Sayfa 54 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 44 52 53 54 55 SonuncuSonuncu
Toplam 1363 adet sonuctan sayfa basi 1,326 ile 1,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 8.Hafta | Kayserispor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

UĞUR DURTAŞ

Çok yaş farkı yok sevgili kardeşim, sen dee beni hepten yaşlı yaptın, ben de ağbi diyeyim sana
    Sevgili ağbiciğim.
    ben mi yanlış anladım bilimiyorum ama anladığımı ve kısaca Uğurcan hakkında fikirlerimi söyleyeyim
    Bana göre Uğurcan, bu günre kadar izlediğim en kaliteli ve potansiyelli yerli kalecidir. şenol Güneş dahil bir çok iyi kaleci gördüm ancak hiç birisi Uğurcanın seviyesinde değil.katılmadığım cümlen;
    Uğurcan Ülkemizin en iyi 2 -3 kalecisinden bir tanesidir.
    bana göre Uğurcan ın yanına gelebilecek bir kaleci yok şu anda. Hela Altay falan hiç yanyana koymam. Doğan belki

söylemek istediğim buydu. (umarım üzmemişimdir
    Konu AntiŞike tarafından (03.10.2022 Saat 22:11 ) değiştirilmiştir.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Şu an Tv 8 buçukta iki tane kanı bozuk alenen Trabzon düşmanlığı yapıyor, canım ülkem onursuz, omurgasız ve şerefsiz dolu malesef, Kayseri maçındaki penaltıdan başladılar devamında aslı astarı olmayan laflar,iftiralar,. Köpekliğini yaptığınız takımın yediği herzeleri görmeyin anca bizim için algı oluşturmaya çalışın, Allah belanızı versin inşallah.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Saygısız Berna ile yaveri Ali denen yöneticisi, önce vandalizmin canlı örneğini bizlere yaşatıp futbol keyfimizin içine edenleri ıslah etsin.

Trezege ilk devre korner çizgisine yakın yerde tamamen topla oynama niyetiyle giderken eli istemsiz şekilde Onur'un suratına geldi. Faul ve sarı kart.

Penaltı pozisyonunda yine aynı kişiler olayın içinde ve bu kez de Onur -sözüm ona istemsizce- Trezege'ye şamar atıyor. Penaltı ve sarı kart.

Reha Kapsal bu iki pozisyonu yan yana ekranda bu şekilde izah etti ve iki karar da doğru dedi. Nokta.

Afkurup dur sen Berna ve avanelerin
    Taraftarlarına insan olmayı öğret. Sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, merhameti öğret.
    Ha sen de rakibi tebrik etmeyi öğren.
    Başkan olmuşsun ama egon ve kibirin çok yüksek.
    Hadi ordan.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an Tv 8 buçukta iki tane kanı bozuk alenen Trabzon düşmanlığı yapıyor, canım ülkem onursuz, omurgasız ve şerefsiz dolu malesef, Kayseri maçındaki penaltıdan başladılar devamında aslı astarı olmayan laflar,iftiralar,. Köpekliğini yaptığınız takımın yediği herzeleri görmeyin anca bizim için algı oluşturmaya çalışın, Allah belanızı versin inşallah.
    Bu sezon nedense Erman da aleyhimizde yorumlar yapıyor. Mamalandı galiba Ali Koç'tan

TV8 şikebahçeli Acun'un kanalı. Afkurmaları normaldir.

2 yıldır bize tüm camialar ve medya düşman oldu.

Allah cezanızı versin.

Rahat bırakın da topumuzu oynayalım.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    UĞUR DURTAŞ

Çok yaş farkı yok sevgili kardeşim, sen dee beni hepten yaşlı yaptın, ben de ağbi diyeyim sana
    Sevgili ağbiciğim.
    ben mi yanlış anladım bilimiyorum ama anladığımı ve kısaca Uğurcan hakkında fikirlerimi söyleyeyim
    Bana göre Uğurcan, bu günre kadar izlediğim en kaliteli ve potansiyelli yerli kalecidir. şenol Güneş dahil bir çok iyi kaleci gördüm ancak hiç birisi Uğurcanın seviyesinde değil.katılmadığım cümlen;
    bana göre Uğurcan ın yanına gelebilecek bir kaleci yok şu anda. Hela Altay falan hiç yanyana koymam. Doğan belki

söylemek istediğim buydu. (umarım üzmemişimdir
    İnsandır, hata yapar.
    Dünyanın en iyi kalecileri de yenmeyecek goller yiyebiliyor.
    Larsen'e verebilirdi o pası
    Ders alıp ilerleyecektir Çakır
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bunlar büyütülmüşlerin yaverleri abi, normaldir.

aslen fenerli ama kayseri başkanı.

