Sayfa 49 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 47 48 49 50 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1363 adet sonuctan sayfa basi 1,201 ile 1,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 8.Hafta | Kayserispor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kayserispor özellikle kendi sahasında iyi takım. Rahat pozisyona giren, hızlı çıkabilen bir ekip. Ancak Trabzonspor karşısında varlık gösteremediler. Oyunlarının iç sahadaki alışıldık coşkuları olmayınca, taraftarları da tribünde saçmalamaya başladı. Kenara gelen oyunculara şişe yağdırdılar ki bu çek net yavşaklıktır. Kayserispor ile bir meselemiz yok, onlar da işine bakmalı.

Oyun anlamında bir 20 dakika hariç bence hocanın istedikleri sahaya yansıtıldı.

Saçma sapan gol yeme alışkanlığımız sürüyor. Diğer taraftan oyunun bazı bölümlerinde pasın hızını arttırmaya başladık bu gelecek maçlara dönük pozitif bir işaret.

Bu takım DK'dan sonra sazı eline alır. Oraya kadar ne kadar az puan kaybıyla gidersek, şampiyonluğu o kadar fazla puan farkıyla kazanırız.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün maç koşmuyoruz yazıyordu millet.

Bir takımın stoperi 10bin küsür metre koşmuşsa sıkıntı var demektir.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğurcan , saçmalamaya devam ediyor. Uğurcan iyi bir kaleci değil, Uğurcan iyi sezonlar geçiren bir kaleci. Bunu defalarca anlattım.
    1- Yan toplara çıkmıyor
    2- Dikine vurulan şutlarda çok jeneriklik goller yiyor
    3- Ceza sahasına yapılan ortalarda 6 pas avantajını kullanamıyor
    4- Yaptığı degajların fazlası auta çıkıyor
    5- Kalede kesinlikle güven vermiyor
    6- Ceza sahası içerisinde bir stoperden daha etkin olması gerektiğini bilmiyor ya da beceremiyor

Bütün bunların hepsini bu sene fazlasıyla yapıyor, Milli takımda yediği gol dahil olmak üzere, Bu sene yediğimiz bir çok golde yer tutma ve konsantrasyon hatası yapıyor. Defans arkasına atılan rakip ataklarında kalesini terk edemiyor ya da terk etmiyor ya da terk etmesi gerektiği söylenmiyor

Neden istediği paraları vermiyorlar, işte bunlardan sebep vermiyorlar. kalecilerin kurtarışlarını çok abarttığımızdan eksik noktalarını görmemeye de devam ediyoruz
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2. Golde taraftara yumruk göstererek çılgınca sevinen Hüseyin mi?
    McLas was Here

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir takımın stoperi 10bin küsür metre koşmuşsa sıkıntı var demektir.

Bugün maçı olan her takımda en az bir stoper +10 km koşmuş. (Belki dahası da vardır ama sadece en fazla koşan ilk 5 oyuncuyu gördüğümüz için bilemiyorum)

Ankaragücü - Radakovic Uros: 10919 metre, Mujakic Nihad: 10462 metre
    Kayseri - Kolovetsios Dimitris: 10714 metre
    Ads Akaydin Samet: 10736 metre, Guler Semih: 10307 metre
    Başak Touba Ahmed: 10199 metre
    Gs Bardakci Abdulkerim: 10695 metre
    Antep Ersoy Ertugrul: 10642 metre
    Kasımpaşa ?? Ön taraf çok koştuğu için stoperler ne kadar koştu gözükmüyor.
    Son takım Ts Bartra 10274 metre
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Maç için ise söyleyeceğim şeyler dolu

iyi oynuyor gözüken ama kesinlikle dağınık bir takım görüntümüz devam ediyor

Bu sene en büyük sorunumuz defans. Kaleci dahil olmak üzere acayip derecede kötü bir defasn kurgumuz var, Pozisyon vermiyor gibi gözüken ama her rakip atağı kalesinde sonlanan bir takımız, Rakiplerin oyuncuların beceriksizliklerinden dolayı skorlar artmıyor. Bunu nasıl anlatabilirim onu da bilemiyorum.

