Sayfa 2 Toplam 114 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2848 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şampiyonlar Ligi Play-Off (II) | Trabzonspor 0 - 0 Kopenhag | Maç Sonucu

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı muharrem87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben djaniny'nin ilk 11 olup iyi oynadığı maç hiç hatırlamıyorum. belki geçen sene içerdeki hatay maçı. başka da aklıma gelmiyor. adam sanki sonradan oyuna girip de oyunu değiştirmek için yaratılmış. bu 11'in hamle oyuncusu yok. o yüzden bence djaniny ile başlamaz. herkes 2.yarıda girince djaniny ne kadar etkili diye bahsediyor. evet etkili oldu ama 11 oynasa olmazdı bundan eminim. hayatımda gördüğüm en enteresan futbolcu.
    Iyi de djaniny hep corneliusun yerine oyuna girdi. Cornelius ile beraber oynadiginda verimli oldugi bir mac vardi. Cornelius buna asist yapmisti falan.

Nereden
    Bursa

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamleyi düşünürsek olmaz ki Ömür var işte yedek, bütün kozları sürmek lazım saldırmak lazım skor bulmak lazım Djaniny iş yapar.
    Valla bu işin garantisi yok. Uzatması var penaltıları var. hamleyi en çok düşüneceğin maç. ben 60'da oyundan alacağım bir djaniny yerine oyuna sokacağım taze bir djaniny isterim açıkcası.

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı muharrem87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene Konya maçı gibi bir atmosfer olmalı. Elleri ayaklarına dolaşmalı. Daha şehre adımlarını attıkları andan itibaren korkuyu ve baskıyı enselerinde hissetmeliler. "Biz buradan çıkamayız" düşüncesini ilmek ilmek işlemeliyiz beyinlerine. Pasaport polisinden tutunda da otel çay getirecek garsonuna kadar herkes onlara buradan çıkışınız olmayacak hissiyatını vermeli. Hocaya, takıma hayatınızın maçı oynasanıza diyen taraftar için ise sizin de "hayatınızın maçı" demek istiyorum. Çok başka bir taraftar profili olmalı. şarkı söylenecek, telefonla ışık yapılacak maç değil. Maç çıkışında sesi kısılmayanın kombinesi iptal edilmeli o derece önemli.Tribün kültürümüzü de artık oturtmak adına da kilometre taşı bu maç. Allah yardımcımız olsun.
    Bunun bir tik ustu 2006 da milli takimin 4-2 kazandigi ama yine de elendigimiz isvicre maci. Mac sonunda bizimkiler hirsini alamadi bir de adamlara saldirmisti falan. Vur emrini de bizim cakma imparator sinyor terim vermisti.

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk maç oynanan futbol beni oldukça karamsarlığa itti maalesef. Ben Türkiye'nin çok ciddi bir teknik adam yetersizliği olduğunu düşünüyorum. Takımların kadrolarını değiştirelim Kopenhag 3-4 farklı yenerdi bizi. 90 dakika boyunca ne oynadığı belli olmayan bir takım izledik. Adamların topu kaptıktan sonraki organizasyonlarının bir tanesini bile biz yapamadık. Abdullah Avcı'ya saygım sonsuz, bu topraklar içinde başımızda olabilecek en iyi hoca fakat Türkiye futbolda ileriye gitmek istiyorsa Avrupa'dan teknik adam ithal etmeli. Zira oyuncu kalitesi açısında eksikliğimiz olduğunu pek düşünmüyorum, daha çok onları yönetecek zeka eksikliği var gibi duruyor.
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Biz daha yetenekli bir takımız, olası bir kontra golü yersek hamurdan alarak başlamamalı.
    Kazanacağız.