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saygısız Berna ile yaveri Ali denen yöneticisi, önce vandalizmin canlı örneğini bizlere yaşatıp futbol keyfimizin içine edenleri ıslah etsin.

Trezege ilk devre korner çizgisine yakın yerde tamamen topla oynama niyetiyle giderken eli istemsiz şekilde Onur'un suratına geldi. Faul ve sarı kart.

Penaltı pozisyonunda yine aynı kişiler olayın içinde ve bu kez de Onur -sözüm ona istemsizce- Trezege'ye şamar atıyor. Penaltı ve sarı kart.

Reha Kapsal bu iki pozisyonu yan yana ekranda bu şekilde izah etti ve iki karar da doğru dedi. Nokta.

Taraftarlarına insan olmayı öğret. Sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, merhameti öğret.
    Hadi ordan.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hadi ordan.
    Kooca bi klübün başkanı olmuşlar ama o klübün taraftarı bile olamamışlar. Nefret ediyorum şu durumdan. kendi klübünün traftarı olan bir başkan bulamıyor musun klübüne? bu nasıl bir camiadır? ist takımlarının yalakası olmak için başkan oluyorsun. Yazıklar olsun size ve sizler gibilerine
    Bu yalakayı da hala klübün başında tutan kayseri camiasına ve taraftarına yazıklar olsun. her şeye rağmen gerçek Kayseri taraftarını bu olaylara katmıyorum.

Reha Kapsal çok doğu ,mantıklı ve tutarlı açıkladı pozisyonları. Günümüz futbol kurallarına ve hakem yorumlarına göre ikisi de faul, hatta uygulamalarda ikisi de sarı kart olarak uygulanıyor. Bana göre bizim yaptığımız faul bile değil, olmamalı. Penaltı pozisyonu çok çok net faul, (Ceza sahası içinde olduğu için penaltı) ancak bu pozisyon da sarı kart olmamalı.
    İki pozisyon olduğu için pozisyona çok bişey diyemiyorlar, ilk yarıdaki sarıkarttan. bu defa da penaltı öncesi mücadeleyi sebep gösteriyolar. Güya Trezeguet çekmiş vurmuş faul yapmış. Hadi ordan karaktersizler.

İşte tüm bunları susturabilmen için
    güçlü olacaksın
    çok güçlü olacaksın
    Sahada da güçlü olacaksın
    Saha dışında da güçlü olacaksın,
    Hem oyunun güçlü olacak, laf edemeyecekler,
    hem saha dışında da , lobide de, masada da güçlü olacaksın,
    iletişim kanallarında da sosyal medyada da güçlü olacaksın.
    bir haksızlıkta , birlik olup öyle bir tepki koyacaksın ki, bir daha sana dil uzatıurken kırk defa düşünecekler
    Konu AntiŞike tarafından (04.10.2022 Saat 10:20 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Yönetim uyuma takıma sahip çık demek geldi içimden.
    Kayseri başkanına cevap vermesi gerekiyor. Sukut ikrardan gelir misali bizim haksız bir galibiyet almışız izlenimi yaratanlara ders niteliğinde cevap vermemiz lazım.
    Artık yönetimin trio ve diğer programlarada el atıp bir düzene sokması lazım. İki yıldır trio kaldırılsın diye dil döküyorum. Adamlar alenen Trabzonspor düşmalığı yapıyorlar.

Nereden
    Almanya

sahya ne varsa atdilar, gol sevincinde adamin yüzüne su patlatdilar. Bunlari neden kimse konusmiyor. Türkiye medeniyetsiz bi ülke mi? Ama yoook konusmaslar

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Sofascore verilerine göre Kayseri maçında takımın en kötü 3 oyuncusu ilk 11 başlayan 3 yerli oyuncumuz olmuş:

https://www.sofascore.com/kayserispo...onspor/blbsxlb

Uğurcan: 5,9
    Eren: 6,2
    Ömür: 6,5

Maçın en iyileriyse 7,6'şar puanla Maxi Gomez ve Bakasetas olmuşlar.

