Sayfa 13 Toplam 91 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2258 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şampiyonlar Ligi Play-Off (I) | Kopenhag 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı wakaeme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah ne alaka ya dersinki bordo mavi formayla gelinmesini formasi olmayanlarin siyahla gelmesi anlarimda direkt siyah nedir..

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah ne alaka ya dersinki bordo mavi formayla gelinmesini formasi olmayanlarin siyahla gelmesi anlarimda direkt siyah nedir..
    ya bi de bu af edersiniz aptallar saniyor ki kale arkasinin çogu bize verildi... o sarili görüntü olacak saniyorlar,,, oranin sagtarafi yâni o fotonun yarisi kadar yer ayrildi bize haberleri yok

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Rakibin eksikleri var ama bizde de ideal 11'imizden ve en yeri doldurulmaz adamlarimizdan Hamsik ve Visca eksik.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bi de bu af edersiniz aptallar saniyor ki kale arkasinin çogu bize verildi... o sarili görüntü olacak saniyorlar,,, oranin sagtarafi yâni o fotonun yarisi kadar yer ayrildi bize haberleri yok
    Bu arada simdi düzeltme yapayim
    Aslinda açiklamalarina göre D tribünü full bizim gibi, ama o zaman tribundoluluk sayfasi saçmaladi tükendi diye...
    yâni eger full tribün bizimse ve yaklasik 3000 bilet satildiysa, maalesef en az yarisi bos olacak tribünün, umarim öyle olmaz valla rezillik hiç kimse kusura bakmasin iyi dalga konusu oluruz diyeyim size

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonlar ligi maclarının sadece dijital platformda yayınlandıgı tek ulke olabiliriz. Bu isin bir Tv yayıncısı olur buna ek olarak dijital yayın olur. Exxen’de mac izlemek resmen iskence ya.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çıkarmayı yaptık

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Vay be Avrupa'da maça çıkmak ne büyük heyecan. Atmosfer farklı taa Danimarka be uzaktan hayran olduğum bir ülke
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

cotanak61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yarin Almanyadan yola çıkıyorum. İnşallah güzel sonuç alırız â¤ï¸��

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Havaalanının kapısının önünde yatan köpek uyuz olsa ve bir futbolcumuzun bacağını ısırsa maç sırasında yüksek ateşten oynayamayacaktı. Başıboş sokak köpekleri toplanmalı. Bunu da buraya yazmış olayım.
    Köpek ısırdı ve hemen yüksek ateş mi başladı bir de Köpekler ile ilgili yapılacak tek eylem belediyelerin kısırlaştırma görevlerini yapmalari ve sokak köpeklerinin sayılarının kontrol altına alınmasıdır. Ben de cevap vermiş olayım.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu maçın havası, motivasyonu bambaşka. Sahada takımı görünce bu bizim takım mı demeyin. Motor takar oyuncular.

Trabzon-Spor-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Rahat alırız diye düşünen arkadaşları anlamiyorum. Nezaman rahat bi tur geçmişiz ki bu turu rahat geçelim? Famagusta, Otelul Galati, Rabtonicki..... vs. vs.
    Özellikle Visca ve Hamsik gibi kilit adamlarin olmamasi büyük bi dezavantaj. Orta sahamiz zayif kaliyor malesef. Siopis çok heycan yapiyor, hatali pas veya topu kontrol etmekte zorlaniyor. Inşallah en iyi şekilde Trabzona döneriz ama rahat olmayacagi kesin. Hatta Kopenhag bu tür maçlara alışkın olduğu için 55/45 favori benim gözümde.
    BORDO MAVI

BORDEAUX BLAU

CLARET BLUE

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kemal Öztel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kopenhag cephesinden gelen haberler olumlu. 3.kalecileri oynayacak stoperleri de sakat. Daramyden de faydalanamayacaklar. Maç gününe kadar bir sorunla daha karşılaşırsalar mental açıdan darmadağın olurlar
    .
    Yan toplardan çok ekmek yememiz lazım bu maç.

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Damdoy yillarca Kopenhag'da ve Trabzonspor'da oynadi. Bu maci izleyecek mi acaba
    Yahsi Bati 51:28

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Bilgehan Tokal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aşırı dandik bir görüntü oluşacağına o kadar eminim ki... 5 kişi siyah, 2 formalı, arada 1 sivil falan...
    Tam olarak bu olacaktır.

Rengin siyah olma sebebi o grubun çıkardığı ürünlerin siyah olmasıdır. Turuncu ürün çıkarsaydılar turuncu giyin gelin diyeceklerdi.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    İstanbul

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Renklerin en güzeli bordo ve mavidir. Tribünde de en güzel bu renkler gözükür zaten. Baştan aşağı siyah olmak düz siyah tişört giyin gelin demek yani. Gereksiz işler aksine kötü bi görüntü olacak.

