Sayfa 59 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 49 57 58 59 60 61 SonuncuSonuncu
Toplam 1515 adet sonuctan sayfa basi 1,451 ile 1,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 7.Hafta | Trabzonspor 3 - 2 Gaziantep FK | Maç Sonucu

Nereden
    Almanya

Dorukhan Peres Visca geri döndügünde cok daha rahat mac izleriz. Takim yavas yavas kendine alisiyor. Cok elestirdim Bardhide bizde rolünü bulduktan sonra katki verecek.

Nereden
    Ankara

Sanırım geçen sene çok büyük iş yaptık.
    Bu ve bundan sonraki yıllar işimiz çok çok daha zor. Ligde 8 istanbul takımı var ve alttan daha da gelecek gibi gözüküyor. Eş dost ahbap iş insanı bunlar, al gülüm ver gülüm çok olur
    trabzonspor bir sevdadir...

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

karbonat eeerööölll şu anda kardeşimin uçağında kıbrısa gidiyor.. (herhalde sahilde YATMAYA gidiyor)

hemen aradım "telefonu ona ver, ona bi kaç sözüm var" dedim. söyleyeceklerimi bildiği için veremedi
    erööl.jpg

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı MetehanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gaziantep'in 2. golünden sonra karbonat erolun bir sırıtması vardı kameralara yansıdı. böyle hafife alır bir tarzda, alaycı bir sırıtma.

en çok da o sırıtmaya cevap olarak yenmemize sevindim.

bizde böyle karbonat, önce güldürür, sonra öldürür.
    karbonat erol yine faka bastı

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karbonat eeerööölll şu anda kardeşimin uçağında kıbrısa gidiyor.. (herhalde sahilde YATMAYA gidiyor)

hemen aradım "telefonu ona ver, ona bi kaç sözüm var" dedim. söyleyeceklerimi bildiği için veremedi
    erööl.jpg
    90+8'de Bartra çok acıtmış karbonat'ı

Hala şokundan çıkamamış.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kıbrıs iyidir..

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    İstanbul

Bu istatistik beni şaşırttı. Birisi sorsa bu hafta sonuncuyuz diye tahmin ederdim. Yalnız sezon geneli istatistiklerinde kötüyüz.

Ne dengesiz maç olmuş.

Mesafe katetmişiz ama yüksek hızda koşu ve sprint sayımızın düşüklüğü hemen dikkat çekiyor.

Fazla koşmak çok maharet değil, hoca da istemiyor genelde ama özellikle geri dönüşlerde önemli. Öne doğru savunma kapalı olduğu için fazla sprint atamazsın zaten.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vahap Beyaz, Antep'i kural hatası için başvuru yapması için harekete geçirmek istediğini söyledi.

Pozisyon da hangisi?

Sagal'ın Siopis'i düşürmeye çalışıp başaramadığı, kendisini yere bırakıp bizim atağımızın kesildiği pozisyon. Taçla başlamışız. Hakem atışı olmalıymış.

Nasıl başladığımızı hatırlamıyorum.

Geçen sene Beşiktaş'ın kural hatası dediği pozisyonda geri pas bile yoktu. Eğer TFF'ye bağlı kurullar, şu durumdan tekrar, yeniden oynanma gibi bir karar çıkarırsa yazıklar olsun.
    Hocam, kural hatasından maç tekrarı için hatanın oyunun sonucuna etki edebilecek boyutta olması gerek. Maç tekrarını gerektirecek hatalar nelerdir, tartışılır ama taç olmadığı kesin. O yüzden bu tarz başvuruların haber değeri dahi yok.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, kural hatasından maç tekrarı için hatanın oyunun sonucuna etki edebilecek boyutta olması gerek. Maç tekrarını gerektirecek hatalar nelerdir, tartışılır ama taç olmadığı kesin. O yüzden bu tarz başvuruların haber değeri dahi yok.

Hocam, bunu o kıt aklı ile Vahap hıyarı da biliyor, amaç ortalığı bulandırmak.
    taç atışından maç tekrarı mı olur? UEFA neresiyle güler bilemem

Nereden
    Konya

Vahap Beyaz'ı kim takar.96-97 sezounda Beşiktaş'ın şampiyonluğunu çaldığını itiraf edecek kadar da yüzsüzdür.O sezon İstanbuspor Geyse maçında çaldığı penaltı Türk futbol tarihinin kara lekelerinden birisidir..

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Vahap beyaz kimdir kim sallar bu yalova kaymakamını tarihte hangi maçta taçtan maç tekrarı oldu akşam akşam ağzımı bozduracak bana bir karardan dolayı maçın tekrar edilembilmesi için olayın maçın sonucuna etki etmesi gerekir birde bu herif bu isten ekmek yedi bunlar iyice Trabzonsporun sinirlerini germeye çalışıyorlar artık iş kasıt noktasına geldi iyiki ben Trabzonsporun başkanı değilim ceza yemekten stada gidemezdim.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında Vahap Beyaz'ın ne düşündüğünden ziyade, Gaziantep'i maçın tekrarını istemesi için aradığını söylemesi ilginç. Sanırım o kulübün danışmanı veya temsilcisi değil. Maksadını buradaki hemen her renkdaşım gayet iyi biliyor.

