Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trafikte de BMN !

Standart Trafikte de BMN !

Ankara'da İnönü Bulvarı'ndan (Eskişehir Yolu) Kızılay'a doğru gidişte Sayıştaş, Çalışma Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı'nın önünde bir alt geçit vardır.

Alt geçide kadar yol dört şerittir, bunlardan soldaki iki şerit doğrudan alt geçide girer. Ancak söz konusu iki şerit sabahları çok tıkalı olur. Trafik adım adım ilerler.

Bu nedenle bazı uyanıklar, geçide gelene kadar sağdaki nispeten daha açık iki şeritten seyredip, son anda sola (yani doğrudan alt geçide giren) şeride geçmeye çalışırlar. Böyle olunca sol şeritte seyredenlerin üzerine kırmış gibi olurlar; onların önlerine geçmeye çalışıp tehlike yaratırlar.

Bugün sabah da öyle oldu. Geçide girmeme çok az mesafe kalmışken, uyanığın biri sağ şeritten hızla gelip bizim şeride yandan kaynak yapmaya kalktı. Peki benim arabanın önünden mi? Hayır, benim önümdeki 06 xxx 61 plakalı siyah Peugeot 206'nın önünden... Densiz adam, yanındaki Peugeot'yu hiç düşünmeden kırdı direksiyonu sağa. Neyse ki Peugeot sürücüsü dikkatli davrandı da yandan gelen adamın densizliği bir kazaya dönüşmedi. Gerçi Peugeot sürücüsü, adam önüne geçtikten sonra kızıp kornaya bastı, el-kol hareketi falan yaptı ama olay böyle gelişip bitti.

Olay hemen önümüzde gerçekleştiği için biz saniye saniye izledik. Hanıma "Şimdi Peugeot sürücüsü gidip şu densize iki tane çaksa ne güzel olur!" dedim. Hanım da "Herkes senin gibi deli mi, durduk yerde başını belaya soksun?" dedi. Ben de "Başı belaya girmez ki, ben zaten Peugeot'nun sürücüsünden önce inerim" dedim. Hanım "Neden?" diye sordu. "Peugeot'nun arka camına baksana dedim; hanım baktı ve "Hımmm! Anladım!" dedi.

Arka camda Ankara'da halen sürmekte olan Trabzon etkinliklerinin afişi asılıydı. Bundan de öte, sağ altta bordomavi.net çıkartması ("sticker" demiycem işte) yapışıktı.

Belki de Peugeot sürücüsü, bu forum ortamından tanıdık biridir. Kimdir acaba, bileniniz var mı? Kendisine seslenmek isterim; "Arkadaş, merak erme arkanda ben vardım!" Gerçi görebildiğim kadarıyla boyu posu yerindeydi, yüzünde Karadenizliler'e has o kendine güvenen ifade mevcuttu, babayiğit görünüşlü bir arkadaşımızdı. Şüphesiz ki onun bunun desteğine ihtiyaç duymayacak sağlam bir adamdır ama olsun; memleket namert dolu, iyi adamları kollamak lazım!

Plakasına da bir daha dikkatinizi çekmek isterim : 06 xxx 61

Sondaki "61" tesadüf müdür sizce?...
    Sürekli dogru yönü gösteren tek yildiz KUZEY YILDIZIDIR !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Verilere bir baklım tesadüfmüdür ? Trabzon etkilikleri afişi BMN Sticker'ı hımm evet tesadüftür.

Kim bu trafik canavarını alt edemeyen hoşgörülü adam kim ? çıksın ortaya..
    61'in hakkını ver hakkını...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende forumda yonetici bi abimizin arabasini goruyorum ara sira ama nedense kendini Trabzonspor , Trabzon , BMN ile bağdaştıran bi işaret yok.
    Tesadüf müdür ?

Sesleniyorum burdan kendilerine!
    Sana bi TS plaka veya sonu 61 le biten bi şey yapalım !!
    Konu Lapina tarafından (23.02.2007 Saat 15:28 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Öztekin Bayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende forumda yonetici bi abimizin arabasini goruyorum ara sira ama nedense kendini Trabzonspor , Trabzon , BMN ile bağdaştıran bi işaret yok.
    Tesadüf müdür ?

