Sayfa 97 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 47 87 95 96 97
Toplam 2422 adet sonuctan sayfa basi 2,401 ile 2,422 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta | Adana Demirspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    İstanbul

Alıntı objek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diyer takimlari dusunen yokta rakip olduklari icin hesaba katiyoruz!
    O kadar inceye gerek yok, biz futbolumuzu oturtalım gerisine bakarız

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Naci Ünüvar'ın Umut'a yaptığı asist çok klastı.

Naci az bir süre oynasa da fena değildi gibi

Lahtimi'ye hiç şans vermiyor, OYNATMAYACAKSAN niye aldın o zaman AA

Gbamin son 2 maç çok kötüydü.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Kadir Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şikeciler şu son iki günde yaptiklari girgiri son 10 yilda yapamamislardir.

sizin de siraniz gelecek amk evlatlari.
    Antalya ve Adana'da geriden gelip skora ortak olduk.

Yazık oldu oralarda kaybedilen 2 puana

Kadıköy'de şikebahçe'ye koymak farz oldu.

BJK, GS ve Başakşehir onlara yedirmez, sevinsin ezikler

İnşallah Konya'nın da altında kalırlar.
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (14.09.2022 Saat 07:28 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Trabzon'lu Samet'in gol sonrası iki eliyle yaptığı abartılı sevinç hareketlerini yakıştıramadım. Yahu senin memleketinin takımı, bu ne hırs? TS seni beğenmeyip almadı diye mi bu hareketler

N'Diyae bile bize sadece 1 yıl ekmek yemesine rağmen attığı gol sonrası 2 elini kaldırdı ve sevinmedi.

Ahlaklı ve vefalı olmak bunu gerektirir. Teşekkürler N'Diyae

Şunu 2 senedir gördük ki, bize bizden başka dost yok. Zamanı geldiğinde tüm Anadolu takımlarına acımayalım, kümeye yollayalım.

Bende merhamet ve empati kalmadı bu ligde bize yapılan haksızlıklardan dolayı
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (14.09.2022 Saat 08:12 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

enteresandır bize gelen köpek gibi oynuyor diyoruz da..

adamlar iyi oynamıyor bizde birşey yok gibime gelmeye başladı...
    Antalya bizi yendi şampiyon olmuşlar kadar sevindiler kaldıki geçen sezon dışarda bizi yenen evimizde çok zorlandığımız bir takım Antalya spor o günden sonra dikiş tutmadı..Beter olsunlar...

biz de sıkıntı var..Yavas oynuyoruz ne hikmetse..
    Hala bir takım oturtamadı Hoca...
    asıkıntılar var belli de bakalım yumurtadan ne çıkacak

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ömür kötü,
    bakasetas kötü
    bardi kötü
    eren kötü
    larsen kötü
    terezege kötü değil adam HİÇ yok sahada.

hemsini anlarım da
    uğurcan seni anlamakta zorluk çekiyorum.

ne oldu sana?
    rakip 50 metreden duran top frikik kazanır baraj kurdurmamanı anlarım.
    be güzel kardeşim 30.mt den baraj kurdurmamak ne demek?
    hadi sen kurdurmadın senin kaleci antrenörün demi uyarmaz(haluk göngör)
    sadece bumu maç içerisinde ayağındaki tüm topları rakibe attı
    yada taça attı
    uğurcan iyi kaleci ama ayaklarının iyi olduğunu iyi kullandığını düşünmüyorum.
    her ayağına top geldiğinde her zaman korkan biriyim.
    ama özellikle ayakları iyimiş gibi devamlı kaleciye pas atılıyor

kaptan bu maçtaki performansın hayal kırıklığı yarattı bizlerde
    lütfen sen takımın kaptanısın sen böyle yaparsan....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ulan Terezege

sen benim dikkatimi 05 mayıs 2018 tarihinde çekmiştin.

sahamızda bizi 5-2 yendiğiniz maçta

5 golün içindeki kişi sendin.

3 tane asist yaptırdık

2 tane gol attın

hemde biri trivela ile

ulan şimdi ne oldu sana

niçin oynamıyorsun?

niçin mücadele etmiyorsun

derdin ne senin

seni tanımasak bilmesek

nasıl aistler nasıl goller attığı bilmiyormuyuz

tabiki biliyoruz.

