Sayfa 55 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55
Toplam 1363 adet sonuctan sayfa basi 1,351 ile 1,363 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 8.Hafta | Kayserispor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TV izlemiyorum, ama bunlar uzayda yasiyor galiba. Trezeguetin yüzüne vuriyor bu foul mi degil mi. Odun kafalar
    Sinirlerinizi bozmamak için maç sonu yorumcuları dinlemeyin.

Ben sadece maç sonu AA ve oyuncularımızın röportajlarını izliyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Çağlar Güleryüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TV izlemiyorum, ama bunlar uzayda yasiyor galiba. Trezeguetin yüzüne vuriyor bu foul mi degil mi. Odun kafalar
    Onur'un eli Trezeguet'in yüzüne gelmeden önce Trezeguet Onur'u hem arkadan itiyor hem de boynundan bastırıyor. Yani aslında ilk faulü Trezeguet yapıyor. Dolayısı ile penaltı geçersiz.

Söylenilen bu. Çok haksızlar mı? Tartışılır.
    2010-2011 Sezonu Tertemiz Şampiyonu Trabzonspor !

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon basındaki yorumları, eskisi kadar takip edemiyorum. Kayseri maçındaki penaltı için konuşan bir iki kişiye denk geldim. Fırat Aydınus, Murat Fevzi Tanırlı vb.

Öncelikle hepsi Onur'un hareketine penaltı diyor. Ardından "Ama Trezeguet faul yaptı..." diye ekliyorlar. Merakla bekledim, Trezeguet nasıl faul yapmış diye. Biri elle itti diyor, diğeri baldırıyla dürttü diyor. "Penaltı kesin de, kaçış yok; bir faul uydurmazsak eksik kalacak." kafasındalar.

TV 8,5'ta Sarı Lacivert adında bir program gördüm. Konu fenerbahçe ama her cümleden sonra Trabzonspor'a uğramadan edemediler. İşte en komik yorumu orada dinledim:

"Weghorst'un Gustavo'ya elle yüze müdahalesi kırmızı kart ama Onur'un Trezeguet'ye yaptığı asla penaltı değil."

Niye?
    Niye?
    Niye?

Bu soru abes çünkü bir fenerlide mantık aramak gereksiz. Onun dünyası, mantığın dünyası değil menfaatinin dünyasıdır. Girdiği kabın şekli neyi gerektirirse, öyle konuşur. Yarın aynı pozisyon fener maçında olsa; lehineyse "penaltı", aleyhineyse "penaltı değil" diyecektir. Ee, bir fenerliden fazlasını beklemek haksızlık olacaktır.

Hani Veysel'in Antalya'da Hugo'yu indirmesi için "Normalde penaltı olur ama Hugo sanki bir az yatay havalanmış." tarzı kaçamak yorumlar vardı ya, o bile masum kalıyor bu yüksek haysiyetsizlerin yanında. Fırat Aydınus Hocam da ağzından tam bunu kaçırdı: "Bundan daha hafiflerine penaltı çalındı. Ama..."

"Ama"sı ne?

Bitti mi? Trabzonspor kazanırsa bitmez! Antalya'da, Adana'daki gibi kaybetseydik Hugo'ya, Umut'a verilmeyen penaltılar gibi kimse konuşmazdı. Geçen sene öyle olmadı mı? Alanya maçında Hüseyin'in atıldığı temassız pozisyon, puan kaybettiğimiz için kimse tarafından "Aleni hakem hatası" olarak değerlendirilmemişti. Tıpkı Gs maçında Nelsson'un elle kestiği pozisyonda çalınmayan penaltı gibi... Malatya maçının başında Dorukhan'a yapılanı hatırlayan kaç kişi var? Başakşehir maçında Hasan Ali'nin elle oynaması... Önceki senelere gitmiyorum, balık hafızalı toplum bunları bile unuttuysa eskileri nasıl hatırlasın???

Maç günü sizi germek için yazmıyorum, bence eğlenin. Rakibin zavallılığı karşısında uzun süredir eğleniyorum. Bakın bir tane daha buldum:

https://www.karar.com/yazarlar/gokha...-guzel-1594334

Sayın yazarın önceki yazılarının altına göz attığımda, en çok üç dört yoruma rastlıyorsunuz. Son yazısı ise epey ilgi uyandırmış. Şöhrete giden yol değişti tabii...