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Barista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sofascore verilerine göre Kayseri maçında takımın en kötü 3 oyuncusu ilk 11 başlayan 3 yerli oyuncumuz olmuş:

https://www.sofascore.com/kayserispo...onspor/blbsxlb

Uğurcan: 5,9
    Eren: 6,2
    Ömür: 6,5

Maçın en iyileriyse 7,6'şar puanla Maxi Gomez ve Bakasetas olmuşlar.
    Ben en çok bartrayı beğendim bu maçta.İlk dakikalarda maxi ye attığı enfes pası gol yapabilsek ilk yarı koparırdık maçı.
    THE NORTH REMEMBERS

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kayseri beni öyle bi bilediki, bu sene derbilere değil bu maça özel İstanbul'dan gelmeyi düşünüyorum
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam, 6 maddede de haklılık payı olabilir. görece olarak belli oranlarda eksikliği olabilir. (yine de bu konuların toplamında da yine de ligin en iyisidir)

Ancak ilk cümlene tek bir durumda hak veririm. Cümlenin başına "bence" dersen hak veririm.

Uğurcan Türk Futbol tarihini en iyi kalecilerinden biridir. belkide en iyisidir.

zaman zaman çok hatalı goller yiyor evet. Özelikle milli maçlarda ve bu sezon formda değil. Ancak kaleci bireysel ve hatalı gol yedi diye kötü kaleci olmaz. (tabiiki bu yorum da "bence")
    )Yazıyı ben yazdığıma göre ''bence '' diye belirtmeme gerek yok. Çünkü zaten kendi fikirlerimi yazıyorum, bilakis bir başkasının adına konuşsaydın '' falanca 'ya göre diye belirtmek gerekir

Ben Türkiye'de iyi kalecidir, ya da İtalya'ya göre kötü kalecidir diye belirtmedim. Kalecilik tanımları itibari ile yaptım eletirilerimi . Ülkemizde sayılı kalecilerden olduğunu biliyoruz ama bu onun genel anlamada çok iyi kaleci olduğunu göstermez.

Bir diğer husus, hatalı gol yemesi ile alakalı, kaleciler hatalı gol yer, ben yediği gollerden sebep çok fazla eleştirmedim zaten , Muslere mesela o çok iyi kaleci ama o da hatalı gol yiyor ama bu musleranın kaleciliğini tartıştırmaz. Ama Uğurcan, yukarda saydığım 6 özellik itibariyle çok iyi kaleci özelliklerini barındırmıyor
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcana kötü kaleci diyenlerin futbol bilgilerini sorgulamalarını tavsiye ederim.

Uğurcan yüzünden kayseri maçında gol yedik eyvallah

ama bu demek değildir ki Uğurcan kötü kaleci

evet bende ayaklarının iyi olmadığını savunanlardanım

bu demek değildir kötü kaleci olsun

lütfen arkadaşlar

her futbolcunun zaman zaman formsuz haftaları olur

önemli olan kısa zamanda eski formunu yakalasın.

Uğurcan iyi kaleci.

uğurcana kötü kaleci diyenlere sormak isterim.

o zaman ömürü ne yapacağız.

adam aylardır/yıllardır isteksiz güçsüz formsuz demiyorum.

sahada yok hayalet gibi

ömürü o zaman tesislerden içeriye sokmamamız lazım.

çoğu zaman değil devamlı yazıyorum.

ömür direk 11 oyuncusu değil/olamaz bu formuyla

maçın bitmesine son 20-25 dakika oyuna alınacak bir oyuncu

çok yetenekli ama yıllar geçmesine rağmen gram ilerleme yok.

ancak şunu iyi yapıyor hakkını yemeyelim

antremanlarda kafasında dakikalarca topu tutuyor!!

ne işe yarayacaksa.

