Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çok Vefalýyýz Çoook

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Standart Çok Vefalýyýz Çoook

Ýsmail Gökçek;
    Trabzonspor için ömrünü harcadý tabiri yerindeyse. Þimdi amansýz bir hastalýðýn pençesinde. Çocuklarýnýn okul masraflarýný bile beðenmediðimiz Fenerbahce karþýlýyor. Aslýnda olay maddiyattan cok maneviyatla ilgili. Arayýp halhatýr sormak ilgilenmek çok biþey deðil aslýnda.

Cemil Usta (Dozer Cemil)
    Liverpool'u Avni Akerin çimlerine gömüp o zamanlar Türkiye'yi ayaða kaldýran adam. O tarihten sonra pek hatýrlamadýk. Yalnýzlýða terkettik, aramadýk sormadýk. 15.03.2003 tarihinde Trabzonun ýslak kaldýrýmlarýnda ölü olarak bulduk onu. Cebinde 5 milyon Türk Lirasýyla birlikte.

Hami Mandýralý;
    Onun golleriyle büyüdük. Onun golleriyle bir baþka sevdik futbolu. Topa 224 km. hýzla vuran bir adam. Eþi benzeri yok. Ýðnelerle sahada kaldýðý bircok macýný hatýrlýyorum ben. Ayaklarýnda neþter deðmemiþ yer yok. Þimdi bir Jübile bile yapamýyoruz bu insana. Ki bu insana Trabzonspor dendiði zaman gözlerindeki sevinç hala ilk günkü gibi.

Aslýnda bu örnekleri coðaltabiliriz. Ünal Karaman, Kemal Serdar. Küçük Hamdi, gibi Bu insanlarý baþýmýzýn üstünde taþýyalým demiyorum. Ama gerekli yerde gerekli ilgiyi alakayý göstermekte vazifemiz olsa gerek

Düþünüyorum da bazen bu futbol mu çok nankör yoksa biz mi çok vefasýzýz
    Saygýlarýmla
    Konu Gamze tarafýndan (01.07.2008 Saat 23:56 ) deðiþtirilmiþtir.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

WERTHeR
    Ziyaretçi

Belkide bizler vefasýz deðilizdir de organize olma problemimiz vardýr. Belki bu bir savunma mekanizmasýdýr. Ýnsanýn içi kabul etmiyor istnbul takýmlarý gibi olmayý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan Bozyiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Cafer abi bu güzel baþlýðý açtýðýn için sana çok teþekkür ederim. Bu söylediklerin ve daha birçoðu defalarca yazýlýp yazýlýp çizildi ama hep parça parçaydý, laf arasýnda kaldý veya organize olunamadý. Biz elimizden geldiðince bu konuyu canlý tutmaya çalýþarak, belki de gereken vefanýn gösterilmesine vesile olacaz...

Kocaeli Ýl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    49

çok güzel bir konu açmýþsýnýz teþekkürler.
    futbol zaten nankör üstünede bizlerin vefasýzlýðý eklenince bizlere sevinçler yaþatanlarý böyle unutuveriyoruz ve onlara haksýzlýk yapýyoruz

Rutubet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Futbol nankördür ama bizde ondan aþaðýya kalmayacak derece de vefasýzýz. yada birilerinin dürtüklemesi gerekiyor vefamýzý gösterebilmemiz için medyatik olmak iþin olmazsa olmazý olmazsa hayatta iþimiz olmuyor.Biz bu deðiliz.
    62 den tavsan oluyorda w dan taraftar olmuyormus be....

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

cafer abi açtýðýn baþlýk için sana çok tþkler bende senle ayný fikirdeyim þuda var ama Trabzonsorumuzda destek veriyor diðer kulüpler kadar belki olmasa kampanyalara

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende kulüp olarak verilmesigereken desteðin verilmedði görüþündeyim...koskoca trabzonspor eski oyuncularýna bir jubile bile yapamýyor yaaa.....