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TV'de ve sosyal medyada yapılan yorumlara baktığımda herkeste biz bu takımı çok rahat eleriz düşüncesi hakim olmuş. Ben o kadar iyimser değilim ne yazık ki. Dünkü maçtan çok daha dikkatli oynamamız gerekiyor. Öyle iç sahada bilinçsiz saldırırsak hemen cezayı keserler. Her ne kadar deplasman gol kuralı kalkmış olsa da savunma güvenliğini bırakmadan ani çıkışlarına izin vermememiz lazım. Bartra, Dorukhan ve Djaniny ile başlayıp baskıyı kurarsak bir şekilde golü buluruz. Ancak tek golün yeteceğini düşünmüyorum. Hatta bana göre 1 gol yiyeceğimizi de düşünürsek mutlaka 3 gol bulmamız gerekiyor. Olur da maç uzatmalara ve penaltılara kalırsa olası bir elenme çok dramatik olur...
    TV'de gercekleri soyleyenler linc edildikleri icin yorumcular istisnasiz her takima yaltaklaniyorlar. Kopenhag'in tur atlayacagini dusunen adam bunu soylemeye cekinir. Gecen sene Bulent Kalafat Gervinho transferinin yanlis oldugunu soyledi diye bizim taraftarlardan aylarca firca yedi. Nihayetinde adamin dedigine geldik ama adam linci yedigiyle kaldi.

Hoca da mactan sonra zirvalayip "oyun olarak turu gectik" demis. Kendisine katilmiyorum zaten de dedigi dogru bile olsa turu daha fazla gol atan geciyor.

+Alo UEFA mi?
    -Evet buyrun.
    +Bizim sampiyonlar ligi katilim payi hesaba yatmamis. Bir yanlislik mi oldu acaba?
    -Ama beyefendi, siz on eleme turunda elenmissiniz.
    +Oyun olarak turu gectik ama biz!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bahane falan kabul etmiyorum hicbir sekilde bu sene bu tura ihtiyacimiz var lami cimi yok .rakipte eksik cok dun rakibin cikan kadrosundan 3 kat daha degerli bizim kadro takim degeri olarak inanacaklar cikacaklar vura vura maci alacaklar oyle pisi pisine bu turu kaybedemeyiz . biraz tempo yaparsak rakip yenilmeyecek takim degil hemde bu kadar eksik ile 60 dan sonra ustumuze gelmeye dermanlari kalmadi biraz baski yaptik cikmaya korktular erken gelecek bir gol 30 dakikayi 1 0 gecersek turun kapisi aralanir..baskili baslayip rakibi bogmaliyiz oyle ihtiyatli oynayip saga sola pas geriye pas atilacak mac degil bu mac one gecene kadar boyle olmali sonra istedigin oyunu oyna.oyuncular da hocada bu macin ne anlama geldiginin farkina varsinlar bakanin sans golu olmasa su cikan kopenhag kadrosuna turu birakmistik danimarkda. adamlar avrupada ismi olmayan ligde leş atiyorlar bu sene, boyle firsat birdaha ele gecmez gelmez onumuze senelerce ..gerekirse yonetim tesislerde yatip kalksin futbolcular 1 haftalik kampa alinsin gida zehirlenmesi falan gibi profesyonellikden uzak bahane falan olmasin yine dikkat etsinler özel hayatlarina, prestijini falan gectim isin ucunda 25 milyon avro var herkes ona gore gardını alsın ciddiyet biraz..

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Larsen-Bartra-Hugo-Eren
    Dorukhan-Baka-Bardhi
    Trezeguet-Cornelius-Djaniny

Hocam bu 11le çık turu geçmezsen ben burdayım.
    Trezege djaniny yer degistir kadro bu olmali omur siopis hamle oyuncusu kalmali .dun ilkyari kouaasi ikinci yari trezege bildigin sag kanatsiz oynadik olmuyor trezege o kanatta solda oynamali..