Trezege, evet çok mücadele ediyor ama illa benim atmam anlayışını terk edemezse üzgünüm çok canımız yanacak. Ben gol atmaktan ziyade gol attırmayı seven oyuncuyu tutarım.

Abdulkadir ÖMÜR'ün değil Trabzonspor'da , Süper Lig'de herhangi bir takımında direkt 11 oynayamaz. Bunun için ne zekası, ne gücü ve ne de isteği var. O çocuğa ismailağa tarikatından bir cüppe versinler ve sakal bırakmasına müsade etsinler ve fatih te bir camide müezzinlik yapmasının önünü açsınlar. Bu kadar iddalı konuşuyorum. Üzgünüm ama sahada varlığı belli olmayan tek oyuncu oydu sadece bu maç değil çok maç

Maxi Gomez ve Umutûn aynı anda sahada olması gerektiğini düşünüyorum .

Hamsik'in olmadığı bir Trabzonspor'un sıradan bir takıma dönüşüyor olması ise gelecek adına beni iyicene düşündürüyor

Salih Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Sene başından beri aslında gömüldüğü kadar kötü oynamıyoruz. Kopenhag maçları ve Adana maçını belki Gs hariç tutuyorum Antalya ve Ferençvaroş maçı dahil her maç rakipten daha iyi oynadık. Tek problemimiz kalemize gelen her tehlikeli veya tehlikesiz hücum golle sonuçlanıyor. Hatta ilk top gol oluyor. Bir şekilde bunu önlememiz ve Gomez ile yeni kralımızı bir arada oynatabilecek sistem geliştirmeliyiz. Gomez Adana maçında beni korkutmuştu ama bugün şunu iddia ediyorum, bu adam bu sezon en az 3 kere hattrick yapacak. Bu da burada dursun.

Diğer ağlamalara gelince hiç kaale almaya gerek yok. Geçen seneden gelen kazanılmış bir çaresizlikleri var ve bu çaresizlikten dolayı ağlıyorlar. Biliyorlar ki çok fena geliyoruz yine.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Son 4 saatlik yorumlara göz gezdirdim hızlıca, genel Kayseri taraftarına laf sokmuş vs.

La bu adamlar küçük tayfa, bunlar Franz Kafka' nın "Dönüşüm" ündeki bitik böcek hayatı yaşayan tipler. Bunlar büyüklerin yanına yamanan asalak grubundan.
    İspatı da geçen sezon kupa maçında ortaya çıktı. Biz şampiyon olunca içlerinde in yıllardır gizledikleri 3 Bizans takımlarının renkleri ortaya çıktı.

Kayserispor diye bir taraftar, camia filan olamaz. Bakın başkanlarına başından büyük laflar ediyor. İçinde FB gömleği var çünkü. Aynı şekilde Adana D. Başkanı. Bkz. Rıza Çalımbay... örnekleri çoğaltabiliriz.

Trabzonspor, Trabzon, Trabzonlu kelimelerini hazmedememe sorunu bu.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün maçı olan her takımda en az bir stoper +10 km koşmuş. (Belki dahası da vardır ama sadece en fazla koşan ilk 5 oyuncuyu gördüğümüz için bilemiyorum)

Ankaragücü - Radakovic Uros: 10919 metre, Mujakic Nihad: 10462 metre
    Kayseri - Kolovetsios Dimitris: 10714 metre
    Ads Akaydin Samet: 10736 metre, Guler Semih: 10307 metre
    Başak Touba Ahmed: 10199 metre
    Gs Bardakci Abdulkerim: 10695 metre
    Antep Ersoy Ertugrul: 10642 metre
    Kasımpaşa ?? Ön taraf çok koştuğu için stoperler ne kadar koştu gözükmüyor.
    Son takım Ts Bartra 10274 metre
    Türk futbolu komple sıkıntılı işte

Nereden
    Ankara

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan , saçmalamaya devam ediyor. Uğurcan iyi bir kaleci değil, Uğurcan iyi sezonlar geçiren bir kaleci. Bunu defalarca anlattım.
    1- Yan toplara çıkmıyor
    6- Ceza sahası içerisinde bir stoperden daha etkin olması gerektiğini bilmiyor ya da beceremiyor

