Sayfa 51 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1363 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 8.Hafta | Kayserispor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah trtspor da macin ozetini veriyor gol sonrasi umuta atilan yuzunde patlayan şişe yok ozetlerde ama berna denen istanbul usagi kadinin yaptigi aciklamalarin tamami var mac sonrasi bu mu fair play anlayisiniz bu mu tarafsizliginiz net bir sekilde medya eliyle de algi yapiliyor..klup direkt olarak muhatap alip aciklama yapmamakla kudurtmakla iyi yapiyor bunlari ancak en azindan atilan yabanci maddelerin oyuncunun yuzunde patlayan şisenin ve sonrasinda verilecek cezanin takipcesi olacagiz diyebilir hepten meydani da bu kopeklere birakmamak lazim oyuncuda yalniz olmadigini hissetmeli..bu arada gecen sene ahmetcanin kayseride verdigi tepki bu sene yetenekleri forumda en cok elestirilen huseyinin 2.golden sonra verdigi tepki tribunlere muazzamdi tam trabzonspor ruhu ikiside yasamislar resmen maci..
    Anadolu takımlarının her maçtan sonra ( özellikle 3 kızkardeşler maçlarından sonra) kafalarını devekuşu gibi toprağa gömüp bizim maçlarda ortaya çıkmaları sıkıcı olmaya başladı.Bizi denkmi görüyorlar nedir anlamadım.

Üzerimizde çok gereksiz ve nedensiz baskı kurulmaya başlandı.Kulüp yetkilileri pozisyonlarıda tek tek göstereceği bir küçük basın toplantısı düzenleyebilir.Ben daha lehimize açıktan hatalı karar verilen bir pozisyon görmedim.

Algıysa algı bunlarla anladığı dilden konuşmak gerek.Meydanı boş bulmamalılar.Köpeksiz köy bulundu değneksiz geziyorlar.
    Konu doc holliday tarafından (02.10.2022 Saat 12:02 ) değiştirilmiştir.
    THE NORTH REMEMBERS

albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah trtspor da macin ozetini veriyor gol sonrasi umuta atilan yuzunde patlayan şişe yok ozetlerde ama berna denen istanbul usagi kadinin yaptigi aciklamalarin tamami var mac sonrasi bu mu fair play anlayisiniz bu mu tarafsizliginiz net bir sekilde medya eliyle de algi yapiliyor..klup direkt olarak muhatap alip aciklama yapmamakla kudurtmakla iyi yapiyor bunlari ancak en azindan atilan yabanci maddelerin oyuncunun yuzunde patlayan şisenin ve sonrasinda verilecek cezanin takipcesi olacagiz diyebilir hepten meydani da bu kopeklere birakmamak lazim oyuncuda yalniz olmadigini hissetmeli..bu arada gecen sene ahmetcanin kayseride verdigi tepki bu sene yetenekleri forumda en cok elestirilen huseyinin 2.golden sonra verdigi tepki tribunlere muazzamdi tam trabzonspor ruhu ikiside yasamislar resmen maci..
    Çok doğru. Kayseri ve Istanbul tayfası dünden beri ağlıyorlar. Sahaya atılmadık yabancı madde bırakmadılar, Umut'a gelen maddeyi hepimiz gördük. Bunu sosyal medyaya taşımamız lazım. Saha kapatma, para cezası vs. ne gerekiyorsa yapılmalı.
    teyzesi defterdar olan faytonla damda dolaşır

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lale Orta ve Deniz Çoban ne zaman ligde hakemlik yaptilar bilmiyorum, gercekten hakem miydiler onu da bilmiyorum. Silik tiplerin tekiymisler demek ki. Bulent denen haramzadeyi Eskisehir macinda saymadigi iki golumuzden iyi bilirim, şike yapan kuluple esdegerdir günahi.

