Sayfa 2 Toplam 114 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2848 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þampiyonlar Ligi Play-Off (II) | Trabzonspor 0 - 0 Kopenhag | Maç Sonucu

jpositve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alýntý muharrem87 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben djaniny'nin ilk 11 olup iyi oynadýðý maç hiç hatýrlamýyorum. belki geçen sene içerdeki hatay maçý. baþka da aklýma gelmiyor. adam sanki sonradan oyuna girip de oyunu deðiþtirmek için yaratýlmýþ. bu 11'in hamle oyuncusu yok. o yüzden bence djaniny ile baþlamaz. herkes 2.yarýda girince djaniny ne kadar etkili diye bahsediyor. evet etkili oldu ama 11 oynasa olmazdý bundan eminim. hayatýmda gördüðüm en enteresan futbolcu.
    Iyi de djaniny hep corneliusun yerine oyuna girdi. Cornelius ile beraber oynadiginda verimli oldugi bir mac vardi. Cornelius buna asist yapmisti falan.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Alýntý Enaldo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hamleyi düþünürsek olmaz ki Ömür var iþte yedek, bütün kozlarý sürmek lazým saldýrmak lazým skor bulmak lazým Djaniny iþ yapar.
    Valla bu iþin garantisi yok. Uzatmasý var penaltýlarý var. hamleyi en çok düþüneceðin maç. ben 60'da oyundan alacaðým bir djaniny yerine oyuna sokacaðým taze bir djaniny isterim açýkcasý.

jpositve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alýntý muharrem87 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçen sene Konya maçý gibi bir atmosfer olmalý. Elleri ayaklarýna dolaþmalý. Daha þehre adýmlarýný attýklarý andan itibaren korkuyu ve baskýyý enselerinde hissetmeliler. "Biz buradan çýkamayýz" düþüncesini ilmek ilmek iþlemeliyiz beyinlerine. Pasaport polisinden tutunda da otel çay getirecek garsonuna kadar herkes onlara buradan çýkýþýnýz olmayacak hissiyatýný vermeli. Hocaya, takýma hayatýnýzýn maçý oynasanýza diyen taraftar için ise sizin de "hayatýnýzýn maçý" demek istiyorum. Çok baþka bir taraftar profili olmalý. þarký söylenecek, telefonla ýþýk yapýlacak maç deðil. Maç çýkýþýnda sesi kýsýlmayanýn kombinesi iptal edilmeli o derece önemli.Tribün kültürümüzü de artýk oturtmak adýna da kilometre taþý bu maç. Allah yardýmcýmýz olsun.
    Bunun bir tik ustu 2006 da milli takimin 4-2 kazandigi ama yine de elendigimiz isvicre maci. Mac sonunda bizimkiler hirsini alamadi bir de adamlara saldirmisti falan. Vur emrini de bizim cakma imparator sinyor terim vermisti.

PortoDeGalinhas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ýlk maç oynanan futbol beni oldukça karamsarlýða itti maalesef. Ben Türkiye'nin çok ciddi bir teknik adam yetersizliði olduðunu düþünüyorum. Takýmlarýn kadrolarýný deðiþtirelim Kopenhag 3-4 farklý yenerdi bizi. 90 dakika boyunca ne oynadýðý belli olmayan bir takým izledik. Adamlarýn topu kaptýktan sonraki organizasyonlarýnýn bir tanesini bile biz yapamadýk. Abdullah Avcý'ya saygým sonsuz, bu topraklar içinde baþýmýzda olabilecek en iyi hoca fakat Türkiye futbolda ileriye gitmek istiyorsa Avrupa'dan teknik adam ithal etmeli. Zira oyuncu kalitesi açýsýnda eksikliðimiz olduðunu pek düþünmüyorum, daha çok onlarý yönetecek zeka eksikliði var gibi duruyor.
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

Biz daha yetenekli bir takýmýz, olasý bir kontra golü yersek hamurdan alarak baþlamamalý.
    Kazanacaðýz.

