Sayfa 1 Toplam 114 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2848 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şampiyonlar Ligi Play-Off (II) | Trabzonspor 0 - 0 Kopenhag | Maç Sonucu

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Şampiyonlar Ligi Play-Off (II) | Trabzonspor 0 - 0 Kopenhag | Maç Sonucu

2-1 in rövanşında, Sezonun en önemli maçlarından birisi bizleri bekliyor.

Taraftarımıza çok fazla iş düşüyor herkes sesi kısılana kadar maç boyu destek vermeli,

Tribün bütünlüğü çok önemli, kulak tırmalayan ıslıkla topu taraftar kazanacak defansı da hücumu da beraber yapacağız,

Haydi geçelim şu turu ve kalalım gruplara!

SALDIR TRABZON!

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Enseyi karartacak hiçbir şey yok. Umudum çok yüksek. İyi bir tribün, doğru bir kadro seçimi ve şansın yanımızda olması, Kopenhag'ı dağıtmak için yeterli.

Tek sıkıntı yine erken bir gol yemek olur sanırım.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

2-0
    Cornelius
    Vavro K.K
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Adamlar nereye geldiklerini sasiracaklar
    Akılları yerine geldiğinde 2-0 olur maç

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

27 bin kişilik stadın 9-10 bini bizimkilerdi. Şimdi 40 bin kişi önünde maça çıkacaklar. Rakibi artık tanıyoruz. Muhteşem taraftarımız önünde turu geçeceğimize inancım sonsuz. Haydi uşaklar bu fırsat 3/5 sene daha gelmez. (ülke puanından ötürü) Alın şu turu.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Nereden
    Bursa

Geçen sene Konya maçı gibi bir atmosfer olmalı. Elleri ayaklarına dolaşmalı. Daha şehre adımlarını attıkları andan itibaren korkuyu ve baskıyı enselerinde hissetmeliler. "Biz buradan çıkamayız" düşüncesini ilmek ilmek işlemeliyiz beyinlerine. Pasaport polisinden tutunda da otel çay getirecek garsonuna kadar herkes onlara buradan çıkışınız olmayacak hissiyatını vermeli. Hocaya, takıma hayatınızın maçı oynasanıza diyen taraftar için ise sizin de "hayatınızın maçı" demek istiyorum. Çok başka bir taraftar profili olmalı. şarkı söylenecek, telefonla ışık yapılacak maç değil. Maç çıkışında sesi kısılmayanın kombinesi iptal edilmeli o derece önemli.Tribün kültürümüzü de artık oturtmak adına da kilometre taşı bu maç. Allah yardımcımız olsun.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

İçime oturdu ya ben turu geçeceğimize inanmıyorum bir umutsuzluk var içimde. Beklediğim takım bu değildi. Böyle olmamalıydı.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Adamlar üc pasla kalene inip gol pozisyonuna girebiliyor. Nasil kolay eleyecekmisiz anlamiyorum..Bizim süper ligimizde yapilan hatalar cezalandirilmiyor ama bu maclarda kesiyorlar cezayi hemen..

Eleme sansimiz yok degil. Elenmeyecek bir takimda degil ama bana göre onlarin tur sansi daha fazla..60 a 40 diyorum..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Ben eleneceğimizi düşünüyorum ipin ucunu ne yazık ki kaçırdık şimdiden geçmiş olsun.

Seneler önce avni akerde liverpool maçı vardı oyuna çok çok iyi başlayıp 1-0 öne geçip sağlı sollu ataklar yapıyorduk.

Daha sonra 2 tane peş peşe son dakikalarda aptal gibi goller yedik ve elendik.

Bunu niye yazdım çünkü buna benzer bir senaryo olma ihtimali çok yüksek.

Rakip kendi ligine kötü başlamış, sakat oyuncuları var ona rağmen belli bir sistem içerisinde en iyisini yapmaya çalışıyor.

Senelerdir avrupa'da oynuyorlar.

Sen daha ilk turlarda elenip ülkene dönüyorsun.