**
    eren ve larsen lütfen antreman bitiminden sonra orta çalışın orta

**
    korner ve duran top çalışmalarının sağlıklı yapıldığını düşünmüyorum.
    final pas çalışmalarının daha fazla dikkatli yapılması taraftarıyım.
    **

avcı hocam niçin alışkanlık haline getirdik!
    maçların ilk yarılarının çöpe atılmasını

niçin maçların ikinci yarısındaki gösterdiğimiz baskıyı isteği maçların başında gösteremiyoruz?
    niçin zay ediyoruz ilk yarıyı?

**

gs fb bjk nin puan kaybettiği haftada
    alınan 3 puan sevindirici oldu.
    tüm olumsuzluklara rağmen puan olarak yukarıdan kopmamamız sevindirici
    birde bu olumsuzlukların giderildiğini düşünürsek.....

Bazı şeyleri karıştırıyorsunuz. İyi oyu7ncu ya da kötü oyuncu nedir?
    Bir oyuncu Trabzonspor'a transfer olduysa bu oyuncu elbette ki iyi oyuncudur. daha doğrusu öyle olmalı. Ama her iyi oyuncu iyi oynayacak diye bir kaide de yok. Şu haliyle , Ömür, bizim takımı bırak herhangi bir takımda 11 oynayamaz, oynarsa da 5 maç sonra sezonu kapar. Çünkü Ömür'ün fiziken futbol oynamaya musait olmadığını düşünüyorum. Sakatlıklar onu bir hayli geri götürdü. Bu ona hakaret edelim defololsun gitsin söylemi değil. Ömür bu haliyle 11 oynayamaz. Oynamamalı da.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    Zonguldak

Kooca bi klübün başkanı olmuşlar ama o klübün taraftarı bile olamamışlar. Nefret ediyorum şu durumdan. kendi klübünün traftarı olan bir başkan bulamıyor musun klübüne? bu nasıl bir camiadır? ist takımlarının yalakası olmak için başkan oluyorsun. Yazıklar olsun size ve sizler gibilerine
    Bu yalakayı da hala klübün başında tutan kayseri camiasına ve taraftarına yazıklar olsun. her şeye rağmen gerçek Kayseri taraftarını bu olaylara katmıyorum.

Reha Kapsal çok doğu ,mantıklı ve tutarlı açıkladı pozisyonları. Günümüz futbol kurallarına ve hakem yorumlarına göre ikisi de faul, hatta uygulamalarda ikisi de sarı kart olarak uygulanıyor. Bana göre bizim yaptığımız faul bile değil, olmamalı. Penaltı pozisyonu çok çok net faul, (Ceza sahası içinde olduğu için penaltı) ancak bu pozisyon da sarı kart olmamalı.
    İki pozisyon olduğu için pozisyona çok bişey diyemiyorlar, ilk yarıdaki sarıkarttan. bu defa da penaltı öncesi mücadeleyi sebep gösteriyolar. Güya Trezeguet çekmiş vurmuş faul yapmış. Hadi ordan karaktersizler.

İşte tüm bunları susturabilmen için
    güçlü olacaksın
    çok güçlü olacaksın
    Sahada da güçlü olacaksın
    Saha dışında da güçlü olacaksın,
    Hem oyunun güçlü olacak, laf edemeyecekler,
    hem saha dışında da , lobide de, masada da güçlü olacaksın,
    iletişim kanallarında da sosyal medyada da güçlü olacaksın.
    bir haksızlıkta , birlik olup öyle bir tepki koyacaksın ki, bir daha sana dil uzatıurken kırk defa düşünecekler
    Kalemine sağlık.
    Fenerin köpeği Kayseri başkanı
    Önce nezaketi, saygıyı öğrensin Berna sevimsizi
    Evet Trezege'nin yaptığı harekette sarı kart gereksizdi.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayseri beni öyle bi bilediki, bu sene derbilere değil bu maça özel İstanbul'dan gelmeyi düşünüyorum
    Emrah Başsan'a maç başladığından son ana kadar ıslık yağmuruna tutalım.
    İnstagram paylaşımı, olayların fitilini ateşlemede etkili oldu.
    Acem kınası yaksın.
    Aldın mı Bakasetas'ın palamudunu Emrah efendi?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahya ne varsa atdilar, gol sevincinde adamin yüzüne su patlatdilar. Bunlari neden kimse konusmiyor. Türkiye medeniyetsiz bi ülke mi? Ama yoook konusmaslar
    Varsa yoksa bizim penaltımızı konuşuyorlar.
    Penaltı ulan karaktersiz şerefsizler
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    )Yazıyı ben yazdığıma göre ''bence '' diye belirtmeme gerek yok. Çünkü zaten kendi fikirlerimi yazıyorum, bilakis bir başkasının adına konuşsaydın '' falanca 'ya göre diye belirtmek gerekir

