Sayfa 1 Toplam 114 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2848 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þampiyonlar Ligi Play-Off (II) | Trabzonspor 0 - 0 Kopenhag | Maç Sonucu

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Þampiyonlar Ligi Play-Off (II) | Trabzonspor 0 - 0 Kopenhag | Maç Sonucu

2-1 in rövanþýnda, Sezonun en önemli maçlarýndan birisi bizleri bekliyor.

Taraftarýmýza çok fazla iþ düþüyor herkes sesi kýsýlana kadar maç boyu destek vermeli,

Tribün bütünlüðü çok önemli, kulak týrmalayan ýslýkla topu taraftar kazanacak defansý da hücumu da beraber yapacaðýz,

Haydi geçelim þu turu ve kalalým gruplara!

SALDIR TRABZON!

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Enseyi karartacak hiçbir þey yok. Umudum çok yüksek. Ýyi bir tribün, doðru bir kadro seçimi ve þansýn yanýmýzda olmasý, Kopenhag'ý daðýtmak için yeterli.

Tek sýkýntý yine erken bir gol yemek olur sanýrým.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

2-0
    Cornelius
    Vavro K.K
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

cem1990 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Adamlar nereye geldiklerini sasiracaklar
    Akýllarý yerine geldiðinde 2-0 olur maç

SALDIRAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

27 bin kiþilik stadýn 9-10 bini bizimkilerdi. Þimdi 40 bin kiþi önünde maça çýkacaklar. Rakibi artýk tanýyoruz. Muhteþem taraftarýmýz önünde turu geçeceðimize inancým sonsuz. Haydi uþaklar bu fýrsat 3/5 sene daha gelmez. (ülke puanýndan ötürü) Alýn þu turu.
    Bir Sevdasýn Trabzonspor'um..

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Geçen sene Konya maçý gibi bir atmosfer olmalý. Elleri ayaklarýna dolaþmalý. Daha þehre adýmlarýný attýklarý andan itibaren korkuyu ve baskýyý enselerinde hissetmeliler. "Biz buradan çýkamayýz" düþüncesini ilmek ilmek iþlemeliyiz beyinlerine. Pasaport polisinden tutunda da otel çay getirecek garsonuna kadar herkes onlara buradan çýkýþýnýz olmayacak hissiyatýný vermeli. Hocaya, takýma hayatýnýzýn maçý oynasanýza diyen taraftar için ise sizin de "hayatýnýzýn maçý" demek istiyorum. Çok baþka bir taraftar profili olmalý. þarký söylenecek, telefonla ýþýk yapýlacak maç deðil. Maç çýkýþýnda sesi kýsýlmayanýn kombinesi iptal edilmeli o derece önemli.Tribün kültürümüzü de artýk oturtmak adýna da kilometre taþý bu maç. Allah yardýmcýmýz olsun.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Ýçime oturdu ya ben turu geçeceðimize inanmýyorum bir umutsuzluk var içimde. Beklediðim takým bu deðildi. Böyle olmamalýydý.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Adamlar üc pasla kalene inip gol pozisyonuna girebiliyor. Nasil kolay eleyecekmisiz anlamiyorum..Bizim süper ligimizde yapilan hatalar cezalandirilmiyor ama bu maclarda kesiyorlar cezayi hemen..

Eleme sansimiz yok degil. Elenmeyecek bir takimda degil ama bana göre onlarin tur sansi daha fazla..60 a 40 diyorum..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Ben eleneceðimizi düþünüyorum ipin ucunu ne yazýk ki kaçýrdýk þimdiden geçmiþ olsun.

Seneler önce avni akerde liverpool maçý vardý oyuna çok çok iyi baþlayýp 1-0 öne geçip saðlý sollu ataklar yapýyorduk.

Daha sonra 2 tane peþ peþe son dakikalarda aptal gibi goller yedik ve elendik.

Bunu niye yazdým çünkü buna benzer bir senaryo olma ihtimali çok yüksek.

Rakip kendi ligine kötü baþlamýþ, sakat oyuncularý var ona raðmen belli bir sistem içerisinde en iyisini yapmaya çalýþýyor.

Senelerdir avrupa'da oynuyorlar.

Sen daha ilk turlarda elenip ülkene dönüyorsun.