Takmayin bu zerzavatlari.
    Bulent 2011 in en buyuk mimarlarindan satilmissehir macinda sampiyonlugu bir yerden alip digerine veren bir tetikci,deniz coban zaten kendi yeteneksizliginin farkina varip hakemligi ozur dileyerek birakan birisi, lalenin superlig de maci varmi onu bile bilmiyorum kenar susu yapilmis birisi bu ikisine dinleyip sinir bozmaya gerek yok ben bunlarin notunu gecen sene acik ara sampiyonluga giderken butun kamuoyunun beyaz dedigine siyah dediklerinde 2 program sonra verdim biraktim zaten sirf beinsportsun eyyamciliginin ispati olarak bakmistim 2 programa yaniltmadilar beni suc onlarda degil bein bu kadar yetenksizi neden oraya cikariyor buna bakmaz lazim istediklerini soyletebilecekleri icin bulentmis denizmis laleymis bitnelmis bunlarin hakemlikleri neydiki yorumcu olarak cikartiyorlar diye sorgulayan yok sirf reyting ugruna yapilan hamleler..orda skandal olan umit ozturk denen vasat alti vasatin atilan dirsegi gorup devam ettirmesi oncesi ikili mucadele aynisi ilkyarida ayni oyuncularla yasandi yine alehimize faul ve kart verdi birebir aynisi nerdeyse biri icerde biri disarda ,birini gorup digerini gorupde vermemesi sorgulanmali

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu takımlarının her maçtan sonra ( özellikle 3 kızkardeşler maçlarından sonra) kafalarını devekuşu gibi toprağa gömüp bizim maçlarda ortaya çıkmaları sıkıcı olmaya başladı.Bizi denkmi görüyorlar nedir anlamadım.

Üzerimizde çok gereksiz ve nedensiz baskı kurulmaya başlandı.Kulüp yetkilileri pozisyonlarıda tek tek göstereceği bir küçük basın toplantısı düzenleyebilir.Ben daha lehimize açıktan hatalı karar verilen bir pozisyon görmedim.

Algıysa algı bunlarla anladığı dilden konuşmak gerek.Meydanı boş bulmamalılar.
    Kiskanclik baska birsey degil istanbul maclari sonrasi gomecekler tabi kafalarini hepsinin kendi takimlari icten ice seviniyolar kafalarini egip gidiyorlar evde kutlama yapiyorlardir eminim.kendisi şikebahceli kizi 8tasli kocasida gayseylidir allah bilir evde sevinen birileri oluyor herturlu nasilsa şikebahceli baskanin agzindan salyalar sacarak afkurmasi normaldir mac sonrasi bu yuzden.turkiyedeki mevcut baskanlarin hicbirisi istanbul eziklerinin disinda kendi takimlarini tutmuyolar boyle bir ligde mucadele ediyoruz goksel bile gaysey kongre uyesi var sen dusun bu yuzden tekiz ve istisnayiz kudurmalari bu yuzden her turlu medya siyaset para kamuoyu gucu arkalarinda ama dis geciremiyorlar bize butun turkiye bir olup ustelik..hakikaten onlar bir biz tekiz klup bazinda..

Nereden
    Kuzey Afrika

Umarım eyüp,tuzla, pendik gelir alt ligden yada göztepe gibi daha kulüplerine bağlı şehir takımları.Bıkkıntı geldi artık bu saçma salak anadolu takımlarındanda beyinsiz yöneticilerindende.Ne oldukları belirsiz, adam hayatında istanbulu görmemiş kendi takımlarınımı tutarlar fb-bjk-gs yimi belli değil, saçma saçma takımlar işte.
    Konu doc holliday tarafından (02.10.2022 Saat 12:32 ) değiştirilmiştir.
    THE NORTH REMEMBERS

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Hücum olarak ne kadar iyiysek defansif olarak bir o kadar kötüyüz cidden kaptırdığımız her topun tehlike olması ilginç bir durum hocanın net buna çalışması lazım.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ugurcani savunan adam art niyetlidir, sezin basindan beri formsuz ve lakayıt oynuyor kendine çeki düzen vermeli, olmuyorsa devre arası no 10 ile satilsinlar.
    No one wins. One side just loses more slowly.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçtan bağımsız bir şey söylemek istiyorum;

Trabzonlu yorumcuların (trabzonsporlu demiyorum) neden , ne dedikleri anlaşılmıyor? Cümleye başlamaları ile bitirdikleri cümlenin bir tutarlılığı , başı sonu anlam bütünlüğü yok.
    Hamdi Arslan- Ogün Temizkanoğlu.

