Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 38 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çok Vefalýyýz Çoook

aysegul61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

Vefasýzlýk birtek futbol da deðilki.. Nice aktörler,aktristler,müzisyenler nasibini almýþ yada hala almaktadýrlar.Hepsi bir yana ama özellikle Hami'nin jübilesi tam bir yýlan hikayesine döndü.Bu konuyla ilgili bir topýc bile var.Kýsa zamanda hakeden herkesin hatýrlanmasý dileðiylee..Unutmayalým bugün hatýrlamazsak, yarýn hatýrlanmayýz .........

uni_Külünkoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

hadi eskiler neyse ama benim aklým hala hamide tam olarak gerekceyide bilmiyorum ama jubileyi haketmiþti haminin golleriyle büyüdük gercekten bizz bi parcamýz olmasý gerekirken kimbilir þuan ne yapýyoo ?????
    Bizi Eskiler Tanýr, Yeniler Örnek Alýr, Tanýmayanlar ise Ýbret Alýr...!!:cool:

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak Tokal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Organizatör olsaydým

2 Aðustos 2007

Trabzonspor-Schalke 04

yeni sezon açýlýþý oyuncularýn seyirciye tanýtýlmasý ardýndan Haminin jübilesiyle 40. yýlý kutlardým
    Konu Burak Tokal tarafýndan (25.07.2007 Saat 15:09 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Aðustos yerine Temmuz Yazmýþtým

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

2 temmuz deðil 2 aðustos diyecektin herhalde

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak Tokal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

doðru pardon aklým seçimlerde kaldý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Sanýrým ''Vefa'' Ýstanbulda bir semt adý sadece.

Þaþýyorum bu duyarsýzlýðýmýza ya

Neyse...
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Cafer abi her yönetimde bekledim bir jübile ama maalesef kimsenin aklýna gelmedi...

En çok Dozer Cemil'e üzüldüm

Bu yönetim bari hatýrlasa eski oyuncularýmýzý....

EÐÝTÝM ÞART!!!

mustafaadanur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    34

Alýntý CAFER KILIÇSOY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýsmail Gökçek;
    Trabzonspor için ömrünü harcadý tabiri yerindeyse. Þimdi amansýz bir hastalýðýn pençesinde. Çocuklarýnýn okul masraflarýný bile beðenmediðimiz Fenerbahce karþýlýyor. Aslýnda olay maddiyattan cok maneviyatla ilgili. Arayýp halhatýr sormak ilgilenmek çok biþey deðil aslýnda.

Cemil Usta (Dozer Cemil)
    Liverpool'u Avni Akerin çimlerine gömüp o zamanlar Türkiye'yi ayaða kaldýran adam. O tarihten sonra pek hatýrlamadýk. Yalnýzlýða terkettik, aramadýk sormadýk. 15.03.2003 tarihinde Trabzonun ýslak kaldýrýmlarýnda ölü olarak bulduk onu. Cebinde 5 milyon Türk Lirasýyla birlikte.

Hami Mandýralý;
    Onun golleriyle büyüdük. Onun golleriyle bir baþka sevdik futbolu. Topa 224 km. hýzla vuran bir adam. Eþi benzeri yok. Ýðnelerle sahada kaldýðý bircok macýný hatýrlýyorum ben. Ayaklarýnda neþter deðmemiþ yer yok. Þimdi bir Jübile bile yapamýyoruz bu insana. Ki bu insana Trabzonspor dendiði zaman gözlerindeki sevinç hala ilk günkü gibi.

Aslýnda bu örnekleri coðaltabiliriz. Ünal Karaman, Kemal Serdar. Küçük Hamdi, gibi Bu insanlarý baþýmýzýn üstünde taþýyalým demiyorum. Ama gerekli yerde gerekli ilgiyi alakayý göstermekte vazifemiz olsa gerek

Düþünüyorum da bazen bu futbol mu çok nankör yoksa biz mi çok vefasýzýz
    Saygýlarýmla
    çok haklýsýn kardeþim özellikle dozer cemilin durumuna içim gidiyo resmen
    Dozer Cemil yerel bir gazetedeki röportajýnda trabzonspor maçlarýna gidememesinin sebebi sorulduðunda werdiði cewap þu oluyor "Kuyruklarda beklemek aðýrýma gidiyor"
    bu çok acý bi durum arkadaþlar

Cem Zýrýh - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    35

en azindan bir jubileyidemi haketmedi hami mandirali
    # 61 Onur Recep Kivrak
    " Unutulmasýn ki adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur "

Þenol Güneþ

ApoCaN28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Evet Hami Ýçin Bir Maç Schalke 04 ile fena olmazdý Yönetim bu konuyada el atarsa bizi çok sevindirir...
    Örneðin Bu devre arasý olabilir...
    " Hayatýnýn anlamý senin bakýþ açýnda gizlidir. "

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr TSercaN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Bazi futbolcular okadar cok para kazaniyor ki ama gel gor ki akilli bir sekilde kullanamiyor.

Cogumuzun okadar parayi bir arada gormeyi birak hayal edemeyecek kadar cok para kazaniyorlar.. sonra parasiz kaldiklarinda: beni aramadilar sormadilar diye sitem ediyorlar...

Tabiki efsane futbolculara gereken ilgiyi gereken sevgi ve sevkati gostermemiz lazim...

Jubile yapilmamasi kadar sacma birsey yoktur... o futbolcu canini disine takmis herseyini vermis ama hakettigi muameleyi gorememis ise ve bir jubile bile cok gorulmusse o ozamanki ve sonra gelen yonetimin ayibidir diye dusunuyorum... Hami nin jubilesi coktan yapilmaliydi..

EMiRHAN61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Jübile de vefa deðil bence. Bir maçtan sonra unutulup gidiliyor zaten(?). Bence jübileden de sonrasýnda sürekli onlarý bir arada tutacak organizasyonlar , moral maçlarý , güncel kadroyu & seyirciyi ve bu takýma emek vermiþ eski futbolcularýmýzý bir araya getirecek maçlar düzenlenebilir.
    Bizi yakan ataþ "közden ötesi"

.....
    Ziyaretçi

Bize böyle þeyler yakýþmaz!

Bizim için canýný verenlere bizimde canýmýzý vermemiz lazým.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)