Ben Türkiye'de iyi kalecidir, ya da İtalya'ya göre kötü kalecidir diye belirtmedim. Kalecilik tanımları itibari ile yaptım eletirilerimi . Ülkemizde sayılı kalecilerden olduğunu biliyoruz ama bu onun genel anlamada çok iyi kaleci olduğunu göstermez.

Bir diğer husus, hatalı gol yemesi ile alakalı, kaleciler hatalı gol yer, ben yediği gollerden sebep çok fazla eleştirmedim zaten , Muslere mesela o çok iyi kaleci ama o da hatalı gol yiyor ama bu musleranın kaleciliğini tartıştırmaz. Ama Uğurcan, yukarda saydığım 6 özellik itibariyle çok iyi kaleci özelliklerini barındırmıyor
    Fikirlerinin %50' sine katılıyor, %100'üne saygı duyuyorum

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

ben şimdi buna yavşak, yalaka, paralı köpek desem hakaret sayılıp hakkımda dava açılır mı? hatta daha ileri gidip anasına bacısına sövsem, devlet kanalında aptalca konuştuğunu söylesem ben mi suçlu çıkarım? Hiçbir yetkili "sen haklısın, bu gerizekalı aldığı para gereği sahibine yaranmak için kuş beyniyle bir şeyler söylemiş" deyip beni desteklemez mi?

<iframe id="twitter-widget-0" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" allowfullscreen="true" class="" style="position: static; visibility: visible; width: 550px; height: 1035px; display: block; flex-grow: 1;" title="Twitter Tweet" src="https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=false&embedId=twitter-widget-0&features=eyJ0ZndfdGltZWxpbmVfbGlzdCI6eyJidWNrZXQ iOlsibGlua3RyLmVlIiwidHIuZWUiLCJ0ZXJyYS5jb20uYnIiL CJ3d3cubGlua3RyLmVlIiwid3d3LnRyLmVlIiwid3d3LnRlcnJ hLmNvbS5iciJdLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X2hvcml6b 25fdGltZWxpbmVfMTIwMzQiOnsiYnVja2V0IjoidHJlYXRtZW5 0IiwidmVyc2lvbiI6bnVsbH0sInRmd190d2VldF9lZGl0X2JhY 2tlbmQiOnsiYnVja2V0Ijoib24iLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSw idGZ3X3JlZnNyY19zZXNzaW9uIjp7ImJ1Y2tldCI6Im9uIiwid mVyc2lvbiI6bnVsbH0sInRmd19jaGluX3BpbGxzXzE0NzQxIjp 7ImJ1Y2tldCI6ImNvbG9yX2ljb25zIiwidmVyc2lvbiI6bnVsb H0sInRmd190d2VldF9yZXN1bHRfbWlncmF0aW9uXzEzOTc5Ijp 7ImJ1Y2tldCI6InR3ZWV0X3Jlc3VsdCIsInZlcnNpb24iOm51b Gx9LCJ0Zndfc2Vuc2l0aXZlX21lZGlhX2ludGVyc3RpdGlhbF8 xMzk2MyI6eyJidWNrZXQiOiJpbnRlcnN0aXRpYWwiLCJ2ZXJza W9uIjpudWxsfSwidGZ3X2V4cGVyaW1lbnRzX2Nvb2tpZV9leHB pcmF0aW9uIjp7ImJ1Y2tldCI6MTIwOTYwMCwidmVyc2lvbiI6b nVsbH0sInRmd19kdXBsaWNhdGVfc2NyaWJlc190b19zZXR0aW5 ncyI6eyJidWNrZXQiOiJvbiIsInZlcnNpb24iOm51bGx9LCJ0Z ndfdmlkZW9faGxzX2R5bmFtaWNfbWFuaWZlc3RzXzE1MDgyIjp 7ImJ1Y2tldCI6InRydWVfYml0cmF0ZSIsInZlcnNpb24iOm51b Gx9LCJ0ZndfdHdlZXRfZWRpdF9mcm9udGVuZCI6eyJidWNrZXQ iOiJvbiIsInZlcnNpb24iOm51bGx9fQ%3D%3D&frame=false& hideCard=false&hideThread=false&id=157725418160541 2866&lang=tr&origin=https%3A%2F%2Fforum.bordomavi. net%2Fshowthread.php%2F59240-S%25C3%25BCper-Lig-8-Hafta-Kayserispor-1-2-Trabzonspor-Ma%25C3%25A7-Sonucu%2Fpage54&sessionId=62b4f558835dbb398fc57eb0 0214d9ce63242e55&theme=light&widgetsVersion=1c2338 7b1f70c%3A1664388199485&width=550px" data-tweet-id="1577254181605412866"></iframe>
    <script async="" src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

