Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Midnight Express!...

Thedoors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Exclamation Midnight Express!...

Gecen hafta kanal d deki makina programını izledim..formatına uygun ilerlerken ali nur can geldi programa..Herneyse..kısa kesicem..Midnight ecpres in senaryo yazarıyla bi sohbet oluşturup bunu kaydetmis..beyoğlunda bi dönem uyuşturucu kaçakçılığı yapan ,polis tarafından yakalanıp hapse konulan ve gardiyanlar tarafından yüksek dozajda işkencelere maruz kalmış bi film..filmin kalburüstü hesaplarla türkiyeye maliyeti 50 milyar dolar..daha bi cok ayrıntı..filmde hiç türk oyuncu olmaması..gardiyanların ermeni oyunculardan olusması..ve film senaristinin kitabından derlenen bu filmde kitapta olmayan seylerin biti deve yapıp filme enjekte edilip yayınlanması..bu röportaj suanda youtube de..sizden istedigim tek sey izlemeniz..tıklanma sayısı belirli bi orana ulastıgında youtube nin ana sayfasına alınıcak..youtube ana sayfasında olan videoları günde ortalama bikaç milyon insan takip edip izliyor..gerisini siz düşünün..boğaz manzaralı bi teknede muz yiyip şarkı söyleyen maymunlara gösterilen rağbetin şuanda aynı şevkle gösterilmesini istiyorum sizden..çok küçük bişey bu..Lütfen!!!..Türkiye aleyhtarlığına yapılmış bu çirkin,asılsız probagandanın aslının ne oldugunu daha fazla insana yaymak adına sizden istedigim şey bu...Lütfen!!...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu Serbest Kürsü'ye taşınmıştır.
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

linki varsa yazarsan daha kolay ulaşabiliriz.
    Tek Büyük TRABZONSPOR !!!

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eee?
    bu işi daha kolay yoldan hale getiremezmisin link???
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Nereden
    Trabzon

Selam;

Linkler aşağıdaki gibidir;Bu bildiğim kadarıyla eski ve bazı gazetelerde de yer almış bir röportaj...Olvier Stone filmi gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkarak yaptığını iddia etmişti,her ne kadar sonradan özür dilesede(bkz leman) Filmin kahramanı ve iğrenç bir hayalgücünün esiri olan Bill Hayes'in röportajını biz biliyoruz tıpkı yaşananların gerçek olmadığını çok daha önceden bildiğimiz gibi...Peki ya yabancılar?Sanırım "Doors"da aşağıdaki linkleri işaret etmişti...Bu arada "midnight" geceyarısı demekti sanırım

http://www.youtube.com/watch?v=WMsNPCVbNhw
    http://www.youtube.com/watch?v=_JTRs8e-FRk
    İyi oyuncu maç,büyük oyuncu şampiyonluk kazandırır. M.J.

Nereden
    Hakkari

Bu video; genel itibariyle Türkiye üzerinde, dış destekli ve dolaysız yoldan direkt olarak yürütülen "Bilgi Destekleme Harekatlarının" ne derece etkili olduğunu göz önüne koymaktadır.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Thedoors Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen hafta kanal d deki makina programını izledim..formatına uygun ilerlerken ali nur can geldi programa..Herneyse..kısa kesicem..Midnight ecpres in senaryo yazarıyla bi sohbet oluşturup bunu kaydetmis..beyoğlunda bi dönem uyuşturucu kaçakçılığı yapan ,polis tarafından yakalanıp hapse konulan ve gardiyanlar tarafından yüksek dozajda işkencelere maruz kalmış bi film..filmin kalburüstü hesaplarla türkiyeye maliyeti 50 milyar dolar..daha bi cok ayrıntı..filmde hiç türk oyuncu olmaması..gardiyanların ermeni oyunculardan olusması..ve film senaristinin kitabından derlenen bu filmde kitapta olmayan seylerin biti deve yapıp filme enjekte edilip yayınlanması..bu röportaj suanda youtube de..sizden istedigim tek sey izlemeniz..tıklanma sayısı belirli bi orana ulastıgında youtube nin ana sayfasına alınıcak..youtube ana sayfasında olan videoları günde ortalama bikaç milyon insan takip edip izliyor..gerisini siz düşünün..boğaz manzaralı bi teknede muz yiyip şarkı söyleyen maymunlara gösterilen rağbetin şuanda aynı şevkle gösterilmesini istiyorum sizden..çok küçük bişey bu..Lütfen!!!..Türkiye aleyhtarlığına yapılmış bu çirkin,asılsız probagandanın aslının ne oldugunu daha fazla insana yaymak adına sizden istedigim şey bu...Lütfen!!...
    Guzel bir davet, lakin aramizda "Geceyarisi Ekspresi" filmini izlemek bir yana dursun, ne oldugunu dahi bilmeyen o kadar insan var ki...

