Sayfa 17 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 15 16 17 18 19 27 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1064 adet sonuctan sayfa basi 401 ile 425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mahmoud "Trézéguet" Ahmed Ibrahim Hassan

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün çok iyiydi. Sadece Mahmoudda değil özellikle ilk yarıda ileri uçta ciddi bir hareketlilik vardı. Önceki maçlarla karşılaştırınca çok daha fazla hücum aksiyonu denedik. Muhtemelen Hamsikin oynaması ve Bakanın kendi yerine dönmesi tüm hücum hattını daha etkili hale getiriyor.
    "Bize Heryer Trabzon.."

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Utandırmaya devam et bizi lütfen.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Pas atmayı da becerebilse daha doğrusu bencilliğinden sıyrılsa çok başka seviye olacak..

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maşallah diyelim,inşallah formu artarak devam eder.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trezeguet'in 2 maç öncesine kadarki performansı rezalet ötesiydi. Fanboyluk yapmaya gerek yok. Adamın iyi performans göstermesi Trabzonspor'un lehine. Akıllı ve iyi oyunu elbette isteyeceğiz, destekleyeceğiz. Vasatı kutsamak marifet değildir beyler.
    teyzesi defterdar olan faytonla damda dolaşır

Çağlar Güleryüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Hepimizi utandırmaya devam et lütfen.
    2010-2011 Sezonu Tertemiz Şampiyonu Trabzonspor !

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

son kararlarda bencil davranmazsa daha etkili olacak..

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut Bozok’a o pası atmalıydı ama anlayabiliyorum üzerindeki baskı yüzünden sürekli kaleye odaklanıyor ve bazen acele edebiliyor o pozisyon da öyle oldu maalesef.

Ama kendini bulmaya başladı, kaliteli topçu her haliyle belli oluyor.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

beklediğimden kötü ama yükselen bir grafiği var.
    ***GeNÇ***

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı albatros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trezeguet'in 2 maç öncesine kadarki performansı rezalet ötesiydi. Fanboyluk yapmaya gerek yok. Adamın iyi performans göstermesi Trabzonspor'un lehine. Akıllı ve iyi oyunu elbette isteyeceğiz, destekleyeceğiz. Vasatı kutsamak marifet değildir beyler.
    Yanlış yorumluyorsunuz bana kalırsa.

Burada kendisine inatla olumsuz yorum yapmayan iki-üç kişiden biri nâmıyla konuşuyorum, "fanboyluk" dediğiniz şey hâlihazırda tanınan/bilinen bir sporcunun doğru sistemde katkı vereceğine olan inancı göstermekti, nitekim öyle de oldu.

Eleştirilecek şey bu adamı Kasımpaşa'da, Başakşehir'de ve dahi Aston Villa'da hiç izlememişiz gibi kendisine futbol fakiri muamelesi yapılmasıydı, kutsanan bir vasat filân yok ortada yani.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

9 maç, 3 gol 2 asist.

Defalarca izlediğimiz, Premier League görmüş bir oyuncunun futbolculuğunu tartışmak gibi garip tavra bürünen arkadaşlara, takıma en az 15-20 gol katkısı vererek cevap verecektir sene sonuna kadar.
    Trezeguet modern tip kanat oyuncusudur.

Takım birlikte oynama alışkanlığı edindikçe, takım oyunu oturttukça, ayağı ısındıkça katkısı daha da artacaktır.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (19.09.2022 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Takımın hamsik ile birlikte en büyük yıldızı şu an.şampiyonluğa oyayacaksak bu trezege reis olmadan olmaz.

Ama hocam sağ kanada özellikletiri pek uymuyor, şuraya bi çözüm bulda adam asli mevkisinde oynasın
    THE NORTH REMEMBERS

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyun zekasında çok ciddi problemleri olmasa şuan hem kendisi hem takım olarak farklı şeyleri konuşuyor olabilirdik.

Nerede pas vermesi ve şut atması gerektiğini bilmiyor. Bu yaşına kadar bilemediyse bundan sonra değişmez

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun zekasında çok ciddi problemleri olmasa şuan hem kendisi hem takım olarak farklı şeyleri konuşuyor olabilirdik.