şundan eminim çok şey yapmak istiyorsun

ama bir b... yapmıyorsun

o kadar formsuz o kadar isteksiz,o kadar güçsüz sün ki

boş kaleye attığın gol bile az kalsın dışarı çıkacaktı

böyle oynamaya devam edersen ıslık seslerini duymaya yakınsın bilgin ola

alkış seslerini duymak da elinde bunu da bilesin.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her şey tamam da hem antalya maçı hem ads maçı 10.dakikalarda 30-35 metreden golleri yiyip geri düştük. Bu takım 0-0’ı iyi oynuyordu böyle olmayacak golleri yiyip geri düşmrk takımı ciddi anlamda bozuyor. Geri dönmek için bütün sistem dağılıyor.

Bu vesile ile bu uzaktan olmayacak golleri yiyen kaledeki şahısa yazıklar olsun diyorum tekrar.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'lu Samet'in gol sonrası iki eliyle yaptığı abartılı sevinç hareketlerini yakıştıramadım. Yahu senin memleketinin takımı, bu ne hırs? TS seni beğenmeyip almadı diye mi bu hareketler

N'Diyae bile bize sadece 1 yıl ekmek yemesine rağmen attığı gol sonrası 2 elini kaldırdı ve sevinmedi.

Ahlaklı ve vefalı olmak bunu gerektirir. Teşekkürler N'Diyae

Şunu 2 senedir gördük ki, bize bizden başka dost yok. Zamanı geldiğinde tüm Anadolu takımlarına acımayalım, kümeye yollayalım.

Bende merhamet ve empati kalmadı bu ligde bize yapılan haksızlıklardan dolayı
    Adamın bizde oynadığını bile nerdeyse hatırlamıycaktım. o kadar kısa süre oynayıp, gol atınca sevinç gösterisi yapmayan Ndiyae ye helal olsun.

Ulan hırbo, topunu oyna, canını dişine tak, hayatının futbolunu da oyna, golünü de at. Trabzonlusun neden maça asılıyosun diyen de şerefsizdir.
    hadi son saniye gol de attın. sevin de.
    ama ne o öyle kıçını başını yırtarcasına sevinmek?? sittinsene şu klübün kapısının içine girmesin, hadsiz.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan Terezege

sen benim dikkatimi 05 mayıs 2018 tarihinde çekmiştin.

sahamızda bizi 5-2 yendiğiniz maçta

5 golün içindeki kişi sendin.

3 tane asist yaptırdık

2 tane gol attın

hemde biri trivela ile

ulan şimdi ne oldu sana

niçin oynamıyorsun?

niçin mücadele etmiyorsun

derdin ne senin

seni tanımasak bilmesek

nasıl aistler nasıl goller attığı bilmiyormuyuz

tabiki biliyoruz.

şundan eminim çok şey yapmak istiyorsun

ama bir b... yapmıyorsun

o kadar formsuz o kadar isteksiz,o kadar güçsüz sün ki

boş kaleye attığın gol bile az kalsın dışarı çıkacaktı

böyle oynamaya devam edersen ıslık seslerini duymaya yakınsın bilgin ola

alkış seslerini duymak da elinde bunu da bilesin.
    Büyük beklentim vardı Trezege senden
    6 maçtır hayal kırıklığı oldun Trezege benden
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Başkanım;
    Geçen sene yaptıklarınız yapmadıklarınız ne kadar doğruysa ve şampiyonlukta payınız ne kadar büyük krediniz ne kadar çok olsa da bu sene yapılan yanlışlar yapılamayan doğrular var. Tabiiki kolay bir şey değil, kendinize göre bir çok nedeni vardır ;
    ancak geçen seneki gibi transfer çok daha önce tamamlanabilse,
    8-10 adam değil sadece eksik bölgelere 1. kalite adam alınsa,
    her sene 5-6 tane alınıp hiç denenemeden yollanan gençler yerine 2 tane adam alınsa
    kaç senedir şu sakatlıklardan belimiz doğrulmadı. hemen hemen hiç birisi de darbeye bağlı sakatlık değil, şu sağlık ve fizyoterapist ekibi bi sorgulasanız, diyorum mesela..