Bugün İlhan Uzundurukan dedi ki: "Yusuf Demir işi TFF'ye kalsa, on dakikada hallolur. Ama işin ucunda FIFA/UEFA var."

Ülke futbol yönetiminin özeti işte...

Nereden
    Bursa

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

erööl.jpg
    Ona soylenecek tek soz var. Senin trabzonla ne derdin var. Bir de trabzonlu olacaksin.tuh senin sıfatina diyeceksin.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında Vahap Beyaz'ın ne düşündüğünden ziyade, Gaziantep'i maçın tekrarını istemesi için aradığını söylemesi ilginç. Sanırım o kulübün danışmanı veya temsilcisi değil. Maksadını buradaki hemen her renkdaşım gayet iyi biliyor.

Bugün İlhan Uzundurukan dedi ki: "Yusuf Demir işi TFF'ye kalsa, on dakikada hallolur. Ama işin ucunda FIFA/UEFA var."

Ülke futbol yönetiminin özeti işte...

Şunu bi de "Ülke Futbolu için" ve " Türk Milli takımına katkı sağlamak için" falan filan safsataları ile yaptıklarını söylüyorlar.
    Hadi ordan... olacak bişey değil de sana deselerki, tamam Türk milli takımında oynayabilecek, ama gese de yabancı statüsünde oynamaya devam edecek. razı gelir misin? Milli TAkım kazandırdığın için bu senin için yeterli olur mu?
    İşiniz gücünüz kuralları, kanunları ezerek, eğerek bükerek kendinize çıkar sağlamak. Ahlaksızlar!

Nereden
    İstanbul

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ona soylenecek tek soz var. Senin trabzonla ne derdin var. Bir de trabzonlu olacaksin.tuh senin sıfatina diyeceksin.
    Doğru söylüyorsun. Bşkşehirle çekiştiğimiz sene Alanya ile oynadığımız ve Bakasetas ın 90+7 de gol attığı bizim için o kabus maçta, Saha kenarında başakşehir forması giymişti o maçta. aynı renk kıyafetlerle çıkmıştı inadına.. Ve alanya o maçta it gibi oynamıştı.

Bir de "maç sonrası uçağa binerken futbolcularını saydın mı? belki hala sahada yatanlar vardır" diycektim

Nereden
    İstanbul

hakem o bu şu..
    gülüp geçin biz değil onlar baskı altında hissetsin kendini
    şu şikeciler ve yavru şikecilerin sürekli bizi tartışması ve bizim onları sallamamamız da işimize geliyor bence oyna devam..
    adamların psikolojisi bozuldu bu sene de şampiyon olamayacağız moduna giriyorlar bu vesileyle yavaş yavaş
    var yokken yediği haltları yiyemiyorlar ya ondan bu isyanları
    bazı anadolu takımlarının da bize karşı olmalarına ise hiç takılmayın zaten 5-6 hafta sonra sesleri kesilir onların
    ayrıca takımdaki bazı isimleri ve hocayı aşırı eleştiriyorum, beni bile takımıma sahip çıkmaya ve benim gibileri kenetlenmeye vesile ediyorlar sağolsunlar
    gerçi ben eleştirmeye devam edeceğim hatta hocanın takımımız için artık yeterli olmadığını hala düşünüyorum geçen senenin son 10 maçından beri hala kötüyüz ama biz içimizde tartışır bağırıp çağırabiliriz.
    ofiste ve arkadaşlar arasında efsane oynuyoruz geçen seneden çok daha iyiyiz bu sene de rahat şampiyon olacağız diyorum sürekli kimsede moral bırakmadım 1 haftadır

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bartra çok yetenekli bir oyuncu ama adam oynadığı bütün takımlar ofans takımlarıydı ve defansa yük binmiyordu. Bizim takımda da hücum özelliğini kullanıyor ama bilmiyor ki, stoper arkadaşı Barcelona'lı stoper değil, O bakımdan Bartra'dan defansif olarak yerini kaybedecekse ileri çıkmamasını anlatmak lazım. Larsen gibi vasat bir adam senin açığını kapatamaz.

Keza aynı durum sol tarafta da var, Eren ( kendisi röportajda da söyledi, ben defansif yönümü beğenmiyorum diye ) 'den defans anlamında sağlıklı yer tutmasını bekleyemezsin. yapamıyor, Hücum oyuncusu ile beraber geri koşuyor ama adam her defasında Eren'e rağmen topu içeri kesiyor, Ayak koysa dokunacağı topa hamle yapmıyor sadece bütün vücudu ile topun önüne geçmeyi seçiyor. Yediğimiz bir çok golde dikkat edin, Eren, rakibine temas bile edemiyor. Dolayısıyla da onun açıklarını Hugo kapatmakta zorlanıyor ,

