Sayfa 52 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1363 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 8.Hafta | Kayserispor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Ankara

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Euro demek istedim düzeltiyorum
    Uğurcan’ın maaşı 25 milyon liraya yükseltilmiş. Yani 1 milyon 379 bin avro. Ayrıca bir insanı maaşı üzerinden eleştirmek, o kadar para alıyorsa bu işi yapacak, o yükü taşıyacak, o topu kurtaracak falan. Gerçekten insanlık dışı.
    Konu serdaracıl tarafından (02.10.2022 Saat 15:08 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan’ın maaşı 25 milyon liraya yükseltilmiş. Yani 1 milyon 379 bin avro
    Bonservis olarak 7,8 milyonluk piyasası var demek istedim.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Nereden
    Konya

Ya hu yorumları okuyorum , gülüyorum gerçekten de..8 net gol pozisyonu üreten , 2. yarı rakibini boğan takım "leş" gibi oynamış muamelesi görüyor.Öyle aman aman da pozisyon da vermedik , gol ve direkten dönen top haricinde.Neyin kafasını yaşıyorsunuz allah aşkına.2 haftadır evet çok kolay gol yiyoruz ama yediğimizin bir fazlasını da atabilecek hırsı ve enerjiyi ortaya koyup maçı çeviriyoruz.Tek sorunumuz bu baskıyı ilk 20-30 dakik neden ortaya koyamıyoruz ? O da olur inşaallah.Uğurcan'a çöp muamelesi yapanlar size buçocuk çok ama çok bile.Aradığınız günler gelmez inşaallah..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Takımın oyunundaki sorun, düzensiz görünmesi. Belirli bir plan üzerine oynadığını anlayamıyorsunuz maçı izlerken.
    Yoksa bu kadar pozisyon üreten bir takım, çok net pozisyonlar da vermemişken kötü oynadı denmez.

Lakin şu sıkıntı aynen devam ediyor, savunma.

Rakibimiz kim olursa olsun, rakibe gol lazım olduğunda istediği gibi yükleniyor, pozisyon üretiyor.
    Biz adına bireysel hata diyoruz. Her gün biri bunu yapıyor. Bir gün Uğurcan, bir gün Trezegeut, bir gün Abdulkadir, bir gün siopis, Hugo, larrsen....

Mevcut oyunumuzda rakip geriye çekilip savunmaya başladığında sorun görünmüyor.
    Lakin rakip üzerimize geldiginde savunamıyoruz.

Uğurcan için ayrı bir sayfa lazım.
    Kötü....
    Sadece oyun kurmada, topu oyuna sokmada değil.
    Bir tane yan top almıyor. Şişirme gelen toplara bile çıkmıyor. Geri gidiyor durmadan.
    Standart çizgi kalecisine dönecek bu gidişle.

Maçı kazandık. Ama halen daha takım olma sorunlarımız devam ediyor. Umarım hocanın hedef gösterdiği kasım sonrasına kadar lig yarışında çok geriye düşmeyiz.

Çünkü mevcut oyunun, Beşiktaş, Fenerbahçe gibi rakibin üzerine çullanmayı seven takımlara karşı çok büyük defolar vermesi muhtemel. Hele de Uğurcan bu kadar kötü bir form grafiği sürdürürken...

Gene de bugün için zor bir deplasmandan 3 puanla dönmek güzel.
    İnşaallah her hafta daha iyisi olur.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (02.10.2022 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanın felsefesinde 3 lü defans yok bazen maç içerisinde mecburiyet hariç hiç başlamadı böyle, ne geçmişte ne bizde.Zaten bu ağırlıkla kevgir oluruz defansta edgar gibi 1-2 hızlı adam olsa belki
    Kardeş, eninde sonunda ülkede ilk 3 lü defansa dönen kazanacak, mecburi!

Bak tüm takımlar öğrenmiş 4-5-1 ölümüne defans ve sadece kontra ile sonuç arıyor, Kayseri kalemize 2 kez geldi, her maç kalemize gelme sayısı o kadar az ki ve çoğu kontra…

Çözüm ne???

3-2-4-1 oynamak, yani;

Kaptan

Larsen Bartra Denswil

Siopis Doğucan

Ömür Hamsik Bakasetas Trezege

Maxi

Burada apaçık işlemeyen yerimiz Larsen kanadı önlü arkalı, Larsen kötü Ömür de kanat değil, bazen Ereni alıp Trezegeyi terse atardım ben…

Ama 3 defans-2 önlibero ile orta sahaya hükmederdim…
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sen niyet okuyucu musun
    Evet,
    No one wins. One side just loses more slowly.

