Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ok Vefalyz oook

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Standart ok Vefalyz oook

smail Gkek;
    Trabzonspor iin mrn harcad tabiri yerindeyse. imdi amansz bir hastaln penesinde. ocuklarnn okul masraflarn bile beenmediimiz Fenerbahce karlyor. Aslnda olay maddiyattan cok maneviyatla ilgili. Arayp halhatr sormak ilgilenmek ok biey deil aslnda.

Cemil Usta (Dozer Cemil)
    Liverpool'u Avni Akerin imlerine gmp o zamanlar Trkiye'yi ayaa kaldran adam. O tarihten sonra pek hatrlamadk. Yalnzla terkettik, aramadk sormadk. 15.03.2003 tarihinde Trabzonun slak kaldrmlarnda l olarak bulduk onu. Cebinde 5 milyon Trk Lirasyla birlikte.

Hami Mandral;
    Onun golleriyle bydk. Onun golleriyle bir baka sevdik futbolu. Topa 224 km. hzla vuran bir adam. Ei benzeri yok. nelerle sahada kald bircok macn hatrlyorum ben. Ayaklarnda neter dememi yer yok. imdi bir Jbile bile yapamyoruz bu insana. Ki bu insana Trabzonspor dendii zaman gzlerindeki sevin hala ilk gnk gibi.

Aslnda bu rnekleri coaltabiliriz. nal Karaman, Kemal Serdar. Kk Hamdi, gibi Bu insanlar bamzn stnde tayalm demiyorum. Ama gerekli yerde gerekli ilgiyi alakay gstermekte vazifemiz olsa gerek

Dnyorum da bazen bu futbol mu ok nankr yoksa biz mi ok vefaszz
    Sayglarmla
    Konu Gamze tarafndan (01.07.2008 Saat 23:56 ) deitirilmitir.
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

WERTHeR
    Ziyareti

Belkide bizler vefasz deilizdir de organize olma problemimiz vardr. Belki bu bir savunma mekanizmasdr. nsann ii kabul etmiyor istnbul takmlar gibi olmay...

Trabzonspor Kongre yesi
    Gkhan Bozyiit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2005
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    34

Cafer abi bu gzel bal atn iin sana ok teekkr ederim. Bu sylediklerin ve daha birou defalarca yazlp yazlp izildi ama hep para parayd, laf arasnda kald veya organize olunamad. Biz elimizden geldiince bu konuyu canl tutmaya alarak, belki de gereken vefann gsterilmesine vesile olacaz...

Kocaeli l Temsilcisi Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    15.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    46

ok gzel bir konu amsnz teekkrler.
    futbol zaten nankr stnede bizlerin vefaszl eklenince bizlere sevinler yaatanlar byle unutuveriyoruz ve onlara hakszlk yapyoruz

Rutubet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

Futbol nankrdr ama bizde ondan aaya kalmayacak derece de vefaszz. yada birilerinin drtklemesi gerekiyor vefamz gsterebilmemiz iin medyatik olmak iin olmazsa olmaz olmazsa hayatta iimiz olmuyor.Biz bu deiliz.
    62 den tavsan oluyorda w dan taraftar olmuyormus be....

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

cafer abi atn balk iin sana ok tkler bende senle ayn fikirdeyim uda var ama Trabzonsorumuzda destek veriyor dier kulpler kadar belki olmasa kampanyalara

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

bende kulp olarak verilmesigereken destein verilmedi grndeyim...koskoca trabzonspor eski oyuncularna bir jubile bile yapamyor yaaa.....

yelik tarihi
    04.11.2006

ok doru tespitler

en az bir 11 oluturacak kadar eski futbolcumuz var.jubile karmasyla T>rabzonspor karlasa sper olurdu
    Runjeeee Runjeee Runjeeeeeeeee

frango - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    40

evet cafer ok haklsn...

klasik bi sz olacak ama vefa sadece bi semt ad olarak kalm...
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Sevgili Arkadalar deerli yorumlarnzdan dolay asl ben teekkr ederim.
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

keskinkilic_68 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.12.2006

ok gzel bi konu gerekten helede hami gibi bir topumuza nasl olurda jubile yaplamaz dierleride iinde muhakkak haklsn

yelik tarihi
    15.08.2006
    Ya
    37

gerekten gzel bir konu yaplmas gerekenleri anlatyor sonuna kadar destek

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Baz eylerin deeri lmeden nce bilinmeli. Yazk oluyor bu insanlara.

Ayptr, gnahtr, yazktr. Bize yakmyor byle duyarsz olmak

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Gzden rak olan gnldende rak oluyo maalesef.
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

kivancpehlivan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2005
    Nereden
    Antalya
    Ya
    36

yam itibariyle hami-nal-hamdi dnemini biliyorum bunlar bir daha benzerleri gelemeyecek oyuncular. yazk oldu valla ynetim olarak yaplan (yani yaplmayan) knyorum!

demir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    39

bunu hamiye solesenz sze dyecekk ; "aman arkadaslar brakn ben kendm cn bse stemyorum onlar kend gorevlern yerne getrsnler yeter" diyecektir
    Turkyede adalet 12 yasnda kz cocugudur, O nun da kend Rzas vardr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletn Temel Mulktur"

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    33

biz vefaszl hamiyi ankaragcne gnderip seref yoksunu ylmaz zlemle iktidar mcadelesi yapmak zorunda braknca yaptk..her ma sen frikik at yok ben ataym kavga grlt bilmiyorum hatrlayan varsa hami nasl ayrld agcnden...

