Sayfa 11 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 629 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Umut Dilan Bozok

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geldiğinde başka şeyler hayal ettiriyordu ama giderek büyük takım oyuncusu olmadığını gösteriyor. Ha biz de şu oynadığımız oyunla ne kadar büyük takım görüntüsündeyiz o da ayrı tartışma konusu...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu nedir Allahım sen bizi sınıyorsun
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok yanlış zamanda gelen yedek golcü. Kaos futbolu için yaratılmış Trezeguet ve asla hücumda katkı yapmayan bekler ve ön libero ile 38 metreden her aldığı topları kaleye yollayan 2 tane 10 numarayla oynamaya zorlanıyor, zor da oluyordur eminim. Umutcuğum canım kardeşim sabret derlenir toplanır takım seneye senden 10 numara falan yaparız belki o mevkide çok eksiğimiz var 8 oyuncu falan gerekiyor o mevkiye,

4-4-2 mi? Asla canım olur mu...
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Piyano oynamaya devam Dilan. 1,5 milyon Euro'nun hakkını piyano başında ver bari.

Konu Çankaya tarafından (29.01.2023 Saat 16:47 ) değiştirilmiştir.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sana verilen paranın helalliği hakkında şüphelerim var

"Profesyonel futbolcu Umut Dilan Bozok'un Kulübümüze transferi konusunda, FC Lorient ile anlaşma yapılmıştır.

Anlaşmaya göre, FC Lorient'e sözleşme fesih bedeli olarak 2.000.000.-Eur, 3 taksit halinde ödenecektir. FC Lorient'e ayrıca; Futbolcunun bir başka kulübe transfer olması veya kiraya verilmesi durumunda elde edilen transfer bedelinin, işbu anlaşma dolayısıyla söz konusu kulübe ödenen/ödenecek bedeller düşüldükten sonra kalan kısmının %10'u ödenecektir.

Profesyonel futbolcu Umut Dilan Bozok ile 3 (Üç) yıllık anlaşma yapılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya;2022-2023 futbol sezonu için 26.250.000.-TL garanti ücret,2023-2024 futbol sezonu için 31.500.000.-TL garanti ücret,2024-2025 futbol sezonu için 36.750.000.-TL garanti ücret ödenecektir. Menajerlik hizmet bedeli olarak, futbolcu ile olan sözleşmenin devam etmesi şartına bağlı olarak futbolcuya ödenecek brüt ücret tutarının %3,9'u oranında ödeme yapılacaktır.
    Konu Armağan Dere tarafından (29.01.2023 Saat 12:54 ) değiştirilmiştir.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Niye son vuruşları yaparken hep yere düşüyor,attığı gollerde bile dikkat etmiştim hep aynı..
    THE NORTH REMEMBERS

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük takımlarda golcü olarak oynayacak kapasitesi yok maalesef. Topu alıp saklayacak, arkadaşlarını oynatacak gerektiğinde rakip stoperlerle boğuşacak özellikleri olmayınca eziliyor haliyle.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yazık buna verilen paralara boy yok, fizik yok, bitiricilik yok. hekimoğlu trabzon da bile oynayamaz.

Nereden
    Afrika Diğer

Allah biliyor gelmesini hiç istememiştim. Hâlâ utanmadan "Galatasaraylıyım" diyor.

1.5 milyon euro para alıyorsun utanmaz herif. Ahlâksız herif. Rezil herif.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Işler kötü gitti mi böyle olur bu işler. İşler iyi gitse unut goller atsa takım zirveye oynasa "Trabzonspor'da çok isteyerek geldim" derdi. Trabzonspor'un hocası demez Abdullah hoca derdi. Bir de bu ara hoca da böyle sanki konunun içinde kendileri yokmuş gibi konuşuyor hayret bir şey. Kimse suçlu değil la. Heriflere bak arkadaş.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Şu açıklamaya bak ya. Kulüpten hiç kimse görmüyor mu bu açıklamaları? Kulüpte bunun kulağını çekecek kimse yok mu?

Ne demek her önüne gelen muhabire ben Galatasaraylıyım demek. Sen Trabzonspor'dan, hak ettiğinin çok daha üstünde para alıyorsun, başka takımın taraftarı olduğunu dile getiremezsin birader.

Leş atıyorsun zaten, git Galatasaray tribününde amigoluk yap eğer o kadar büyük taraftarıysan.
    Konu Çankaya tarafından (31.01.2023 Saat 10:05 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Güney Amerika

şunu kadro dışı bırakın allah aşkına adam bizi bildiğin sıradan anadolu takımı olarak görüyor bu söylemi ile. ne rezil bir tipsin sen bilader.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Açıklamalar rezalet ötesi, korkunç yani. Zaten kafasız olduğu oyun tarzından belli. Kasımpaşadan Messi bile çıksa alınmamalı.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Ankara

Seni Galatasaray'a aldırmayan hoca büyük hocadır vesselam. Nitekim senin gibi 3.sınıf topçuları takımına almayan adam at başı gibi şampiyonluğa gidiyor. Valla hiç bekleme hemen s.g.