Bütün bunların hepsini bu sene fazlasıyla yapıyor, Milli takımda yediği gol dahil olmak üzere, Bu sene yediğimiz bir çok golde yer tutma ve konsantrasyon hatası yapıyor. Defans arkasına atılan rakip ataklarında kalesini terk edemiyor ya da terk etmiyor ya da terk etmesi gerektiği söylenmiyor

Neden istediği paraları vermiyorlar, işte bunlardan sebep vermiyorlar. kalecilerin kurtarışlarını çok abarttığımızdan eksik noktalarını görmemeye de devam ediyoruz
    Uğurcan iyi bir kaleci
    En büyük Trabzon

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

1- Yan toplara çıkmıyor

Ya ayıptır kardeşim ya resmen adama kaleci değil diyorsun yuh artık vallah pes.
    Konu My tarafından (02.10.2022 Saat 00:18 ) değiştirilmiştir.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Bursa

1- Yan toplara çıkmıyor

Ugurcan iyi kaleci degilmis. Size gore ligde kim iyi kaleci. Veya dunyadaki iyi kaleciler kimler. Ya da ugurcan gitse yerine kimi istersiniz mesela.
    Hep diyorum bu takim taraftarina ragmen sampiyon olmustur.
    Forumdaki bircok yazi bunu ispatliyor.
    A.avciya da hoca degil diyen cok malesef. Yazik diyorum ne diyeyim.
    Konu emre6117 tarafından (02.10.2022 Saat 00:28 ) değiştirilmiştir.

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özete sığdığı kadarıyla pozisyonları paylaşayım da ne kadar kötü oynadık herkes görsün.

Ligin hücum anlamında en iyi takımlarından biriyiz. Bütün maç koşmuyoruz etmiyoruz mesajları okuyorum, maçtan sonra bakıyorum biz daha fazla koşmuşuz. Gavronovic'in pozisyon ve Emrah'ın direkten dönen topu dışında pozisyon vermedik. Bizim pozisyonları yukarıda paylaştım zaten. Hala ligin en kötüsüyüz vs mesajlarını nasıl yazan var anlamıyorum.
    Daha fazla koşuyoruz çünkü daha fazla koşturuluyoruz. Sürekli geçiş yiyoruz koşmak zorunda kalıyoruz. Birbirimizden çok uzakta oynuyoruz. Avrupa maçlarında daha net gözüküyor. Rakip takım birbirine yakın oynuyor onların 100 metre eforla yaptığı işi 120-130 metre eforla yapıyoruz. Kanatlar ve bekler geçen seneki oyuna uygun değil. Hocanın daha net bir çözüm bulması gerekiyor. Geçen seneki oyunu sadece savunma yaparken tekrar edebiliriz bu nedenle ilk golü yemek çok sorun yaratıyor. daha ligin başındayız ancak sürekli geri düşüp öne geçmek için harcadığımız fazla efor lig sonuna doğru çok erken oyundan düşmemize sebep olacak gibi duruyor. Avcı bunun farkında ki takıma olabildiğince az idman yaptırıp maçlar dışında az yormaya çalışıyor. 3 maç kazanınca kendimize gelmedik. Hoca kendisi kasım ayına kadar oyunda sıkıntılar devam edecek dedi. Bu demek oluyor ki bir kazanacağız bir kaybedeceğiz hepimizin buna hazırlıklı olması lazım.

Öncelikle geçen seneki oyunu oynayabilecek bir kadro yok. Hoca da keza oyunu hızlandırmak istiyor ancak takımın birbirine alışması, daha çok idman yapması lazım. Şu an bizim en büyük sıkıntımız hücumda hızlı oynayamayıp çok hızlı geçiş yememiz. Hücumda hızlı olamadığımız sürece bütün maçlarda aynısını yaşayacağız. Çünkü rakip takım geçişte topu kaybetse bile geri dönüş ve savunma yerleşimi zamanı bırakıyoruz. Bu nedenle bu riski alıyorlar. Ne zaman ki oyunu, topu hızlandırırız o zaman karşımızdaki takım da temkinli oynar, savunma sorunumuz ortadan kalkar.