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Turu ilk maçta saçma sapan kadroyla çıkıp ölü gibi oynayarak verdik zaten eleyeceğimizi düşünmüyorum ben.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tur‘u zaten ilk mac da verdik, 1-1 veya 0-1 gibi bir skorbekliyorum. Gol yemeden Kopenhagen‘e 2-3 gol atamaz bu Takim.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    HY67...

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Yalniz adamlarin lig maci Cuma gunu. Bize gore 1 gun daha fazla dinlenmis olarak cikacaklar maca. Antalya macinda full rotasyona gitsek iyi olacak.

Nereden
    Kuzey Amerika

abdulkadir oynarsa yenemeyiz, bakasetas forvet arkasi oynarsa yeneriz. bu kadar basit

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Barista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalniz adamlarin lig maci Cuma gunu. Bize gore 1 gun daha fazla dinlenmis olarak cikacaklar maca. Antalya macinda full rotasyona gitsek iyi olacak.
    Daha lig yeni basladi. Takim form tutmasi gerekiyor. Yeni katilan oyuncularda uyum acisindan takimla maca cikmali. Ilk devre mutlaka rövans macinin 11 i oynamasi gerekir. Mac icinde 5 oyuncu degisikligi ile rotasyona gidilir zaten..
    Konu AyhanPe tarafından (17.08.2022 Saat 19:29 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

üç deplasman takımı da turu atlayacak inş.

1-0 ile uzatmaya götürüp bitireceğiz bu işi

sabırlı destek ve sakin oyun
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Nereden
    Almanya

Alıntı Tahir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

üç deplasman takımı da turu atlayacak inş.

1-0 ile uzatmaya götürüp bitireceğiz bu işi

sabırlı destek ve sakin oyun
    Uzatmaya giderse onlarin sansi daha fazla gibi..Umarim gol yemeden son dakikalarda 2 yi bulup uzatmalara birakmadan isi bitiririz..

Nereden
    Almanya

Bu arada Karabag da oynayan Kady ve Wadji yi takimda görmeyi cok isterdim. Özellikle Wadji tam aradigimiz adam..

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzatmaya giderse onlarin sansi daha fazla gibi..Umarim gol yemeden son dakikalarda 2 yi bulup uzatmalara birakmadan isi bitiririz..
    Üstte de kısmen belirttim. Eleneceksek de maç içerisinde elenelim. Penaltı atışları sonrasında minimum 10 milyon euroluk gelirden mahrum olmamız herkeste büyük travmaya sebep olur…
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maçın 2. yarısını tekrar izledim, adamlar sahada yok. Oyun tamamen bizde. Bu sadece skor avantajı ile topu rakibe bırakmakla alakalı değil. Hücuma çıkartmamışız, çok iyi kapatmışız. Bakasetas maçın adamı, Djaniny ise 2. maçta büyük kozumuz olacak. 2. yarıdaki oyunu iç saha oyununa çevirirsek taraftar desteğiyle maçı uzatmaya götürmeden alırız.
    Konu ilelebeTS tarafından (17.08.2022 Saat 19:42 ) değiştirilmiştir.

Devrim Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Son atak bizdeydi o atak sonlaninca topu oyuncunun biri eline alip sakin dedi bitti yuzundeki o korkuyu gordum. Bu bana yetti. Zor olacak ama eleyecegiz. Soyle dusunun maci 15 dakika daha uzatiyoruz deselerdi kim kabul ederdi?

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Devrim Arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son atak bizdeydi o atak sonlaninca topu oyuncunun biri eline alip sakin dedi bitti yuzundeki o korkuyu gordum. Bu bana yetti. Zor olacak ama eleyecegiz. Soyle dusunun maci 15 dakika daha uzatiyoruz deselerdi kim kabul ederdi?
    Adamların yüz ifadesini gördüm maç bitişinde, yorgunluktan bitmişlerdi. Hem de fizik gücü iyi takım bu. Topun peşinden koşturmaktan helak oldular.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hamleyi düşünürsek olmaz ki Ömür var işte yedek, bütün kozları sürmek lazım saldırmak lazım skor bulmak lazım Djaniny iş yapar.
    Saldırırsan kalende görürsün topu, adamlar 3 pasta gol atıyorlar fişek gibiler, kontrollü oynayacaz ilk golü yersek geçmiş olsun atarsak 2-0 turu geçeriz inşallah, uzatmalara kalırsa Kopenhag turu geçer, bizim nefesimiz yetmez..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (17.08.2022 Saat 19:50 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Kocaeli

