Sayfa 12 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 456 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jens Stryger Larsen

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hüseyin den farkı ortaya çıktı bu maç...
    ***GeNÇ***

albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İnanılmaz kötü. Kötü performans konusunda müthiş istikrarlı. Altyapıdan biri alınıp oynatılsa bundan kötü peformans sergiler mi? Hiç sanmıyorum.
    teyzesi defterdar olan faytonla damda dolaşır

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı GencTurk6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin den farkı ortaya çıktı bu maç...
    aynen oyle, larsen baslasaydi farkli olurdu mac.

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hakimi de oynasa birșey değişmezdi bu sistemde...
    ***GeNÇ***

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bi gol atınca çok sevinmiştim. işte aradığımız sağ bek. sonra birak golü bi tae isabetli orta yapamadı adam ya bu kadar etkisiz sıradan oynar bi oyuncu

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne defansif ne ofansif yönden bir özelliği olmayan vasat bir oyuncu. Brondby'e mi artık kim isterse devre arası bonservissiz gönderilsin.
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Ömrüm Can SEZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Rezalet gitmesi gereken 1.
    Y cuales deseos me vas a dar?
    Dices tu, “Mi tesoro basta con mirarlo
    Tuyo será, y tuyo será”

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Serkan asan kadar faydası yok. O derece.

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Devre arasına kadar mecbur çekecez seni
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gerçekten Serkan Asandan kötüsünü görmez bu gözler derdim. Seni görene kadar.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Kendisinden nefret ediyorum. İlk defa bir oyuncudan bu kadar nefret ediyorum çünkü hiç bir zaman bu denli zeka olarak düşük bir oyuncu görmedim. Yetenekleri kısıtlı olsada hırsıyla bunu kapatan çok oyuncu gördüm ama bu adamın hırsı yeteneksizliğini kapatamaz. Adam sahada 1-2 saniye sonra olacakları dahi öngöremiyor. Arkadaşının nereye koşacağını öngöremiyor. Savunma arkamıza atılan 10 pozisyonun 6-7’sinde en geride hep Larsen var. 10 pozisyonun 4’ünde Larsen ofsaytı bozuyor. Karagümrük ve Alanya maçlarının varsa elinizde tekrarını izleyin. İstisnasız tüm pozisyonlarda defans çizgisinden alakasız geride, herkesten geride.

Kariyerinde şöyle bir penaltısı var. Akıllara zarar. Sabotaj değil, bunu yapma nedeni daha fazla bahsetmek istemiyorum malum. https://twitter.com/ViaplaySportsUK/...ujf-9O3FERbsNQ

Ve bu penaltının bir benzerini bu sezon Ankaragücü maçında yaptı. Elleri havada zeybek oynuyordu. Bize 2 puana mal oldu.

Djouda Jabi dahil en kötü sağ bek transferimiz.

Kopenag maçında kendisinde malesef bazı olması gerken şeylerin(!) olmadığını arka direkte öne hamle yapmak yerine kalenin içine kaçtığında ıspat etmişti. Ümraniye maçında yerlerde süründüğünü, Beşiktaş maçında Nkoudu’nun sadece yanından top sürme hareketiyle sürekli geçip orta yaptığını, Ferencvaros maçında kendisinin kanadındaki oyuncunun içimizden geçtiğini, Ankaragücü maçında 2 puanı penaltı yaparak rakibe hediye ettiğini daha sezonun ilk maçlarında zaten görmüştük. Bjk maçında arka direkte rakip santrafor gibi topu içeri tamamlayıp kendi kalemize gol de attı. Aynı maçta sağ taç çizgisine 50 cm uzakta top sürerken, dümdüz koşarken kendisine hiçbir pres veya baskı yokken topla birlikte taca çıktı. Akıllara zarar bir adam.

Galatasaray maçında ceza sahası içinde sağ çaprazda kendi etrafında 5 metre yarı çaplı bir daire çizildiğinde ne bir rakip ne bizim takımdan bir oyuncunun kendisine yakın bile olmadığı bir pozisyonda kafasını dahi kaldırmadan şuursuzca yaptığı rezillikle takımın 3 puan almasını sabote etti. Yaptığı hareketi sadece ve sadece zihnine yeterince oksijen gitmeyen birisi ya da kendi kapsitesindeki birisi yapar. Futbol hayatında o pozisyondan daha müsait bir pozisyon bulamaz ama onu bile kafayı gömüp ortaladı.