İkinci büyük sorun konsantrasyon eksikliği. Çok fazla rahat pozisyonda pas hatası yapıyoruz. Trezege isterse her maç 3 tane gol atsın bu adam teknik değil. Biz Nwaka ve Visca ile iki üst düzey teknik adamla şampiyon olduk. Şimdi solda ne zaman kime pas atacağını bilmeyen Trezege ile sağda konsantrasyon sorunu yaşayan Abdüşle oynuyoruz. Aynı zamanda bu sorunlardan dolayı hızlı oynayamıyoruz.

Öncelikle Hamsik sakatlanmayacak, Visca dönecek. Bunlar kilit nokta. Peres ikinci devre başlarsa güzel piyango olur. Sol taraf Eren'le Trezege ile bağımsızlığını kazansın yine önemli değil. Hamsik, Visca ve iyi bir Yazıcı oyunu çok geliştirir. Düzelmiş bir Abdüş yine çok faydalı olur.

Pozisyon vermedik evet ama her maç rakip takımın her kalemize gelişi net fırsat potansiyeli yaratıyor. ve dikkat edin mesela rakip yarı sahada 1,5-2 dakika top çevirmişiz bir kaptırıyoruz 3e 3, 3e 4 yakalanıyoruz. Bu nedenle oyun çok kalitesiz gözüküyor.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Trezege 13 maçta 6 gole doğrudan katkı vermiş diye yazmaya geldiydim sahi üstteki yazıyı görünce unuttum yazmayı.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cuma günün bakkalımız ne olur maç dedi. 2-1 veya 3-2 alırız dedim.Konu sonucu bilmekle alakalı değil.Konu her maç bir veya 2 gol yemeye aday olmamız.Geçen yıl 1-0 veya 2-0 derdik.Buna çare bulunmalı.Her maç bu kadar efor yorar ağa..
    Vakti gelmiş bir şampiyonluk kupasını almamızı hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF şimdi kararını düzelt..Düzeltmezsen..

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu karı kayseri başkanı olduğundan beri kudurdu bunlar bakın işte bir tane kifayetsiz muhteris yüzünden insanlar terörize oluyor.

Fanatik fenerli karı bir de havaya girmesinler diyor ya inanılır gibi değil böyle açıklama mı olur be gerizekalı holigan seni manyak lan bu.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Koşu mesafelerinde sorun yok, bu lig için yeterli rakamlarda koşuyoruz. Geçen maç 118 koşmuştuk. Sorun bu koşuların nereye ve nasıl yapıldığıyla alakalı. Geriye doğru adam kovalamak da koşu, boşluğa hareketlenip top istemek de. Bizim stoperler ile santrafor arası mesafe geniş, o nedenle rakip gelirken yaylada gezermiş gibi orta sahayı geçiyor. Bizim bu alanı daraltmamız lazım. İkinci olarak ise boşluğa hareketlilik ve sahadaki boş alanları kullanmak önemli. Biz bunu takıma aşılarsak maçları çok daha kolay çözeriz. Önceye göre bir hareketlilik olsa da yeterli seviyede değil. Mesela maç 0-0’dayken çok hareketsiziz, robot gibi. Golü yedikten sonra hareketleniyoruz. Oysaki bizim baştan hareketli olup rakibin fişini baştan çekmemiz lazım. Önce skoru bir al, sonra ne yaparsan yap. Bunun tam tersini yaptığımızda takım sahada, taraftar da tribünde uyuşuyor. Mesela Ömür’ün de futbolunun bu hastalığa yakalandığını düşünüyorum. Topu alıp hemen yana geriye dönüyor, al ver falan. O al veri rakip ceza sahasına yakın yerde yapacaksın.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emirhan Uludüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha fazla koşuyoruz çünkü daha fazla koşturuluyoruz. Sürekli geçiş yiyoruz koşmak zorunda kalıyoruz. Birbirimizden çok uzakta oynuyoruz. Avrupa maçlarında daha net gözüküyor. Rakip takım birbirine yakın oynuyor onların 100 metre eforla yaptığı işi 120-130 metre eforla yapıyoruz. Kanatlar ve bekler geçen seneki oyuna uygun değil. Hocanın daha net bir çözüm bulması gerekiyor. Geçen seneki oyunu sadece savunma yaparken tekrar edebiliriz bu nedenle ilk golü yemek çok sorun yaratıyor. daha ligin başındayız ancak sürekli geri düşüp öne geçmek için harcadığımız fazla efor lig sonuna doğru çok erken oyundan düşmemize sebep olacak gibi duruyor. Avcı bunun farkında ki takıma olabildiğince az idman yaptırıp maçlar dışında az yormaya çalışıyor. 3 maç kazanınca kendimize gelmedik. Hoca kendisi kasım ayına kadar oyunda sıkıntılar devam edecek dedi. Bu demek oluyor ki bir kazanacağız bir kaybedeceğiz hepimizin buna hazırlıklı olması lazım.