Sesleniyorum burdan kendilerine!
    Sana bi TS plaka veya sonu 61 le biten bi şey yapalım !!
    yakışır abimize
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

çapa da 2005 model opel astra 34 STL 61 SATILIK(MODİFİYELİ)SIRF PLAKASI İÇİN ALINIR
    AH ŞU FAKİRLİĞİN GÖZÜ KÖR OLSUN
    TAMDA STİLL OLURDUYA NEYSE
    BAŞKA BAHARA ARTIK
    HER GÜN ÖNÜNDEN GEÇİYORUM SATILMASIN DA ORDA DURSUN DİYE İLGİLİLERE
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sayin ÖzbalkeSli ,

O reklamını gördügünüz etkinlige yarin mutlaka bekliyoruz. Son gün , kaçirmayin , hem belkide aradiginiz arabayi orada bulabilirsiniz...
    Taraftarlık ; Geçim kaynağı değil , Yaşam kaynağıdır ...
    Fırtınasız denizde , herkes Kaptan ...

Standart Yoksa, yoksa...

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayin ÖzbalkeSli ,

O reklamını gördügünüz etkinlige yarin mutlaka bekliyoruz. Son gün , kaçirmayin , hem belkide aradiginiz arabayi orada bulabilirsiniz...

Sayın CeSS, hadi "o arabadaki bendim!" deyiniz. Gidişat iyice Türk filmlerine dönsün.

Evet, yarın etkinliğe geleceğim. Hafta içinde yoğun işlerden imkan olmadı.

Bu arada; adımdaki "S" harfi ile oynamak yakışıklı bir davranış olmuyor, nazikçe rica ederim...

Nereden
    Ankara

YOk yok , hayatta hiç pejo arabam olmadi. ama hem BMn logolu , hem etkinlik afişli ise orada mutlaka buluruz.

Standimiz var biliyorsunuz fuarda. Nihayet tanişacagiz , büyük buluşma yarin , süper...

Diğer başlıkta "fuar tahminen saat 18.00 civarına kadar açık olur" demişsiniz. Saat 15.30 gibi gelirim en geç...

O çıkartmalardan (sticker değil çıkartma) bir tane de ben alayım yarın. Arabam açık mavi renk, sözüm var; şampiyon olduğumuz zaman arabanın üzerine bordo şeritler çekip tur atacağım.

Büyük otoparklarda arabamı park ederken bordo renk araba arıyorum. Mümkün olursa bordo arabaların yanına park ediyorum. Bilhassa işyerimin otoparkında bunu sıklıkla uyguluyorum. Artık herkes öğrendi, görenler "bizimki yine denk getirmiş bordo-maviyi" diyorlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan Bozyiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Arabanın sahibi denizci61 nickli İhsan abi dir. Yarın AKM'de görebilirsiniz, bekliyoruz.

Nereden
    Ankara

15.30 da bekliyoruz o zaman sizi. Çikartmayida bedava verecegiz size , Hatta bir degil 2 tane . bi ön cama bide arka cama.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aaa İhsan abi bu be...

Denizci61 yani...
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15.30 da bekliyoruz o zaman sizi. Çikartmayida bedava verecegiz size , Hatta bir degil 2 tane . bi ön cama bide arka cama.
    Erkan abi yanlış okumadıysam arabanın sadece arka camının sağ tarafında çıkartma varmış, artık İhsan abi ye kaç tane daha çıkartma satabiliriz hesaplayalım .

Nereden
    Ankara

Önce Özbalkesliye satalim.

4 yan , 2 ön arka (onlar bizen) + 2 de kelebek = 12

2 si bizden 10 tane parasi Özbalkesliden...

Standart Denizci

"Denizci" ne güzel bir nick... İhsan Bey'de gerçekten denizcilik mi var acaba?

Deniz adamını bozkırın ortasında alt geçide-üst geçide mahkum ederseniz tabii çileden çıkar. Ne yapsın yani?...

Bunları bir deniz sevdalısı ve amatör denizci olarak yazıyorum. Tüm deniz sevenlere aşağıdaki linki öneririm :

http://www.youtube.com/watch?v=qPYodT4jl04

Gördüğünüz gib, "Trafikde de BMN" derken sadece kara trafiğini kastetmemişiz...

Alıntı özbalkesli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Denizci" ne güzel bir nick... İhsan Bey'de gerçekten denizcilik mi var acaba?

Deniz adamını bozkırın ortasında alt geçide-üst geçide mahkum ederseniz tabii çileden çıkar. Ne yapsın yani?...

Bunları bir deniz sevdalısı ve amatör denizci olarak yazıyorum. Tüm deniz sevenlere aşağıdaki linki öneririm :

http://www.youtube.com/watch?v=qPYodT4jl04

Gördüğünüz gib, "Trafikde de BMN" derken sadece kara trafiğini kastetmemişiz...
    görünüyü izledim tk klimeyle 10 numara
    bu gemi denizde batmaz
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

İçinde Cess ve Özbalkesli kullanıcı adlarının geçtiği başlıkları takip etmesi ne kadar zevkli oluyor Yarabbi!..