Geçen sene roma maçýnda da sezon baþý falan dendi adamlar bizi elini kolunu sallayarak eledi.

O roma'yý bodo glimt 2 kere yendi hatta birinde 5 yada 6 attý.

Biz ülke olarak çok boþ þeylerle övünüyoruz dýþarýdan bakýnca rezil bir durum var.

Gurur veren maðlubiyet diye gazete manþeti yapýldý bundan daha ötesi olamaz.

Maça dönecek olursak adamlar istediðini fazlasýyla aldý. Tek farklý galibiyet bu tarz elemelerde ciddi avantaj saðlar.

Þimdi tam rakibin istediði oyun olacak. Gol atmak için hücum yapacaðýz arkada vereceðimiz boþluklarla sonuca gitmeye çalýþacaklar.

Anlayacaðýnýz o tren kaçtý arkadaþlar.

Ýnþallah ben yanýlýrým da turu geçeriz.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý muharrem87 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçen sene Konya maçý gibi bir atmosfer olmalý. Elleri ayaklarýna dolaþmalý. Daha þehre adýmlarýný attýklarý andan itibaren korkuyu ve baskýyý enselerinde hissetmeliler. "Biz buradan çýkamayýz" düþüncesini ilmek ilmek iþlemeliyiz beyinlerine. Pasaport polisinden tutunda da otel çay getirecek garsonuna kadar herkes onlara buradan çýkýþýnýz olmayacak hissiyatýný vermeli. Hocaya, takýma hayatýnýzýn maçý oynasanýza diyen taraftar için ise sizin de "hayatýnýzýn maçý" demek istiyorum. Çok baþka bir taraftar profili olmalý. þarký söylenecek, telefonla ýþýk yapýlacak maç deðil. Maç çýkýþýnda sesi kýsýlmayanýn kombinesi iptal edilmeli o derece önemli.Tribün kültürümüzü de artýk oturtmak adýna da kilometre taþý bu maç. Allah yardýmcýmýz olsun.
    Onlar bize zorluk çýkarmadýysa sorun yokü polisi iþe katmayalým ama taraftar olarak ne gerekiyorsa yapmalýyýz
    Biz de o güne yalandan da olsa festival uydurup otele yakýn yerde gürültülü eðlence yapmalýyýz... yalnýz yapýlacak bir þey varsa o da hakemlerin kalacaðý oteli bile öðrenip onlara bu maçta bizi yakarsa çýkýþýn yok sinyali verilmeli
    Tribünü gördüðünde "en iyisi ben bunlara biraz yanaþayim yoksa çýkamam buradan" demeli
    Dünkü hakem kadar bile iç saha takýmýna yanaþan hakem olsun en kötü olasýlýkla uzatmalara gider maç açýk ve net

Tribünün saðlam olmasý için birileri aptal gruplarýmýza ayar çekmeli yoksa yine 61'de ýþýk yaparlar yenilsek bile... salak herifler
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Sadettin_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Geçeceðiz bu turu baþka yolu yok .
    2 gol atýp milyonlarý kasaya koyacaksýn bu kadar basit .
    Konu Sadettin_ tarafýndan (17.08.2022 Saat 15:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    Azýlý bir ihocuyum

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aslinda bir yandan keske golü atmasaydik diyorum. 2:0 zaten imkansizdi, ama 2:1 olunca insan umut ediyor. Halbuki zorluk seviyesi yine yüksek, hal böyleyken de hayal kirikligi kacinilmaz oluyor. Neyse bakalim artik hayirlisi….

Ilk onbir asagi yukari su sekil olmasi lazim:
    Ugurcan-Larsen, Bartra, Hugo, Eren/Denswill-Dorukhan, A.Kadir/Bardhi, Bakasetas-Djaniny, Trezeguet-Cornelius