Şu Ogün ün söylediklerini dinliyorum. Bu adam ne demeye çalışıyor cümleye başlamasıyla bitirişi arasında kendi kendiyle çelişiyor.
    Sanki cümleler hiç beyin süzgecinden geçmeden ağzından yuvarlanıyor gibi geliyor. Yanlış anlaşılmasın adamların beyni ve zeka seviyelerinden bahsetmiyorum kesinlikle. Gerçekten cümleye başlarken nasıl bitireceklerini bilmeden başlıyorlar.
    Allah ne verdiyse ağzına ne geldiyse öyle bitiriyorlar. bi tek bana mı böyle geliyor?
    hahaha mükemmel bir yorum..

hayri beşer var birde devrik cümle uzmanı..düşünüyorum..zannediyorum..bilmem ne uyuz uyuz..konuşmalar..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    Bursa

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takım sizin gibi taraftarlar yüzünden 15 senede 1 şampiyon oluyor desem olacak mı????

Ligde iyi kaleci var ya da uğurcan falancadan iyi kaleci ya da falancadan kötü kaleci demedim? Uğurcan, kalecilik kritirlerine baktığın zaman iyi bir kaleci değil, gerekçelerini yukarda yazdım, yazdıklarımın gerçekliği seni üzdüğü kadar beni de üzüyor ama maalesef gerçekler acıdır. O yazdıklarımın hangisine katılmadığını ve ya hayır öyle değil dediğin kaç tanesi var söyleyebilirsen seninle futbol tartışabilirim. Uğurcan, eline geçen fırsatı kullanarak iyi form tutarak iyi sezonlar geçiriyor sadece.. Avrupa'dan isteyen kaç tane takım var mesela?? kalbur üstü takım olarak sayabilirmisin?? Bir zamanlar Ömür'ü de isteyen vardı ama o da iyi sezon geçirmişti sadece, Ama şimdi 3 milyon verseler satacağız değil mi??

Olaylara , gerçekler üstünden yaklaşarak yorum yaz.

Ve sakın ola kı sakın ola benim taraftarlığımı tartışma, sana 5 gömlek fazla gelirim. haddini bil ..
    A.omure 3 milyon veren olsa satacagiz mi. Hadi oradan. Lafimin arkasindayim. Bu takim sizin gibi dusunenlere ragmen sampiyon olmustur. A.omur en az 10 milyon euroluk oyuncudur. Cocugun ustune gide gide iyice psikolojisini bozdunuz. Artik yapabildiklerini bile yapamiyor.
    Isin hic psikoloji tarafina hakim olmadiginiz o kadar belli ki.
    Ugurcan gibj kalecin var ( milli takimin as kalecisi) begenmeyen bir taraftara ne anlatabilirsin.
    Sizler gibi taraftarlar hamiyi, f.tekkeyi, gokdenizi, buraki (38 gol attiig sezonda bile), hamiyi, a.omuru, yusuf yaziciyi ( o sene 18 milyin euroya gitmisti) ısliklayan taraftar.
    Abdullah avciyi yerin dibine sokan taraftar.
    Takima faydadan cok zarar veren taraftarsiniz.
    Ugurcanin yazdiginz konularda eksikleri vardir. Zaten biz dunyanin en iyi kalecisi demiyoruz ugurcana. Ama ligin en iyi kalecisidir.
    Ederi enaz 15 milyon eurodur. (Parasini veren olur olmaz ayri konu).
    Cepheden sutlarda kotu demissiniz, alakasi bile yok.
    Yan toplari kotu demissiniz alakasi bile yok. (Bu aralar bu konuda formsuz sadece).
    Ugurcan muslera ile birlikte ligin acik ara en iyi kalecisidir.
    Ama pek kiymetli ttabzonspor asigi lazibera adamin kaleciligini begenmiyor.
    Asil siz ugurcan yerine bir kaleci tavsiye edin de ben sizin futbol bilginizi goreyim.
    Konu emre6117 tarafından (02.10.2022 Saat 13:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Artik ugurcan da kotu kaleci oldugu dusunulmeye baslandiysa kapatalim abi biz dukkani.
    Adamin transfermarket degerine bir bakin bari en azindan, futboldan anliyorum diyorsaniz.
    Madem ugurcan kotu kaleci hemen kadro disi birakip devre arasi 2.lig ekibine kiralamaliyiz.
    Yerine de artik koyariz bir kaleci. Zaten ugurcan kotu kaleci.
    Gecmisimizde neuer gibi kaleciler oldugu icin buluruz artik bir neuer daha ne olacak.
    Bu forumda ugurcanin kotu kaleci oldugunu da duydum ya, artik daha fazla ne olabilir bu forumda.
    Fbli amigolar bile ugurcana kotu kaleci demiyorlar sadece altay daha iyi diyorlar.