Öncelikle geçen seneki oyunu oynayabilecek bir kadro yok. Hoca da keza oyunu hızlandırmak istiyor ancak takımın birbirine alışması, daha çok idman yapması lazım. Şu an bizim en büyük sıkıntımız hücumda hızlı oynayamayıp çok hızlı geçiş yememiz. Hücumda hızlı olamadığımız sürece bütün maçlarda aynısını yaşayacağız. Çünkü rakip takım geçişte topu kaybetse bile geri dönüş ve savunma yerleşimi zamanı bırakıyoruz. Bu nedenle bu riski alıyorlar. Ne zaman ki oyunu, topu hızlandırırız o zaman karşımızdaki takım da temkinli oynar, savunma sorunumuz ortadan kalkar.

İkinci büyük sorun konsantrasyon eksikliği. Çok fazla rahat pozisyonda pas hatası yapıyoruz. Trezege isterse her maç 3 tane gol atsın bu adam teknik değil. Biz Nwaka ve Visca ile iki üst düzey teknik adamla şampiyon olduk. Şimdi solda ne zaman kime pas atacağını bilmeyen Trezege ile sağda konsantrasyon sorunu yaşayan Abdüşle oynuyoruz. Aynı zamanda bu sorunlardan dolayı hızlı oynayamıyoruz.

Öncelikle Hamsik sakatlanmayacak, Visca dönecek. Bunlar kilit nokta. Peres ikinci devre başlarsa güzel piyango olur. Sol taraf Eren'le Trezege ile bağımsızlığını kazansın yine önemli değil. Hamsik, Visca ve iyi bir Yazıcı oyunu çok geliştirir. Düzelmiş bir Abdüş yine çok faydalı olur.

Pozisyon vermedik evet ama her maç rakip takımın her kalemize gelişi net fırsat potansiyeli yaratıyor. ve dikkat edin mesela rakip yarı sahada 1,5-2 dakika top çevirmişiz bir kaptırıyoruz 3e 3, 3e 4 yakalanıyoruz. Bu nedenle oyun çok kalitesiz gözüküyor.
    90 dk boyunca yapılan her şey senin pozisyona girip rakibin girmemesi için yapılıyor. Sen tonla pozisyona girip rakibe sadece iki pozisyon vermişsin. Beni ilgilendiren bu. Çok koşmuşuz, topa daha fazla sahip olmuşuz hiç bakmıyorum. Amaçla aracı karıştırıyoruz. Geçen Acun kötü oynayıp 0-0 olacağına iyi oynayalım 3-2 kaybedelim dedi Hull taraftarı dalga geçti. Bizim millet gereksiz romantik. Şu maçta 10 pozisyondan 5 gol çıkarsan laf edecek bir şey bulurdu yine.
    ( ゚д゚)