Nereden
    İstanbul

Hocam,
    Bazılarının dediği gibi eğrisi doğrusuna denk geldi, geçen sene İst takımları çok kötüydü de şampiyon olduk söylemlerine katılmıyorum. Alnımızın teriyle hak ederek, açık ara nerdeyse martta şampiyonluğu garantiledik. bundaki en büyük etkenlerden biri de sendin. Allah razı olsun. Yerin başka
    Ancak hem gönderdiklerin hem yerine aldıkların hem de söylemlerinle bu sene farklı bir oyun oynayacağını düşündürdün. Durağan değil daha hareketli ve hücum ağırlıklı. Ancak geçen seneki gibi durarak oynuyoruz. üstelik o oyuna uygun Waka yı gönderdin. madem öyle waka kalsaydı (çok sevsem de bana göre de gitmesi doğruydu)
    ama eren visca, trezeguet i alıp yine durarak ayağa pasla neden oynuyoruz anlayabilmiş değilim. Eğer bunu sen istiyorsan, bana göre bu profile uygun adam olmadığı için bu durum kötü. Eğer yok sen bunu istemiyosan da sahada bu oyun oynanıyosa o çok daha kötü!
    Nerede geçen seneki rakip analizleri, geçen sene rakibin her önemli noktasına önlem almalar, b-c planları. yavaş ayağa pas oynasakta sakin oyun, pozisyon vermeyen , kendinden emin ve son dakika da olsa atarız inançlı oyun. Geçen sene önemli olan şampiyon olmaktı, şampiyon olmanın yolu, baskılı- hücüum oyunundan değil, bu yolan geçiyor dedin. İnandık kazandık. Ama bu sene farklı oynayacağız dedin, farklıyı geçtim geçen senden çok daha yavaş oyunuyoruz. Hocam çok yavaş oynuyoruz çok. .. çok yavaş top çeviriyoruz ve atağa çıkıyoruz. Bu yavaşlıkta nasıl gol atacağız. Wakaa gibi sihirbaz yok ki her defasında şapkadan öküz çıkarsın. Takım fiziksel olarak yerlerde.. Maçlara konsantre olup iyi başlayamıyoruz. Hep 1-0, 2-0 geride başlıyoruz.. olur dab ir şekilde geri dönsek, sonunu getiremiyoruzç.
    Hadi basmıyoruz, hücum yapmıyoruz diyelim .ama geçen seneki gibi defansta yapamıyoruz. . geçen sene çok önem verdiğin geçişten pozisyon vermemenin bu sene tillahını yapıyoruz. Geçiş oyunundan gol yemede üzerimize yok. Bunu bu yarım aklımla ben görüyorum. Sen görmüyor musun hadsizliğini yapmıyacağım. Ama Söylesene bize hocam Takım niye oynamıyor???

Nereden
    İstanbul

Sevgili Trabzonsoprlu Futbolcular.
    Bu takımımı siz resmi olarak 38 sonra şampiyon yaptınız Trabzonspor tarihine geçtiniz. Yeriniz her zaman çok farklı. Ancak bu seneki bu anlamsız uyuşukluk, vurdumduymazlık, bıkkınlık, bezginlik nedir anlaşılır gibi değil? Tmm şampiyon olduk. Çok güzel ama hayat devam ediyor. Birkaç takviye ile bir kaç sene ligi domine edebilecekken bu vaziyeti anlamak mümkün değil.
    Özellkle Yerli ve yerlinin yerlisi oyuncular; evet, trabzonsporun geleceğisiniz gözbebeğisiniz Avrupa ya gitmek istiyorsanız hakkınız. Ancak anlaşıldığı kadarıyla klübe gelen doğru dürüst taklif yok. Napalım yok parasına mı verelim gidin.
    Evet maaş dengesizliği var, bu düzeltilmeli .ancak yakın zamanda bir düzeltme de yapıldı zaten. Fakat takımın yıldızı da olsanız, hamsik in, Gomez in veya bir başkasının istediği maaşı istemeniz hiç gerçekçi değil. Türkiye de hiçbir takımın alt yapı oyuncusu yıldız bile olsa takımdaki yabancı yıldızlar kadar para alamaz. Seni Trabzonspor var etti, vefa borcun var. Kimse bedavaya oyna demiyor ancak diğer takımlardaki alt yapı oyuncuları ayarında alıyorsan çok fazla söyleyecek bir şeyin olmamalı. Kaldı ki maaşının artmasını istersin, avrupaya gitmek istersin , bunu açıkça beyan da edebilirsin, ANCAAAKK, bunların hiç birisi sahada varını yoğunu takıma vermene, terinin son damlasına kadar mücadele etmene engel olmamalı. OLAMAZ!.. inanmak istemiyorum ama içinizden bu şekilde en ufak bir hissiyat varsa, her şeye rağmen yeteneğine inandığım Abdüş sen de, Çok beğendiğim Uğurcan sen de, Bu takıma ihanet edemezsiniz. Öyle veya böyle gidene kadar sahaya çıkınca sonuna kadar mücadele edeceksiniz. Klüp size doğru dürüst maaş artışı yapacak. Siz de klübün kabul edebileceği bir teklif getirirseniz istediğiniz yere gidebilirsiniz. Ama burada olduğunuz zaman herkesten çok bütün benliğinizi sahaya yansıtmanız lazım. lütfen bu özveriyi gösterin

