çok katkı verebileceğine inanmıyorum Yazıcı’nın.Taraftarında tepkisini çekebilir.Bizde pek değil ama ilk gittiğinde lille’de ve milli takımda o bölgede denendi,çok başarı gösteremedi.
    THE NORTH REMEMBERS

Erdal UZUNYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf yazıcı asıl mevki olarak tam klasik bir 10 numara olmasada 9.5 dan 10 numara.Lakin bu sene hem o bölgede çok yığılma var hemde Baka çok formda.O yüzden kendini Marek e alternatif olarak konumlasa daha iyi olur diye düşünüyorum.8 ide gayet iyi oynar.Hem bunun avrupası ligi kupası var,hamsik o kadar maçı kaldıramaz.Mutlaka bir alternatife ihtiyacımız var.Abdüş içinde aynı şeyi düşünüyorum oda baka’dan çok hamsik’e alternatif olmaya çalışmalı.

Ama kanatta oynarsa çok katkı verebileceğine inanmıyorum Yazıcı’nın.Taraftarında tepkisini çekebilir.Bizde pek değil ama ilk gittiğinde lille’de ve milli takımda o bölgede denendi,çok başarı gösteremedi.
    Yusuf'un en önemli özelliği ve benim de en sevdiğim özelliği futbolu hep ileriye dönük oynaması yani her zaman golü düşünmesi. O yüzden Fransa'da da Rusya'da da teknik adamlar ileri bölgede onu kullandılar ve başarılı oldu. Hatta bir ara forvette oynuyordu. Abdüş için dediğin olabilir çünkü dakika 85 iken önün açıkken geriye pas atayım rolantiye devam edeyim mantığı ile oynarsan zaten 10 numarada ona ihtiyacımız yok. Yusuf Yazıcı da Bakasetas gibi hep golü arayan,deneyen hırslı bir isim.

Nereden
    Kuzey Afrika

Dediğiniz gibi Lille’de Galtier onu 4-4-2 de 2.forvet olarak pek çok maçta kullandı.Çokta başarılı maçları oldu.Ama avcı hocanın felsefesinde böyle bir oyun formasyonu yok.O yüzden bizde şu an en iyi konumlanacağı yer tipik 8 no.8 özellikleri abdüşten daha iyi ömür daha bi 10 numara gibi.

Yazıcı marek’e ömür baka’ya alternatif olsun işte.Elimizde ortasahada çok rahatlar hem.
    Konu doc holliday tarafından (26.09.2022 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir.
    THE NORTH REMEMBERS

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ve benzeri maçları kazanamayacagımızı düşünüyorsak bu sene için coktan havlu atmışız demektir.
    sabırlı ve sessiz bir şekilde liderliğe yükselmeliyiz ve bir daha bırakmamalıyız .
    Azılı bir ihocuyum

Nereden
    Avrupa Diğer

Adana ve Antalya'da geriden gelip maça ortak olup kazanmaya da yaklaşmıştık.
    Anadolu takimlarina karsi geriden gelip mac kaybetmek biraz dusundurucu gecmiste ornegi varmi? olsada cok nadir olmasi lazim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)