Süper Golcü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bravo takım, çok iyi 3 puan oldu. Hala eksiklerimiz çok ama kötü halimizle bile ligin en güçlü takımıyız. Kasıma kadar böyle gidersek fazlasıyla iyi oradan sonrası da artık hocaya güveneceğiz kendisi söyledi kasımdan sonrasını bekleyin diye. Ek olarak belirtmek istiyorum ömürün üstüne gide gide iyice biticek çocuk, çok açık söylüyorum beğenmediğimiz kötü performanslı abdüş, yunus+kerem eder. İstanbul medyasının oyuncularını pohpohlayıp destekleyip altayın, keremin, yunusun arkasında durduğu kadar biz de aynısını kendi oyuncularımıza yapabilsek bu kadar sert olmayı bıraksak belki de hem oyuncuya hem takıma çok daha fazla katkı verecek. Bizim sosyal medyada her platformda isyan etmemiz gerekiyor keremle yunusun 11 oynadığı milli takımda ömür oynamaz mı, şampiyon takımın yerli oyuncusu, aynı sezon takımıyla küme düşme mücadelesi vermiş ve adanada kiralık oynamış oyunculardan geride mi diye
    Konu Süper Golcü tarafından (02.10.2022 Saat 01:09 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYON TRABZONSPOR
    2021-2022
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Nereden
    Kocaeli

Şu gol hediye etme işini acil bırakmamız lazım. Bazı oyuncularda mental sorunlar var. Sorunları neyse çözülmeli. 5 olacak maçı 2-1 zor kazandık.

Nereden
    İstanbul

Kariyerinde hakem konuşmayan hocalar bizim maçlardan sonra ne ağlıyorlar ya. Ömer Erdoğan falan alıştık da Çağdaş'a yakıştıramadım.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Kocaeli

Pastırma kümeye

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Malesef sizin gibi düşünüyorum
    abdüş iyice itici olmaya başladı.
    Şimdi öğretmenlerin en sevmediği öğrenci hiç bir şey yapmayan öğrencidir.
    Takımda herkes abartmıyorum herkes iyi yapıyor kötü yapıyor ama bir şey yapıyor
    Abdüş ise yana top vermekten başka hiç bir şey
    Ne pres yapıyor
    Ne yanındaki bakasetas yada siopis i trezegeyi hamsik i rahatlatıyor
    Ne geriye koşuyor
    Ne adam eksiltiyor
    Ne de forvete destek oluyor

Adam eksiltemesi gereken adam topu kursun diye siopis e veriyor
    Gerçekten Abdullah avcı yerli bir defans felan yetiştirsin ama bunu oynatmasın
    Naci oynasin. Yusuf erdogan oynasın

Bir de Ali Koça lafım var
    Bu elit geçinen varos zenginin halkı kin ve düşmanlığa sevk eden tahrikli konuşmadan soruştırma geçirmeli
    Ondan gaz alan tüm deplasmanlarda muhtemel ki fb tarfatarlar üstümüze saldırıyor
    Kayseri de saygı duyacağım tek kişi Çağdaş.

O yüzden umutun şutu kaba olacağım Ali Koç tan , Berna Gözbaşına , Emrah tan o sahaya her şeyi atan itsoylarına girdi

Ha birde Tüm lig maçlarımızda Umut oynamalı. Hatta maxi bile olmasa umut olmalı. Yerli rotasyonu sağlam tutmalıyız

Maç için ise söyleyeceğim şeyler dolu

iyi oynuyor gözüken ama kesinlikle dağınık bir takım görüntümüz devam ediyor

Bu sene en büyük sorunumuz defans. Kaleci dahil olmak üzere acayip derecede kötü bir defasn kurgumuz var, Pozisyon vermiyor gibi gözüken ama her rakip atağı kalesinde sonlanan bir takımız, Rakiplerin oyuncuların beceriksizliklerinden dolayı skorlar artmıyor. Bunu nasıl anlatabilirim onu da bilemiyorum.

Trezege, evet çok mücadele ediyor ama illa benim atmam anlayışını terk edemezse üzgünüm çok canımız yanacak. Ben gol atmaktan ziyade gol attırmayı seven oyuncuyu tutarım.

Abdulkadir ÖMÜR'ün değil Trabzonspor'da , Süper Lig'de herhangi bir takımında direkt 11 oynayamaz. Bunun için ne zekası, ne gücü ve ne de isteği var. O çocuğa ismailağa tarikatından bir cüppe versinler ve sakal bırakmasına müsade etsinler ve fatih te bir camide müezzinlik yapmasının önünü açsınlar. Bu kadar iddalı konuşuyorum. Üzgünüm ama sahada varlığı belli olmayan tek oyuncu oydu sadece bu maç değil çok maç

Maxi Gomez ve Umutûn aynı anda sahada olması gerektiğini düşünüyorum .