Sezonun devam eden bölümünde gittikçe daha kötüye gidip kötürüm oldu. Deplasmandaki Kızılyıldız maçında, durduğu yerde ayağındaki topa takıldı ve topu 1,5-2 metre önündeki rakibine yanlışlıkla gönderdi. 20 maçta toplam 5 olumlu (sivas maçı golü, istanbul maçı şutu, kopenag maçı kademesi, fener maçı kademesi, alanya maçı gbamine kademesi) hareketi ancak çıkar.
    Bizle maça çıktığı 26 karşılaşmada 1 golü 0 asisti var. Yedirdiği, penatı ve kendi kalesine attığı veya bizzat bariz kendi hatası sonucu yediğimiz gol 6 veya 7 civarında. Takımı 10 kişi oynatıyor. Rakip yarı alanda boşa kaçmayı, pozisyon almayı, pas verdikten sonra doğru koşuyu yapmayı hiç bilmiyor. Ekran kırdıracak kadar kötü koşu bilgisizliği.

Kendi adıma bu adam bir daha Trabzonspor forması ile maça çıkarsa maçı izlemeyeceğim, stada da gitmeyeceğim, klübe de bir gram katkım olmaz. Böyle bir asalağı izlemek zorunda değilim. Bu adama 1000’lik puzzle verin 3 günde tamamlayamaz. Ortalama zekanın oldukça altında birisi. Bundan daha düşük önsezili hiç oyuncu görmedim. Uzun süre görmem de mümkün değil.
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafından (10.01.2023 Saat 00:35 ) değiştirilmiştir.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Ajkhajah çogu pozisyonu gözümde canlandirdim hatirliyorum, attigin linkteki rezillik de Mikel ve Kuçka'nin salak penaltilarini da geçmis
    Larsen'in tek olumlu tarafi hirsi, maçi birakmamasi, ama bombos ve ise yaramayan bir hirs gibi duruyor, zarar veriyor

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ajkhajah çogu pozisyonu gözümde canlandirdim hatirliyorum, attigin linkteki rezillik de Mikel ve Kuçka'nin salak penaltilarini da geçmis
    Larsen'in tek olumlu tarafi hirsi, maçi birakmamasi, ama bombos ve ise yaramayan bir hirs gibi duruyor, zarar veriyor
    Kendisi benim için Sakar Şakir.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendisi benim için Sakar Şakir.
    Yalniz Jabi'den de kötü degil yaa Jabi bizden sonra futbolu birakmis, ne oldu yasiyor mu öldü mü belli degil iz yok heriften

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Djaniny ve Gbamin'le beraber gitmesi gereken ilk adam
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Güney Amerika

çok büyük bir kazık.

Nereden
    İstanbul

Kanatta, rakibin gözden çıkardığı boşluğa pas atılır ya hani. Onu bile kötü açıda, kötü ritimde atıyor.

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Danimarka milli takımında da oynamış bir sağbekin bu kadar kötü olabilmesi mümkün değil ama gel gör ki Danimarkalılar bile şaşırıyordur bizdeki halini izleyince.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ligin en kötü sağ bekini bize Peresden iyi bu Peres gitsin bavulunu toplasın diye yutturdular sene başında lan ligin bildiğin en kötü bek performansı bunda ha neydi birde şey vardı önündeki adamdan ötürü formu düşük
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Harun CAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Danimarka milli takımında da oynamış bir sağbekin bu kadar kötü olabilmesi mümkün değil ama gel gör ki Danimarkalılar bile şaşırıyordur bizdeki halini izleyince.
    Bu oyuncu stoper oynar sagbekte defansif yonu idare eder hucumda kotu derken kim iyiki?…

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bal yapmayan arı resmen… Üzerine hocada kötü olunca ortaya böyle bir şey çıktı.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Bayaa geri gidiyorum cavandalara,emrah erenlere bundan daha kötü bir sağbek hatırlamıyorum belki lemi çelik.Kim izlediyse,istediyse kulüple derhal ilişiği kesilsin.
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Güney Amerika

ben bunun notunu kopenhag maçlarında vermiştim

şampiyonlar ligi maçında bir bek ileriye çıkıp bindirme yapamaz mı.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yedek kulübesi yolu göründü

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Larsen'in topla ilişkisinin kötü olduğunu biliyordum da en azından sürekli bindirir, topsuz oyunda fark yaratır Danimarkalı topçu disiplinli çalışkan vs diyordum. Koca ülkenin en pısırık adamını almışız meğer. Yıllarca İtalya'da nasıl oynadı anlamak mümkün değil. Her iki bekte de oynaması falan kağıt üstünde çok iyi duruyordu halbuki. Fiyasko.
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)