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Rakip öyle sanýldýðý gibi iyi paslaþýp kontraya çýkýp deðerlendirebilen bir takým deðil. Önde doðru düzgün her bastýðýmýzda topu kaptýk. Ayaklarý düzgün deðil. Adamlar sahasýnda oynuyorlar tabi ki baskýyý kýrýp atak yapacaklar. Geldiklerinde çok adamla etkili geldiler ve önde ezberledikleri hücum organizasyonlarý var. Onlarý etkili yapan da bu durum. Bizim sahamýzda taraftar ile baskýlý ýsýran bir oyun oynarken kontraya çýkmalarý vs çok zor. Gol atamadýðýmýzda risk almaya baþlayýnca anca kontra riski olur, o da ikinci yarý da filan. Fakat set hücumunda bile adamlar pozisyon üretebiliyor ve gol atabiliyor. Bu sýkýntýlý. Keza ilk korner gol oldu. Ýllaki duran top pozisyonlarý oluyor. Bunlardan kaçýþ yok buralarý iyi çalýþmak lazým. Baský ile bunaltýp gol atabileceðimize inanýyorum fakat oyun ortaya geldiðinde adamlar da gelip bize gol atabilirler. Buralara defansýmýz ile geldik, bu maçý da defansýmýz sayesinde kazanacaðýz. Goller atacaðýmýzdan þüphem yok.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hoca ne oynadýðýmýz anlaþýlmasýn diye özel talimat vermiþ, rövanþta þaþýrtacakmýþ. 61saat adlý hesabýmdan..
    ( ゚д゚)

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Tabi en önemlisi hocanýn saçma 11 ile sahaya çýkmamasý
    Oyuncularda da biraz hýrs olacak

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Uzun süredir evimizde yenilmiyoruz ama Trabzon da oynanan lig maclari ne kadar ölcüdür bilemiyorum bu maclar icin. Türk Takimlari cok zor pozisyona girip cokta kolay gol pozisyonu veriyor Avrupa da. Lig 3. lig maclarinda kendi evinde basariliydi ama deplasmanda berabere kaldigi Liechtenstein takimindan sahasinda fark yedi..Deplasmanda berabere kalan lig 2., kendi evinde aylarca mac yapmayan bir takima elendi..Trabzon daki macta kesinlikle favori degiliz..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hoca ne oynadýðýmýz anlaþýlmasýn diye özel talimat vermiþ, rövanþta þaþýrtacakmýþ. 61saat adlý hesabýmdan..
    Valla þaka bi yana bunu sanki kopenhag yaptý yaa
    Ligde o kadar çöp ol, bize karþý en azýndan saðlam dur ve daðýlma... olacak iþ deðil
    Demek ki akýllarý hep bu maçtaydý
    Doðrusu da bu
    Bizimkiler de sanki peyuk maçmýþ gibi þimdi Antalya maçýna gonsandre olurlar
    Fuþki yesin antalya maçý

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

uzatmaya kalmadan eleyecegimizi dusunenlerdenim.takim super oynadigindan degil rakip kesinlikle abartildigi kadar iyi degil.belli bir oyun planlari var ve ona sadiklar.dun ozellikle son yarim saatte yaptigimiz gibi topa sahip olursak,kalitenin one cikacagi oyunu kurabilirsek dayanamazlar.
    dun les gibi gecen ilk yarida bile dogru duzgun baski kuramadilar.bizi bozan oyunlari degil taraftarlari oldu.bazi topcularimizin taninmaz halde olmasini,basit hatalar yapmasini buna bagliyorum.muazzam bir atmosfer vardi.
    zaten rakibi en azindan bir kez yenemeyeceksek cl gruplarina gitmeye gerek yok.tamam maddi acidan bir kayip olacak ama yapacak birsey yok.cikacagimiz 11 macin kaderini belirler.maci tutacak degil alacak 11 gerekiyor.kontrollu oynayalim rakibi uzerimize cekelim gibi sacmaliklara girmemek gerekiyor.tamam kalite olarak daha iyiyiz ama skoru alamadigimiz her dakika daha direncli hale gelecekler.skoru aldiktan sonra avci'nin ne oynandigi belli olmayan,kisir ve uyuz futbol anlayisina donersek daha iyi olur.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