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Oyuna başlangıçlarımız çok sıkıntılı, hep bi rölanti titrek yavaş bir oyun.Yemeden gol atma isteğimiz yokmuş gibi sanki.Bide bol bol kaleciye geri pas.Maçı stadta arkadaşımla izledim bu geri pas olayı başımıza bi açacak dedim demeye kalmadı yine bir geri pastan golü yedik.Uğurcana bulunan suç kadar her pozisyonda rakip kaleden bile uğurcanı arayan oyuncularada suç bulunmalı.

Hocanın oyun planında önde baskı pek yok ama bariz güç farkımız olan takımlara karşı biraz daha baskılı başlayabiliriz, gücümüzü hissettirmeliyiz bu kadarıda anormal oluyor.Bide şu sağ kanada çözüm bul hocam.Visca dönene kadar Nacimi oynayacak lahtimimi oynayacak orjinal bir kanat oynasın artık.Djaniny ömür yazıcı ile olmaz o iş, olmuyorda.
    THE NORTH REMEMBERS

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Malatya Başkanı, deprem zamanı Trabzonspor'la ilgili terbiyesizlik etmişti. Alt lige düştüler.

Rizesporlu bir yabancı oyuncu, bizim maçtan önce küfretmişti. Galiba 4 atmıştık. Geçen sezon küfredip durdular, düştüler.

Son iki Antep ve Kayseri maçlarının hikayesi de benziyor. Emeğe saygı duyarım fakat ukalalık ile hadsizlik anında kafasını ezeceksin. Dün acımayıp altı, yedi atacaktık. Bak o zaman ötebiliyorlar mı?

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malatya Başkanı, deprem zamanı Trabzonspor'la ilgili terbiyesizlik etmişti. Alt lige düştüler.

Rizesporlu bir yabancı oyuncu, bizim maçtan önce küfretmişti. Galiba 4 atmıştık. Geçen sezon küfredip durdular, düştüler.

Son iki Antep ve Kayseri maçlarının hikayesi de benziyor. Emeğe saygı duyarım fakat ukalalık ile hadsizlik anında kafasını ezeceksin. Dün acımayıp altı, yedi atacaktık. Bak o zaman ötebiliyorlar mı?
    Atamıyoruz işte bir türlü atamıyoruz nedendir anlamıyorum.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kariyerinde hakem konuşmayan hocalar bizim maçlardan sonra ne ağlıyorlar ya. Ömer Erdoğan falan alıştık da Çağdaş'a yakıştıramadım.
    Tam olarak şundan bahsediyordum.
    ( ゚д゚)

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çağdaş hoca belki de bu toplara girmeyecekti ama Berna hanım; ''Ali bey'den haber geldi. Hakeme biraz sallamamız lazım hocam yoksa sizi göndermek zorunda kalırız. Ali bey'i kızdırmayalım'' demiş olabilir.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lale Orta: "Penaltı değil. Öncesinde faul var."
    �� Bülent Yıldırım: "Penaltı değil. Öncesinde faul var."
    �� Deniz Çoban: "Penaltı değil. VAR hakemi penaltı için çağırıyorsa pozisyonun öncesini izlettirmek zorunda. Faul var." (beIN Sports)

Bu vasatları 1 kere izlemisligim dinlemisligim yok ama Beinsport kanalinda programlari var ve futbol bilgisi konusunda vasat olsalar da "taraflı" olduklari belli olan bu kişiler medyada yer buluyorlar.

Dolayısıyla yönetimin sert tavır alması ve bunları susturması en azından algı yaratıp küçük düşürerek taraflı medya yorumcuları diye damgalamasi lazim.

Dikkat edin TS yenilince alakasız pozisyonda aniden objektif olup "TS penaltısı verilmedi, pozisyon kırmızı kartı" vs. diyorlar bunu söylerken de zevk alıyorlar. TS nasilsa yenilmiş taraftarımızın morali daha da bozulsun hakeme isyan etsin diye bilerek yapiyorlar.
    Biraz beyni olan durumu anlar. Yönetim bunları rezil edecek, taraflı oldukları algısı yaratacak açıklama yapsa bile olur ama konuşsunlar böyle susarak olmaz.

bu zatlar görevdeyken neyi başarmışki şimdi bilirkişi-danışılan olarak program yaptırılıyor bunlara.