Barista - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    35

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TV'de ve sosyal medyada yapýlan yorumlara baktýðýmda herkeste biz bu takýmý çok rahat eleriz düþüncesi hakim olmuþ. Ben o kadar iyimser deðilim ne yazýk ki. Dünkü maçtan çok daha dikkatli oynamamýz gerekiyor. Öyle iç sahada bilinçsiz saldýrýrsak hemen cezayý keserler. Her ne kadar deplasman gol kuralý kalkmýþ olsa da savunma güvenliðini býrakmadan ani çýkýþlarýna izin vermememiz lazým. Bartra, Dorukhan ve Djaniny ile baþlayýp baskýyý kurarsak bir þekilde golü buluruz. Ancak tek golün yeteceðini düþünmüyorum. Hatta bana göre 1 gol yiyeceðimizi de düþünürsek mutlaka 3 gol bulmamýz gerekiyor. Olur da maç uzatmalara ve penaltýlara kalýrsa olasý bir elenme çok dramatik olur...
    TV'de gercekleri soyleyenler linc edildikleri icin yorumcular istisnasiz her takima yaltaklaniyorlar. Kopenhag'in tur atlayacagini dusunen adam bunu soylemeye cekinir. Gecen sene Bulent Kalafat Gervinho transferinin yanlis oldugunu soyledi diye bizim taraftarlardan aylarca firca yedi. Nihayetinde adamin dedigine geldik ama adam linci yedigiyle kaldi.

Hoca da mactan sonra zirvalayip "oyun olarak turu gectik" demis. Kendisine katilmiyorum zaten de dedigi dogru bile olsa turu daha fazla gol atan geciyor.

+Alo UEFA mi?
    -Evet buyrun.
    +Bizim sampiyonlar ligi katilim payi hesaba yatmamis. Bir yanlislik mi oldu acaba?
    -Ama beyefendi, siz on eleme turunda elenmissiniz.
    +Oyun olarak turu gectik ama biz!

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bahane falan kabul etmiyorum hicbir sekilde bu sene bu tura ihtiyacimiz var lami cimi yok .rakipte eksik cok dun rakibin cikan kadrosundan 3 kat daha degerli bizim kadro takim degeri olarak inanacaklar cikacaklar vura vura maci alacaklar oyle pisi pisine bu turu kaybedemeyiz . biraz tempo yaparsak rakip yenilmeyecek takim degil hemde bu kadar eksik ile 60 dan sonra ustumuze gelmeye dermanlari kalmadi biraz baski yaptik cikmaya korktular erken gelecek bir gol 30 dakikayi 1 0 gecersek turun kapisi aralanir..baskili baslayip rakibi bogmaliyiz oyle ihtiyatli oynayip saga sola pas geriye pas atilacak mac degil bu mac one gecene kadar boyle olmali sonra istedigin oyunu oyna.oyuncular da hocada bu macin ne anlama geldiginin farkina varsinlar bakanin sans golu olmasa su cikan kopenhag kadrosuna turu birakmistik danimarkda. adamlar avrupada ismi olmayan ligde leþ atiyorlar bu sene, boyle firsat birdaha ele gecmez gelmez onumuze senelerce ..gerekirse yonetim tesislerde yatip kalksin futbolcular 1 haftalik kampa alinsin gida zehirlenmesi falan gibi profesyonellikden uzak bahane falan olmasin yine dikkat etsinler özel hayatlarina, prestijini falan gectim isin ucunda 25 milyon avro var herkes ona gore gardýný alsýn ciddiyet biraz..

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Larsen-Bartra-Hugo-Eren
    Dorukhan-Baka-Bardhi
    Trezeguet-Cornelius-Djaniny

Hocam bu 11le çýk turu geçmezsen ben burdayým.
    Trezege djaniny yer degistir kadro bu olmali omur siopis hamle oyuncusu kalmali .dun ilkyari kouaasi ikinci yari trezege bildigin sag kanatsiz oynadik olmuyor trezege o kanatta solda oynamali..