Geçen sene roma maçında da sezon başı falan dendi adamlar bizi elini kolunu sallayarak eledi.

O roma'yı bodo glimt 2 kere yendi hatta birinde 5 yada 6 attı.

Biz ülke olarak çok boş şeylerle övünüyoruz dışarıdan bakınca rezil bir durum var.

Gurur veren mağlubiyet diye gazete manşeti yapıldı bundan daha ötesi olamaz.

Maça dönecek olursak adamlar istediğini fazlasıyla aldı. Tek farklı galibiyet bu tarz elemelerde ciddi avantaj sağlar.

Şimdi tam rakibin istediği oyun olacak. Gol atmak için hücum yapacağız arkada vereceğimiz boşluklarla sonuca gitmeye çalışacaklar.

Anlayacağınız o tren kaçtı arkadaşlar.

İnşallah ben yanılırım da turu geçeriz.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı muharrem87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene Konya maçı gibi bir atmosfer olmalı. Elleri ayaklarına dolaşmalı. Daha şehre adımlarını attıkları andan itibaren korkuyu ve baskıyı enselerinde hissetmeliler. "Biz buradan çıkamayız" düşüncesini ilmek ilmek işlemeliyiz beyinlerine. Pasaport polisinden tutunda da otel çay getirecek garsonuna kadar herkes onlara buradan çıkışınız olmayacak hissiyatını vermeli. Hocaya, takıma hayatınızın maçı oynasanıza diyen taraftar için ise sizin de "hayatınızın maçı" demek istiyorum. Çok başka bir taraftar profili olmalı. şarkı söylenecek, telefonla ışık yapılacak maç değil. Maç çıkışında sesi kısılmayanın kombinesi iptal edilmeli o derece önemli.Tribün kültürümüzü de artık oturtmak adına da kilometre taşı bu maç. Allah yardımcımız olsun.
    Onlar bize zorluk çıkarmadıysa sorun yokü polisi işe katmayalım ama taraftar olarak ne gerekiyorsa yapmalıyız
    Biz de o güne yalandan da olsa festival uydurup otele yakın yerde gürültülü eğlence yapmalıyız... yalnız yapılacak bir şey varsa o da hakemlerin kalacağı oteli bile öğrenip onlara bu maçta bizi yakarsa çıkışın yok sinyali verilmeli
    Tribünü gördüğünde "en iyisi ben bunlara biraz yanaşayim yoksa çıkamam buradan" demeli
    Dünkü hakem kadar bile iç saha takımına yanaşan hakem olsun en kötü olasılıkla uzatmalara gider maç açık ve net

Tribünün sağlam olması için birileri aptal gruplarımıza ayar çekmeli yoksa yine 61'de ışık yaparlar yenilsek bile... salak herifler
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçeceğiz bu turu başka yolu yok .
    2 gol atıp milyonları kasaya koyacaksın bu kadar basit .
    Konu Sadettin_ tarafından (17.08.2022 Saat 15:12 ) değiştirilmiştir.
    Azılı bir ihocuyum

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aslinda bir yandan keske golü atmasaydik diyorum. 2:0 zaten imkansizdi, ama 2:1 olunca insan umut ediyor. Halbuki zorluk seviyesi yine yüksek, hal böyleyken de hayal kirikligi kacinilmaz oluyor. Neyse bakalim artik hayirlisi….

Ilk onbir asagi yukari su sekil olmasi lazim:
    Ugurcan-Larsen, Bartra, Hugo, Eren/Denswill-Dorukhan, A.Kadir/Bardhi, Bakasetas-Djaniny, Trezeguet-Cornelius