Klüp, şu bein ve TRT ye tavır koysun artık
    Konu AntiŞike tarafından (02.10.2022 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Sayın Avcı hocamın takıma bilerek tam form yüklemediğine adım kadar eminim. Dünya kupası sonrası yakıp yıkacak ligi ve Avrupa'yı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan , saçmalamaya devam ediyor. Uğurcan iyi bir kaleci değil, Uğurcan iyi sezonlar geçiren bir kaleci. Bunu defalarca anlattım.
    1- Yan toplara çıkmıyor
    2- Dikine vurulan şutlarda çok jeneriklik goller yiyor
    3- Ceza sahasına yapılan ortalarda 6 pas avantajını kullanamıyor
    4- Yaptığı degajların fazlası auta çıkıyor
    5- Kalede kesinlikle güven vermiyor
    6- Ceza sahası içerisinde bir stoperden daha etkin olması gerektiğini bilmiyor ya da beceremiyor

Bütün bunların hepsini bu sene fazlasıyla yapıyor, Milli takımda yediği gol dahil olmak üzere, Bu sene yediğimiz bir çok golde yer tutma ve konsantrasyon hatası yapıyor. Defans arkasına atılan rakip ataklarında kalesini terk edemiyor ya da terk etmiyor ya da terk etmesi gerektiği söylenmiyor

Neden istediği paraları vermiyorlar, işte bunlardan sebep vermiyorlar. kalecilerin kurtarışlarını çok abarttığımızdan eksik noktalarını görmemeye de devam ediyoruz
    Hocam, 6 maddede de haklılık payı olabilir. görece olarak belli oranlarda eksikliği olabilir. (yine de bu konuların toplamında da yine de ligin en iyisidir)

Ancak ilk cümlene tek bir durumda hak veririm. Cümlenin başına "bence" dersen hak veririm.

Uğurcan Türk Futbol tarihini en iyi kalecilerinden biridir. belkide en iyisidir.

zaman zaman çok hatalı goller yiyor evet. Özelikle milli maçlarda ve bu sezon formda değil. Ancak kaleci bireysel ve hatalı gol yedi diye kötü kaleci olmaz. (tabiiki bu yorum da "bence")

Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha mükemmel bir yorum..

hayri beşer var birde devrik cümle uzmanı..düşünüyorum..zannediyorum..bilmem ne uyuz uyuz..konuşmalar..

hocam devrik cümleyi geçtim yaa.. samimi söylüyorum, gerçekten adamların cümlelerinin başı ile sonu arasında bir anlam bütünlüğü yok.
    dün, gs maçını yorumlarken örnek olarak Trabzonu gösterdi. Aklınca trabzonun oyun performansını eleştirmeye çalışıyor (doğru dürüst eleştirse hak vericem) , diyor ki, Tamam oyıun yapında değişiklik var, anlıyorum, tamam sezon başı, tamam kritik oyuncular gitti yeni oyuncular geldi. Ama bi oyun yapın olur diyor. yahu haklı olduğun cümlende kendi içinde çelişkiye düşüp haklıyken haksız oluyorsun.

Adam sanki bi niyetle cümleye başlıyor, sonra heyecandan mı düşünmemekten mi, aklına ve ağzına hangi kelime geldiyse onu söylüyor. Sonra bir yüklemle cümleyi bağlıyor.. sonra da buyurun cenaze namazına, anla anlayabilirsen.

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Şb oynadı oynadı 8jk nın kalecisi yere yatmadı.
    Harbiden şampiyonluk belli değil.
    Son maça kalabilir

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Böyle İstanbul yalakalarını yenmek,geriden gelip yenmek çok keyifli.Kayseri'yi yeniyorsun şikebahçeliler kuduruyor,öbürünü yeniyorsun yine bunlar kuduruyor.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    İstanbul

Abdullah Avcı nın ve Trabzonsporun son iki sezon ilk hafta maçlarına bakınca önceki senelere yakın puandayız. Bundan önceki sezonlarda ilk 7-8 haftadan sonra inanılmaz bir puan patlama ve ortalamasıyla sonraki 10 maçtarda 9 galibiyet 1 beraberlik gibi puanlar almıştık.