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Çağlar Güleryüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur'un eli Trezeguet'in yüzüne gelmeden önce Trezeguet Onur'u hem arkadan itiyor hem de boynundan bastırıyor. Yani aslında ilk faulü Trezeguet yapıyor. Dolayısı ile penaltı geçersiz.

Söylenilen bu. Çok haksızlar mı? Tartışılır.
    Bahane. Bize verilen faulller ve kartlara iyi bakın. Sezon başından bu yana en kritik ataklarda bizi sindiriyorlar. Bize kolay kartlar çıkarırken aynı pozisyonlarda çoğu kez kart çıkarmadıkları gibi faul de vermiyorlar.

Neticede dediğiniz doğru ise ilk devre Trezege'ye verilen kart ve faul de yanlış o zaman (Trezege topla oynama niyetinde ve eli istemsiz geliyor Onur'a). Üstelik penaltı ve öncesindeki pozisyon, orta hakemin görüş alanında. Verseydi o zaman penaltı öncesi faulü ve Onur düşseydi, düştü mü, düşebildi mi? Eeee. Her ikili mücadeleye faul verilsin o zaman. Hiç temas etmesin oyuncular.

TS 2 maçtır geriden gelip kazanıyor ya çıldırıyorlar. Gaziantep maçında da son dakikada Maxi faul yaptı diye havlamışlardı.
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (06.10.2022 Saat 12:38 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon basındaki yorumları, eskisi kadar takip edemiyorum. Kayseri maçındaki penaltı için konuşan bir iki kişiye denk geldim. Fırat Aydınus, Murat Fevzi Tanırlı vb.

Öncelikle hepsi Onur'un hareketine penaltı diyor. Ardından "Ama Trezeguet faul yaptı..." diye ekliyorlar. Merakla bekledim, Trezeguet nasıl faul yapmış diye. Biri elle itti diyor, diğeri baldırıyla dürttü diyor. "Penaltı kesin de, kaçış yok; bir faul uydurmazsak eksik kalacak." kafasındalar.

TV 8,5'ta Sarı Lacivert adında bir program gördüm. Konu fenerbahçe ama her cümleden sonra Trabzonspor'a uğramadan edemediler. İşte en komik yorumu orada dinledim:

"Weghorst'un Gustavo'ya elle yüze müdahalesi kırmızı kart ama Onur'un Trezeguet'ye yaptığı asla penaltı değil."

Niye?
    Niye?
    Niye?

Bu soru abes çünkü bir fenerlide mantık aramak gereksiz. Onun dünyası, mantığın dünyası değil menfaatinin dünyasıdır. Girdiği kabın şekli neyi gerektirirse, öyle konuşur. Yarın aynı pozisyon fener maçında olsa; lehineyse "penaltı", aleyhineyse "penaltı değil" diyecektir. Ee, bir fenerliden fazlasını beklemek haksızlık olacaktır.

Hani Veysel'in Antalya'da Hugo'yu indirmesi için "Normalde penaltı olur ama Hugo sanki bir az yatay havalanmış." tarzı kaçamak yorumlar vardı ya, o bile masum kalıyor bu yüksek haysiyetsizlerin yanında. Fırat Aydınus Hocam da ağzından tam bunu kaçırdı: "Bundan daha hafiflerine penaltı çalındı. Ama..."

"Ama"sı ne?

Bitti mi? Trabzonspor kazanırsa bitmez! Antalya'da, Adana'daki gibi kaybetseydik Hugo'ya, Umut'a verilmeyen penaltılar gibi kimse konuşmazdı. Geçen sene öyle olmadı mı? Alanya maçında Hüseyin'in atıldığı temassız pozisyon, puan kaybettiğimiz için kimse tarafından "Aleni hakem hatası" olarak değerlendirilmemişti. Tıpkı Gs maçında Nelsson'un elle kestiği pozisyonda çalınmayan penaltı gibi... Malatya maçının başında Dorukhan'a yapılanı hatırlayan kaç kişi var? Başakşehir maçında Hasan Ali'nin elle oynaması... Önceki senelere gitmiyorum, balık hafızalı toplum bunları bile unuttuysa eskileri nasıl hatırlasın???

Maç günü sizi germek için yazmıyorum, bence eğlenin. Rakibin zavallılığı karşısında uzun süredir eğleniyorum. Bakın bir tane daha buldum:

https://www.karar.com/yazarlar/gokha...-guzel-1594334

Sayın yazarın önceki yazılarının altına göz attığımda, en çok üç dört yoruma rastlıyorsunuz. Son yazısı ise epey ilgi uyandırmış. Şöhrete giden yol değişti tabii...
    İzleyip sinirlerinizi bozmayın.