çok doðru tespitler

en az bir 11 oluþturacak kadar eski futbolcumuz var.jubile karmasýyla T>rabzonspor karþýlaþsa süper olurdu
    Runjeeee Runjeee Runjeeeeeeeee

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

evet cafer çok haklýsýn...

klasik bi söz olacak ama vefa sadece bi semt adý olarak kalmýþ...
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Sevgili Arkadaþlar deðerli yorumlarýnýzdan dolayý asýl ben teþekkür ederim.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

çok güzel bi konu gerçekten helede hami gibi bir topçumuza nasýl olurda jubile yapýlamaz diðerleride içinde muhakkak haklýsýn

Yaþ
    40

gerçekten güzel bir konu yapýlmasý gerekenleri anlatýyor sonuna kadar destek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Bazý þeylerin deðeri ölmeden önce bilinmeli. Yazýk oluyor bu insanlara.

Ayýptýr, günahtýr, yazýktýr. Bize yakýþmýyor böyle duyarsýz olmak

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Gözden ýrak olan gönüldende ýrak oluyo maalesef.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

kivancpehlivan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    39

yaþým itibariyle hami-ünal-hamdi dönemini biliyorum bunlar bir daha benzerleri gelemeyecek oyuncular. yazýk oldu valla yönetim olarak yapýlaný (yani yapýlmayaný) kýnýyorum!

demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

bunu hamiye solesenýz sýze dýyecekký ; "aman arkadaslar býrakýn ben kendým ýcýn býse ýstemýyorum onlar kendý gorevlerýný yerýne getýrsýnler yeter" diyecektir
    Turkýyede adalet 12 yasýnda kýz cocugudur, O nun da kendý Rýzasý vardýr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletýn Temelý Mulktur"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    37

biz vefasýzlýðý hamiyi ankaragücüne gönderip seref yoksunu yýlmaz özlemle iktidar mücadelesi yapmak zorunda býrakýnca yaptýk..her maç sen frikik at yok ben atayým kavga gürültü bilmiyorum hatýrlayan varsa hami nasýl ayrýldý agücünden...

TS'un Eski Yýldýzlarý Yenildi04 Mayýs 2007 17:58TFF tarafýndan düzenlenen eski yýldýzlar turnuvasýnda Trabzonspor-Galatasaray'a yenildi.

TS'un Eski Yýldýzlarý Yenildi
    Futbol Federasyonu tarafýndan düzenlenen ve eski futbolcularý bir araya getiren 1. Gündüz Tekin Onay Usta Ayaklar Futbol Turnuvasý'ný, Galatasaray kazandý.

Futbol Federasyonu'nun Beylerbeyi'ndeki tesislerinde yapýlan final karþýlaþmasýnda Galatasaray ile Trabzonspor karþýlaþýrken, her iki takýmýn kadrosundaki eski yýldýz oyuncular dikkat çekti.

Galatasaray'da Uður Tütüneker, Hakan Ünsal, Vedat Ýnceefe, Ýsmail Demiriz, Hamza Hamzaoðlu, Trabzonspor'da ise Hami Mandýralý, Ogün Temizkanoðlu, Lemi Çelik, Abdullah Ercan, Tolunay Kafkas ve Soner Boz gibi ünlü isimler yer aldý. Final karþýlaþmasý 10'ar kiþilik takýmlar halinde 30'ar dakikalýk iki devre üzerinden yapýlýrken, normal süre Galatasaray'da Hakan Ünsal, Trabzonspor'da ise Soner Boz'un golleriyle 1-1 sona erdi.

Galatasaray, uzun süren penaltý atýþlarýnýn ardýndan final maçýný 10-9 kazanarak þampiyon olmayý baþardý. Finale kalan iki ekibin oyuncularýna madalya ve plaketlerini, Futbol Federasyonu AR-PEG Genel Koordinatörü Gündüz Tekin Onay ile antrenör eðitmeni Metin Türel verdi.
    Konu HALÝT KARAKAÞ tarafýndan (04.05.2007 Saat 23:20 ) deðiþtirilmiþtir.
    TÜRK;E KEFEN BÝÇENÝN SONU KORKUNÇ OLUR;

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý CAFER KILIÇSOY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýsmail Göçek;
    Trabzonspor için ömrünü harcadý tabiri yerindeyse. Þimdi amansýz bir hastalýðýn pençesinde. Çocuklarýnýn okul masraflarýný bile beðenmediðimiz Fenerbahce karþýlýyor. Aslýnda olay maddiyattan cok maneviyatla ilgili. Arayýp halhatýr sormak ilgilenmek çok biþey deðil aslýnda.