neyse
    yorumlarda gördüm: Bakasetas topu eliyle götürüp karşı kaleye (ta ...) soksa bile vicdanım sızlamaz

not: Şikecilerin hakemle kazandığı maçlar için taaaa milattan önceye gitmeye gerek yok. her sezondan bolca malzeme var.
    <iframe scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" src="https://platform.twitter.com/widgets/widget_iframe.7dae38096d06923d683a2a807172322a.htm l?origin=https%3A%2F%2Fforum.bordomavi.net" title="Twitter settings iframe" style="display: none;"></iframe><iframe id="rufous-sandbox" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" allowfullscreen="true" style="position: absolute; visibility: hidden; display: none; width: 0px; height: 0px; padding: 0px; border: none;" title="Twitter analytics iframe"></iframe><iframe scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" src="https://platform.twitter.com/widgets/widget_iframe.7dae38096d06923d683a2a807172322a.htm l?origin=https%3A%2F%2Fforum.bordomavi.net" title="Twitter settings iframe" style="display: none;"></iframe><iframe id="rufous-sandbox" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" allowfullscreen="true" style="position: absolute; visibility: hidden; display: none; width: 0px; height: 0px; padding: 0px; border: none;" title="Twitter analytics iframe"></iframe>
    Konu Tahir61 tarafından (04.10.2022 Saat 22:25 ) değiştirilmiştir.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özette falan koymadıkları için gündem olmadı ama şu pozisyona penaltı çalınmadı. Kırılsa kırılır.

@jairzinho Engin Avrupa futbolu bilginle şu pozisyona bir şeyler yazabilir misin?
    ( ゚д゚)

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz de öyle maçlar kazanıyoruz ki hepsinin hevesi kursağında kalıyor.Son dakikalarda kazanınca kudurtucu galibiyet oluyor Geçen seneki şampiyonluk beni kesmedi

Nereden
    Zonguldak

Şampiyonluğumuzu kutlamayan 8 takım içinde Kayseri ve Antalya da var diye biliyorum.

Elimize düşeceksiniz bir gün

Şımarık, kibirli şikebahçeli Berna Hazretleri

Yerli çakma Pep Nuri Hazretleri
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (05.10.2022 Saat 13:30 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

antepe son dakika attığımız gol verilmese
    kayseri maçında penaltıya var müdahale etmese
    ve biz bunlara 5 yediğimiz antalya maçında verilmeyen penaltılara ses çıkarmadığımız gibi kayıtsız kalsak

bu aynı şarlatanlar, bu sefer -puan durumunda aşağıda kalmış, tehdit olmaktan çıkmış Trabzonspor için- "Trabzon'un hakkı yeniyor" diye yapmacık şovlara girişecek ve biz çok sevimli bir takım olacaktık

Alayının canı cehenneme!

Baka topu elle alıp, sahayı boydan boya geçip kaleye soksa ve o golle maç kazansak, şampiyon olsak yine çılgınlar gibi sevinirim. Bizim ülke futbolundan alacaklarımız, bizden çalınanalar uzaya yol oldu. Havlamaya daha gür sesle devam edin.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Nereden
    Almanya

TV izlemiyorum, ama bunlar uzayda yasiyor galiba. Trezeguetin yüzüne vuriyor bu foul mi degil mi. Odun kafalar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)