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rakip öyle sanıldığı gibi iyi paslaşıp kontraya çıkıp değerlendirebilen bir takım değil. Önde doğru düzgün her bastığımızda topu kaptık. Ayakları düzgün değil. Adamlar sahasında oynuyorlar tabi ki baskıyı kırıp atak yapacaklar. Geldiklerinde çok adamla etkili geldiler ve önde ezberledikleri hücum organizasyonları var. Onları etkili yapan da bu durum. Bizim sahamızda taraftar ile baskılı ısıran bir oyun oynarken kontraya çıkmaları vs çok zor. Gol atamadığımızda risk almaya başlayınca anca kontra riski olur, o da ikinci yarı da filan. Fakat set hücumunda bile adamlar pozisyon üretebiliyor ve gol atabiliyor. Bu sıkıntılı. Keza ilk korner gol oldu. İllaki duran top pozisyonları oluyor. Bunlardan kaçış yok buraları iyi çalışmak lazım. Baskı ile bunaltıp gol atabileceğimize inanıyorum fakat oyun ortaya geldiğinde adamlar da gelip bize gol atabilirler. Buralara defansımız ile geldik, bu maçı da defansımız sayesinde kazanacağız. Goller atacağımızdan şüphem yok.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca ne oynadığımız anlaşılmasın diye özel talimat vermiş, rövanşta şaşırtacakmış. 61saat adlı hesabımdan..
    ( ゚д゚)

Nereden
    Fransa

Tabi en önemlisi hocanın saçma 11 ile sahaya çıkmaması
    Oyuncularda da biraz hırs olacak

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Uzun süredir evimizde yenilmiyoruz ama Trabzon da oynanan lig maclari ne kadar ölcüdür bilemiyorum bu maclar icin. Türk Takimlari cok zor pozisyona girip cokta kolay gol pozisyonu veriyor Avrupa da. Lig 3. lig maclarinda kendi evinde basariliydi ama deplasmanda berabere kaldigi Liechtenstein takimindan sahasinda fark yedi..Deplasmanda berabere kalan lig 2., kendi evinde aylarca mac yapmayan bir takima elendi..Trabzon daki macta kesinlikle favori degiliz..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca ne oynadığımız anlaşılmasın diye özel talimat vermiş, rövanşta şaşırtacakmış. 61saat adlı hesabımdan..
    Valla şaka bi yana bunu sanki kopenhag yaptı yaa
    Ligde o kadar çöp ol, bize karşı en azından sağlam dur ve dağılma... olacak iş değil
    Demek ki akılları hep bu maçtaydı
    Doğrusu da bu
    Bizimkiler de sanki peyuk maçmış gibi şimdi Antalya maçına gonsandre olurlar
    Fuşki yesin antalya maçı

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

uzatmaya kalmadan eleyecegimizi dusunenlerdenim.takim super oynadigindan degil rakip kesinlikle abartildigi kadar iyi degil.belli bir oyun planlari var ve ona sadiklar.dun ozellikle son yarim saatte yaptigimiz gibi topa sahip olursak,kalitenin one cikacagi oyunu kurabilirsek dayanamazlar.
    dun les gibi gecen ilk yarida bile dogru duzgun baski kuramadilar.bizi bozan oyunlari degil taraftarlari oldu.bazi topcularimizin taninmaz halde olmasini,basit hatalar yapmasini buna bagliyorum.muazzam bir atmosfer vardi.
    zaten rakibi en azindan bir kez yenemeyeceksek cl gruplarina gitmeye gerek yok.tamam maddi acidan bir kayip olacak ama yapacak birsey yok.cikacagimiz 11 macin kaderini belirler.maci tutacak degil alacak 11 gerekiyor.kontrollu oynayalim rakibi uzerimize cekelim gibi sacmaliklara girmemek gerekiyor.tamam kalite olarak daha iyiyiz ama skoru alamadigimiz her dakika daha direncli hale gelecekler.skoru aldiktan sonra avci'nin ne oynandigi belli olmayan,kisir ve uyuz futbol anlayisina donersek daha iyi olur.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TV'de ve sosyal medyada yapılan yorumlara baktığımda herkeste biz bu takımı çok rahat eleriz düşüncesi hakim olmuş. Ben o kadar iyimser değilim ne yazık ki. Dünkü maçtan çok daha dikkatli oynamamız gerekiyor. Öyle iç sahada bilinçsiz saldırırsak hemen cezayı keserler. Her ne kadar deplasman gol kuralı kalkmış olsa da savunma güvenliğini bırakmadan ani çıkışlarına izin vermememiz lazım. Bartra, Dorukhan ve Djaniny ile başlayıp baskıyı kurarsak bir şekilde golü buluruz. Ancak tek golün yeteceğini düşünmüyorum. Hatta bana göre 1 gol yiyeceğimizi de düşünürsek mutlaka 3 gol bulmamız gerekiyor. Olur da maç uzatmalara ve penaltılara kalırsa olası bir elenme çok dramatik olur...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlk 15-20 dakika da öne geçersek taraftar desteği ile 2-3 fark olur.