Birde Orta sahadaki Gbamin'i eklersen, defans kurgumuz gelen her topun muhtemelen gol ile sonuçlanacağı atak oluyor. Rakipler etkili kullanamadıkları için atamıyorlar yoksa 3 gelişten 2. sini yememiz lazım
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Burada takımı ve hocayı çok eleştirdik. İstanbul medyasının yere goğe sigdiramadigi fenerbahçenin alanya ilÉ™ maç özetini seyrettim. İlk golde alanyalilar resmen iki defa asist yapmış. İkinci golu her takim kolay kolay yemez. Hakem yorumculari Alanyanın net penaltısının verilmediğini yazıyor. Fenerbahçenin 3. golünden önce faul var. Avrupa liginde toplam 12 milyon avroluk takımiyla harikalar yardan Karabağa Ermenistan takımı diyen Gürcan bilgiç buna tertemiz dedikodusuz maç diyor. Bizim tartişma konusu olmayacak galibiyyetimizi ise gölgelemeye çalışıyorlar. Ben bir yardımci motivasyon hocası ve Yusufla Vişkanın donüşünden sonra takımın sona kadar sampiyonluk mücadelesi vereceğine inanıyorum.

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sabirla sakin kalarak
    Geçen seneki gibi polemiğe girmeden
    Yola devam

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bardhi'ye de kızıyoruz ama...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

2. golde Larsen'e kızılmış ancak Canini adamını takip etmeyi bırakıyor ve Larsen 2 kişiyi tutmak zorunda kalıyor.. Visca olsaydı böyle olmazdı..
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

cümleten selamu aleyküm.
    hangi başlığa yazacağımı bilemediğim için en tepedeki başlığı seçiyorum, kusuruma bakmayın.
    öncelikle, feryadıyla gönül ferahlatan üstad erhan şentürkün dediği gibi "adam mı vurduk .." bir ay ceza nedir yahu?
    ben burada hiçbir üyeye hakaret etmedim, alt tarafı bir trabzonspor futbolcusuna s... git dedim. onu savunanlara genel bir imada da bulunmadım. bunu bir üyeye demiş olsam perma ban atın hakkınız var derim. hayır en sonunda s.... gitmedi mi kopenhaga, yanlış bir şey söylememişim yaaaani.
    çok ayıp ettiniz. bmn foruma en ihtiyaç duyduğum dönemde beni yalnız bıraktınız. yazıklar olsun kırgınım size.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cümleten selamu aleyküm.
    hangi başlığa yazacağımı bilemediğim için en tepedeki başlığı seçiyorum, kusuruma bakmayın.
    öncelikle, feryadıyla gönül ferahlatan üstad erhan şentürkün dediği gibi "adam mı vurduk .." bir ay ceza nedir yahu?
    ben burada hiçbir üyeye hakaret etmedim, alt tarafı bir trabzonspor futbolcusuna s... git dedim. onu savunanlara genel bir imada da bulunmadım. bunu bir üyeye demiş olsam perma ban atın hakkınız var derim. hayır en sonunda s.... gitmedi mi kopenhaga, yanlış bir şey söylememişim yaaaani.
    çok ayıp ettiniz. bmn foruma en ihtiyaç duyduğum dönemde beni yalnız bıraktınız. yazıklar olsun kırgınım size.
    Hoşgeldin Murathan
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

barsoom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım sakatlıklar hoca vs çok konuştuk da abi bizim ne zaman baskılı coşkulu desibel rekorları kıran bi taraftarımız olacak. Buna eminim ki dünyadaki takımını en çok seven onunla yatıp kalkan taraftarlar bizleriz ama buna da eminim ki takımı desteklemeyi tezahürat yapmayı o atmosferi çılgınlar gibi yaşamayı da bilmeyen kitle ne yazık ki biziz. Çok ironik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı barsoom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım sakatlıklar hoca vs çok konuştuk da abi bizim ne zaman baskılı coşkulu desibel rekorları kıran bi taraftarımız olacak. Buna eminim ki dünyadaki takımını en çok seven onunla yatıp kalkan taraftarlar bizleriz ama buna da eminim ki takımı desteklemeyi tezahürat yapmayı o atmosferi çılgınlar gibi yaşamayı da bilmeyen kitle ne yazık ki biziz. Çok ironik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hem canlı izlerken hem de televizyon karşısında en çok sinirlendiğim şey bu.

ya arkadaş az biraz istanbul takımlarını örnek alın. tamam taraftar grupları arasında çok başlılık var. herkes kendi borusunu öttürme derdinde ama bari maç esnasında bir ağız birliği yapın. birisi bir şey geveliyor diğeri marş söylediğini sanıyor bir kısmının ağzında sigara elinde çekirdek.

hayır yapamadığımız bir şey değil. adamlar yaptığımızda kulaklarını tıkıyorlar. o zaman ne diye yapmıyoruz ya da yapamıyoruz.

tribün trabzonun sosyolojik yapısını o kadar güzel özetliyor ki. herkes her şeyi çok iyi biliyor ama çok iyi yapılan şeylerin sayısı çok çok az. vasata tamah eden bir kitle. sorsan acılar, dertler, kederler hep bizi buluyor!
    Konu theo tarafından (21.09.2022 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)