Cemil Usta (Dozer Cemil)
    Liverpool'u Avni Akerin çimlerine gömüp o zamanlar Türkiye'yi ayaða kaldýran adam. O tarihten sonra pek hatýrlamadýk. Yalnýzlýða terkettik, aramadýk sormadýk. 15.03.2003 tarihinde Trabzonun ýslak kaldýrýmlarýnda ölü olarak bulduk onu. Cebinde 5 milyon Türk Lirasýyla birlikte.

Hami Mandýralý;
    Onun golleriyle büyüdük. Onun golleriyle bir baþka sevdik futbolu. Topa 224 km. hýzla vuran bir adam. Eþi benzeri yok. Ýðnelerle sahada kaldýðý bircok macýný hatýrlýyorum ben. Ayaklarýnda neþter deðmemiþ yer yok. Þimdi bir Jübile bile yapamýyoruz bu insana. Ki bu insana Trabzonspor dendiði zaman gözlerindeki sevinç hala ilk günkü gibi.

Aslýnda bu örnekleri coðaltabiliriz. Ünal Karaman, Kemal Serdar. Küçük Hamdi, gibi Bu insanlarý baþýmýzýn üstünde taþýyalým demiyorum. Ama gerekli yerde gerekli ilgiyi alakayý göstermekte vazifemiz olsa gerek

Düþünüyorum da bazen bu futbol mu çok nankör yoksa biz mi çok vefasýzýz
    Saygýlarýmla
    Klasik bir söz ''Arkada kalmasýn''

Arkadaþlar bu konuda düþünceleri olan sadece bu kadar mý?

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

söylenecek þey çok ama icraat yok.efsaneleþen oyuncularýna jübile bille yapmayan kulüp hasta futbolcusuna mý sahip çýkar
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Cafer abi yerden göðe kadar haklýsýn...Ýcraat olmadýktan sonra ne söylesek boþ

Ayrýca sana açtýðýn bu konu için teþekkür ederim.

cuneytr
    Ziyaretçi

bugun vefalý teriminin içinde kendi vefasýzlýgýmýzýn nice örneklemeleri yasanýyorsa bu bize dayattýrýlan yabancý, tanýmadýgýmýz(trabzonlu olmayan;veya trabzonlu da olabilir önemli olan kendini öle hissetmesidir)futbolcularýn coklugundan da olamaz mý hep biz mi sucluyuz hep biz mi basýmýz önde dolasmalýyýz bence hayýr.tamam eski futbolculara bir vefasýzlýk gösterdigimiz dogru ama tanýmadýgýmýz oyuncularýn,kendiini trabzonlu hissetmeyen oyuncularýn alýmýyla bize yapýlan vefasýzlýk degilde nedir?,aslýnda burda önemli olan bize gösterilen, izlettirilen bu oyuncularýn vefa yada vefasýzlýgý deil bu yönetim anlayýsýnýn vefaya yabancý,erdeme yabancý ve nezakete yabancýlýgýdýr

ktü_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu konu aklýma gelince gerçekten ben utanýyorum bu gelen yönetimlerin hiç mi utanmaya yüzü yok adamlar okadar emek vermiþ trabzonspor için savaþmýþ terini akýtmýþ onlara bir jubile bile yapýlmamýþ gerçekten utanç verici...
    YENÝ KURULDUK AMA SEVDAMIZ ESKÝ....
    KTÜ_TS

Semih Kýrsüleymanoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    35

Alýntý kiwanch Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yaþým itibariyle hami-ünal-hamdi dönemini biliyorum bunlar bir daha benzerleri gelemeyecek oyuncular. yazýk oldu valla yönetim olarak yapýlaný (yani yapýlmayaný) kýnýyorum!
    herseyi yönetimden beklememek lazim bence.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ismail gökçeke gereken þeyler yapýldý bence ama diðerleinde haklýsýn özellikle HAMÝ de ...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)