Nereden
    Almanya

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye son vuruşları yaparken hep yere düşüyor,attığı gollerde bile dikkat etmiştim hep aynı..
    dengesiz diye

wakaeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

şu inanılmaz formsuz maxi gomez'i bile kesemiyor ya nasıl rezil bir topçu apaçık ortada

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Ben açikçasi dürüst olani severim, gizleyecek bir sey yok gizlese ne yazar biliyoruz conconlu oldugunu, hiç kizmaya gerek yok

Ame diger taraftan birçok kez dile getirdigim gibi, Avrupali ve conconlu olani almayacaksin, git gurbetçi fbli al gsli alma, ne oluyorsa katki veremiyorlar, bir de begenmemezlik küçük görme falan da oluyor onlarda, burunlari havada alayinin...
    fbli de istemem ama hiç istemedim M.Müldür bile gelse takir takir oynar, ki kendisini pek begenmem, yetenekli oldugunu da düsünmüyorum
    Kâmil Ahmet örnegi var, Ingiltereli fbli, en iyi maçi fb maçi =) bir gurbetçi conconludan bunu hayatta göremezsiniz
    Geçen sene Bozok gs'ye atti derseniz, geçen seneki gs'ye ben de atardim
    Ki attiktan sonra neredeyse özür diledi, tmm gslisin de orada hiç oynamadin ne o sanki yillarca bjk'de oynayip bize gelip bjk'ye gol atan Olcay gibi özür dileme falan ? ki Olcay'i da elestirdi birçok kisi, ben çok sorun görmemistim

Attin golünü tuttugun takima, abartili sevinme geç o yana, el kaldirma nedir Bozok ?
    Bertug da bize gol attiktan sonra özür dileseydi bâri
    Gerçi bizde yetisip gidip bize gol atanlar en deli sevinçlerini bize karsi yasamistir, ya da bizim orali oldugunu bildiklerimiz, nasil bir karaktersizlikse, ana babadan aldiklari ya da almadiklari egitimin içine edeyim onlarin
    Konu Sefer A. tarafından (31.01.2023 Saat 16:30 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Kuzey Afrika

Saçmasapan açıklamalarını yeni okudum burayı alanyaspor sandı herhalde..
    THE NORTH REMEMBERS

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben açikçasi dürüst olani severim, gizleyecek bir sey yok gizlese ne yazar biliyoruz conconlu oldugunu, hiç kizmaya gerek yok

Ame diger taraftan birçok kez dile getirdigim gibi, Avrupali ve conconlu olani almayacaksin, git gurbetçi fbli al gsli alma, ne oluyorsa katki veremiyorlar, bir de begenmemezlik küçük görme falan da oluyor onlarda, burunlari havada alayinin...
    fbli de istemem ama hiç istemedim M.Müldür bile gelse takir takir oynar, ki kendisini pek begenmem, yetenekli oldugunu da düsünmüyorum
    Kâmil Ahmet örnegi var, Ingiltereli fbli, en iyi maçi fb maçi =) bir gurbetçi conconludan bunu hayatta göremezsiniz
    Geçen sene Bozok gs'ye atti derseniz, geçen seneki gs'ye ben de atardim
    Ki attiktan sonra neredeyse özür diledi, tmm gslisin de orada hiç oynamadin ne o sanki yillarca bjk'de oynayip bize gelip bjk'ye gol atan Olcay gibi özür dileme falan ? ki Olcay'i da elestirdi birçok kisi, ben çok sorun görmemistim

Attin golünü tuttugun takima, abartili sevinme geç o yana, el kaldirma nedir Bozok ?
    Bertug da bize gol attiktan sonra özür dileseydi bâri
    Gerçi bizde yetisip gidip bize gol atanlar en deli sevinçlerini bize karsi yasamistir, ya da bizim orali oldugunu bildiklerimiz, nasil bir karaktersizlikse, ana babadan aldiklari ya da almadiklari egitimin içine edeyim onlarin
    Kamil bence en iyi maçını Ünal hoca zamanında BJK ye karşı orta sahada oynamıştı o maçta da bjk ti dağıtmıştık zaten.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

demek okan topçudan anlıyor bizim hoca anlayamıyor
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Güney Amerika

tam bir gurbetçi şansa futbolcu olmuş bence. hoca bugün oyuna bile almadı iyi yaptı. bomboş bir transfer.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kamil bence en iyi maçını Ünal hoca zamanında BJK ye karşı orta sahada oynamıştı o maçta da bjk ti dağıtmıştık zaten.
    Içerdeki bir maç miydi ? iç sahada fbyi yendigimiz ve sol bek oynadigi maç çok iyiydi, 1-1 bitmisti sanirim, staddaydim
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Afrika Diğer

#1,5milyonEuroNerede

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Piyanoya devam mı Dilan?

Nereden
    Kuzey Afrika

Antalya maçının en güzel yanı bunun hiç süre almamasıydı,sezon sonu takas makas ayağına paketlenir umarım iç piyasada alıcısı olur.Gerçi bizim verdiğimiz maaşın yarısını verecek anadolu kulübü zor çıkar.Sözleşme fesih bedeli okarakta loriente 2 milyon euro ödemişiz yeni öğrendim,bu sene toptan bir akıl tutulması yaşıyoruz gerçekten..
    THE NORTH REMEMBERS

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)