Nereden
    Zonguldak

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamın bizde oynadığını bile nerdeyse hatırlamıycaktım. o kadar kısa süre oynayıp, gol atınca sevinç gösterisi yapmayan Ndiyae ye helal olsun.

Ulan hırbo, topunu oyna, canını dişine tak, hayatının futbolunu da oyna, golünü de at. Trabzonlusun neden maça asılıyosun diyen de şerefsizdir.
    hadi son saniye gol de attın. sevin de.
    ama ne o öyle kıçını başını yırtarcasına sevinmek?? sittinsene şu klübün kapısının içine girmesin, hadsiz.
    Ne güzel yazmışsın son cümleyi, teşekkür ederim.

Ekmek yediğin takıma tabi ki hizmet et, mücadele et, gol de at ama o golden sonra insanı irrite eden, abartılı sevinç hareketlerini hazmedemiyorum. Ne o iki elini havaya kaldırıp sesinizi kesin gibilerinden hareketler, ayıp ayıp

Samet Akaydın bir gün takımsız kalsa bile Trabzonspor kulübünün kapısına bile yaklaşmamalı

Rövanşta Samet her topu ayağına aldığında ıslık yağmuruna tutalım, aklını alalım. Sinirim geçmedi.
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (14.09.2022 Saat 12:12 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Sevgili Trabzonspor taraftarı,
    Trabzonspor sevgisini tüm isim, grup, zümre, taraftan üstün tutan gerçek taraftara sesleniyorum.
    Gerçekten radikal değişiklikler yapmak bu aşamada takıma faydalı olur , takımın geleceği ve istikbali için bu şart, diye düşünüyorsanız hakaret olmadan fikirlerinizi açıkça beyan edin, göremeyenleri de aydınlatın. İnsanlar fikirlerinizden feyz alsınlar. Yapıcı eleştirilerle değişimin gerekçelerini mantıklı tutarlı bilimsel gerçeklerle açıklayın. Başkaları ve Trabzon düşmanları gibi, sadece kaos olsun da ne olursa olsun diye ameliyat isteyen tarafta olmayın.
    Her şeye rağmen bugünden itibaren bile doğru hamleler yapılmaya başlarsa, kaybedilmiş hiçbir şey yok. Hem lig hem Avrupa liginde ilerleyebiliriz. Yeterki, sorunları görelimi doğru tespit edelim gerekli çözümler için doğru aksiyonları doğru zamanda alalım. Ve eleştirirken yakıp yıkmayalım, yıkmak için değil daha iyi olmak için eleştiri yapıp doğruyu gösterelim.
    Zaten düşememizi kötü olmamızı isteyen o kadar çok cenah varki ,içerden düşman üretmeye hiç gerek yok.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Trabzonspor taraftarı,
    Trabzonspor sevgisini tüm isim, grup, zümre, taraftan üstün tutan gerçek taraftara sesleniyorum.
    Gerçekten radikal değişiklikler yapmak bu aşamada takıma faydalı olur , takımın geleceği ve istikbali için bu şart, diye düşünüyorsanız hakaret olmadan fikirlerinizi açıkça beyan edin, göremeyenleri de aydınlatın. İnsanlar fikirlerinizden feyz alsınlar. Yapıcı eleştirilerle değişimin gerekçelerini mantıklı tutarlı bilimsel gerçeklerle açıklayın. Başkaları ve Trabzon düşmanları gibi, sadece kaos olsun da ne olursa olsun diye ameliyat isteyen tarafta olmayın.
    Her şeye rağmen bugünden itibaren bile doğru hamleler yapılmaya başlarsa, kaybedilmiş hiçbir şey yok. Hem lig hem Avrupa liginde ilerleyebiliriz. Yeterki, sorunları görelimi doğru tespit edelim gerekli çözümler için doğru aksiyonları doğru zamanda alalım. Ve eleştirirken yakıp yıkmayalım, yıkmak için değil daha iyi olmak için eleştiri yapıp doğruyu gösterelim.
    Zaten düşememizi kötü olmamızı isteyen o kadar çok cenah varki ,içerden düşman üretmeye hiç gerek yok.
    +1967 ������
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Zonguldak