Hamsik'in olmadığı bir Trabzonspor'un sıradan bir takıma dönüşüyor olması ise gelecek adına beni iyicene düşündürüyor
    13 Vitor Hugo

Nereden
    İstanbul

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ugurcan iyi kaleci degilmis. Size gore ligde kim iyi kaleci. Veya dunyadaki iyi kaleciler kimler. Ya da ugurcan gitse yerine kimi istersiniz mesela.
    Bu takım sizin gibi taraftarlar yüzünden 15 senede 1 şampiyon oluyor desem olacak mı????

Ligde iyi kaleci var ya da uğurcan falancadan iyi kaleci ya da falancadan kötü kaleci demedim? Uğurcan, kalecilik kritirlerine baktığın zaman iyi bir kaleci değil, gerekçelerini yukarda yazdım, yazdıklarımın gerçekliği seni üzdüğü kadar beni de üzüyor ama maalesef gerçekler acıdır. O yazdıklarımın hangisine katılmadığını ve ya hayır öyle değil dediğin kaç tanesi var söyleyebilirsen seninle futbol tartışabilirim. Uğurcan, eline geçen fırsatı kullanarak iyi form tutarak iyi sezonlar geçiriyor sadece.. Avrupa'dan isteyen kaç tane takım var mesela?? kalbur üstü takım olarak sayabilirmisin?? Bir zamanlar Ömür'ü de isteyen vardı ama o da iyi sezon geçirmişti sadece, Ama şimdi 3 milyon verseler satacağız değil mi??

Olaylara , gerçekler üstünden yaklaşarak yorum yaz.

Ve sakın ola kı sakın ola benim taraftarlığımı tartışma, sana 5 gömlek fazla gelirim. haddini bil ..

Nereden
    İstanbul

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sen ne yazmışsın mesela, oyuncu yardakçılığından başka yazın var mı?? Skor üzerine şakşakçılık yapmaktan başka bir lafın olmuş mudur merak ediyorum

Ben kazandığımız bir maçın arkasından yazıyorum bu sözleri, tıpkı geçmiş senelerde yazdığım gibi, Tıpkı şike döneminde kıçımı yırtarak yazdığım gibi,

Ne yöneticinin, ne siyasetçilerin, ne de futbolcuların ne de hocaların esiri olmadım hiç bir zaman, başarılı olduklarında taktir ettiğim gibi, başarısız olduklarında da eleştireceğim.

maçı sanırım sadece spikerlerin seslerinden dinleyerek tatmin olmayı seven ve kötüyü ve yanlışı görmekten uzak anlayışınız sizi amigo yapabilir ama ben ne holiganım ne de amigo,

Uğurcan'nın, geçen sene oynanan kupa maçı sonrası yaptığı açıklamalar ve '' taraftara bu yapılanları unutmayın ''çağrısı hala hafızalardayken ve bir haftadır youtube da en çok izlenenler arasında ise, bu adamın böyle bir maç çıkarması ve bu kadar hatalı işler yapması sadece şansızlıkla izah edilemez..

daha 2 hafta evvel, baraj kurdurmadığı için yediği golü unuttuk bile. ..
    Ya milli takım maçında salakça çıkışı ile yediğimiz gol???
    Bu akşam yaptığı hata
    ve yine yan ortada topa çıkmadığı için az kalsın yenmesi muhtemel 2. gol pozisyonu hatası

Görmüyor musunuz? bakmıyor musunuz????

Ya milli takım maçında salakça çıkışı ile yediğimiz gol???

kaleci hatalı gol yer niye yedi demem . Ama kaleci kalede güven verecek, ceza sahasına doldurulan her topla stoperler başbaşa kalıyor ve yüreğimiz ağzımıza geliyorsa bu işte bir sakatlık vardır

Bu herkes tarafından gözüküyor ama siz görmek istemiyorsunuz. İşiniz gücünüz Altay ile kıyaslamak, bu kıyas ile zaten bitirdiniz bu çocukları, İkiside kötü kaleci ikisi de Türkiye ligi için yeterli kaleci ötesi yok...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)