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Köpek ısırdı ve hemen yüksek ateş mi başladı bir de Köpekler ile ilgili yapılacak tek eylem belediyelerin kısırlaştırma görevlerini yapmalari ve sokak köpeklerinin sayılarının kontrol altına alınmasıdır. Ben de cevap vermiş olayım.
    Sokakta köpek olmaz, olmamalı, olmayacak güzel kardeşim. Geceleri bütün canlılar için çok büyük bir tehtid. Kaç tane çocuk öldü biliyor musunuz? Mahallemde 10 tanesinin birlik olup öldürdüğü maalesef yetişemediğim kedilerin sayısını saymıyorum bile! Başıboş köpekler şeytanın askerleridir bunu da söylemiş olayım.
    Konu yatmaztara tarafından (15.08.2022 Saat 18:35 ) değiştirilmiştir.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

wakaeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Damdoy yillarca Kopenhag'da ve Trabzonspor'da oynadi. Bu maci izleyecek mi acaba
    tribünde olacakmış

Nereden
    Bursa

Sokakta köpek olmaz, olmamalı, olmayacak güzel kardeşim. Geceleri bütün canlılar için çok büyük bir tehtid. Kaç tane çocuk öldü biliyor musunuz? Mahallemde 10 tanesinin birlik olup öldürdüğü maalesef yetişemediğim kedilerin sayısını saymıyorum bile! Başıboş köpekler şeytanın askerleridir bunu da söylemiş olayım.
    Geceleri çocuklarin, kadınlarin köpekler saldıracak diye degil tecavüze uğramaktan korktuğu bir dönemden geçiyoruz. Köpeklerin insanların arasında yaşaması sorun değil. Sorun sorumluların görevlerini yapmamalari ve sokak hayvanlarının sayısının artması. O yüzden kontrol altına alınmasi şartıyla bu hayvanlar aramızda yaşamaya devam edecekler güzel kardeşim. Burası da yeri falan değil ama sokak hayvanları hakkında kara propaganda yapınca cevap verme gereği duydum. Hadi selametle.

Nereden
    İstanbul

Geceleri çocuklarin, kadınlarin köpekler saldıracak diye degil tecavüze uğramaktan korktuğu bir dönemden geçiyoruz. Köpeklerin insanların arasında yaşaması sorun değil. Sorun sorumluların görevlerini yapmamalari ve sokak hayvanlarının sayısının artması. O yüzden kontrol altına alınmasi şartıyla bu hayvanlar aramızda yaşamaya devam edecekler güzel kardeşim. Burası da yeri falan değil ama sokak hayvanları hakkında kara propaganda yapınca cevap verme gereği duydum. Hadi selametle.
    Konu uzamasın ama maalesef sokak köpekleri kurt oldukları için aramızda yaşamayı beremiyorlar. Üç tanesi bir araya geldiği zaman katil oluyorlar maalesef. İnşallah kısa zamanda hem kısırlaştırılırlar hem de çok güzel barınaklara yerleştirilirler.
    Konu yatmaztara tarafından (15.08.2022 Saat 19:02 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Konu uzamasın ama maalesef sokak köpekleri kurt oldukları için aramızda yaşamayı beremiyorlar. Üç tanesi bir araya geldiği zaman katil oluyorlar maalesef. İnşallah hem kısırlaştırılırlar hem de çok güzel barınaklara yerleştirilirler.
    10 yıldır 4500 nüfuslu bir dağ ilçesinde görev yapıp hem ilçe merkezinde hem de dağ yolunda devamlı köpek besliyorum. Gerek whaatsap gerek Twitterdan buradan bazı arkadaşlarım da takip ediyorlar hatta. Karda kışta açlıktan ölen köpekler dahil senelerdir çok şükür bir tane köpek dahi ısırmadı. Belli ki hayvan sevmiyosun o yüzden bunu anlamanı beklemiyorum. Sadece tavrından rahatsız olup cevap verme gereği duydum. Konu alakasız olduğu için diğer arkadaşlardan özür diliyorum. Selametle.

Nereden
    İstanbul

10 yıldır 4500 nüfuslu bir dağ ilçesinde görev yapıp hem ilçe merkezinde hem de dağ yolunda devamlı köpek besliyorum. Gerek whaatsap gerek Twitterdan buradan bazı arkadaşlarım da takip ediyorlar hatta. Karda kışta açlıktan ölen köpekler dahil senelerdir çok şükür bir tane köpek dahi ısırmadı. Belli ki hayvan sevmiyosun o yüzden bunu anlamanı beklemiyorum. Sadece tavrından rahatsız olup cevap verme gereği duydum. Konu alakasız olduğu için diğer arkadaşlardan özür diliyorum. Selametle.
    Sorun şu kardeşim. ben önce İnsan olmak üzere bütün canlıları seviyorum ama sen sadece köpek seviyorsun. Allah'ın diğer sessiz kulları umrunda değil. Sana köpeklerinle mutluluklar...
    Konu yatmaztara tarafından (15.08.2022 Saat 19:19 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Sorun şu kardeşim. ben önce İnsan olmak üzere bütün hayvanları seviyorum ama sen sadece köpek seviyorsun. Allah'ın diğer sessiz kulları umrunda değil. Sana köpeklerinle mutluluklar...
    Devamlı attığın boş ve gereksiz mesajların gibi yine boş yapmışsın. İnsan olmaktan bahsediyorsan buraya gereksiz gereksiz mesajlar atıp insanların aklıyla dalga geçmeyeceksin önce. Hadi selametle

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

CL'ye özel avatar etkinliğine katılanları bekliyorum
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)