Önemli olan beklenmedik gol yersek taraftarın tepkisi, dağılırız yani.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Asya Diğer

Larsen-Bartra-Hugo-Eren
    Dorukhan-Baka-Bardhi
    Trezeguet-Cornelius-Djaniny

Hocam bu 11le çık turu geçmezsen ben burdayım.
    Konu Enaldo61 tarafından (17.08.2022 Saat 16:59 ) değiştirilmiştir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maç başı planlı güzel bir baskıyla skoru bulup sonrası akıllı oyun. Taraftar desteğiyle işi bitirecek gücümüz var. İlk 11 tercihi bu sefer çok önemli olacak.

Nereden
    Bursa

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Larsen-Bartra-Hugo-Eren
    Trezeguet-Dorukhan-Baka-Bardhi-Djaniny
    Cornelius
    Ben djaniny'nin ilk 11 olup iyi oynadığı maç hiç hatırlamıyorum. belki geçen sene içerdeki hatay maçı. başka da aklıma gelmiyor. adam sanki sonradan oyuna girip de oyunu değiştirmek için yaratılmış. bu 11'in hamle oyuncusu yok. o yüzden bence djaniny ile başlamaz. herkes 2.yarıda girince djaniny ne kadar etkili diye bahsediyor. evet etkili oldu ama 11 oynasa olmazdı bundan eminim. hayatımda gördüğüm en enteresan futbolcu.

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı muharrem87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben djaniny'nin ilk 11 olup iyi oynadığı maç hiç hatırlamıyorum. belki geçen sene içerdeki hatay maçı. başka da aklıma gelmiyor. adam sanki sonradan oyuna girip de oyunu değiştirmek için yaratılmış. bu 11'in hamle oyuncusu yok. o yüzden bence djaniny ile başlamaz. herkes 2.yarıda girince djaniny ne kadar etkili diye bahsediyor. evet etkili oldu ama 11 oynasa olmazdı bundan eminim. hayatımda gördüğüm en enteresan futbolcu.
    Hamleyi düşünürsek olmaz ki Ömür var işte yedek, bütün kozları sürmek lazım saldırmak lazım skor bulmak lazım Djaniny iş yapar.

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun süredir evimizde yenilmiyoruz ama Trabzon da oynanan lig maclari ne kadar ölcüdür bilemiyorum bu maclar icin. Türk Takimlari cok zor pozisyona girip cokta kolay gol pozisyonu veriyor Avrupa da. Lig 3. lig maclarinda kendi evinde basariliydi ama deplasmanda berabere kaldigi Liechtenstein takimindan sahasinda fark yedi..Deplasmanda berabere kalan lig 2., kendi evinde aylarca mac yapmayan bir takima elendi..Trabzon daki macta kesinlikle favori degiliz..
    Konya vaduz maci ayri onlar sonra yarim saat sanki macin bitmesine 2-3 dakika kalmis gibi oynadilar. Sonuc rakip kontradan atti golleri. Macin basinda zaten defans oyuncusunun ceza yayi uzerinde kaptirdigi topdan gol yediler falan. Fener maci da adamlar zibilyon tane yeni adam ve yebi hoca aldilar. Hoca ve oyuncular iyi olsa dahi kimse birbirini tanimiyor. Bundan oturu biraz zamana ihtiyac oluyor. Onum hsricinde kieve karsi clk da kotu drgillerdi baya pozisyona girdiler ama atamadi salaklar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)