Oyun olarak istenen seviyede olmasakta, şunları da göz ardı etmemek gerekir;

az ama çok kritik adamlar gitti waka bu takımın son senelerdeki oyun aklıydı. oyun onun üzerine kuruluyordu. Onunla birlikte Cornellius ile cornellius suz oynamak oyun tarzı olarak çok farklı.
    Visca-Dorukhan-Perez-Hamsik başta olmak üzere çok kritik ve üst sevie adamların ard arda uzun süreli sakatlıkları.
    Üzerine yine kritik adamların (Uğurcan-Ömür-Djanini-Larsen başta olmak üzere) çok formsuz olmaları
    vs vs
    bu parametreleri düşününce herşeye rağmen, Puan olarak kötü durumda değiliz. Oyun olarak tatmin etmese de Avcı'nın geçmişini düşününce bundan sonraki haftalarda vites arttırma ihtimalimiz çok yüksek. (Son iki üç maç ta bunu hissettiriyor gibi)

Bu süre zarfında minimum puan kaybı ile vites yükseltmeye geçmemiz, sonrası için bizi başka konumlara getirebilir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet,
    İyi
    Konu serdaracıl tarafından (03.10.2022 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

kayseri ile dostluğumuz var ayıp etmesinler attıkları bir gol var oda uğurcan hediiyesi her sene bonus olarak verdiklerinden

gelelim bu takıma visca çok arıyoruz wakame aklını çok arıyoruz terezegeut çok artısı var ama o anlık karar verme asist yeteneği yok onu bulmasıda zor normal şartlarda
    ama orta sahamız olmadı bacasetas laf etsem herkes kızacak ama orta saha ne direnci var nede teknik yönden bir üstünlüğü kayseriye karşı 3 e 3 kaçırmaması lazım bu takımın ah waka bjk maçında 2 kişiyi üstüne çekip cornerius vermiş olduğu pas halen aklımda
    bacasetas yapamıyor bu işleri inşallah yusuf yazıcı o işi görür ama inşallah durumu iyidır

Nereden
    Ankara

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayseri ile dostluğumuz var ayıp etmesinler attıkları bir gol var oda uğurcan hediiyesi her sene bonus olarak verdiklerinden

gelelim bu takıma visca çok arıyoruz wakame aklını çok arıyoruz terezegeut çok artısı var ama o anlık karar verme asist yeteneği yok onu bulmasıda zor normal şartlarda
    ama orta sahamız olmadı bacasetas laf etsem herkes kızacak ama orta saha ne direnci var nede teknik yönden bir üstünlüğü kayseriye karşı 3 e 3 kaçırmaması lazım bu takımın ah waka bjk maçında 2 kişiyi üstüne çekip cornerius vermiş olduğu pas halen aklımda
    bacasetas yapamıyor bu işleri inşallah yusuf yazıcı o işi görür ama inşallah durumu iyidır
    Kayseri ile herhengi bir dostluğumuz yok
    En büyük Trabzon

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

hani vardı nerde kaybettik dostluğu

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Dostluk belki bitti ama bu kadar düşmanlığıda gerek yok.Bu kadar muhatap alınacak bir camia değil bizim için.Bizi denklerimi görüyorlar nedir anlamadım.Ligde son oynadığımız 11 maçın 8 ini kazanmışız 3 ü berabere bitmiş halbuki, neyin mücadelesini veriyorlar anlamak güç.
    THE NORTH REMEMBERS

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Kayseri’li bi Fb taraftarina aslinda nasil bir Istanbul yalamasi oldugunu hatirlatir.
    Ve bu duygu onu ofkelendirir. Ofkesini de Trabzonspor’a yonlendirir.

Kayseri, Konya gibi sehirleri, kulturlerini az cok bilirim, seyahatlarrimden, konustugum insanlardan. Hic saairmiyorum olanlara.

Kayserispor’la kardes takim olma sacmaligi, 38dk gereksizlikleri biter unarim bu sayede.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bize karşı hiçbir takım oynamaya uğraşmıyor. Ulan en acayip hücum hattı dedikleri beşiktaşa, en güçlü oyun dedikleri fenere bu kadar kapalı oynayıp çirkefe yatmıyorlar. Bu nasıl bir düşmanlık ben anlamadım. Resmen sahaya su yağdı, tartışmalı pozisyon bile yokken. Full talimat almış gibi herifler bize puan kaybettirmeye oynuyor. Maç kazanmaya oynamadı ne antep ne kayseri bu kadar karaktersiz futbol görmedim.
    Sebebi Istanbul takimlarina karsi hissettikleri AŞAĞILIK DUYGUSU.
    Trabzonspor İstanbul’a kafa tutuyor ve bu onlara asagilik duygularini hatirlatiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)