TV'de ve sosyal medyada yapýlan yorumlara baktýðýmda herkeste biz bu takýmý çok rahat eleriz düþüncesi hakim olmuþ. Ben o kadar iyimser deðilim ne yazýk ki. Dünkü maçtan çok daha dikkatli oynamamýz gerekiyor. Öyle iç sahada bilinçsiz saldýrýrsak hemen cezayý keserler. Her ne kadar deplasman gol kuralý kalkmýþ olsa da savunma güvenliðini býrakmadan ani çýkýþlarýna izin vermememiz lazým. Bartra, Dorukhan ve Djaniny ile baþlayýp baskýyý kurarsak bir þekilde golü buluruz. Ancak tek golün yeteceðini düþünmüyorum. Hatta bana göre 1 gol yiyeceðimizi de düþünürsek mutlaka 3 gol bulmamýz gerekiyor. Olur da maç uzatmalara ve penaltýlara kalýrsa olasý bir elenme çok dramatik olur...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Ýlk 15-20 dakika da öne geçersek taraftar desteði ile 2-3 fark olur.

Önemli olan beklenmedik gol yersek taraftarýn tepkisi, daðýlýrýz yani.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Nereden
    Asya Diðer

Larsen-Bartra-Hugo-Eren
    Dorukhan-Baka-Bardhi
    Trezeguet-Cornelius-Djaniny

Hocam bu 11le çýk turu geçmezsen ben burdayým.
    Konu Enaldo61 tarafýndan (17.08.2022 Saat 16:59 ) deðiþtirilmiþtir.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maç baþý planlý güzel bir baskýyla skoru bulup sonrasý akýllý oyun. Taraftar desteðiyle iþi bitirecek gücümüz var. Ýlk 11 tercihi bu sefer çok önemli olacak.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Alýntý Enaldo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Larsen-Bartra-Hugo-Eren
    Trezeguet-Dorukhan-Baka-Bardhi-Djaniny
    Cornelius
    Ben djaniny'nin ilk 11 olup iyi oynadýðý maç hiç hatýrlamýyorum. belki geçen sene içerdeki hatay maçý. baþka da aklýma gelmiyor. adam sanki sonradan oyuna girip de oyunu deðiþtirmek için yaratýlmýþ. bu 11'in hamle oyuncusu yok. o yüzden bence djaniny ile baþlamaz. herkes 2.yarýda girince djaniny ne kadar etkili diye bahsediyor. evet etkili oldu ama 11 oynasa olmazdý bundan eminim. hayatýmda gördüðüm en enteresan futbolcu.

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý muharrem87 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben djaniny'nin ilk 11 olup iyi oynadýðý maç hiç hatýrlamýyorum. belki geçen sene içerdeki hatay maçý. baþka da aklýma gelmiyor. adam sanki sonradan oyuna girip de oyunu deðiþtirmek için yaratýlmýþ. bu 11'in hamle oyuncusu yok. o yüzden bence djaniny ile baþlamaz. herkes 2.yarýda girince djaniny ne kadar etkili diye bahsediyor. evet etkili oldu ama 11 oynasa olmazdý bundan eminim. hayatýmda gördüðüm en enteresan futbolcu.
    Hamleyi düþünürsek olmaz ki Ömür var iþte yedek, bütün kozlarý sürmek lazým saldýrmak lazým skor bulmak lazým Djaniny iþ yapar.

jpositve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uzun süredir evimizde yenilmiyoruz ama Trabzon da oynanan lig maclari ne kadar ölcüdür bilemiyorum bu maclar icin. Türk Takimlari cok zor pozisyona girip cokta kolay gol pozisyonu veriyor Avrupa da. Lig 3. lig maclarinda kendi evinde basariliydi ama deplasmanda berabere kaldigi Liechtenstein takimindan sahasinda fark yedi..Deplasmanda berabere kalan lig 2., kendi evinde aylarca mac yapmayan bir takima elendi..Trabzon daki macta kesinlikle favori degiliz..
    Konya vaduz maci ayri onlar sonra yarim saat sanki macin bitmesine 2-3 dakika kalmis gibi oynadilar. Sonuc rakip kontradan atti golleri. Macin basinda zaten defans oyuncusunun ceza yayi uzerinde kaptirdigi topdan gol yediler falan. Fener maci da adamlar zibilyon tane yeni adam ve yebi hoca aldilar. Hoca ve oyuncular iyi olsa dahi kimse birbirini tanimiyor. Bundan oturu biraz zamana ihtiyac oluyor. Onum hsricinde kieve karsi clk da kotu drgillerdi baya pozisyona girdiler ama atamadi salaklar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)