Bu maça uyuşuk başlanmaz. Uyutup uyutup turu geçerler. İlk dakikadan itibaren saldıracaksın, ilk yarı en kötü 1 gol bulacaksın. Saldıracaksın ama bir plan dahilinde oynayacaksın. Doğaçlama yaparsan kontrayı da golü de yersin.

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yeneriz, gömerizlere gerek yok.
    Bizim takım onlardan daha kaliteli, bu net
    Ancak bu kaliteyi sahaya yansıtmadığın zaman ve rakibe karşı en iyi 11 le sahaya çıkıp rakibe karşı kendi oyununda yapman gereken doğruları en az onlar kadar yapmazsan, eleyemezsin kardeşim.
    senelerdir gördük bu senaryoları.

Adamları elemek için en az onların kendi oyun ve takım karekterine göre yerine gertirdiği doğrular kadar, senin de kendi doğrularını yapman gerekir. ancak o zaman yenebilirsin.

-rakibe göre doğru 11
    -en az rakip kadar isteme ve mücadele,
    -panik yapmadan oyun disiplininden kopmadan 90 dakika mücadele. ve oyunun doğrularını yapmak.
    -rakibin takım oyununa karşı bireysrel yeteneklerin üst seviye performans gösterdiği ve bunu takım oyununa yansıtabildiği bir oyun.
    -Hızlı oyun ve oyunun yönün hızlı değiştirme ve rakibin dengesini bozma.
    gibi gib gibi...

doğruları yaparsak bu takım rahatlıkjla elenebilecek bir takım,

sorun şu; biz bunları yapabilecek miyiz? ve ne kadar yapabileceğiz.

İlk maçtaki kötü oyuna rağmen yine de en büyük umudum Abdullah Avcı. Hocanın oyun ve rakip analizlerine ve buna göre vereceği taktiktiğe güvenmek istiyorum.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Ünal Karamanin trabzonu aekyi pragi yedi. O zaman wakayeme ve ekuban çok işe yaradi bize ayı boğan teknik dikine giden adamlar lazım.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    İstanbul

Forum olarak futbolu bildiğimi zi sanıyoruz ama bir halt bildiğimiz yok.. bartra gelmesin bizlik adam degil diyenler şimdi adamın fan i oldu... bartra çok kaliteli adam oyun kuran stoper 30 metreye çok rahat atıyor hiç panik yapmıyor denswil in eli ayağına dolaşırken çok rahat pasla çıktı.. şimdide bardhi yi begenmemisler 20 dakikada adamı cozmusler ole bir futbol bilgisi var burda.. şimdide neymiş baskılı oynayamazmisiz kopenhag a 3 pasta kaleye gidermisler hadi gitsin lerde girelim.. içerde oynamaya benzemez bu işler.. falk lerager zeca tek top kullanan falk ver siopis i üstüne kes bağlantılarını dirukhan bakasetas trezege dhanini cornelius la yap on alan presini hadi alsınlar o preside göreyim ole bir yetenek yok onlarda.. burda kazanicaz ama ole ama bo le inanmayan gölge etmesin.. onlardan çok daha iyiyiz ve yanlarında seyircileride yok.. hadi pres yapsınlar önde bize bartra aticahi iki topla presi kurduğunda kuzu gibi kalelerine yaslanicaklar.. bir tane fuleli adamları yok en fazla 1 yeriz 3 den aşağıda atamayız yeter ki onde basalim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)