Nereden
    Bursa

Tamam.Kayseride oynar seneye uğurcan yada ümraniyede.Belki ptt de olabilir size göre kimbilir
    Sonrada oyuncular avrupaya gitmek isteyince kotu oluyorlar.
    Bir su futbolcularin yerine kendinizi koyun. Ugurcan gecen sene takimi sampiyon yapti.
    Ligin daha 8.haftasinda kaleci degil denmeye basladi.
    Gercekten bu tarafar yapisiyla cok zor.
    Zamaninda f.tekkeler, gokdenizler, ogunler, abdullahlar, acaba neden kacarak gittiler neredeyse.
    Bu tip taraftara gercekten ugurcan seviyesinde kaleciler layık filan degil.
    Suan da ugurcani birakmaya kalksak gs havada kapar. 10 sene etinden sutunden faydalanir. Sonra da ugurcan bizi satti diye hain ilan edilir.
    Saka gibi gercekten.
    Gecen gun yazdim, bazen kendimi yazilari okurken antu da gubi hissediyorum.

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artik ugurcan da kotu kaleci oldugu dusunulmeye baslandiysa kapatalim abi biz dukkani.
    Adamin transfermarket degerine bir bakin bari en azindan, futboldan anliyorum diyorsaniz.
    Madem ugurcan kotu kaleci hemen kadro disi birakip devre arasi 2.lig ekibine kiralamaliyiz.
    Yerine de artik koyariz bir kaleci. Zaten ugurcan kotu kaleci.
    Gecmisimizde neuer gibi kaleciler oldugu icin buluruz artik bir neuer daha ne olacak.
    Bu forumda ugurcanin kotu kaleci oldugunu da duydum ya, artik daha fazla ne olabilir bu forumda.
    Fbli amigolar bile ugurcana kotu kaleci demiyorlar sadece altay daha iyi diyorlar.

Ali şaşal vuralı koyarız kaleye o zaman belki rahatlar arkadaşlar

30 senedir bilfiil Trabzonsporu takip ederim ben daha doğru düzgün tatmin edici bi kaleci görmedim kalede.Görende De gea’larla Oblak’ larla oynuyoz hep zannedicek,Bu neyin tatavası anlamadım

Bide uğurcanı savunmak art niyetlilikmiş falan Bunun nirvanası neresi acaba
    Konu doc holliday tarafından (02.10.2022 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Bursa