TÜRKİYE'DE FUTBOL, TRABZONSPOR'A KARŞI OYNANAN BİR OYUNDUR.

BU OYUNU 8 KEZ BOZDUK.

YİNE BOZACAĞIZ.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzleyip sinirlerinizi bozmayın.

TÜRKİYE'DE FUTBOL, TRABZONSPOR'A KARŞI OYNANAN BİR OYUNDUR.

BU OYUNU 8 KEZ BOZDUK.

YİNE BOZACAĞIZ.
    Var sistemi olduğu sürece ben rahatım elleri kolları bağlı
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Zonguldak

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var sistemi olduğu sürece ben rahatım elleri kolları bağlı
    İşte bu. NOKTA...
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basdik gecdik ya cok uzatilacak durumlar yok hakemlik falan bir mac olmadi rahat rahat kazanmayi hakedicek posisyonlarida bulduk atamadik diye o posisyonda kaldilar faul oncesinde var ama adam devam ettirmis sonrasinda faul yapmis tabiki penalti yani bos yere sirt bu tarz konulari gormeyim diye bakmiyorum gene forumda masallah hic bitmemis.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaylada yakalandığım maç olur kendileri
    sadece özete bakabildim sonradan
    maçta pek de cacık yokmuş zaten
    güneşli havada sultan muratın o mis havasını soluma kararı daha mantıklıymış pişmanlık yok
    her şeye rağmen galip gelmek güzel bir şey

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

https://www.milliyet.com.tr/skorer/t...e-ceza-6839610

Provokatör koç'un fonladığı ekibin aleyhimize nasıl çalıştığını anlatır haberlerden biri.

Ist çetesinin bundan sonra bize şampiyonluk kaptırmak gibi pek niyeti yok. Biz bu saatten sonra vay efendim oyunumuz gelişmemiş gibi saçma sapan işlerle içerden birbirimizi yersek ziki tutup 5 sene önceki kâbus sezonlara döneriz. Ne bunların bizi çekmek istediği mecraya gireceğiz ne de ayak oyunlarına alet olacağız. Biz sadece hoca ve başkanın geleceğe dönük açıklamalarını kulak verip koşulsuz destek vermek zorundayız. Sezon biter, şapkalar öne koyulur tartışılır. Şimdi sadece birbirimize kenetlenip destek verme zamanıdır.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Hani Ümit Öztürk'e haftalarca, aylarca, yıllarca ceza verilmişti. Yarınki Antalyaspor - İstanbulspor maçını yönetecek.

https://www.tff.org/Resources/TFF/Au...401ad66e9e.pdf

Kulüp; maçımıza, imajımıza, değerimize zarar verdiği gerekçesiyle yalan haber yapanlar hakkında şikayetçi olmalı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hani Ümit Öztürk'e haftalarca, aylarca, yıllarca ceza verilmişti. Yarınki Antalyaspor - İstanbulspor maçını yönetecek.

https://www.tff.org/Resources/TFF/Au...401ad66e9e.pdf

Kulüp; maçımıza, imajımıza, değerimize zarar verdiği gerekçesiyle yalan haber yapanlar hakkında şikayetçi olmalı.
    Oluşturdukları algı işte böyle yürüyor. Biz bjk'yi yenseydik fonlanmiş çete bu haftaki sivas maçı hakemi için önden algılara başlayacaktı. Hafta hafta ilerliyor namussuzlar. Peki biz napmaliyiz diye soralım kendimize. Biz ıçerdeki maçlarda tribünü tıka basa doldurup rakibi boğarak yenmeliyiz. Deplasmanda avcı hoca işini bilir. Peki doldurabiliyormuyuz stadı, hayır. Geçen yıl 30 bin ortalamaya oynayan tribünlerin bu sene nerdeyse yarısı boş. Şampiyon oldukta gazımız mı alındı acaba. Oysa ki birkaç maç vasat oynadık fakat bu durumun bir geçiş dönemi olduğunu hoca defalarca tane tane anlattı. Naparsak kendimize yaparız, kimse bize birşey yapamaz fakat bunu idrak edebilecek kapasiteye sahip olamamışız. Umarım aklımızı başımıza devşiririz.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

o değilde şimdi şu kayseriye bakıyorum da çok hayati bi 3 puan almışız şu maçta

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)