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Turu ilk maçta saçma sapan kadroyla çýkýp ölü gibi oynayarak verdik zaten eleyeceðimizi düþünmüyorum ben.
    Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Hamza Yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Tur‘u zaten ilk mac da verdik, 1-1 veya 0-1 gibi bir skorbekliyorum. Gol yemeden Kopenhagen‘e 2-3 gol atamaz bu Takim.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    HY67...

Barista - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    35

Yalniz adamlarin lig maci Cuma gunu. Bize gore 1 gun daha fazla dinlenmis olarak cikacaklar maca. Antalya macinda full rotasyona gitsek iyi olacak.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

abdulkadir oynarsa yenemeyiz, bakasetas forvet arkasi oynarsa yeneriz. bu kadar basit

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Barista Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yalniz adamlarin lig maci Cuma gunu. Bize gore 1 gun daha fazla dinlenmis olarak cikacaklar maca. Antalya macinda full rotasyona gitsek iyi olacak.
    Daha lig yeni basladi. Takim form tutmasi gerekiyor. Yeni katilan oyuncularda uyum acisindan takimla maca cikmali. Ilk devre mutlaka rövans macinin 11 i oynamasi gerekir. Mac icinde 5 oyuncu degisikligi ile rotasyona gidilir zaten..
    Konu AyhanPe tarafýndan (17.08.2022 Saat 19:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

üç deplasman takýmý da turu atlayacak inþ.

1-0 ile uzatmaya götürüp bitireceðiz bu iþi

sabýrlý destek ve sakin oyun
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Tahir61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

üç deplasman takýmý da turu atlayacak inþ.

1-0 ile uzatmaya götürüp bitireceðiz bu iþi

sabýrlý destek ve sakin oyun
    Uzatmaya giderse onlarin sansi daha fazla gibi..Umarim gol yemeden son dakikalarda 2 yi bulup uzatmalara birakmadan isi bitiririz..

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Bu arada Karabag da oynayan Kady ve Wadji yi takimda görmeyi cok isterdim. Özellikle Wadji tam aradigimiz adam..

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uzatmaya giderse onlarin sansi daha fazla gibi..Umarim gol yemeden son dakikalarda 2 yi bulup uzatmalara birakmadan isi bitiririz..
    Üstte de kýsmen belirttim. Eleneceksek de maç içerisinde elenelim. Penaltý atýþlarý sonrasýnda minimum 10 milyon euroluk gelirden mahrum olmamýz herkeste büyük travmaya sebep olur…
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maçýn 2. yarýsýný tekrar izledim, adamlar sahada yok. Oyun tamamen bizde. Bu sadece skor avantajý ile topu rakibe býrakmakla alakalý deðil. Hücuma çýkartmamýþýz, çok iyi kapatmýþýz. Bakasetas maçýn adamý, Djaniny ise 2. maçta büyük kozumuz olacak. 2. yarýdaki oyunu iç saha oyununa çevirirsek taraftar desteðiyle maçý uzatmaya götürmeden alýrýz.
    Konu ilelebeTS tarafýndan (17.08.2022 Saat 19:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Devrim Arslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

Son atak bizdeydi o atak sonlaninca topu oyuncunun biri eline alip sakin dedi bitti yuzundeki o korkuyu gordum. Bu bana yetti. Zor olacak ama eleyecegiz. Soyle dusunun maci 15 dakika daha uzatiyoruz deselerdi kim kabul ederdi?

Nereden
    Kocaeli

Alýntý Devrim Arslan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son atak bizdeydi o atak sonlaninca topu oyuncunun biri eline alip sakin dedi bitti yuzundeki o korkuyu gordum. Bu bana yetti. Zor olacak ama eleyecegiz. Soyle dusunun maci 15 dakika daha uzatiyoruz deselerdi kim kabul ederdi?
    Adamlarýn yüz ifadesini gördüm maç bitiþinde, yorgunluktan bitmiþlerdi. Hem de fizik gücü iyi takým bu. Topun peþinden koþturmaktan helak oldular.