Ali şaşal vuralı koyarız kaleye o zaman belki rahatlar arkadaşlar

30 senedir bilfiil Trabzonsporu takip ederim ben daha doğru düzgün tatmin edici bi kaleci görmedim kalede.Görende De gea’larla Oblak’ larla oynuyoz hep zannedicek,Bu neyin tatavası anlamadım
    Kıskanclık baska bir sey degil.
    Olan oyuncularin psikolojilerune oluyor, en kucuk firsatta avrupaya gitmek istiyorlar. Cunku biliyorlar bunlarin basina gelecegini.
    Takimin istanbula tasinmasini sadece bu durumdan dolayi istiyorum (imkansiz olmasina ragmen).
    Malesef forumdakilerden ttabzon sehrinde de cok var.
    Bu durum oyunculari fazlasiyla etkiliyor, ozellikle yerli oyunculari.
    Asiri mukemmelliyetci insanlar var trabzonda, hayatta neredeyse hicbjr basarisi olmamasina ragmen, neredeyse herseyi acımasizca elestiren.
    A.avci gecen sene bunu biraz kirdi. Ama adami daha sezonun 5.haftasinda filan kovmaya kalktilar.
    Nasil bir sehiriz biz boyle.
    Allahtan yinetim akılli.
    Bu camiaya erdal hos seviyesinde epeyce bir insan transfer etmek lazim, belki o zaman birseyler degisir.
    A.omur icun acilen yapilmasi gereken cok iyi bir psikolog ve mentor bulmak lazim. Cocuk iyice dagildi artik. A.omuru gectim artik, ugurcana bile haddi asan sozler ediliyor.
    Bu adam gecen sezonun kahramaniydi. Istanbul takimlarinin psikolojilerini bozan bir kaleciydi. Musleranin defalarca ovguyle bahsettiigi, milli takimin as kalecisine bu laflar ediliyorya daha ne diyelim.
    Ugurcan en kisa.sure icersinde kac kurtar kendini. Bu taraftar yapisi yiyecek seni.
    Konu emre6117 tarafından (02.10.2022 Saat 14:05 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıskanclık baska bir sey degil.
    Olan oyuncularin psikolojilerune oluyor, en kucuk firsatta avrupaya gitmek istiyorlar. Cunku biliyorlar bunlarin basina gelecegini.
    Takimin istanbula tasinmasini sadece bu durumdan dolayi istiyorum (imkansiz olmasina ragmen).
    Malesef forumdakilerden ttabzon sehrinde de cok var.
    Bu durum oyunculari fazlasiyla etkiliyor, ozellikle yerli oyunculari.
    Asiri mukemmelliyetci insanlar var trabzonda, hayatta neredeyse hicbjr basarisi olmamasina ragmen, neredeyse herseyi acımasizca elestiren.
    A.avci gecen sene bunu biraz kirdi. Ama adami daha sezonun 5.haftasinda filan kovmaya kalktilar.
    Nasil bir sehiriz biz boyle.
    Allahtan yinetim akılli.
    Bu camiaya erdal hos seviyesinde epeyce bir insan transfer etmek lazim, belki o zaman birseyler degisir.
    A.omur icun acilen yapilmasi gereken cok iyi bir psikolog ve mentor bulmak lazim. Cocuk iyice dagildi artik. A.omuru gectim artik, ugurcana bile haddi asan sozler ediliyor.
    Bu adam gecen sezonun kahramaniydi. Istanbul takimlarinin psikolojilerini bozan bir kaleciydi. Musleranin defalarca ovguyle bahsettiigi, milli takimin as kalecisine bu laflar ediliyorya daha ne diyelim.
    Ugurcan en kisa.sure icersinde kac kurtar kendini. Bu taraftar yapisi yiyecek seni.
    Avcı hoca için bu sene söylenenler tez konusu zaten.Yok istifa etsin kovulsun falan.Bence guardiola-mourinho- kloop 3 lüsü takımı ortak yönetse memnun olmayacak çok kişi olur bizde
    THE NORTH REMEMBERS

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuduğum en kötü yorumlar listesinde ilk üçe girer
    Bence sadece kötü de değil, gereksiz maksatlı.