Avrupa bizi o filmle taniyor halbuki...

Roportaji daha once izlemistim, davetine uyup hergun bir kere tiklayalim

http://youtube.com/watch?v=TweU77cDrgE
    http://youtube.com/watch?v=NqPMI6BnINI

Bolum 1

Bolum 2

Nereden
    Hakkari

Fransa'da, sadece "geceyarısı ekspresi" filmini gösteren bir sinema var. Sinema bütün yıl boyunca her gün, günde 3 defa bu filmi gösteriyor.

trapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Filmin türkiyeye maliyeti nasıl 50 milyar dolar oluyormuş ya. Bu nasıl bir hesap böyle. Böyle bir mantıksızlık var mı. The doors nickli birinden de böyle ucuz bir söylem geleceği hiç aklıma gelmezdi doğrusu. Kimse filme bir şey demiyor da 50 milyar dolar da yuh yani. O zaman adamların rusyayla ilgili karalama filmlerini toplayıp elliyle çarpsan rusya da bi 50 katrilyon dolar kaybetti o zaman.
    İnsan sevdiğini bırakmaz... FATİH AKIN

Thedoors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trapesus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Filmin türkiyeye maliyeti nasıl 50 milyar dolar oluyormuş ya. Bu nasıl bir hesap böyle. Böyle bir mantıksızlık var mı. The doors nickli birinden de böyle ucuz bir söylem geleceği hiç aklıma gelmezdi doğrusu. Kimse filme bir şey demiyor da 50 milyar dolar da yuh yani. O zaman adamların rusyayla ilgili karalama filmlerini toplayıp elliyle çarpsan rusya da bi 50 katrilyon dolar kaybetti o zaman.
    Ülkeye getirdiği zararın matematiksel hesaplamasını yapan ben deilim birileri kalburüstü yapmıs söylemis..Bu tip asılsız propaganda içeren filimler, dünya kamuoyunda ses getiricek suikast ve cinayetlerle alakalı bi durum..ayrıca..midnight express filmi vizyona gireli kaç yıl oldu bilmiyorum ama..ülke adına milyarlarca dolar gediklediği su götürmez bi gerçek..bu 10 olur 20 olur..rakamsal ifade(50 milyar dolardan bahsediyorum).bana ait deil zaten..dediğim gibi..ali nur can dan bi alıntı o..bildigim ne varsa yazmak istedim..gerci unutmusum bikac seyi daha yazmayı ama arkadaslar saolsunlar tamamlamıslar ..ilgilendiğiniz için teşekkürler...ben daha çok rağbet beklerdim aslında bu konuya...ama....!!!.....

midnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet zamanında bizimle hiçbir alakası olmayan sadece türkleri karalamaya yönelik bir film. Neden böyle birşeye kalkışırlar alamıyorum. Bu ülke hepimizin. Ya sev Ya terk et.

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

vay vay bizimki neler de biliyormuş...
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu film olsada olmasada adamlar bizi görmek istedikleri gibi görüyorlar.Yapabiliyorsan sende karşı filmi koyacaksın vizyona...Hatta gücünde yetiyorsa,Parisin göbeğinde sene boyunca vereceksin coşkuyu...Kimin ne olduğunu zaten alem-i cihan biliyor.Yalandan yere üzülmeyin...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu film olsada olmasada adamlar bizi görmek istedikleri gibi görüyorlar.Yapabiliyorsan sende karşı filmi koyacaksın vizyona...Hatta gücünde yetiyorsa,Parisin göbeğinde sene boyunca vereceksin coşkuyu...Kimin ne olduğunu zaten alem-i cihan biliyor.Yalandan yere üzülmeyin...
    Çok doğru, bu tip propaganda filmler ile mücadele etmenin en etkili yolu aynı yöntemle cevap vermektir ve de aşırı tepki göstermemektir. Aşırı tepki onların işine yarar- Örneğin Türkiye'de gösterimini yasaklamak gibi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)