HALT KARAKA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.11.2006

TS'un Eski Yldzlar Yenildi04 Mays 2007 17:58TFF tarafndan dzenlenen eski yldzlar turnuvasnda Trabzonspor-Galatasaray'a yenildi.

TS'un Eski Yldzlar Yenildi
    Futbol Federasyonu tarafndan dzenlenen ve eski futbolcular bir araya getiren 1. Gndz Tekin Onay Usta Ayaklar Futbol Turnuvas'n, Galatasaray kazand.

Futbol Federasyonu'nun Beylerbeyi'ndeki tesislerinde yaplan final karlamasnda Galatasaray ile Trabzonspor karlarken, her iki takmn kadrosundaki eski yldz oyuncular dikkat ekti.

Galatasaray'da Uur Ttneker, Hakan nsal, Vedat nceefe, smail Demiriz, Hamza Hamzaolu, Trabzonspor'da ise Hami Mandral, Ogn Temizkanolu, Lemi elik, Abdullah Ercan, Tolunay Kafkas ve Soner Boz gibi nl isimler yer ald. Final karlamas 10'ar kiilik takmlar halinde 30'ar dakikalk iki devre zerinden yaplrken, normal sre Galatasaray'da Hakan nsal, Trabzonspor'da ise Soner Boz'un golleriyle 1-1 sona erdi.

Galatasaray, uzun sren penalt atlarnn ardndan final man 10-9 kazanarak ampiyon olmay baard. Finale kalan iki ekibin oyuncularna madalya ve plaketlerini, Futbol Federasyonu AR-PEG Genel Koordinatr Gndz Tekin Onay ile antrenr eitmeni Metin Trel verdi.
    Konu HALT KARAKA tarafndan (04.05.2007 Saat 23:20 ) deitirilmitir.
    TRK;E KEFEN BENN SONU KORKUN OLUR;

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Alnt CAFER KILISOY Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    smail Gek;
    Trabzonspor iin mrn harcad tabiri yerindeyse. imdi amansz bir hastaln penesinde. ocuklarnn okul masraflarn bile beenmediimiz Fenerbahce karlyor. Aslnda olay maddiyattan cok maneviyatla ilgili. Arayp halhatr sormak ilgilenmek ok biey deil aslnda.

Cemil Usta (Dozer Cemil)
    Liverpool'u Avni Akerin imlerine gmp o zamanlar Trkiye'yi ayaa kaldran adam. O tarihten sonra pek hatrlamadk. Yalnzla terkettik, aramadk sormadk. 15.03.2003 tarihinde Trabzonun slak kaldrmlarnda l olarak bulduk onu. Cebinde 5 milyon Trk Lirasyla birlikte.

Hami Mandral;
    Onun golleriyle bydk. Onun golleriyle bir baka sevdik futbolu. Topa 224 km. hzla vuran bir adam. Ei benzeri yok. nelerle sahada kald bircok macn hatrlyorum ben. Ayaklarnda neter dememi yer yok. imdi bir Jbile bile yapamyoruz bu insana. Ki bu insana Trabzonspor dendii zaman gzlerindeki sevin hala ilk gnk gibi.

Aslnda bu rnekleri coaltabiliriz. nal Karaman, Kemal Serdar. Kk Hamdi, gibi Bu insanlar bamzn stnde tayalm demiyorum. Ama gerekli yerde gerekli ilgiyi alakay gstermekte vazifemiz olsa gerek

Dnyorum da bazen bu futbol mu ok nankr yoksa biz mi ok vefaszz
    Sayglarmla
    Klasik bir sz ''Arkada kalmasn''

Arkadalar bu konuda dnceleri olan sadece bu kadar m?

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

sylenecek ey ok ama icraat yok.efsaneleen oyuncularna jbile bille yapmayan kulp hasta futbolcusuna m sahip kar
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Cafer abi yerden ge kadar haklsn...craat olmadktan sonra ne sylesek bo

Ayrca sana atn bu konu iin teekkr ederim.

cuneytr
    Ziyareti

bugun vefal teriminin iinde kendi vefaszlgmzn nice rneklemeleri yasanyorsa bu bize dayattrlan yabanc, tanmadgmz(trabzonlu olmayan;veya trabzonlu da olabilir nemli olan kendini le hissetmesidir)futbolcularn coklugundan da olamaz m hep biz mi sucluyuz hep biz mi basmz nde dolasmalyz bence hayr.tamam eski futbolculara bir vefaszlk gsterdigimiz dogru ama tanmadgmz oyuncularn,kendiini trabzonlu hissetmeyen oyuncularn almyla bize yaplan vefaszlk degilde nedir?,aslnda burda nemli olan bize gsterilen, izlettirilen bu oyuncularn vefa yada vefaszlg deil bu ynetim anlaysnn vefaya yabanc,erdeme yabanc ve nezakete yabanclgdr

kt_ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Ankara

bu konu aklma gelince gerekten ben utanyorum bu gelen ynetimlerin hi mi utanmaya yz yok adamlar okadar emek vermi trabzonspor iin savam terini aktm onlara bir jubile bile yaplmam gerekten utan verici...
    YEN KURULDUK AMA SEVDAMIZ ESK....
    KT_TS

Semih Krsleymanolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.09.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    31

Alnt kiwanch Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yam itibariyle hami-nal-hamdi dnemini biliyorum bunlar bir daha benzerleri gelemeyecek oyuncular. yazk oldu valla ynetim olarak yaplan (yani yaplmayan) knyorum!
    herseyi ynetimden beklememek lazim bence.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    stanbul

ismail gkeke gereken eyler yapld bence ama dierleinde haklsn zellikle HAM de ...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)