Muslera, 2 senedir Gs yi rezil ediyor, gık demedi kimse eski yaptıklarını bilip. Ama bizde, ülke rekoru kırarak para kazandıran Yusuf da halen en pahalı yerli sayılan Transfermrkt da Uğurcan da tu kaka…

Kardeşim, acil eğitim sistemi düzelmeli, zira ülkede başarılı olanlara darbe hep en yakınından geliyor, had bilmeyen-ben de yaparım diyen-hasedçi bir güruh yetiştiriyor sistem.

Geçen sene 8 maç 18 puan, yenen gol 3-4 galiba, tüm puanlar Uğurcan dan, bu sene yenen 11, belki 2 si onun hatası, Hugo bitik-Bartra alışıyor-önliberolar ölü…

Diyorum ya, analiz yok, iyiysen hurraaaaaa aslaaaannn tökezlediğin an çöp Uğurcan, Ömür, Yusuf, Ht4… Bırakın şu çocukların yakasını
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Faul olan neymiş birbirini ittirip kaktırarak ikili mücadele etmeleri mi faul şaka gibi yorumlar, birbirine dokunmadan top oynasın futbolcular o zaman, Trezeguet'nin ittirmesi faul ama yediği dirsek faul değil demek ki vay be. Böyle bir pozisyonda ya devam ettireceksin ya penaltı vereceksin.

Şimdi o pozisyon mesela aynı şekilde gelişti ancak ceza sahası dışında oldu Trezeguet dirsek yedikten sonra rakibe kafa attı karar ne olurdu? Kafa atan Trezeguet kırmızı görürdü, Onur dirsek attığı için sarı görürdü. Yani Onur dirsek attıktan sonra Trezeguet kafa atınca kafa iptal mi olmalı Trezeguet kafa atmamış gibi mi yorumlanmalı. Yani o pozisyonda öncesinde itiş kakış olsa da Onur'un yaptığı hareket penaltı ve sarı kart. Trezeguet'in yaptığı hareket Onur'un yaptığının çok daha hafifi yani hafif olana düdük çalıp dirseği yokmuş gibi kabul ederek Kayseri lehine faul çalınması hangi mantıkla açıklanabilir TS düşmanlığıyla ancak. Her şeye faul mu çalınacak yani TS'ye penaltı verildi diye öncesinde faul uydurmaya çalışıyorlar skandal olay.

TS maçlarından sonra rakipler mutlaka hakemden ağlıyorlar diğer maçlarda ama sessizler genelde, bunun bariz olarak TS'ye karşı yaratılan algıyla rüzgarı arkalarına alma çabası olduğu aşikar.
    Konu Enaldo61 tarafından (02.10.2022 Saat 14:35 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Gomez ve Umut bir şekilde birlikte oynamalı. Ben böyle dizdim, Hoca başka düşünür bilemem ama orta alanı düşürmeden en iyi dizilişi bulmalı. IMG_20221002_143521.jpg

Devrim Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Gomeze faul yapiliyor adam yere dusup hemen kalkiyor baskiya basliyor ve ilerde topu calip birde asist yapiyor. Bu adam cok iyi geldi ya.

Diger konu mac 1-0 iken bile yenecegimizi o kadar biliyordum ki. Hatta 2-0 olsa da. Bu duygu guzel sonuna kadar gidecegimiz duygusu. Daha bu takima dogu ve visca gelecek hey yavrum hey

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gomez ve Umut bir şekilde birlikte oynamalı. Ben böyle dizdim, Hoca başka düşünür bilemem ama orta alanı düşürmeden en iyi dizilişi bulmalı. IMG_20221002_143521.jpg
    Hocanın felsefesinde 3 lü defans yok bazen maç içerisinde mecburiyet hariç hiç başlamadı böyle, ne geçmişte ne bizde.Zaten bu ağırlıkla kevgir oluruz defansta edgar gibi 1-2 hızlı adam olsa belki
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faul olan neymiş birbirini ittirip kaktırarak ikili mücadele etmeleri mi faul şaka gibi yorumlar, birbirine dokunmadan top oynasın futbolcular o zaman, Trezeguet'nin ittirmesi faul ama yediği dirsek faul değil demek ki vay be. Böyle bir pozisyonda ya devam ettireceksin ya penaltı vereceksin.