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hamleyi düþünürsek olmaz ki Ömür var iþte yedek, bütün kozlarý sürmek lazým saldýrmak lazým skor bulmak lazým Djaniny iþ yapar.
    Saldýrýrsan kalende görürsün topu, adamlar 3 pasta gol atýyorlar fiþek gibiler, kontrollü oynayacaz ilk golü yersek geçmiþ olsun atarsak 2-0 turu geçeriz inþallah, uzatmalara kalýrsa Kopenhag turu geçer, bizim nefesimiz yetmez..
    Konu yorumsuz6117 tarafýndan (17.08.2022 Saat 19:50 ) deðiþtirilmiþtir.
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Kocaeli

Bu maça uyuþuk baþlanmaz. Uyutup uyutup turu geçerler. Ýlk dakikadan itibaren saldýracaksýn, ilk yarý en kötü 1 gol bulacaksýn. Saldýracaksýn ama bir plan dahilinde oynayacaksýn. Doðaçlama yaparsan kontrayý da golü de yersin.

AntiÞike - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

yeneriz, gömerizlere gerek yok.
    Bizim takým onlardan daha kaliteli, bu net
    Ancak bu kaliteyi sahaya yansýtmadýðýn zaman ve rakibe karþý en iyi 11 le sahaya çýkýp rakibe karþý kendi oyununda yapman gereken doðrularý en az onlar kadar yapmazsan, eleyemezsin kardeþim.
    senelerdir gördük bu senaryolarý.

Adamlarý elemek için en az onlarýn kendi oyun ve takým karekterine göre yerine gertirdiði doðrular kadar, senin de kendi doðrularýný yapman gerekir. ancak o zaman yenebilirsin.

-rakibe göre doðru 11
    -en az rakip kadar isteme ve mücadele,
    -panik yapmadan oyun disiplininden kopmadan 90 dakika mücadele. ve oyunun doðrularýný yapmak.
    -rakibin takým oyununa karþý bireysrel yeteneklerin üst seviye performans gösterdiði ve bunu takým oyununa yansýtabildiði bir oyun.
    -Hýzlý oyun ve oyunun yönün hýzlý deðiþtirme ve rakibin dengesini bozma.
    gibi gib gibi...

doðrularý yaparsak bu takým rahatlýkjla elenebilecek bir takým,

sorun þu; biz bunlarý yapabilecek miyiz? ve ne kadar yapabileceðiz.

Ýlk maçtaki kötü oyuna raðmen yine de en büyük umudum Abdullah Avcý. Hocanýn oyun ve rakip analizlerine ve buna göre vereceði taktiktiðe güvenmek istiyorum.

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

Ünal Karamanin trabzonu aekyi pragi yedi. O zaman wakayeme ve ekuban çok iþe yaradi bize ayý boðan teknik dikine giden adamlar lazým.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Forum olarak futbolu bildiðimi zi sanýyoruz ama bir halt bildiðimiz yok.. bartra gelmesin bizlik adam degil diyenler þimdi adamýn fan i oldu... bartra çok kaliteli adam oyun kuran stoper 30 metreye çok rahat atýyor hiç panik yapmýyor denswil in eli ayaðýna dolaþýrken çok rahat pasla çýktý.. þimdide bardhi yi begenmemisler 20 dakikada adamý cozmusler ole bir futbol bilgisi var burda.. þimdide neymiþ baskýlý oynayamazmisiz kopenhag a 3 pasta kaleye gidermisler hadi gitsin lerde girelim.. içerde oynamaya benzemez bu iþler.. falk lerager zeca tek top kullanan falk ver siopis i üstüne kes baðlantýlarýný dirukhan bakasetas trezege dhanini cornelius la yap on alan presini hadi alsýnlar o preside göreyim ole bir yetenek yok onlarda.. burda kazanicaz ama ole ama bo le inanmayan gölge etmesin.. onlardan çok daha iyiyiz ve yanlarýnda seyircileride yok.. hadi pres yapsýnlar önde bize bartra aticahi iki topla presi kurduðunda kuzu gibi kalelerine yaslanicaklar.. bir tane fuleli adamlarý yok en fazla 1 yeriz 3 den aþaðýda atamayýz yeter ki onde basalim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)