Nerede pas vermesi ve şut atması gerektiğini bilmiyor. Bu yaşına kadar bilemediyse bundan sonra değişmez
    Aston villa görmüş adam,onları tam yapsaydı en azından premier ligde devam ederdi, bize düşmezdi diye tahmin ediyorum
    THE NORTH REMEMBERS

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

toplu veya topsuz, kadraja girdiği her an takımı on metre ileri taşıyor. muhteşem bir adam. az kalsın twitter editçilerine meze gidecekti. yaptığımız en iyi transfer.

Nereden
    Kuzey Afrika

Kardeşim trezege çok iyisin hoşsunda biraz kilo fazlan var gibi.Az daha fit olsan 10 numara olacak
    THE NORTH REMEMBERS

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hep monovela goller atıyorsun şu maçta bi trivela gelsin artık.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Ankara

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış yorumluyorsunuz bana kalırsa.

Burada kendisine inatla olumsuz yorum yapmayan iki-üç kişiden biri nâmıyla konuşuyorum, "fanboyluk" dediğiniz şey hâlihazırda tanınan/bilinen bir sporcunun doğru sistemde katkı vereceğine olan inancı göstermekti, nitekim öyle de oldu.

Eleştirilecek şey bu adamı Kasımpaşa'da, Başakşehir'de ve dahi Aston Villa'da hiç izlememişiz gibi kendisine futbol fakiri muamelesi yapılmasıydı, kutsanan bir vasat filân yok ortada yani.
    Biraz geç de olsa yorumunuzu okudum. Amacım makul yorum yapanları eleştirmek değil. Trezeguet benim düşmanım değil. Takıma katkı sunması Trabzonsporlu herkesi sevindirir. Buna karşılık oyuncu kötü performans gösterince ve bu yüzden eleştiriler gelince "cevabı verdi, verecek" tarzı yorumlar yapmak ne kadar doğru? Kime ne cevap vermiş olacak iyi performans gösterirse? Biz hangi takımlıyız?
    Şunu da unutmamak gerek. Tek başına sorumludur asla demiyorum ama şampiyonlar ligi firsatı kaçmış, ligde ağır yaralar almışız. Bunlar hafife alınacak şeyler değil ve Trezeguet de bu işin başrollerinden. Giden gitti. Dolayısıyla haklılık haksızlık yarıştırmamak lazım.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biraz geç de olsa yorumunuzu okudum. Amacım makul yorum yapanları eleştirmek değil. Trezeguet benim düşmanım değil. Takıma katkı sunması Trabzonsporlu herkesi sevindirir. Buna karşılık oyuncu kötü performans gösterince ve bu yüzden eleştiriler gelince "cevabı verdi, verecek" tarzı yorumlar yapmak ne kadar doğru? Kime ne cevap vermiş olacak iyi performans gösterirse? Biz hangi takımlıyız?
    Şunu da unutmamak gerek. Tek başına sorumludur asla demiyorum ama şampiyonlar ligi firsatı kaçmış, ligde ağır yaralar almışız. Bunlar hafife alınacak şeyler değil ve Trezeguet de bu işin başrollerinden. Giden gitti. Dolayısıyla haklılık haksızlık yarıştırmamak lazım.
    Futbolcuya çöp demek, ülkesi yüzünden aşağılamak eleştiri değildir.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ankara

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolcuya çöp demek, ülkesi yüzünden aşağılamak eleştiri değildir.
    Bunlar bambaşka şeyler. Irkçı söylemlerde, nefret söylemlerinde bulunanlar her kimse gider isim vererek onu eleştirirsiniz. Çöp meselesi de abartılan şeylerden biri bence ama dediğim gibi konu zaten bu değil. Trezeguet'in performansından memnun olmayanlar olabilir ve insanlar bunu dile getirebilir. Bütüncül olarak takıma faydası/zararını değerlendirip takımdan ayrılmasını da pekala isteyebilir. Benim itirazım bunu hesaplaşmaya dökme gayreti içinde olunmasına. Trezeguet takımı uçursa oturup ağlayacak mıyız? Mantıklı geliyor mu size bu?