Şimdi o pozisyon mesela aynı şekilde gelişti ancak ceza sahası dışında oldu Trezeguet dirsek yedikten sonra rakibe kafa attı karar ne olurdu? Kafa atan Trezeguet kırmızı görürdü, Onur dirsek attığı için sarı görürdü. Yani Onur dirsek attıktan sonra Trezeguet kafa atınca kafa iptal mi olmalı Trezeguet kafa atmamış gibi mi yorumlanmalı. Yani o pozisyonda öncesinde itiş kakış olsa da Onur'un yaptığı hareket penaltı ve sarı kart. Trezeguet'in yaptığı hareket Onur'un yaptığının çok daha hafifi yani hafif olana düdük çalıp dirseği yokmuş gibi kabul ederek Kayseri lehine faul çalınması hangi mantıkla açıklanabilir TS düşmanlığıyla ancak. Her şeye faul mu çalınacak yani TS'ye penaltı verildi diye öncesinde faul uydurmaya çalışıyorlar skandal olay.

TS maçlarından sonra rakipler mutlaka hakemden ağlıyorlar diğer maçlarda ama sessizler genelde, bunun bariz olarak TS'ye karşı yaratılan algıyla rüzgarı arkalarına alma çabası olduğu aşikar.
    Trezegenin hareketi ancak basketbolda faul olur.Çağdaş attı ortaya bişe herkes ağzına sakız yaptı işte
    THE NORTH REMEMBERS

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğurcan'ın sürekli çok iyi bir kaleci olduğunu artık yazmayın. Uğurcan 7,8 milyon euroluk iyi bir kalecidir. Şu sıralar rezil bir formu var orası ayrı. Evet 15, 20 potansiyeli vardı olmadı o iş bitti. Uğurcan'ın yediği gollerin çoğunda hatası yoktu. Çünkü kalitesi o kadar. En çok kızdığımda mesela bir gol yiyor ''Uğurcan ne yapsın?'' deniyor. Arkadaş, 15,20 milyonluk kaleciyse madem 2,3 tanesini çıkaracak ki benim 500 bin euroya oynattığım kaleciden bir farkı olsun! Madem ikisi de o gollerin hepsini yiyecek neden bu arkadaşa 10 milyon ve üstü vereyim?
    Konu yatmaztara tarafından (02.10.2022 Saat 15:03 ) değiştirilmiştir.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Nereden
    Ankara

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ugurcani savunan adam art niyetlidir, sezin basindan beri formsuz ve lakayıt oynuyor kendine çeki düzen vermeli, olmuyorsa devre arası no 10 ile satilsinlar.
    Sen niyet okuyucu musun
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan'ın sürekli çok iyi bir kaleci olduğunu artık yazmayın. Uğurcan 7,8 milyonluk iyi bir kalecidir. Şu sıralar rezil bir formu var orası ayrı. Evet 15, 20 potansiyeli vardı olmadı o iş bitti. Uğurcan'ın yediği gollerin çoğunda hatası yoktu. Çünkü kalitesi o kadar. En çok kızdığımda mesela bir gol yiyor ''Uğurcan ne yapsın?'' deniyor. Arkadaş, 15,20 milyonluk kaleciyse madem 2,3 tanesini çıkaracak ki benim 500 bin euroya oynattığım kaleciden bir farkı olsun! Madem ikisi de o gollerin hepsini yiyecek neden bu arkadaşa 10 milyon ve üstü vereyim?
    500 bin avro 9 milyon 71 bin 150 lira yapıyor
    En büyük Trabzon

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen niyet okuyucu musun
    Ben erenide beğeniyorum mesela niyetim ne acaba arkadaş söylesede bilsek
    THE NORTH REMEMBERS

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Euro demek istedim düzeltiyorum
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)