Linkteki görüntüyü izledim,muhteşem...Bu gemi hani şu krem reklamlarına konu olan ''Norveçli denizcilerin'' değil mi?

denizci61
    Ziyaretçi

Öncelikle o arabanın sahibi benim!
    Ben bu başlığı görmemiştim.Fuarın son günü Can Basten kardeşim anlattı bana durumu. Yanlış anlamalara mahal vermemek için bir açıklama yapma gereğini duyuyorum.
    Evet o olayın yaşandığı gün her ne kadar tasvip etmesemde beni sıkıştıran clionun sahibi tam sopalıktı. Ama yanımdaki kişinin ricası üzerine böyle bir şey gerçekleş(e)medi. Çünkü yanımda oturan kişi üniformalı bir subaydı. Aşağı inersem zor durumda kalabileceğini söyleyerek inmemem konusunda çok rica etti. Bunun üzerine bende inmedim aşağıya. Konu bundan ibarettir. Saygılarımla…

@özbalkesli

desteğin ve ilgin için teşekkürler, umarım en kısa sürede tanışırız.

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aaa okuyunca ilk mesajları ben böle bi araba gördümdü Ankarada dedim tamm.Bide baktım çıkmış sahibi ortaya.
    Süper

Ne arabaymış yahu Ankara gibi küçücük (!) bir yerde herkes görmüş
    Emin Buğra SARAL ~ www.rahmetli.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla bende de bir siyah 206 var gökhan bilir ama ben arabama çıkartma yapıştıramadım kahvaltıda gökhandan 5 tane alacaktım ama ani işlerim dolayısıyla çıkartmaları alamadım.. konya deplasmanına bir organizasyon düşünülüyorsa bende varım.. o sırada çıkartmalar umarım elime ulaşır...
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı hamseey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bende de bir siyah 206 var gökhan bilir ama ben arabama çıkartma yapıştıramadım kahvaltıda gökhandan 5 tane alacaktım ama ani işlerim dolayısıyla çıkartmaları alamadım.. konya deplasmanına bir organizasyon düşünülüyorsa bende varım.. o sırada çıkartmalar umarım elime ulaşır...
    Tabi Erdinç abi bir aksilik olmazsa sana o gün ulaştırırım. Bu arada o çıkartmaları yapıştıran arabalardan hırsızlar ve trafik magandaları uzak duruyormuş. (İhsan abi'nin durumu istisan çünkü o araç ön taraftan yaklaşıp çıkartmayı göremedi).

kutoz
    Ziyaretçi

Ne garip, bende bu başlığı yeni fark ettim. Birde kafadan okumaya başlayınca, saf gibi "aha bu bizim İhsan'ın arabası" diyip, en sona müjdeyi vermeyi düşünüyordum. Nerde, İhsan bile yorum yazmış ben hala son mesaja ulaşmaya çalışıyorum. İhsan'da olaydan bahsetmediği için, bomba oldu bu haber benim için

@özbalkesli,

Böyle bir olaya şahit olduğunuz için, sizi yılın talihli Ankara'lısı yapıyor ve hafta sonu oynanacak Konyaspor-TRABZONSPOR müsabakısını bizimle izlemeye davet ediyorum...

ts_fan
    Ziyaretçi

İhsan abi; keşke o an arabada sen, ben ve Erkan abiden oluşan daha gayri resmi bir oturma kombinasyonu olsaydı@özbalkesli abininde bu güzel anısını bizlerle paylaşması hoş oldu, çok iyiydi vallaSelam olsun Ankara'daki abilere, kardeşlere, Tuğçe'ye ve yengelere...

denizci61
    Ziyaretçi

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İhsan abi; keşke o an arabada sen, ben ve Erkan abiden oluşan daha gayri resmi bir oturma kombinasyonu olsaydı@özbalkesli abininde bu güzel anısını bizlerle paylaşması hoş oldu, çok iyiydi vallaSelam olsun Ankara'daki abilere, kardeşlere, Tuğçe'ye ve yengelere...

Recep kardeşim sen şu Satari'linin birine araba çarpması hikayesini bilirsin; "Bi de özür diliy, du bakaym daha dövücüğuk seni

Selamlar sevgiler, Bi konferans yapalım cepten, uzun zaman oldu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)