Değerli dostlar,

Bir Trabzonspor'lu kardeşim uyardı beni

Samet maçtan önce Adana'lıların "Samet bu maçı satacak" demesi üzerine golden sonra o hareketi Adana Demir tribünlerine tepki olarak yaptığını söyledi.

Eğer böyleyse Samet'e kızmam. Hakkını helal et Samet Akaydın
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

İstatistiklere bakıyorum. Takım hava topu kazanamıyor. Maç izlerken de seken topları alamıyoruz bunu görüyorum. Kafa olsun, başka türlü olsun sahipsiz kalan topları alamıyoruz. Gbamin bile geldiğinden beri hava topu kazanamadı galiba. İkili mücadeler de berbat. Oyun bir yerden sonra düelloya dönüyor hepsini kaybediyoruz. Siopis ve Dorukhan'ın korakordaki başarılarını ve kanat oyuncularının birebirde üstünlüklerini arıyoruz. Yusuf Yazıcı, Bardhi, hırslı olsa da Bakasetas ikili mücadelelerde kaybettiğinden fazlasını alamaz genelde. Abdülkadir 8 mücadelenin 7sini kazanmış ama o da genelde kaybediyor.

Hocaya bugün bu soruldu. Biz oyunu ikili mücadele üstünden kurmuyoruza getirdi lafı ama oyununu yansıtamayınca rakip seni oraya çekiyor ama. Ona hazır olman lazım.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şey tamam da hem antalya maçı hem ads maçı 10.dakikalarda 30-35 metreden golleri yiyip geri düştük. Bu takım 0-0’ı iyi oynuyordu böyle olmayacak golleri yiyip geri düşmrk takımı ciddi anlamda bozuyor. Geri dönmek için bütün sistem dağılıyor.

Bu vesile ile bu uzaktan olmayacak golleri yiyen kaledeki şahısa yazıklar olsun diyorum tekrar.
    Bu sezon nerdeyse her mac ilk golu ucuzca biz yicez, sakatlıklar, cezalilar, formsuzluklar, direkten dönen top rekoru falan hepsini bu sene yaşayacağız. Futbol şansı yanımızda hiç olmucak.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Antalya ve Adana değil.Kopenhag,Ferencvaros,Adana,Antalya maçları başında sürekli gol yedik.bunu oyuncuya hem de kaleciye bağlamak suçlu aramak.her golde farklı isimlerin hatası var.Sorunun bireysel olmadığını kabul edersek belki çözümde daha kolay olur

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon nerdeyse her mac ilk golu ucuzca biz yicez, sakatlıklar, cezalilar, formsuzluklar, direkten dönen top rekoru falan hepsini bu sene yaşayacağız. Futbol şansı yanımızda hiç olmucak.
    Tetikçi hakemleri de ekle

Bizi doğrayanları atıyorlar hep

Mete, Volkan, Arda...
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat GENEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya ve Adana değil.Kopenhag,Ferencvaros,Adana,Antalya maçları başında sürekli gol yedik.bunu oyuncuya hem de kaleciye bağlamak suçlu aramak.her golde farklı isimlerin hatası var.Sorunun bireysel olmadığını kabul edersek belki çözümde daha kolay olur
    Antalya ve Adana’yı direkt oyuncuya bağlayabiliriz. 35 metreden gol yemek için başka hata yapılmasına gerek yok ki tamamen konsantrasyon bozukluğu nedeniyle olan goller.

Tabi problemin daha geniş kapsamlı olduğuna da katılıyorum.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)