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kopenhag maçında bende fitil attığı için kötü söylemlerde bulundum senin için. Kusura bakma sinire yenik düştük. Güzel de bi uzaklaştırma almıştım forumdan. Maç maç toparladığını görmek güzel.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunlar bambaşka şeyler. Irkçı söylemlerde, nefret söylemlerinde bulunanlar her kimse gider isim vererek onu eleştirirsiniz. Çöp meselesi de abartılan şeylerden biri bence ama dediğim gibi konu zaten bu değil. Trezeguet'in performansından memnun olmayanlar olabilir ve insanlar bunu dile getirebilir. Bütüncül olarak takıma faydası/zararını değerlendirip takımdan ayrılmasını da pekala isteyebilir. Benim itirazım bunu hesaplaşmaya dökme gayreti içinde olunmasına. Trezeguet takımı uçursa oturup ağlayacak mıyız? Mantıklı geliyor mu size bu?
    Bana mantıklı gelmeyen yeteneğine ve yaptıklarına yakından şahit olduğumuz adamı gerçek performansı bu değil diye savunduğumuzda bizi fanboylukla nitelendirmen. Bu yüzden yazdım. 2 sezon Kasımpaşa, yarım sezon Başakşehir'de izlediğim adam kendisine sallayanları utandıracak dedim diye fanboy oluyorsam en kral fanboy benim.

Utandıracak lafım da mecazi zaten. Bu taraftar Sörloth gibi hiç tanımadığı topçuyu çöp ilan edip sonrasında geri dön kral diye yalvardı da utanmadı. Buna mı utanacak. Benden büyük Trezeguet hayranı olurlar muhtemelen.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ankara

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana mantıklı gelmeyen yeteneğine ve yaptıklarına yakından şahit olduğumuz adamı gerçek performansı bu değil diye savunduğumuzda bizi fanboylukla nitelendirmen. Bu yüzden yazdım. 2 sezon Kasımpaşa, yarım sezon Başakşehir'de izlediğim adam kendisine sallayanları utandıracak dedim diye fanboy oluyorsam en kral fanboy benim.

Utandıracak lafım da mecazi zaten. Bu taraftar Sörloth gibi hiç tanımadığı topçuyu çöp ilan edip sonrasında geri dön kral diye yalvardı da utanmadı. Buna mı utanacak. Benden büyük Trezeguet hayranı olurlar muhtemelen.
    Ben nicklere bakıp, kim öyle demiş diye liste tutmadım. Seni de tanımam. Cevap verdin diye o kişilerden biri olduğunu öğrenmiş oldum şimdi. Eleştirenleri eleştirip utandiracak minvalinde yazan birkaç yorum üzerine yazdım o yazıyı. Gerçek performansı bu değil diyenleri eleştirmedim hiç. Eleştirdiğim şey belli. Eski yazılarım da duruyor. Kötü performansı görmezden gelip, tek kelime etmeyip eleştirenlere sallamak evet fanboyluktur. Özevlatçılık da bir tür fanboyluktur mesela. Performans bazlı yorum yapmayıp ırkçılıkla, nefret söylemiyle yorum yapanların da savunulacak tek yanı yoktur. Doğrular ve yanlışlar bende net. Katılıp katılmamak sana kalmış.
    Bu arada eski performansları veya oynadığı ligleri esas alarak oyunculara dokunulmazlık zırhı giydireceksek Afobe'ye tek kelime etmemeliydi kimse mesela. Onu da düşünmeni dilerim.
    Nelerin eleştiri konusu yapıldığı doğru anlaşılmalı. Trezeguet takımda parlarsa o utanır mı kötü performans gösterirse bu utanır mı ben onu bilemem, ilgilenmem de. Ben günün sonunda takımım nasıl başarılı olur onunla ilgileniyorum.
    Konu albatros tarafından (01.10.2022 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Afrika Diğer

Harikasın aslanım benim.

Devam!

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basit maçı zorlaştıranlardan oldu
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)